Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-21, 19:54   #631
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Ja się dziwię, że już tak traktujesz klientów i masz takie zdanie, a pracujesz tam parę dni. Pozostaje mieć nadzieję, że się jeszcze nauczysz hm. Oglady zawodowej.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 20:04   #632
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Jeśli klient jest chamski to źle. Świadczy to o jego braku kultury. Ale to nie jemu ma zależeć. Sprzedawca ma obowiązek być miłym, pomocnym, klepać te formułki z uśmiechem na ustach. To jest ich praca, przecież dostają za to pieniądze. Sklepowi powinno zależeć na klientach, bo nawet Ci niekulturalni zostawiają tam wypłaty i napędzają im obroty. Nie widzę tu nic skomplikowanego i nie wiem czego można nie rozumieć.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 20:54   #633
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Czy wy rozumiecie co mówię? Jestem miła, mówię formułki z uśmiechem na ustach a z tymi pieniędzmi to nie przesadzajmy.
Tam parę dni ale z ludźmi nie pierwszy raz.

Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 20:57   #634
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Czy wy rozumiecie co mówię? Jestem miła, mówię formułki z uśmiechem na ustach a z tymi pieniędzmi to nie przesadzajmy.
Tam parę dni ale z ludźmi nie pierwszy raz.

Na TapTalk z antycznego telefonu
To za darmo pracujesz czy jak?
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 21:28   #635
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Za 6,50 po 5 i czasami 8h, wyżyć z tego by raczej nie szło i w tej kwocie mam wyładować towar, dźwigać paczki i sprzątać a uśmiech i miłe słowo to moja dobra wola, równie dobrze mogłabym sztywno czekać na wskazanie produktu i wybijać cenę i już bym spełniała swoje obowiązki.

Na TapTalk z antycznego telefonu

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Godzinę temu zmarła moja ciocia więc nie wiem czy uda mi się zdobyć na uśmiech i euforię na widok klienta, być może nie i wtedy polecą żale jaka wstrętna kasjerka ich obsłużyła co to miliony jej za heheszki pod nóżki rzucają.

Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 21:37   #636
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Za 6,50 po 5 i czasami 8h, wyżyć z tego by raczej nie szło i w tej kwocie mam wyładować towar, dźwigać paczki i sprzątać a uśmiech i miłe słowo to moja dobra wola, równie dobrze mogłabym sztywno czekać na wskazanie produktu i wybijać cenę i już bym spełniała swoje obowiązki.


Godzinę temu zmarła moja ciocia więc nie wiem czy uda mi się zdobyć na uśmiech i euforię na widok klienta, być może nie i wtedy polecą żale jaka wstrętna kasjerka ich obsłużyła co to miliony jej za heheszki pod nóżki rzucają.
Gadać do Ciebie kobito, to jak do ściany

Nikt nie oczekuje ENTUZJAZMU, HEHESZKÓW, UŚMIECHU aż do paraliżu twarzy i klaskania uszami all day long, ale litości ! Jak można zakładać, że klienci to debile I jak można ciągle usprawiadliwiać (już chyba wszystkimi możliwymi do pomyślenia powodami łącznie ze śmiercią ciotki) brak kultury i profesjonalnego podejścia do zajęcia, za które otrzymuje się pieniądze. A które to zajęcie - dodajmy - jest DOBROWOLNE - nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma.

Ale widocznie już tego nie pojmiesz.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 21:41   #637
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

MalarskiSen Rozumiem Cię, wiem, że taka praca jest ciężka, a wypłata tego moim zdaniem czasem wcale nie wynagradza. Każdy ma czasem prawo mieć lepszy czy gorszy dzień.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 21:48   #638
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Każdy ma czasem prawo mieć lepszy czy gorszy dzień.
Ludzie, czy wy w końcu zrozumiecie, że ze swoimi złymi emocjami macie obowiązek radzić sobie sami ? Że nikt nie ma prawa (a jest osobą dorosłą) zwalać swoich złych emocji na kogoś innego i na nim się odgrywać ? Już rozumiem skąd tyle złej energii między ludźmi w naszym pięknym kraju, skąd tyle chamstwa i agresji w tzw. przestrzeni publicznej między obcymi sobie ludźmi. Bo jest na to przyzwolenie. Jest przyzwolenie na muchy w nosie u obsługi, no bo przecież to ciężka praca i słabo płatna Klienci z tych samych powodów pozwalają sobie na nieodpowiednie zachowanie wobec obsługi, bo też muszą na kasjerce odreagować głupiego szefa w swojej pracy. I tak to się kręci.

