Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- część VI - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 22:25   #751
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Mnie te ich gratisy kusza ale oferta jest malo atrakcyjna Oj chyba faktycznie rozpuscili nas tymi kodami na -50%
Zastanawiam sie nad kremem do rak i mleczkiem perfumowanym ze swiatecznej, tymi cytryna i wanilia, tylko czy warto? Mialyscie moze te cuda?
ten krem jest bardzo przyjemny, jak nie masz większych problemów z suchą skórą na dłoniach, to powinien wystarczyć, a jak przyjemnie pachnie...

czy ktoś korzystał z peelingów do twarzy? jak sobie radzą? chciałam wypróbować, ale nie wiem który
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 22:33   #752
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

czy te kroki wchodzą teraz od dowolnej kwoty? bo w koszyku mam produkt za kilkanaście zł, a nie dolicza kosztów przesyłki, ani nic. czy w którymś z następnych kroków pokaże się info o zbyt niskiej wartości zamówienia?

nie zauważyłam, że gratis się nie dodaje. ale ta przesyłka darmowa mnie nurtuje.

STYCZNIOWA OFERTA z wysyłką gratis od 70 -> nr PYC1RA15

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2013-01-04 o 22:47
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 22:53   #753
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
czy te kroki wchodzą teraz od dowolnej kwoty? bo w koszyku mam produkt za kilkanaście zł, a nie dolicza kosztów przesyłki, ani nic. czy w którymś z następnych kroków pokaże się info o zbyt niskiej wartości zamówienia?
Jak zamawiałam po południu, to krok1 działał od zam. na 39 zł. To znaczy krem wskakiwał od 39, a przesyłka darmowa niezależnie od wysokości zamówienia.Może coś majstrują, zanim go dezaktywują
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2013-01-04 o 22:57
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 23:01   #754
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

to teraz jest tak samo. ciekawe czy przejdzie zamówienie poniżej 39zł z darmową wysyłką i bez gratisu.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 23:11   #755
karokb300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ależ się cieszę, zamówienie złożone o 00:15 już jest w toku, czyli koło poniedziałku powinno być...bo jutro chyba nie zdążą... chociaż może, blisko mają do mnie
witam, jestem nowa. jak można sprawdzić czy zamówienie jest w toku czy już zrealizowane, jest na to jakiś sposób? )
karokb300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 23:32   #756
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez karokb300 Pokaż wiadomość
witam, jestem nowa. jak można sprawdzić czy zamówienie jest w toku czy już zrealizowane, jest na to jakiś sposób? )

Witaj
Jak zalogujesz się w e-sklepie wejdź w "moje konto" - tam jest zakładka "historia zamówień" w której jest tabelka ze wszystkimi Twoimi zamówieniami i ich statusem. Jeżeli to Twoje pierwsze zamówienie, to ta opcja pojawi się dopiero, gdy zamówienie będzie przez YR przetwarzane. Pojawi sie tam również numer przesyłki (Poczta Polska) więc będziesz miała możliwość śledzenia trasy swojej paczki
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 07:36   #757
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
ten krem jest bardzo przyjemny, jak nie masz większych problemów z suchą skórą na dłoniach, to powinien wystarczyć, a jak przyjemnie pachnie...
Dziekuje Ci bardzo za opinie. Wlasnie potrzebuje takiego lekkiego nawilzacza

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
czy te kroki wchodzą teraz od dowolnej kwoty? bo w koszyku mam produkt za kilkanaście zł, a nie dolicza kosztów przesyłki, ani nic. czy w którymś z następnych kroków pokaże się info o zbyt niskiej wartości zamówienia?
Ja ja z tym wczesniej kombiniwalam i koszt przesylki pokazuje sie dopiero przy ostatnim kroku zamowienia, pewnie taki zabieg zeby przy zamawianiu przyjemniej to wygladalo
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 08:03   #758
Rixa
Raczkowanie
 
Avatar Rixa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

To ja dziś też złożyłam zamówienie. Chciałam doczekać, aż będzie wiadomo, co jest niespodzianką, ale nie wytrzymałam, no i też trochę ze strachu, że krok1 przestanie działać.

