Wszystko o ZUMBIE !! - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 16:59   #4291
Laurka1708
Raczkowanie
 
Avatar Laurka1708
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 243
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Asienka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdenerwowali mnie tym, że zdjęć nie będzie można robić :/ To nie fair, bilet kupiłam mdz. in. z myślą o tym że będę mogła pstrykać foty itp. kto o tym decyduje w ogóle? :/
Nie mam pojęcia, obawiam się, że może sam mistrz ma takie żądania
Też uważam, że to bez sensu i nie w porządku. W Pradze przecież nie było takiego rygoru, prawda?

A ja z ciuchów to bym chciała jakiś stanik upolować fajny
Laurka1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:27   #4292
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

No właśnie w Pradze był luzik No nic damy radę ale ja i tak biorę aparat do środka
A staniki polecam, miodzio
To do zobaczenia jutro
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 22:23   #4293
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

No i jak wrazenia po Beto? Gosc jest w porzo, jak dla mnie, calkiem go polubilam,zwlaszcza po tym, jak wskoczyl tanczyc na barze i ze zwyklymi uczestniczkami imprezy, nie ZINami. Ale klub - tragedia, prawdziwa dresiarnia, no maaaakaabraaa! Nigdy wiecej, co za koszmar, te lyse, chamski goryle na wejsciu, ci koszmarni barmani. Warunki do tanca tragiczne, mokra, sliska podloga (ludzie! Tanczyc zumbe na mokrych kafelkach to jest hardcore!), ciaaasno tak, ze caly czas walilam kogos lokciem albo bylam deptana. Bylo miejsca moze na 300 osob tanczacych, a nas bylo ponad 1000. Tragiczne miejsce, fatalny wybor na taka sportowa przeciez impreze. Dopiero na afterku sie porzadnie pobawilam, ludzi ubylo i wreszcie mozna bylo naprawde potaczyc. Ale zdecydowanie Beto powinien nas nawiedzac w halach sportowych czy czyms takim, a nie w speluniastym, pseudoeleganckim klubie (te toalety, fuj! Bez papieru, pozatykane, zalane, i to jeszcze przed impreza, co za koszmar). Na szczescie te przykre wrazenia zatarli fantastyczni ludzie z calej Polski, byłi chyba wszyscy
A Wy, jak sie bawilyscie?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 08:45   #4294
Laurka1708
Raczkowanie
 
Avatar Laurka1708
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 243
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

W 100% zgadzam się z opinią co do klubu - miejsce tragiczne, afera przy wpuszczaniu, ochroniarze - bez komentarza..., woda za 10 zł. Ale poza tymi minusami - było fantastycznie. Beto został na afterparty do samego końca i cierpliwie robił sobie ze wszystkimi zdjęcia, każdy mógł podejść i pogadać - szok bo myślałam że się zmyje zaraz po Master Class szkoda tylko że się after tak szybko skończyło. No i Sadunia - poznałyśmy się!!!

Edytowane przez Laurka1708
Czas edycji: 2012-10-16 o 13:28
Laurka1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 10:03   #4295
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Podpisuję się pod tym co napisałyście dziewczyny.
Mała woda 10 zł??? Nie byłam potem jedyną osobą która nalewała do tej butelki wodę z kranu :/ Klub katastrofa no i kto to widział żeby na takiej sali upchać tyle osób ???
Ja na prawde byłam zmuszona część jak nie większość piosenek przestać gdzieś z boku bo normalnie nie dało się tańczyć :/ Ale za to after party było rewelacyjne, Beto został z nami do samego końca (w zasadzie wyszłyśmy chyba razem znim i jego kamerzystą :p) był w śród nas normalnie jak człowiek, ogólnie dostępny nie robił z siebie jakiejś wielkiej gwiazdy No i poświęciłam moją zumbową koszulkę na podpis Beto a co tam poszłam za chwilą