A ja mówię: nie obchodzi mnie to. Jak ci nie pasuje, to zmień tę pracę. Po co męczyć siebie i innych. Można przecież chałupniczo wyklejać papierowe torby czy skręcać długopisy. Niektórzy tylko do takiej pracy się nadają - w totalnej izolacji od świata. I też dobrze. Najważniejsze to wybrać pracę zgodną ze swoimi kompetencjami. Również osobowościowymi i psychicznymi.
Podobnie - jak jesteś dzikusem to kupuj przez internet, nie łaź po ulicach i nie zatruwaj życia innym.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-09-21 o 21:55
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 21:57   #639
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5284985 5]
A ja mówię: nie obchodzi mnie to. Jak ci nie pasuje, to zmień tę pracę. Po co męczyć siebie i innych. Można przecież chałupniczo wyklejać papierowe torby czy skręcać długopisy. Niektórzy tylko do takiej pracy się nadają - w totalnej izolacji od świata. I też dobrze. Najważniejsze to wybrać pracę zgodną ze swoimi kompetencjami. Również osobowościowymi i psychicznymi.
Podobnie - jak jesteś dzikusem to kupuj przez internet, nie łaź po ulicach i nie zatruwaj życia innym.[/QUOTE]

Masz rację.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 22:36   #640
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5284967 8]Gadać do Ciebie kobito, to jak do ściany

Nikt nie oczekuje ENTUZJAZMU, HEHESZKÓW, UŚMIECHU aż do paraliżu twarzy i klaskania uszami all day long, ale litości ! Jak można zakładać, że klienci to debile I jak można ciągle usprawiadliwiać (już chyba wszystkimi możliwymi do pomyślenia powodami łącznie ze śmiercią ciotki) brak kultury i profesjonalnego podejścia do zajęcia, za które otrzymuje się pieniądze. A które to zajęcie - dodajmy - jest DOBROWOLNE - nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma.

Ale widocznie już tego nie pojmiesz.[/QUOTE]

Tya bo robota to leży na ulicy, wybierasz i przebierasz. Kraina jednorożców się kłania.

Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 22:36   #641
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Tya bo robota to leży na ulicy, wybierasz i przebierasz. Kraina jednorożców się kłania.

Na TapTalk z antycznego telefonu





































Z resztą...
/Ciach

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2015-09-21 o 22:38
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 22:46   #642
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5284985 5]Ludzie, czy wy w końcu zrozumiecie, że ze swoimi złymi emocjami macie obowiązek radzić sobie sami ? Że nikt nie ma prawa (a jest osobą dorosłą) zwalać swoich złych emocji na kogoś innego i na nim się odgrywać ? Już rozumiem skąd tyle złej energii między ludźmi w naszym pięknym kraju, skąd tyle chamstwa i agresji w tzw. przestrzeni publicznej między obcymi sobie ludźmi. Bo jest na to przyzwolenie. Jest przyzwolenie na muchy w nosie u obsługi, no bo przecież to ciężka praca i słabo płatna Klienci z tych samych powodów pozwalają sobie na nieodpowiednie zachowanie wobec obsługi, bo też muszą na kasjerce odreagować głupiego szefa w swojej pracy. I tak to się kręci.

