Wszystko o ZUMBIE !! - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 20:09   #4681
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

O rany, gratulacje! Mam nadzieję, że wszystko ok - to leżenie brzmi niedobrze. Może później chociaż na Gold będziesz mogła iść.
Gelmis lepiej się rusza ode mnie! Śmiać mi się z niego chciało, bo jak tańczyłyśmy do Sexy and know it, to akurat stał pod sceną i chyba mu się niektóre dwuznaczne ruchy spodobały, bo miał taki cwano-zaciekawiony uśmieszek.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:14   #4682
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Jako, że nie lubię jak ludzie się na mnie patrzą jak próbuję się ruszać zakupiłam Zumbę Fitness na PS 3 ma któraś ? Czy to dobre rozwiązanie ? jak na razie widziałam układy podstawowe i potrafią dać w kość o ile się człowiek przykłada... ale nie wiem czy taka "zabawa" w domu coś mi pomoże... (przyznaję bez bicia, że wątek jest za długi i nie przeczytałam całego)
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:38   #4683
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Jako, że nie lubię jak ludzie się na mnie patrzą jak próbuję się ruszać zakupiłam Zumbę Fitness na PS 3 ma któraś ? Czy to dobre rozwiązanie ? jak na razie widziałam układy podstawowe i potrafią dać w kość o ile się człowiek przykłada... ale nie wiem czy taka "zabawa" w domu coś mi pomoże... (przyznaję bez bicia, że wątek jest za długi i nie przeczytałam całego)
na zumbie nie ma czasu patrzec na innych
Juz było pisane, zależy jak wykonujesz układy. Nam instruktorka mówiła, że jak się nie będziemy przykładać do shaków, kręcenia biodrami, mocnego wypinania pupy itd. to tylko łydki nam popracują.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 20:55   #4684
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
na zumbie nie ma czasu patrzec na innych
Juz było pisane, zależy jak wykonujesz układy. Nam instruktorka mówiła, że jak się nie będziemy przykładać do shaków, kręcenia biodrami, mocnego wypinania pupy itd. to tylko łydki nam popracują.
akurat kręcenie biodrami uwielbiam więc tutaj się staram bardzo przykładać mam nadzieję, że pomoże mi ona w zmniejszeniu "oponki"
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:20   #4685
poison31
Raczkowanie
 
Avatar poison31
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Jako, że nie lubię jak ludzie się na mnie patrzą jak próbuję się ruszać zakupiłam Zumbę Fitness na PS 3 ma któraś ? Czy to dobre rozwiązanie ? jak na razie widziałam układy podstawowe i potrafią dać w kość o ile się człowiek przykłada... ale nie wiem czy taka "zabawa" w domu coś mi pomoże... (przyznaję bez bicia, że wątek jest za długi i nie przeczytałam całego)
mam zumbę na ps3,dłuuuugo myślałam nad tym czy kupić bo droga była ćwiczę ,pierwsze kilka razy baaardzo chętnie(jakieś 10) potem zaczęłam się nudzić...układy te same(lepiej ćwiczyć mając mova w dłoni) no i samemu zumba jakoś tak nie kręci teraz ćwiczę sporadycznie a zamiast 2 chodzę 4 razy na zajęcia grupowe nie wiem..może ja tylko tak mam ale nie pasuje mi ćwiczenie w samotności to już więcej frajdy mam jak ćwiczę z you tuba
poison31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:22   #4686
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez poison31 Pokaż wiadomość
mam zumbę na ps3,dłuuuugo myślałam nad tym czy kupić bo droga była ćwiczę ,pierwsze kilka razy baaardzo chętnie(jakieś 10) potem zaczęłam się nudzić...układy te same(lepiej ćwiczyć mając mova w dłoni) no i samemu zumba jakoś tak nie kręci teraz ćwiczę sporadycznie a zamiast 2 chodzę 4 razy na zajęcia grupowe nie wiem..może ja tylko tak mam ale nie pasuje mi ćwiczenie w samotności to już więcej frajdy mam jak ćwiczę z you tuba
a kolejne poziomy długość nie są trudniejsze/ fajniejsze ? poza tym uważam że jak się trzyma kontroler w dłoni to trochę oszukuje wyniki... może i pas jest mniej wygodny ale za to wiem że ruszam biodrami a nie ręką
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2013-01-07 o 21:27
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:28   #4687
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Jako, że nie lubię jak ludzie się na mnie patrzą jak próbuję się ruszać zakupiłam Zumbę Fitness na PS 3 ma któraś ? Czy to dobre rozwiązanie ? jak na razie widziałam układy podstawowe i potrafią dać w kość o ile się człowiek przykłada... ale nie wiem czy taka "zabawa" w domu coś mi pomoże... (przyznaję bez bicia, że wątek jest za długi i nie przeczytałam całego)
Tak jak pisze Scio na zumbie nie ma czasu przyglądać się innym
Ja nie mam zumby na konsole, ale chętnie bym przygarnęła Ale bardziej dodatkowo niż jako zamiennik zajęć w grupie. Moim zdaniem cały urok tych zajęć to zabawa na sali. Ale pewnie, że to coś da jak będziesz się przykładać i ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu + dieta jakaś oczywiście.
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 08:22   #4688
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