Sadunia też się cieszę, że Cię poznałam Super osoba z Ciebie
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 10:52   #4296
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ha, ciekawe, czy nie tańczyłyśmy (albo raczej stałyśmy w ścisku) koło siebie? A o której się skończył afterek? Bo wyszłam niedługo po 22 i nie wiem, co mnie jeszcze ominęło...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 12:23   #4297
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Wszystko możliwe Przeważnie tańczyłyśmy na tyłach zaraz przed barem a jak stałyśmy to też bar podpierałyśmy
After skończył się jakoś tak zaraz po północy
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 12:56   #4298
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

No to jak nic tańczyłam z Wami , bo dokładnie tam wylądowałam, na tych sliskich płytkach. Błąd, pewnie trzeba bylo pchać się pod scenę albo na balkony, tam było jakieś inne podłoże. Zagapiłam się, a później tam to już nie było jak szpilki wcisnąć.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 13:34   #4299
Laurka1708
Raczkowanie
 
Avatar Laurka1708
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 243
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No to jak nic tańczyłam z Wami
To szkoda, że nie udało nam się wcześniej zgadać i poznać.
Powiem Wam - zresztą dziewczyny wiedzą, że na początku byłam zniechęcona, ale teraz nadal jestem pod wrażeniem, szczególnie afterparty. Instruktorzy byli super, w tym oczywiście nasze dwie cudowne instruktorki, które miały szanse zatańczyć sam na sam z Beto

Asienka i sayurii wam też wielkie dzięki za super imprezkę mam nadzieję, że wasz dalszy powrót był bezproblemowy.
Laurka1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 17:19   #4300
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

No i po Beto Ale było bosko
Najada zgadzam się w 100% co do tego klubu. TRAGEDIA... Jakby nie było innych miejsc w Polsce do zorganizowania takiego wydarzenia... A Ci ochroniarze? Co to miało być?!

Jednak mimo wszystko imprezę uważam za udaną, co tam ścisk Beto nadrobił, cudowny jest, nie robi z siebie jakiejś mega gwiazdy. Mam autograf na koszulce i zdjęcie No i że został z nami na after, które było rewelacyjne

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No to jak nic tańczyłam z Wami , bo dokładnie tam wylądowałam, na tych sliskich płytkach. Błąd, pewnie trzeba bylo pchać się pod scenę albo na balkony, tam było jakieś inne podłoże. Zagapiłam się, a później tam to już nie było jak szpilki wcisnąć.
No właśnie my też się zagapiłyśmy trochę, dlatego wylądowałyśmy tam pod barem :P Ja tam się nie poddawałam dzielnie dreptałam w tym ścisku To jak tam tańczyłaś to na bank po sobie deptałyśmy :P Ja mam całe łokcie poobijane, bo co chwilę waliłam w nimi o ten bar Dobrze, że potem udało nam się przenieść bliżej sceny
Szkoda, że się nie zgadałyśmy wcześniej, bo mogłyśmy się poznać

Cytat:
Napisane przez Laurka1708 Pokaż wiadomość
Asienka i sayurii wam też wielkie dzięki za super imprezkę mam nadzieję, że wasz dalszy powrót był bezproblemowy.
Ja też wam dziękuję kochane


No i Saduniaaaa! Ty boska kobieto, mogłam Cię w końcu wyściskać Dzięki za krasnale
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 17:48   #4301
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Laurka1708 Pokaż wiadomość
To szkoda, że nie udało nam się wcześniej zgadać i poznać.
Powiem Wam - zresztą dziewczyny wiedzą, że na początku byłam zniechęcona, ale teraz nadal jestem pod wrażeniem, szczególnie afterparty. Instruktorzy byli super, w tym oczywiście nasze dwie cudowne instruktorki, które miały szanse zatańczyć sam na sam z Beto