A ja mówię: nie obchodzi mnie to. Jak ci nie pasuje, to zmień tę pracę. Po co męczyć siebie i innych. Można przecież chałupniczo wyklejać papierowe torby czy skręcać długopisy. Niektórzy tylko do takiej pracy się nadają - w totalnej izolacji od świata. I też dobrze. Najważniejsze to wybrać pracę zgodną ze swoimi kompetencjami. Również osobowościowymi i psychicznymi.
Podobnie - jak jesteś dzikusem to kupuj przez internet, nie łaź po ulicach i nie zatruwaj życia innym.[/QUOTE]

Serio nie wiem na jakim świecie
żyjesz?
Pisałam MÓWIĘ FORMUŁKI i MAM UŚMIECH NA TWARZY ba nawet do buraków się NIE KRZYWIĘ więc nie wiem w czym szukasz problemu, co sobie myślę to myślę i to nie moja wina,że ludzie zachowują się czasami tak,że ręce i majtki opadają.
Jak Twoim zdaniem można wyżyć ze skręcania dłgopisów? Pomijam,że w.dzisiejszych czasach musisz sama je skręcić i sprzedać
Powodzenia. Nie każdy ma pracę którą lubi ale nie róbcie z kasjerstwa pracy wymagającej powołania jak w przypadku lekarza,księdza albo strażaka to jest taka sama robota jak na produkcji z tym,że tutaj włącza się trochę strategii co zaproponować, co doradzić czy jak przekonać do kupienia tego,śmego i owego. Nie rozumiem bólu 4 liter w moją stronę.
Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 22:55   #643
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Zrób maturę chociaż, a potem mów o ciężkich czasach i słabej pensji, bo tej roszczeniowej kupy nie da się czytać.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 22:58   #644
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Serio nie wiem na jakim świecie
żyjesz?
Pisałam MÓWIĘ FORMUŁKI i MAM UŚMIECH NA TWARZY ba nawet do buraków się NIE KRZYWIĘ więc nie wiem w czym szukasz problemu, co sobie myślę to myślę i to nie moja wina,że ludzie zachowują się czasami tak,że ręce i majtki opadają.
Jak Twoim zdaniem można wyżyć ze skręcania dłgopisów? Pomijam,że w.dzisiejszych czasach musisz sama je skręcić i sprzedać
Powodzenia. Nie każdy ma pracę którą lubi ale nie róbcie z kasjerstwa pracy wymagającej powołania jak w przypadku lekarza,księdza albo strażaka to jest taka sama robota jak na produkcji z tym,że tutaj włącza się trochę strategii co zaproponować, co doradzić czy jak przekonać do kupienia tego,śmego i owego. Nie rozumiem bólu 4 liter w moją stronę.
Na TapTalk z antycznego telefonu
Jeśli już o księdzu tu padło, to przypomniałam się jak moja znajoma chciała ślub koscielny, no i poszła do księdza z zapytaniem ile wypada zapłacić, na co ksiądz" No, tak z 1000zł by wypadało nie mniej" Trochę mnie i ja to zdziwiło, no bo nie wiedziałam, że ślub kościelny niesie ze sobą taki koszt.

Edytowane przez blackcherryx94
Czas edycji: 2015-09-21 o 22:59
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 23:20   #645
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5284985 5]Ludzie, czy wy w końcu zrozumiecie, że ze swoimi złymi emocjami macie obowiązek radzić sobie sami ? Że nikt nie ma prawa (a jest osobą dorosłą) zwalać swoich złych emocji na kogoś innego i na nim się odgrywać ? Już rozumiem skąd tyle złej energii między ludźmi w naszym pięknym kraju, skąd tyle chamstwa i agresji w tzw. przestrzeni publicznej między obcymi sobie ludźmi. Bo jest na to przyzwolenie. Jest przyzwolenie na muchy w nosie u obsługi, no bo przecież to ciężka praca i słabo płatna Klienci z tych samych powodów pozwalają sobie na nieodpowiednie zachowanie wobec obsługi, bo też muszą na kasjerce odreagować głupiego szefa w swojej pracy. I tak to się kręci.[/QUOTE]

Wysłać każdemu Polakowi, może jakiś odsetek ludzi to sobie w końcu uświadomi!
Lepiej tego ująć nie mogłaś :brawo:
__________________
You are not alone dear loneliness.