Wanilia i cytryna Nawilżający krem do rąk 11.90 zł
Dezodorant w kulce antyperspirant Zielona herbata 7.40 zł
Maseczka matująca 2w1 21.00 zł
Prezent na powitanie PREZENT
Krem na noc PREZENT
Razem 40,30
Rixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 08:48   #759
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Mnie te ich gratisy kusza ale oferta jest malo atrakcyjna Oj chyba faktycznie rozpuscili nas tymi kodami na -50%
Zastanawiam sie nad kremem do rak i mleczkiem perfumowanym ze swiatecznej, tymi cytryna i wanilia, tylko czy warto? Mialyscie moze te cuda?
Już chyba w poprzednim wątku pisałam o kremie do rąk. Wybitnego nawilżania nie daje (w porównaniu z kremami z arniką), ale dla mniej wymagających wystarczy. Pozostawia trochę śliską warstwę na dłoniach. Ale zapach... dla mnie zapach jest obłędny. I "miziam" łapki, głównie żeby pachnialy...
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 09:44   #760
seledine
Zakorzenienie
 
Avatar seledine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 384
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

pamiętam sytuacje, kiedy KROK1 przestał działać z NK, po wielu naszych na ten temat dyskusjach i przechwalaniach (działanie YR czy przypadek?) dlatego szybciorem zrobiłam zamówienie podkład i dwa kremy gratis także aktualnie czekam na dwie paczuchy jeszcze mnie korci wysyłkowa najnowsza, ale z tydzień muszę sobie dać na wstrzymanie ;-)))
seledine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 09:54   #761
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Już chyba w poprzednim wątku pisałam o kremie do rąk. Wybitnego nawilżania nie daje (w porównaniu z kremami z arniką), ale dla mniej wymagających wystarczy. Pozostawia trochę śliską warstwę na dłoniach. Ale zapach... dla mnie zapach jest obłędny. I "miziam" łapki, głównie żeby pachnialy...
Wlasnie chodzi mi o zapach i o takie mizianie sie nim dla zapaszku Do nawilzenia wzielam sobie juz konsentrat z arniki
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 09:55   #762
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Ale Was wymęczę z tym różem do policzków ( średnia morela ) A ze względu na to że do tej pory nie uzywałam takiego kosmetyku a tak bardzo to sie nie znam na makijażu To proszę powiedzcie mi jeszcze czy jak kupie tą średnia morele i będe uzywała to czy jakos powinnam dopasować do tego różu pomadke lub błyszczyk ( jakos konkretny odcień ) czy tu ma znaczenie czy mogę uzywać dalej jak do tej pory takie kolory ( pomadek , błyszczyków ) jak lubie czy bedzie oki. ??
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 10:09   #763
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Ale Was wymęczę z tym różem do policzków ( średnia morela ) A ze względu na to że do tej pory nie uzywałam takiego kosmetyku a tak bardzo to sie nie znam na makijażu To proszę powiedzcie mi jeszcze czy jak kupie tą średnia morele i będe uzywała to czy jakos powinnam dopasować do tego różu pomadke lub błyszczyk ( jakos konkretny odcień ) czy tu ma znaczenie czy mogę uzywać dalej jak do tej pory takie kolory ( pomadek , błyszczyków ) jak lubie czy bedzie oki. ??
Też nie jestem mistrzynią makijażu mimo wieloletniego doświadczenia, ale wiem jedno: róż w odcieniu ciepłym ( a takim podejrzewam jest morela) będzie się gryzł z chłodnym kolorem ust (np. zimne róże). Ja zazwyczaj mam 2 odcienie różu i używam w zależności od całości kolorystyki (makijaż oczu i ust, ciuchy). Choć miałam jeszcze niedawno cudny, uniwersalny róż z Essence w kolorze różowo-beżowym, takim właśnie zbliżonym do koloru ust no i on pasował do wszystkiego.