Asienka i sayurii wam też wielkie dzięki za super imprezkę mam nadzieję, że wasz dalszy powrót był bezproblemowy.
Cytat:
Napisane przez Asienka83 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym co napisałyście dziewczyny.
Mała woda 10 zł??? Nie byłam potem jedyną osobą która nalewała do tej butelki wodę z kranu :/ Klub katastrofa no i kto to widział żeby na takiej sali upchać tyle osób ???
Ja na prawde byłam zmuszona część jak nie większość piosenek przestać gdzieś z boku bo normalnie nie dało się tańczyć :/ Ale za to after party było rewelacyjne, Beto został z nami do samego końca (w zasadzie wyszłyśmy chyba razem znim i jego kamerzystą :p) był w śród nas normalnie jak człowiek, ogólnie dostępny nie robił z siebie jakiejś wielkiej gwiazdy No i poświęciłam moją zumbową koszulkę na podpis Beto a co tam poszłam za chwilą

Sadunia też się cieszę, że Cię poznałam Super osoba z Ciebie
Cieszę się, że Wam się udało wszystko i mimo kiepskich warunków jesteście zadowolone Widziałam, że kilka instruktorów z Gliwic + dziewczyny z jednego klubu gliwickiego też pojechały na Beto
Czekam na filmiki czy zdjęcia!
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 19:42   #4302
Laurka1708
Raczkowanie
 
Avatar Laurka1708
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 243
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Widziałam, że kilka instruktorów z Gliwic + dziewczyny z jednego klubu gliwickiego też pojechały na Beto
I to chyba nawet razem z nami busem jechały Która to Twoja instruktorka?
Laurka1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:29   #4303
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

No właśnie widziałąm zdjęcie na FB Asi - w tej grupie jest Patrycja, byłam u niej raz czy dwa na zajęciach i dwa razy na maratonie gliwickim
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 21:21   #4304
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
No właśnie widziałąm zdjęcie na FB Asi - w tej grupie jest Patrycja, byłam u niej raz czy dwa na zajęciach i dwa razy na maratonie gliwickim
I jak jest u niej? Mam zamiar wybrać się do niej na zajęcia
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 22:10   #4305
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Jeśli chodzi o układy, muzyczkę, to jestem bardzo zadowolona Tylko średnio przepadam za gliwickim klubem gdzie ma zajęcia. Tzn nic złego tam się nie dzieje, ja po prostu nie umiem się tam zaaklimatyzować i na ogół źle się tam czuję.
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 22:22   #4306
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o układy, muzyczkę, to jestem bardzo zadowolona Tylko średnio przepadam za gliwickim klubem gdzie ma zajęcia. Tzn nic złego tam się nie dzieje, ja po prostu nie umiem się tam zaaklimatyzować i na ogół źle się tam czuję.
To super, jutro postaram się wpaść na jej zajęcia Ona prowadzi też zajęcia u mnie w Zabrzu więc klubu w Gliwicach nie sprawdzę
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 12:06   #4307
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Laurka, sayurii oczywiście, że ja też Wam dziękuje za wspaniale spędzony wspólnie czas

najada naj no to faktycznie byłyśmy gdzies koło siebie, jak Cię podeptałam, bo namiętnie wszystkich deptałam i waliłam łokciami- to przepraszam
Widziałyście jest 1 partia zdjęć
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 20:31   #4308
Laurka1708
Raczkowanie
 
Avatar Laurka1708
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 243
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Asienka nawet nas tam widać na nich przy barze, hahaha
Laurka1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 21:59   #4309
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

no jak go podpieramy
Btw ja i parę innych osób napisało na fb zumba pl o tym ale widać oni nie widzą problemu, częśc komentarzy usunęli, masakra, ale to tak nawiasem bo gdyby nie after to już bym się wyleczyła z takich wielkich marartonów
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 08:19   #4310
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Wlasnie sie nad tym zastanawialam.
Tutaj piszecie ze bylo fajnie ale pare konkretnych Ale bylo.
Natomiast na fb zero komentarzy w których ktoś by napisał cos mniej pozytywnego. Same ochy i achy....
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:35   #4311
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Zdumiewające to usuwanie komentarzy - zamiast uczciwie przyznać się do niedociągnięć i pogadać, wolą kasować? Po co, przecież im to już publicznie wytknięto? Poza tym nikt nie pisze, że impreza do bani zapewne, tylko że miejsce łagodnie mówiąc "nieidealne". Powinni potraktować nasze uwagi konstruktywnie i wspólnie się zastanowić, gdzie takie eventy organizować na przyszłość.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2012-10-18 o 10:39
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 09:10   #4312
nickniewazny
Raczkowanie
 