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2015-09-21 o 23:22
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 00:26   #646
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Zrób maturę chociaż, a potem mów o ciężkich czasach i słabej pensji, bo tej roszczeniowej kupy nie da się czytać.
Spokojnie,robię o to się nie martw, jeśli dla Ciebie to nowość osoby o dobrym wykształceniu też nie zawsze pracują tam gdzie by chcieli ze mną w markecie pracują wykształcone osoby też jako kasjerzy.
Czytać nie musisz, nikt nie zmusza






Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Wysłać każdemu Polakowi, może jakiś odsetek ludzi to sobie w końcu uświadomi!
Lepiej tego ująć nie mogłaś :brawo:
Dobrze ale kto tutaj mówi o chamstwie ?
To,że kasjer bezemocjonalnie zliczy Twoje produkty i spyta czy to wszystko a na koniec rzuci chłodne dziękuję nie oznacza,że jest chamski.
A że nie chce mi się iść po raz tysięczny za kłapiącą klientką by jej uświadomić czemu jest 25 zł za kg a nie 2,50 to też mi się nie chce, ktoś jest tak głupi,że nie rozumie "cena za 100g" a "cena za kilogram" to już nie moja wina,przepraszam żadnego też nie usłyszę, później zdziwienie ,że w toalecie wisi instrukcja obsługi jak myć ręce albo jak się załatwić.
Wisi kartka promocja - a to coś za darmo można dostać? Przykro mi ale nie, za to jest to i to tyle i tyle taniej- to czego oszukujesz że promocja ?


Na TapTalk z antycznego telefonu

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Mam swoich ulubionych klientów do których szczerze się uśmiecham i lubię z nimi pogadać ale są dni gdy przychodzą idioci. Ahaa tak odnośnie tego,że czasy ciężkie to nie chciałybyście wiedzieć ile razy przychodzą rodzice i proszą np. O zapakowanie żelek do 2-3zł bo na więcej sobie pozwolić nie mogą i to nie żadne Karyny i Seby także proponuję zejść z tonu i przestać patrzeć na wszystkich patrzeć z góry bo czasy są ciężkie a zarkbki marne. Za najniższą krajową człowiek powinien zachować choć najniższe standardy typu : kawalerka i skromne życie a wielu osób na to nie stać i wynajmują pokoje,stancje itp.

Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 01:02   #647
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Za najniższą krajową człowiek powinien zachować choć najniższe standardy typu : kawalerka i skromne życie a wielu osób na to nie stać i wynajmują pokoje,stancje itp.
No powinien, ale cóż poradzić kiedy taki mamy kraj, gdzie umowa zlecenie króluje. No i nie ma co płakać tylko szukać lepszej pracy w miedzy czasie, CV wszędzie składać, a nóż coś się znajdzie.

dopis. Moje znajome, miały gwarancje pracy po techniku i po rezygnowały, bo one to sobie znajdą lepszą robotę , a teraz co druga do mnie buczy, że ona to ma zlecenie i jej się nie należy bezrobotne, ani urlop nic, a robi po 12h i zarabia grosze, no ale innej pracy nie szukają, no bo, albo za daleeeekoo, albo za ciężko, a po co ona będzie CV składała, a to jej nie odpowiadają godziny i nagle znajduje sie milion pomysłów i wymówek
(no, ale chwila... przecież ta im nie odpowiada, nie? ). Wszystko wynika też z nastawienia.

Edytowane przez blackcherryx94
Czas edycji: 2015-09-22 o 01:13
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 06:17   #648
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Tya bo robota to leży na ulicy, wybierasz i przebierasz. Kraina jednorożców się kłania.