ja mam zumbe na xboxa . Troszkę poskakałam i poszła szybko w odstawke. Jeśli ktoś chodził na zumbe do klubów i na maratony to taka domowa zumba jest po prostu nudna. Ciągle te same układy i te same kawałki. Mówię tutaj o osobach które złapały bakcyla i skaczą dosyć często.

Dobrą zabawe mieliśmy podczas świąt kiedy przyjechała moja rodzina na swięta. Po obżarstwach wieczorem zaproponowałam zumbe. Inni chcieli zobaczyć jak to wygląda i się zaczęło Tak żeśmy się śmiali, że normalnie chyba cały blok nas słyszał. Mój brat tańczący z moją mamą zumbe i te ich ruchy arabskie - bezcenne Nawet mój Tz się skusił i tez ze mną tańczył
Przyznali ,żę męczące to to bo po kilku kawałkach byli zlani potem ale niezła zabawa.
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 08:32   #4689
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Jeszcże nie przejrzałam wszystkiego ale widzę różne style poziomy trudności... Hip hop, dancehall i inne więc kurcze przy kolejnych poziomach nie są inne układy? Jak pojedynczych sekwencji jest około 20. Więc gdzieś to musi być wykorzystane. nauka kroków też obejmuje różne style... Muszę się bardziej przyłożyć i sprawdzić kolejne poziomy.... Natomiast z zajęciami grupowymi mam średnie wspomnienia.... Przeważnie kasa wyrzucona w błoto...
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2013-01-08 o 08:36
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:02   #4690
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

cześć dziewczyny!
od października chodzę na zumbę. Niestety obecnie, przez masę nauki i prac do zrobienia na uczelnię nie będę chodzić na zajęcia.
Ściągnęłam jednak filmiki z neta i postanowiłam tańczyć w domu. W miarę regularnie, na tyle na ile mi czas pozwoli. oczywiście dochodzi do tego zdrowe i rozsądne odżywianie.
Powiedzcie, czy dzięki zumbie można schudnąć? Na zajęcia grupowe chodziłam tylko raz w tygodniu i różnie bywało z trzymaniem diety, więc oczywiste jest, że od października jakiejś szczególnej różnicy dzięki zumbie nie zauważyłam.Pewnie już wcześniej o tym pisałyście, ale powiem szczerze, że niestety nie mam czasu na dokładne przeszukiwanie wątku, a chciałabym aby czas jaki poświęcam na ruch dał jakieś efekty Zuba jest świetna, daje mi wiele radości i super by było gdybym regularnie tańcząc zauważyła jakieś efekty.
__________________


iguaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:37   #4691
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Moim zdaniem nieźle trzeba się napracować biodrami w tej grze żeby chociaż prowadząca była żółta nie mówiąc o kolorze zielonym. Po dzisiejszej serii 2 x 20 jestem zadowolona.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 09:05   #4692
poison31
Raczkowanie
 