Avatar nickniewazny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 68
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ja z zumbowych kawałków dodam jeszcze Magic System ft Cheb Khaled Meme Pas Fatigue http://www.youtube.com/watch?v=xHxP71VV84o
Niewiem czy było, ale męczyło mnie od ostatnich dwóch tygodni i niegdzie nie mogłam znaleść :P
__________________
29.10.2010


Moje małe nieba to Ty

Edytowane przez nickniewazny
Czas edycji: 2012-10-19 o 09:10 Powód: Niepelny post
nickniewazny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 09:40   #4313
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

zgadnijcie kto powrocil na zumbowe lono???
wrocilam do wro, ogarnelam panike pracowa po moim niebyciu, odespalam swoje, mam kawe i herbate oraz chwile czasu, wiec... czas na wrazenia z beto
po pierwsze i najwazniejsze - wizazanki - Laurka, sayurii, Asienka83 sa tak nieprzytomnie rewelacyjne, ze to az nie do uwierzenia!!! zachwycilyscie mnie wszystkie trzy, strasznie sie ciesze, ze was poznalam i mam nadzieje, ze zaproszenie na slask nadal aktualne???
ps. kto dziewczyn jeszcze nie widzial - wszystkie sa sliczne, bez wyjatku, ja nie wiem zumboholiczki sie pod katem urody dobiera czy co???
klub byl w miejscu strasznym, poniewaz przyjechalam na ostatnia chwile nie moglam go znalezc, a do tego nie bylo dzikiego tlumu idacego w strone zumby, co mnie strasznie zaskoczylo. sam klub mi sie podobal, szczegolnie ta sala w ktorej byl sklep, ze zdjeciami jolie, lagerfelda i spolki, no i basen hahaha! nieprzemyslana kwestia wilgoci i temperatury, 1000 skaczacych osob, to jest jednak cos... i tez skakalam na tych mokrych kaflach, dopiero pozniej przenioslam sie na podswietlany podest, gdzie lepiej z mokroscia podloza bylo.
no i beto... zachwycil mnie, jest taki jak sobie wyobrazalam. szoł absolutnie amerykanski z dziecmi, kobietami w ciazy i flagami, ale ja to lubie. ogien niesamowity, nie zaluje absolutnie wyjazdu!!! zachwycil mnie tez polski akcent, beto z ciupaska - bezcenne.
a jeszcze w ramach gratisu - pamietacie, ze wroclaw wracal jak najszybciej po maratonie? oto powod http://www.youtube.com/watch?v=xrwn5KR10GQ moje dziewczyny hejjj, czy ja wam wogole mowilam o moim nowym trenerko - odkryciu??? ma na imie iza, chyba jest ze srody slaskiej i jest po prostu cudna!!! ogien daje jak angela, do tego jest przesympatyczna - jak ktos ja znajdzie - polecam!
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 10:59   #4314
tidibaco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Witajcie,
Dziewczyny dały czadu we wtorek na meczu Bardzo ciężko trenowały przed i udało się im jeszcze na Beto pojechać, a potem zatańczyć! Dzielna i świetna ekipa!
tidibaco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 11:53   #4315
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Sadunia no nareszcie jesteś a Ty zachwyciłąś nas typową (czyt. przepiękną) zumbową urodą a bransoletki z krasnalami- do teraz jestem pod wrażeniem tego prezentu i już wiem o co z tymi krasnalami chodzi Kiedyś przyjadę do Wro na wycieczkę krasnalowym szlakiem
Oczywiście, że zaproszenie aktualne
1.12. mamy maraton a naszych instruktorów jeszcze nie znasz więc wpadaj Laurka i sayurii i Limonatka tez będą prawda?? (ja muszę jak zwykle coś skombinować żeby być bo znowu mi nie pasuje :/ a zresztą jeszcze mam inny powód żeby nie być no ale może się przełamię...)
http://www.facebook.com/events/15275...ref=ts&fref=ts

góralski motyw i Beto zakochałam się w nim jeszcze bardziej
i kawałek nagrałam http://www.youtube.com/watch?v=KuokRHXPqCc

A tą nową Izę gdzie obczaiłaś, w Wawie?