Na TapTalk z antycznego telefonu
U mnie lezala. Godziwe zarobki, umowa o prace, a i tak odzew byl niewielki zeby nie powiedzieć znikomy

jedna dziewczyna, ktora szkoliłam stwierdziła, ze za duzo pracy, poza tym trzeba siedziec i zrezygnowala
wybrala prace fizyczna, zamiast pracy w cieple, przy biurku. Fakt, trzeba sie napracowac mozgownica, ale przeciez nikt hajsu za darmo nikomu nie da
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 08:15   #649
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Jeśli już o księdzu tu padło, to przypomniałam się jak moja znajoma chciała ślub koscielny, no i poszła do księdza z zapytaniem ile wypada zapłacić, na co ksiądz" No, tak z 1000zł by wypadało nie mniej" Trochę mnie i ja to zdziwiło, no bo nie wiedziałam, że ślub kościelny niesie ze sobą taki koszt.
Znam sytuacje, kiedy to parę dni po pogrzebie do rodziny, której zmarł bliski przyszedł organista i powiedział, że jemu też się należy wypłata za granie na pogrzebie Raz - nikt go o to nie prosił, dwa - moim zdaniem zachował się jak burak nad burakami. Ale jakby co, to zawsze pada to magiczne zdanie "co łaska!".
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 08:25   #650
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
U mnie lezala. Godziwe zarobki, umowa o prace, a i tak odzew byl niewielki zeby nie powiedzieć znikomy

jedna dziewczyna, ktora szkoliłam stwierdziła, ze za duzo pracy, poza tym trzeba siedziec i zrezygnowala
wybrala prace fizyczna, zamiast pracy w cieple, przy biurku. Fakt, trzeba sie napracowac mozgownica, ale przeciez nikt hajsu za darmo nikomu nie da
Nie rozumiem tych ludzi,serio ;/





Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Znam sytuacje, kiedy to parę dni po pogrzebie do rodziny, której zmarł bliski przyszedł organista i powiedział, że jemu też się należy wypłata za granie na pogrzebie Raz - nikt go o to nie prosił, dwa - moim zdaniem zachował się jak burak nad burakami. Ale jakby co, to zawsze pada to magiczne zdanie "co łaska!".
Ja bym mu dała... Co łaska...


Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 11:04   #651
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Znam sytuacje, kiedy to parę dni po pogrzebie do rodziny, której zmarł bliski przyszedł organista i powiedział, że jemu też się należy wypłata za granie na pogrzebie Raz - nikt go o to nie prosił, dwa - moim zdaniem zachował się jak burak nad burakami. Ale jakby co, to zawsze pada to magiczne zdanie "co łaska!".
umie dopominać się o swoje
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 11:29   #652
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
U mnie lezala. Godziwe zarobki, umowa o prace, a i tak odzew byl niewielki zeby nie powiedzieć znikomy

jedna dziewczyna, ktora szkoliłam stwierdziła, ze za duzo pracy, poza tym trzeba siedziec i zrezygnowala
wybrala prace fizyczna, zamiast pracy w cieple, przy biurku. Fakt, trzeba sie napracowac mozgownica, ale przeciez nikt hajsu za darmo nikomu nie da

U mnie też, że tak się wyrażę, robota leżała.
I to zarówno wtedy, jak szukałam osób do pracy biurowej, jak i fizycznej. Podobnie było jak organizowałam staż z Urzędu Pracy - młody człowiek po liceum, nic nie umie, zero doświadczenia, brak umiejętności niezbędnych w wykonywania pracy biurowej (praca z bazą, kontakt z klientem przez telefon, obsługa urządzeń biurowych, n nie mówiąc już o pakiecie Office)....ale nie, na staż na 1000 zł netto i za obietnicę pracy na etat na kolejne 6 miesięcy nie przyjdzie, no bo po co
Może to ja jestem jakaś inna, że miałam inne podejście i do wszystkiego w życiu dochodzę wyłącznie własną pracą.
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 11:31   #653
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tych ludzi,serio ;/






Ja bym mu dała... Co łaska...