Avatar poison31
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
a kolejne poziomy długość nie są trudniejsze/ fajniejsze ? poza tym uważam że jak się trzyma kontroler w dłoni to trochę oszukuje wyniki... może i pas jest mniej wygodny ale za to wiem że ruszam biodrami a nie ręką
nie wiem czego to wina ale jak trzymam mova w dłoni mam problem żeby na żółto nawet świeciło kamerka ustawiona dobrze,chodzę na zumbę połtora roku po4-5 razyy w tyg więc wiem jak mam się ruszać .w końcu jest tak,że zamiast się bawić wkurzam się i walczę z sobą z movem z telewizorem i kamerką zła ...i myślę o zielonym!
owszem są dodatki ,tancerze,swiatła,nowa piosenka(2o za 200 zł to wciąż dla mnie mało albo miałam za duze wymagania) prawda jest taka,że gdybym nie uczęszczała na zajęcia grupowe pewnie byłabym zadowolona...
dla mnie brak tego powera ,atmosfery,energii jaka jest na zajeciach...tam dziecko nie chce pic,jesc nie dzwoni tel.....nie muszę właczyć pauzy
aaaa i jeszcze poleciłam poczatkowo grę koleżance któa nigdy nie była na zajęciach grupowych ona jest zadowolona ma na wii zumbę 1 i 2 ale też cwiczy rzadziej niz na poczatku.
i poważnie większą satysfakcję mam jak włączę mp3 lub you tube i wykonuję układy z naszych zajec
poison31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 12:11   #4693
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez poison31 Pokaż wiadomość
nie wiem czego to wina ale jak trzymam mova w dłoni mam problem żeby na żółto nawet świeciło kamerka ustawiona dobrze,chodzę na zumbę połtora roku po4-5 razyy w tyg więc wiem jak mam się ruszać .w końcu jest tak,że zamiast się bawić wkurzam się i walczę z sobą z movem z telewizorem i kamerką zła ...i myślę o zielonym!
owszem są dodatki ,tancerze,swiatła,nowa piosenka(2o za 200 zł to wciąż dla mnie mało albo miałam za duze wymagania) prawda jest taka,że gdybym nie uczęszczała na zajęcia grupowe pewnie byłabym zadowolona...
dla mnie brak tego powera ,atmosfery,energii jaka jest na zajeciach...tam dziecko nie chce pic,jesc nie dzwoni tel.....nie muszę właczyć pauzy
aaaa i jeszcze poleciłam poczatkowo grę koleżance któa nigdy nie była na zajęciach grupowych ona jest zadowolona ma na wii zumbę 1 i 2 ale też cwiczy rzadziej niz na poczatku.
i poważnie większą satysfakcję mam jak włączę mp3 lub you tube i wykonuję układy z naszych zajec
Może światło oślepia kamerkę stąd nie wyczuwa ruchów? U mnie tak było ;-) świeciłam lampą która była na wprost kamerki... ja za grę dałam 140( za nówkę) a nie 220 jak była w niektórych miejscach więc uważam że cena była dosyć kusząca dzieci nie mam więc mogę ćwiczyć do woli... Tak jak pisałam na zajęciach przeważnie uważałam że co miesiąc wywalam pieniądze w błoto... Więc jednorazowy wydatek był mniej straszny ;-) no i wiadomo, że od gry nie mam takich oczekiwań jak od człowieka który prowadzi zajęcia i czasowo mam wybór nie ograniczony jednak wiadomo każdy ma inne potrzeby
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2013-01-09 o 19:33
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 16:09   #4694
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez iguaa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
od października chodzę na zumbę. Niestety obecnie, przez masę nauki i prac do zrobienia na uczelnię nie będę chodzić na zajęcia.
Ściągnęłam jednak filmiki z neta i postanowiłam tańczyć w domu. W miarę regularnie, na tyle na ile mi czas pozwoli. oczywiście dochodzi do tego zdrowe i rozsądne odżywianie.
Powiedzcie, czy dzięki zumbie można schudnąć? Na zajęcia grupowe chodziłam tylko raz w tygodniu i różnie bywało z trzymaniem diety, więc oczywiste jest, że od października jakiejś szczególnej różnicy dzięki zumbie nie zauważyłam.Pewnie już wcześniej o tym pisałyście, ale powiem szczerze, że niestety nie mam czasu na dokładne przeszukiwanie wątku, a chciałabym aby czas jaki poświęcam na ruch dał jakieś efekty Zuba jest świetna, daje mi wiele radości i super by było gdybym regularnie tańcząc zauważyła jakieś efekty.
mozna schudnac i to duzo, ale musisz trzymac tez diete
ja chodze na zumbe co najmniej 4 razy w tygodniu, przewaznie jest 5 albo 6 razy u mnie leca kilogramy szybko, nawet zbyc szybko
tak wiec mozna schudnac, tylko faktycznie trzeba tanczyc. sa u mnie osoby w grupie ktore pomachaja troche noga czy reka i ida siedziec bo sa zmeczone, a pozniej zdziwione ze waga nawet nie drgnie.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:21   #4695
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Dziewczyny, szukałam jakiś czas temu utworu z zajęć - niestety instruktorka ma jakąś kopie bez tytułów.
Co więcej, żaden program do odgadywania mp3 nie znajduje, jedyne co, to udało mi się nagrać krótki fragment tej piosenki.
Jakość jest straszna, bo w sali był pogłos, ale może coś, ktoś, gdzieś...?