A teraz z innej beczki: chce ktoś może dezodorant Tendre Jasmin? Chętnie wymienię na coś innego, bo nie używam takich dezodorantów, a do tego ten zapach zupełnie mi nie pasuje. Może być np. żel z jakiejś linii perfum. Proszę pisać na priv.
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 10:14   #764
ankaw192
Raczkowanie
 
Avatar ankaw192
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 235
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Ale Was wymęczę z tym różem do policzków ( średnia morela ) A ze względu na to że do tej pory nie uzywałam takiego kosmetyku a tak bardzo to sie nie znam na makijażu To proszę powiedzcie mi jeszcze czy jak kupie tą średnia morele i będe uzywała to czy jakos powinnam dopasować do tego różu pomadke lub błyszczyk ( jakos konkretny odcień ) czy tu ma znaczenie czy mogę uzywać dalej jak do tej pory takie kolory ( pomadek , błyszczyków ) jak lubie czy bedzie oki. ??
Nie jestem ekspertem jeśli chodzi o makijaż ale to chyba wszystko zależy jaki makijaż robisz i co chcesz nim podkreślić. Wszystko musi też współgrać względem tonacji. Ja mam ciemne włosy i ciemną oprawę oczu, karnację powiedziałabym srednią i mam tą średnią morelę. Używam jej jak robię delikatny rozświetlający makijaz w ciepłej tonacji. Do zimnych kolorów użwam "jasny roż". Nie wiem jaki jest średni róż a już kompletnie nie wyobrażam sobie ciemnego różu. Do tego trzeba być chyba profesjonalistą . Ja lubię delikatne podkreślenie i jasny róż i średnia morela są w sam raz, jak dla mnie
ankaw192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 10:56   #765
garnet
Raczkowanie
 
Avatar garnet
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 93
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Ja używam od nich koloru "jasny róż". Jest b. fajny i trwały...chociaż dla mnie mało wydajny, ale ja lubię maziać się różem Kolor polecam właśnie Paniom, które wolą chłodne barwy...mam b. jasną karnację i ten róż wygląda na niej naprawdę fajnie

Byłam wczoraj w stacjonarnym, chciałam zaplacić kartą i terminal nie chciał przyjąc płatnośc...to już drugi raz u nich:/ a w sklepie obok bez problemu. Musiałam pooddawać rzeczy i wziąć tylko mleczko+tonik Pure Calmille z ulotkąx2..przynajmniej mi te pieczątki zostawiła na karcie;] Ale szkoda, bo chciałam zapasów zrobić z płukanką malinową (jest -40%) i maseczką Pure System (jest-50%).
__________________
Kiri kiri kiri kiri kiri...
garnet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 11:28   #766
joot
Raczkowanie
 
Avatar joot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 164
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

też myślę o zakupie różu, ale chyba zainwestuję w Bourjois - bardziej chwalony i więcej kolorów, ale też mam problem z wyborem i nie wiem nawet gdzie pytać tu na forum, przeglądałam tyle wątków i nie znalazłam odpowiedniego, a nie chcę spamować nowym tematem..
__________________
"Zgadnij, kotku, co mam w środku,
co się dzieje w duszy mej.
Przytul główkę swej malutkiej,
trochę dobrej, trochę złej..."
/Jacek Janczarski/
joot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 11:55   #767
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez joot Pokaż wiadomość
też myślę o zakupie różu, ale chyba zainwestuję w Bourjois - bardziej chwalony i więcej kolorów, ale też mam problem z wyborem i nie wiem nawet gdzie pytać tu na forum, przeglądałam tyle wątków i nie znalazłam odpowiedniego, a nie chcę spamować nowym tematem..
Polecam Bourjois - jest mega wydajny,ale jak dla mnie krótko się na buzi utrzymuje. Niestety po 2-3 godzinach go w ogóle nie widać. Planuję kupić nowy,bo ten mam z 2 może 3 lata i myślę,że to przez to.
Ja mam numer 95:
http://bluegirl-ewa.blogspot.com/201...-bourjois.html
( to nie mój blog,ale jest tam mój kolorek )
Jeśli chcesz zdjęcia realne róży to najlepiej przeglądaj na blogach
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 11:58   #768
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:13   #769
martyna3275
Zakorzenienie
 