Na TapTalk z antycznego telefonu
co łaska, to dostałby tylko kopa w...
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 12:00   #654
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
U mnie też, że tak się wyrażę, robota leżała.
I to zarówno wtedy, jak szukałam osób do pracy biurowej, jak i fizycznej. Podobnie było jak organizowałam staż z Urzędu Pracy - młody człowiek po liceum, nic nie umie, zero doświadczenia, brak umiejętności niezbędnych w wykonywania pracy biurowej (praca z bazą, kontakt z klientem przez telefon, obsługa urządzeń biurowych, n nie mówiąc już o pakiecie Office)....ale nie, na staż na 1000 zł netto i za obietnicę pracy na etat na kolejne 6 miesięcy nie przyjdzie, no bo po co
Może to ja jestem jakaś inna, że miałam inne podejście i do wszystkiego w życiu dochodzę wyłącznie własną pracą.
Ja słyszałam że z tymi stażami to ściema, że obiecują etat a po 6 miesiącach wyrzucają i żadnego etatu nie ma. Ile w tym prawdy to nie wiem ale ja dla samego ulepszenia CV bym przyjęła.

Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 12:23   #655
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Ja słyszałam że z tymi stażami to ściema, że obiecują etat a po 6 miesiącach wyrzucają i żadnego etatu nie ma. Ile w tym prawdy to nie wiem ale ja dla samego ulepszenia CV bym przyjęła.

Na TapTalk z antycznego telefonu

To nie jest żadna ściema, organizuję staż w firmie, którą prowadzę wraz z mężem, więc wiem, że to nie ściema.

Aby dostać dofinsowanie za stażystę, firma, oprócz kupy papierologii, musi zadeklarować, że zatrudni stażystę na przynajmniej taki okres, jak okres stażu. Czyli jeśli staż ma 5 miesięcy, umowa na co najmniej 5 miesięcy. Który pracodawca z miejsca zagwarantuje Ci coś więcej? Jak dobrze pójdzie, co najwyżej 3 miesięczny okres próbny.
Zobaczcie jakie to obciążenie do pracodawcy - jeszcze przed stażem, musi zadeklarować przyjęcie na kilka miesięcy, nawet jeśli też stażysta nie będzie Ci totalnie odpowiadać, to potem nie możesz go zwolnić, naprawdę już nie wiadomo co musi wywinąć, aby go zwolnić. Także do działa w dwie strony
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 14:02   #656
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Aha no to brzmi dobrze Zmienniczka została zwolniona, tak czułam,że jeden dzień pod okiem szefa i poleci. Ja dostałam pochwałę, zadzwonił do mnie ale jako,że jestem mega,super,hiper pracownikiem to będę robić na 2 zmiany do końca października bez dnia wolnego. Zarobię więcej ale jak ja wytrzymam to nie wiem :/

Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 14:24   #657
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
To nie jest żadna ściema, organizuję staż w firmie, którą prowadzę wraz z mężem, więc wiem, że to nie ściema.

Aby dostać dofinsowanie za stażystę, firma, oprócz kupy papierologii, musi zadeklarować, że zatrudni stażystę na przynajmniej taki okres, jak okres stażu. Czyli jeśli staż ma 5 miesięcy, umowa na co najmniej 5 miesięcy. Który pracodawca z miejsca zagwarantuje Ci coś więcej? Jak dobrze pójdzie, co najwyżej 3 miesięczny okres próbny.
Zobaczcie jakie to obciążenie do pracodawcy - jeszcze przed stażem, musi zadeklarować przyjęcie na kilka miesięcy, nawet jeśli też stażysta nie będzie Ci totalnie odpowiadać, to potem nie możesz go zwolnić, naprawdę już nie wiadomo co musi wywinąć, aby go zwolnić. Także do działa w dwie strony
A urząd ile wam płaci za przyjęcie na staż?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 15:36   #658
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Za 6,50 po 5 i czasami 8h, wyżyć z tego by raczej nie szło i w tej kwocie mam wyładować towar, dźwigać paczki i sprzątać a uśmiech i miłe słowo to moja dobra wola, równie dobrze mogłabym sztywno czekać na wskazanie produktu i wybijać cenę i już bym spełniała swoje obowiązki.