No to dlatego tak im spieszno do Wro było, fajnie że zumba była na stadionie-super wyszło szkoda, że Przemka nie poznałam i Angeli :/

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez tidibaco Pokaż wiadomość
Witajcie,
Dziewczyny dały czadu we wtorek na meczu Bardzo ciężko trenowały przed i udało się im jeszcze na Beto pojechać, a potem zatańczyć! Dzielna i świetna ekipa!
witaj

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Aha sayurii widziałaś, już jest znany termin szkolenia listopadowego 17-18 Teraz juz nam na pewno nie przeleci
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 12:15   #4316
tidibaco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
hejjj, czy ja wam wogole mowilam o moim nowym trenerko - odkryciu??? ma na imie iza, chyba jest ze srody slaskiej i jest po prostu cudna!!! ogien daje jak angela, do tego jest przesympatyczna - jak ktos ja znajdzie - polecam!
Saduniu, to jest Iza Kucza ma zajęcia o ile się nie mylę w pn i ptk w Środzie
tidibaco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:04   #4317
Laurka1708
Raczkowanie
 
Avatar Laurka1708
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 243
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
po pierwsze i najwazniejsze - wizazanki - Laurka, sayurii, Asienka83 sa tak nieprzytomnie rewelacyjne, ze to az nie do uwierzenia!!! zachwycilyscie mnie wszystkie trzy, strasznie sie ciesze, ze was poznalam i mam nadzieje, ze zaproszenie na slask nadal aktualne???
ps. kto dziewczyn jeszcze nie widzial - wszystkie sa sliczne, bez wyjatku, ja nie wiem zumboholiczki sie pod katem urody dobiera czy co???
Sadunia Słońce Ty nasze - też jesteś piękna i przyjeżdżaj do nas jak najszybciej My co prawda nie mamy tu takich fajnych krasnali, ale znajdziemy inne atrakcje

A widziałyście już nowość?
http://www.youtube.com/watch?v=7QZ7KEa-qjM
Laurka1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:07   #4318
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Sadunia jesteś w końcu! Kochana Ty, też jesteś cudowna!!! Oczywiście, że zaproszenie na Śląsk dalej aktualne
Fajnie im to wyszło na tym stadionie


Asia ja oczywiście będę na maratonie, chociaż nie wszyscy instruktorzy mi pasują
Ijeeeee szkolenie Czyli info od Izy było dobre Teraz nic nie przegapimy

Laurka widziałam, słucham tego cały czas od powrotu z Warszawy
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 21:25   #4319
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Laurka1708 Pokaż wiadomość

A widziałyście już nowość?
http://www.youtube.com/watch?v=7QZ7KEa-qjM
my do tego sobie tańczymy

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość

Asia ja oczywiście będę na maratonie, chociaż nie wszyscy instruktorzy mi pasują

No właśnie, nawet chyba się domyślam kto :/ z tego też powodu nie bardzo widzi mi się tam być...

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Ijeeeee szkolenie Czyli info od Izy było dobre Teraz nic nie przegapimy
No nie może przegapić terminu wpłaty hahaha
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 06:00   #4320
Laurka1708
Raczkowanie
 
Avatar Laurka1708
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 243
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Dziewczyny no co Wy- chodźcie na maraton. Z tego co widziałam ma też prowadzić Daga i strasznie jestem tego ciekawa Fajna dziewczyna. A ten Artur to kto to taki? Ja będę miała oczywiście wtedy zajęcia na studiach, ale już postanowiłam, że się urwę godzinę wcześniej
Laurka1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.