http://w612.wrzuta.pl/audio/5f09fdg6edO/aud015
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:29   #4696
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Hej! Przede mną zumbowy weekend - jutro pokaz na balu charytatywnym, pojutrze dwugodzinny Zumbathon. I chyba wpadłam w Zumbowy zakupoholizm - byłam dziś po kolejną bluzeczkę i opaski. A przecież te ciuchy nie są warte tylu pieniędzy...
Widziałyście nową kolekcję? Przygarnęłabym te różowe spodnie i te bransoletki!
http://www.zumba.com/en-US/store/PL/product/mix-em-up-rubber-bracelets/
http://www.zumba.com/en-US/store/PL/product/feelin-it-cargo-pants-ii/?color=Mulberry
http://www.zumba.com/en-US/store/PL/product/captivate-sweatpants/?color=BUFF

Edytowane przez Mini007
Czas edycji: 2013-01-11 o 20:31
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 08:35   #4697
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Hej! Przede mną zumbowy weekend - jutro pokaz na balu charytatywnym, pojutrze dwugodzinny Zumbathon. I chyba wpadłam w Zumbowy zakupoholizm - byłam dziś po kolejną bluzeczkę i opaski. A przecież te ciuchy nie są warte tylu pieniędzy...
Widziałyście nową kolekcję? Przygarnęłabym te różowe spodnie i te bransoletki!
http://www.zumba.com/en-US/store/PL/product/mix-em-up-rubber-bracelets/
http://www.zumba.com/en-US/store/PL/product/feelin-it-cargo-pants-ii/?color=Mulberry
http://www.zumba.com/en-US/store/PL/product/captivate-sweatpants/?color=BUFF
To zazdroszcze weekendu Ja spedze weekend leząc w łóżku
Z najnowszej kolekcji postanowilam sobie kupić adidaski :
http://www.zumba.com/en-US/store/PL/...=Black%2FBerry
Wprawdzie nie przydadzą mi sie do zumbowania, ale maja super kolorki i idealne są na lato
Podobają mi się rownież te spodnie co link wrzucilas

Z bransoletek podoba mi sie na przyklad taka :
http://www.zumba.com/en-US/store/PL/...ck/?color=Plum
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 08:41   #4698
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
To zazdroszcze weekendu Ja spedze weekend leząc w łóżku
Z najnowszej kolekcji postanowilam sobie kupić adidaski :
http://www.zumba.com/en-US/store/PL/...=Black%2FBerry
Wprawdzie nie przydadzą mi sie do zumbowania, ale maja super kolorki i idealne są na lato
Podobają mi się rownież te spodnie co link wrzucilas

Z bransoletek podoba mi sie na przyklad taka :
http://www.zumba.com/en-US/store/PL/...ck/?color=Plum

To będę zumbować za nas dwie! Mimo "ała" w podeszwie stopy.
Te buty są świetne, takie kolorowe. Ciekawe, jak Ci się będą sprawować. Szkoda, że takie drogie (tak, Mini, ale spodnie za 300 to już nie są drogie, nie? ). Tak szczerze mówiąc, jakość zupełnie nie przystaje do ceny. Ale te rzeczy są tak kolorowe i ładne, że żal nie kupować.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 08:55   #4699
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

ja sobie tłumacze że jak bym poszła do sklepu nike czy pumy i chciała jakieś adidaski na lato z nowej kolekcji to tez pewnie kolo 300 zł. by kosztowały wiec wybieram butki zumby
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 09:04   #4700
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
ja sobie tłumacze że jak bym poszła do sklepu nike czy pumy i chciała jakieś adidaski na lato z nowej kolekcji to tez pewnie kolo 300 zł. by kosztowały wiec wybieram butki zumby
Tylko że buty tamtych firm teoretycznie trzymają długo. Podobnie jak generalnie odzież sportowa. O tym nawet rozmawiałyśmy na pozumbowym spotkaniu. Że lepiej z te pieniądze kupić sobie coś wytrzymałego. Aplikacjenie schodzą, gumki się nie urywają... Ale wiadomo, to tylko teoria, bo w praktyce czeka się na nową kolekcję Zumbawear.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 11:56   #4701
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ja byłam ostatnio na pierwszej zumbie prowadzonej przez faceta (okej, nie licząc Paco z darmowych zajęć w parku WPKiW w Katowicach) - Arka i jestem bardzo zadowolona Zresztą teraz chodzę do innego miejsca na zumbę - do Arka i takiej Oli i nawet do tej Oli się przekonałam, bo jest mniej ludzi więc jakby bliższy kontakt z intruktorem i jest fajniej A mam teraz na styczeń kartę Ok System (z Groupona) więc chodzę 2 razy w tyg. na zumbę + 1 raz na coś innego