Na TapTalk z antycznego telefonu

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Godzinę temu zmarła moja ciocia więc nie wiem czy uda mi się zdobyć na uśmiech i euforię na widok klienta, być może nie i wtedy polecą żale jaka wstrętna kasjerka ich obsłużyła co to miliony jej za heheszki pod nóżki rzucają.

Na TapTalk z antycznego telefonu
Pracujesz i dostajesz za to pieniądze. Nie ważne ile. Jeśli pracujesz to znaczy, że Ci ta praca odpowiada, no raczej nikt nie stoi nad Tobą z pistoletem.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 15:47   #659
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

Zastanawiałam się, czy nie założyć wątku, ale sie podepnę.

Zauważyliście, że w społeczeństwie zanika umiejętność mówienia "dzień dobry", "dziękuję", "do widzenia".

Całkiem niedawno a autobusie zauważyłam babkę która wsiadła, powiedziała "Malbork", rzuciła kasę i poszła dalej. Może nie jest to jakoś wstrząsające, ale dla mnie "Malbork poproszę" byłoby.. milsze? Dla mnie to + "dzień dobry" i "do widzenia" na koniec to minimum. Potem zaczęłam obserwować ludzi w sklepach, środkach komunikacji publicznej... Zauważyłam to samo. Pomijam takie kwiatki, gdy klient gada przez telefon i między zdaniami rzuci "fajki", ale wiele osób podchodzi do lady, wypakowuje zakupy, rzuca kasę i wychodzi, czasem rzuci że chce coś zza kasy i tyle.

Czy to już staje się standardem?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 15:50   #660
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Chamy, prostaki i niekulturalni ludzie

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5284985 5]Ludzie, czy wy w końcu zrozumiecie, że ze swoimi złymi emocjami macie obowiązek radzić sobie sami ? Że nikt nie ma prawa (a jest osobą dorosłą) zwalać swoich złych emocji na kogoś innego i na nim się odgrywać ? Już rozumiem skąd tyle złej energii między ludźmi w naszym pięknym kraju, skąd tyle chamstwa i agresji w tzw. przestrzeni publicznej między obcymi sobie ludźmi. Bo jest na to przyzwolenie. Jest przyzwolenie na muchy w nosie u obsługi, no bo przecież to ciężka praca i słabo płatna Klienci z tych samych powodów pozwalają sobie na nieodpowiednie zachowanie wobec obsługi, bo też muszą na kasjerce odreagować głupiego szefa w swojej pracy. I tak to się kręci.

A ja mówię: nie obchodzi mnie to. Jak ci nie pasuje, to zmień tę pracę. Po co męczyć siebie i innych. Można przecież chałupniczo wyklejać papierowe torby czy skręcać długopisy. Niektórzy tylko do takiej pracy się nadają - w totalnej izolacji od świata. I też dobrze. Najważniejsze to wybrać pracę zgodną ze swoimi kompetencjami. Również osobowościowymi i psychicznymi.
Podobnie - jak jesteś dzikusem to kupuj przez internet, nie łaź po ulicach i nie zatruwaj życia innym.[/QUOTE]
Ale cóżeś się uczepiła dziewczyny, kiedy mówi, że obsługuje, nie warczy, nie ubliża, nikt się nie skarży, szef nie ma zastrzeżeń? Obsługuje ze spokojem, ale co pomyśli to jej. A co do traktowania jak debili, ja bym tego tak nie ujęła, ale dawno się nauczyłam że z klientami trzeba czasami parę razy tłumaczyć, omawiać jakąś sprawę na różne sposoby i potwierdzać żeby mieć pewność że załapali, żeby nie było sytuacji że potakują, a potem przylatują że oni chcieli inaczej. To ja mam być jasnowidzem chyba i wiedzieć co chcą kiedy oni sami nie wiedzą
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-09 10:07:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.