Avatar martyna3275
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 709
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
mini produkt, kazda odstaje akurat to co było w sklepie, ja dostałam mini zel pod prysznic FLower Party
martyna3275 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 12:18   #770
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Popełniłam zamówienie wczoraj, a się odgrażałam, że nic nie kupię, bo tyle zapasów mam że wstyd się przyznać....

Szampon-żel pod prysznic Bambus

Balsam do ust Malina 2

Żel pod prysznic - Bawełna z Indii 1

Szampon-żel pod prysznic Cedr 1

Maseczka matująca 2w1 1

Balsam regenerujący do ust 1

Żel pod prysznic Fioletowy ryż z Laosu 1

Żel pod prysznic Pomarańcza 1

Prezent na powitanie 1

Mleczko odbudowujące z masłem karite 1

Niespodzianka dla niej 1

To jest wspólne zamówienie moje i koleżanki, łączna kwota 82 zł Zrobiłam zamówienie z "krok1", bo doszłam do wniosku, że to się bardziej opłaca niż ten kod "2013". Który to krem jest prezentem w tym kroku1? Ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...jacy-24h.html? I czy coś jeszcze jest do niego, jakieś próbki? Bo gdzieś mi się coś takiego przewidziało.
No i jago prezent z esklepu wybrałam prezent niespodziankę, bo krem ma marne opinie, czapki i szalika nie potrzebuję. Oby fajna niespodzianka była
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:26   #771
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

A czy są w stacjonarnych jakieś promocje na kolorówkę ??
Potrzebuje czerwonej konturówki i tak sie do tej z YR przymierzam... o ile oczywiście będzie tańsza niż w regularnej
A może jakieś kupony/newsletter są ze zniżką na kolorówkę w tym miesiącu ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:49   #772
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Dobra, lecą skany wstrzymajcie się trochę bo będą w dwóch częściach

Oferta 9PYC1RA09 za zamówienie powyżej 49 zł komplet zimowy lub dowolny produkt z cennika urody o max. wartości 65 zł, za zamówienie powyżej 80 zł prezent niespodzianka o wartości 90 zł.
Dzięki
Całkiem miła oferta

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Popełniłam zamówienie wczoraj, a się odgrażałam, że nic nie kupię, bo tyle zapasów mam że wstyd się przyznać....

Szampon-żel pod prysznic Bambus

Balsam do ust Malina 2

Żel pod prysznic - Bawełna z Indii 1

Szampon-żel pod prysznic Cedr 1

Maseczka matująca 2w1 1

Balsam regenerujący do ust 1

Żel pod prysznic Fioletowy ryż z Laosu 1

Żel pod prysznic Pomarańcza 1

Prezent na powitanie 1

Mleczko odbudowujące z masłem karite 1

Niespodzianka dla niej 1

To jest wspólne zamówienie moje i koleżanki, łączna kwota 82 zł Zrobiłam zamówienie z "krok1", bo doszłam do wniosku, że to się bardziej opłaca niż ten kod "2013". Który to krem jest prezentem w tym kroku1? Ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...jacy-24h.html? I czy coś jeszcze jest do niego, jakieś próbki? Bo gdzieś mi się coś takiego przewidziało.
No i jago prezent z esklepu wybrałam prezent niespodziankę, bo krem ma marne opinie, czapki i szalika nie potrzebuję. Oby fajna niespodzianka była
Ja też popełniłam krok1 Dziewczyny pisały wcześniej, że to ten zielony krem