A druga sprawa - pytanie - dot. ubrań Zumba Wear. Mini007, gdzie kupujesz te ciuchy, bo napisałaś "poszłam". Więc gdzieś nie w internecie?
Upatrzyłam sobie na jednym maratonie bluzeczkę Flaunt it Fancy, ale nie ma nigdzie tego rozmiaru XL, a rozmiar M/L mierzyłam niby dobry był, ale lepiej czułąbym się w wtym większym rozmiarze, którego nigdzie nie ma! Ani na PL Zumbawear, ani na US Zumbawear.. Jedynie gdzieś na amerykańskim Amazonie znalazłam, ale wychodzi dużo drożej
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 12:11   #4702
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
A druga sprawa - pytanie - dot. ubrań Zumba Wear. Mini007, gdzie kupujesz te ciuchy, bo napisałaś "poszłam". Więc gdzieś nie w internecie?
Upatrzyłam sobie na jednym maratonie bluzeczkę Flaunt it Fancy, ale nie ma nigdzie tego rozmiaru XL, a rozmiar M/L mierzyłam niby dobry był, ale lepiej czułąbym się w wtym większym rozmiarze, którego nigdzie nie ma! Ani na PL Zumbawear, ani na US Zumbawear.. Jedynie gdzieś na amerykańskim Amazonie znalazłam, ale wychodzi dużo drożej

"Poszłam" do Ewelinki-instruktorki, bo ona mi zamawiała przez zumbasklep.
Z tymi rozmiarami to jedna bieda, ja się muszę oblizać ze smakiem za spodniami Feelin it cargo, tymi koralowymi lub fioletowymi, bo też nigdzie nie ma. Powinni więcej tego rozsyłać. Pocieszę cię, że w tym roku powstanie kilka sklepów stacjonarnych i przedstawiciele różni też będą mieli, to może się trafi.
Energii zero.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 18:33   #4703
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Tylko że buty tamtych firm teoretycznie trzymają długo. Podobnie jak generalnie odzież sportowa. O tym nawet rozmawiałyśmy na pozumbowym spotkaniu. Że lepiej z te pieniądze kupić sobie coś wytrzymałego. Aplikacjenie schodzą, gumki się nie urywają... Ale wiadomo, to tylko teoria, bo w praktyce czeka się na nową kolekcję Zumbawear.
teoretycznie bo praktycznie nie zawsze mialam pumy co wytrzymaly poł roku , a mialam reeboki co śmigałam w nich ze 4 lat a. Najki teraz mam do zumby takie co juz 3 lata w nich skacze i jest okej a te co mam do chodzenia umierają mimo ze maja niecały rok. Nie ma raczej reguly
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 09:53   #4704
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
mozna schudnac i to duzo, ale musisz trzymac tez diete
ja chodze na zumbe co najmniej 4 razy w tygodniu, przewaznie jest 5 albo 6 razy u mnie leca kilogramy szybko, nawet zbyc szybko
tak wiec mozna schudnac, tylko faktycznie trzeba tanczyc. sa u mnie osoby w grupie ktore pomachaja troche noga czy reka i ida siedziec bo sa zmeczone, a pozniej zdziwione ze waga nawet nie drgnie.
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Naprawdę dzięki zumbie i zdrowemu odżywianiu lepiej się czuję, a Ty jeszcze bardziej zachęciłaś mnie, żeby tańczyć systematycznie!!
__________________


iguaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:34   #4705
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
teoretycznie bo praktycznie nie zawsze mialam pumy co wytrzymaly poł roku , a mialam reeboki co śmigałam w nich ze 4 lat a. Najki teraz mam do zumby takie co juz 3 lata w nich skacze i jest okej a te co mam do chodzenia umierają mimo ze maja niecały rok. Nie ma raczej reguly
Właśnie, zapomniałam napisać, że nie zawsze. Ja mam same dobre doświadczenia z odzieżą sportową, ale znajomym czasami coś się dzieje.
Wczorajszy maraton taki sobie, ale przynajmniej się poruszałyśmy. Połowa ludzi to była nasza banda. Łącznie z Ewelinką. Za to występ sobotni był naszym chyba najlepszym. Tylko co teraz? Następny maraton koniec lutego, występów brak... Chociaż szukamy jakiejś imprezy, żeby wystąpić i rozdać wejściówki.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 23:29   #4706
aishha91
Przyczajenie
 
Avatar aishha91
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cześć Zumboholiczki!

Jestem tu nowa i mam nadzieję, że nie padło już to pytanie, ale nie miałam czasu przejrzeć wszystkich Waszych wypowiedzi i tego stwierdzić, bo nie za bardzo mam tyle czasu. (czyt. sesja) Ale po niej, mam nadzieję nadrobię braki na 'zumbowym' forum.

Mam konkretnie trzy pytania:

1. Czy jest ktoś, kto nosi się z zamiarem zrobienia kursu instruktora w tym roku? Jeśli tak, to czy te osoby mogą się odezwać do mnie na priv?

2. Czy orientujecie się, czy to prawda, że kurs instruktorski jest ważny tylko przez rok? Potem trzeba go jakoś przedłużać, czy jako to jest? Bo nie mogę się doszukać rzetelnych info na ten temat. Tylko w jednym miejscu czytałam nt. tej rocznej ważności.

3. Czy wiecie jak to jest: jeśli ktoś chciałby zrobić kurs Zumbatomic, to czy musi przed nim zrobić zumba basic?

Z góry dziękuję Wam za wyrozumiałość i wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam zumbowo i życzę miłego wieczora!
aishha91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 23:34   #4707
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez aishha91 Pokaż wiadomość
Cześć Zumboholiczki!

Jestem tu nowa i mam nadzieję, że nie padło już to pytanie, ale nie miałam czasu przejrzeć wszystkich Waszych wypowiedzi i tego stwierdzić, bo nie za bardzo mam tyle czasu. (czyt. sesja) Ale po niej, mam nadzieję nadrobię braki na 'zumbowym' forum.

Mam konkretnie trzy pytania:

1. Czy jest ktoś, kto nosi się z zamiarem zrobienia kursu instruktora w tym roku? Jeśli tak, to czy te osoby mogą się odezwać do mnie na priv?

2. Czy orientujecie się, czy to prawda, że kurs instruktorski jest ważny tylko przez rok? Potem trzeba go jakoś przedłużać, czy jako to jest? Bo nie mogę się doszukać rzetelnych info na ten temat. Tylko w jednym miejscu czytałam nt. tej rocznej ważności.

3. Czy wiecie jak to jest: jeśli ktoś chciałby zrobić kurs Zumbatomic, to czy musi przed nim zrobić zumba basic?

Z góry dziękuję Wam za wyrozumiałość i wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam zumbowo i życzę miłego wieczora!
ad 2. po roku wygasa licencja, zeby ją odświeżyć trzeba zapłacić 30$ o ile dobrze pamiętam

ad 3. niestety trzeba zrobić basic 1 sama chce bardzo zrobić kurs zumbatomic, ale kwota jaką trzeba w to włożyć zdecydowanie przekracza moj budżet
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 21:37   #4708
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez aishha91 Pokaż wiadomość
2. Czy orientujecie się, czy to prawda, że kurs instruktorski jest ważny tylko przez rok? Potem trzeba go jakoś przedłużać, czy jako to jest? Bo nie mogę się doszukać rzetelnych info na ten temat. Tylko w jednym miejscu czytałam nt. tej rocznej ważności.
Tak prawda. Po roku musisz zapisać się do ZIN-u, jeśli tego nie zrobisz wygaśnie Ci licencja i będziesz musiała od nowa zrobić kurs. Opłata za ZIN to 30$ miesięcznie kartą kredytową, a jeśli jej nie masz musisz opłacić sobie pół roku z góry.


Cytat:
3. Czy wiecie jak to jest: jeśli ktoś chciałby zrobić kurs Zumbatomic, to czy musi przed nim zrobić zumba basic?
Tak trzeba być po basic, ale to nie wystarczy, musisz być też w zin
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 15:26   #4709
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Wroooocławww!!!

2 lutego Maraton na awfie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 18:00   #4710
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Gotowe na zakupy?
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.