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez seledine Pokaż wiadomość
myślę nad złożeniem zamówienia, głównie dla kremu CS, ale kompletnie nie wiem co włożyć do koszyka... wszystko wydaje mi się drogie, przyzwyczaiłam się do kodów -50%
Miałam to samo wrażenie W końcu zaopatrzyłam się w dezodoranty i żele-szampony FV, te w proomocyjnych cenach, są super na siłkę czy basen
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 12:58   #773
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez rudy_kot Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy wprowadzą jakieś nowe ciekawe zapachy w zamian za te, które zdejmują.
Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
oby coś na kształt nebliny czy cocona, w każdym razie coś intensywnego, oryginalnego a nie bezpieczne cukierkowo-kwiatowe zapaszki
Też właśnie zauważyłam, że wycofują te zapachy z charakterem, oryginalne, a w zamian wprowadzają słodko-bezpieczne

Cytat:
Napisane przez martyna3275 Pokaż wiadomość
mini produkty i nie ma ich narazie przez co moje zamowienie oczekuje

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------



a ja na paczuszke tez z niecierpliwością czekam bo idzie do mnie peeling waniliowy no i jestem ciekawa tez tej niespodzianki, jak to bedzie jakis znow krem przeciwzmarszczkowy to sie obrazam na YR
Oni po prostu dbają aby nasze buźki były gładkie jak pupcia niemowlaka
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dzieki
ja bym chcieć evidence to dla kobiet o to http://fimgs.net/images/perfume/nd.2167.jpg
Tam też jest, tylko zapisane skrótem CuE

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Mnie te ich gratisy kusza ale oferta jest malo atrakcyjna Oj chyba faktycznie rozpuscili nas tymi kodami na -50%
Zastanawiam sie nad kremem do rak i mleczkiem perfumowanym ze swiatecznej, tymi cytryna i wanilia, tylko czy warto? Mialyscie moze te cuda?
Mam miniaturę tego kremu - rzeczywiście bardzo przyjemnie pachnie, ale nie lubię kremów z parafiną, bo mam wrażenie "mokrych/spoconych dłoni" po nich dlatego ja nie polecam, ale jeśli parafina ci nie przeszkadza to do takiego maziania jest niezły
Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
ten krem jest bardzo przyjemny, jak nie masz większych problemów z suchą skórą na dłoniach, to powinien wystarczyć, a jak przyjemnie pachnie...

czy ktoś korzystał z peelingów do twarzy? jak sobie radzą? chciałam wypróbować, ale nie wiem który
Ja używałam roślinnej pielęgnacji do ciała (tylko nakładałam go na twarz ) i byłam baardzo zadowolona Skóra mięciutka i promienna. Teraz mam morelowy i ten mniej mi się podoba, bo mimo że pachnie obłędnie to zostawia taką "tępą" skórę i nie podoba mi się to

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
czy te kroki wchodzą teraz od dowolnej kwoty? bo w koszyku mam produkt za kilkanaście zł, a nie dolicza kosztów przesyłki, ani nic. czy w którymś z następnych kroków pokaże się info o zbyt niskiej wartości zamówienia?

nie zauważyłam, że gratis się nie dodaje. ale ta przesyłka darmowa mnie nurtuje.

STYCZNIOWA OFERTA z wysyłką gratis od 70 -> nr PYC1RA15
Zawsze możesz zamówić, a jeśli doliczą koszty to anulować
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:27   #774
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość

Ja używałam roślinnej pielęgnacji do ciała (tylko nakładałam go na twarz ) i byłam baardzo zadowolona Skóra mięciutka i promienna. Teraz mam morelowy i ten mniej mi się podoba, bo mimo że pachnie obłędnie to zostawia taką "tępą" skórę i nie podoba mi się to
Dziekuję za odpowiedź, właśnie się zastanawiam nad tym morelowym, bo jest w dobrej cenie w internecie. Tego do ciała wolałabym nie stosować na twarz, bo bym się bała, że mi podrażni skórę. Pozostaje jeszcze ten roślinny z Les gestes d'institute
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:33   #775
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

...ostatnie zamówienie przyszło 3 dni przed wigilią, miałam nic nie zamawiać ale jako, że 5 dzień nie palę ... Muszę mieć jakąś motywację, dlatego zamawiam

Tylko co lepsze oferta styczniowa czy kod - 50%

Dziewczyny poradźcie
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:46   #776
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
co proponujesz na wymiane
Mam bardzo dużo nowych perfum/kolorówki np z Avonu
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:50   #777
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 13:59   #778
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Zrobiłam słodkie oczka do męża i zgodził się dołożyć do mojego zamówienia więc spokojnie mogę zaszaleć. Kurcze, że nie pomyślałam o kodach w grudniu - składałam 3 zamówienia. ...

A znacie coś dobrego do włosów bardzo suchych, mam problem z rozczesywaniem, może jakaś maska?
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:12   #779
joot
Raczkowanie
 
Avatar joot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 164
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Polecam Bourjois - jest mega wydajny,ale jak dla mnie krótko się na buzi utrzymuje. Niestety po 2-3 godzinach go w ogóle nie widać. Planuję kupić nowy,bo ten mam z 2 może 3 lata i myślę,że to przez to.
Ja mam numer 95:
http://bluegirl-ewa.blogspot.com/201...-bourjois.html
( to nie mój blog,ale jest tam mój kolorek )
Jeśli chcesz zdjęcia realne róży to najlepiej przeglądaj na blogach
o super, dziękuję ale i tak mam problem z dobraniem, ciężko mi stwierdzić który będzie na mnie dobrze wyglądał - mam ciemnoczekoladowe włosy, ciemne oczy, ale dość bladą twarz w zimie. z tych które tutaj są podane wydaje mi się, że pasowałby mi numer 33 albo 74... i to Twoje 95 też śliczne ale sama nie wiem, czy chcę bardziej różowy, czy bardziej morelowy. teraz mam Maybelline Expert Wear Blush kolor 40 precious pink. i w sumie sama nie wiem czy dobrze w nim wyglądam, mi się podoba ale nie jestem obiektywna

a czy w Douglasie są kosmetyki Bourjois? gdzie mogę znaleźć kogoś, kto pomoże mi dobrać kolor?
__________________
"Zgadnij, kotku, co mam w środku,
co się dzieje w duszy mej.
Przytul główkę swej malutkiej,
trochę dobrej, trochę złej..."
/Jacek Janczarski/

Edytowane przez joot
Czas edycji: 2013-01-05 o 14:13
joot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 14:27   #780
seledine
Zakorzenienie
 
Avatar seledine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 384
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Polecam Bourjois - jest mega wydajny,ale jak dla mnie krótko się na buzi utrzymuje. Niestety po 2-3 godzinach go w ogóle nie widać. Planuję kupić nowy,bo ten mam z 2 może 3 lata i myślę,że to przez to.
chyba jednak róże mają to do siebie, że są niestety nietrwałe ja zawsze używałam Inglota, zmieniłam na Bourjois, ten drugi droższy, ale wydajniejszy, jakościowo podobnie, tak samo krótko się trzymają.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez joot Pokaż wiadomość
a czy w Douglasie są kosmetyki Bourjois? gdzie mogę znaleźć kogoś, kto pomoże mi dobrać kolor?
w superpharmie są na pewno i w rossmanie. przyłoż sobie róż do ust i weź najbardziej podobny do ich koloru odcień różu

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Zmienili prezenty na NK, są takie same jak na głównej
seledine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.