Wszystko o ZUMBIE !! - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-23, 21:36   #4741
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Świetne
Ostrzegam, uzależnia w tempie piorunującym.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 22:02   #4742
Ecie_Pecie
Przyczajenie
 
Avatar Ecie_Pecie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Teedi Pokaż wiadomość
Fajny kawałek, taki cilałtowy, nigdy nie słuchałem tego typu muzyki a ten kawałek wpadł mi w ucho

Fajnie że go tu wkleiłaś

Mamy do tego układzik na zajęciach i również bardzo mi wpadł w ucho sam kawałek

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Fajne. Ja rano znalazłam to:
http://www.youtube.com/watch?v=naReu...&feature=share
i melodia z układem nie chcą mnie opuścić ani na sekundę. Nawet w robocie, jak nikt nie widział, wyginałam się ozdobnie.
Widziałam kilka razy już ten filmik, robi wrażenie ten class ah.....
Nie mamy tego na zajęciach. Żałuję, a w domu to nie to samo :P

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
o madre, panow przygarne chetnie... nie wiem jaka nadzieja wiedziona szukam meza wsrod polakow... hahaha...
ps. mits, co ty taka tu spokojna jestes??? zrob troche zamieszania:P
Że kto? Że co?

Wystarczy, ze Ty mieszasz
__________________
" Doceń to co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to co miałeś "

Edytowane przez Ecie_Pecie
Czas edycji: 2013-01-23 o 22:07
Ecie_Pecie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 07:45   #4743
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Sadunia Jestem spokojna, bo ostatnio ledwo żyję i jestem cały czas zmęczona, to jak przychodzę do domu padam spać Na zumbie dwa tygodnie nie byłam
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 08:39   #4744
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Ecie_Pecie Pokaż wiadomość
Widziałam kilka razy już ten filmik, robi wrażenie ten class ah.....
Nie mamy tego na zajęciach. Żałuję, a w domu to nie to samo :P
Ja już rozpoczęłam molestację Ewelinki, żeby nam to zrobiła chociaż raz.
Wy też macie takie wrażenie, że na Facebooku na profilu Zumba Polska jest od cholery negatywnej energii? :P Ten pan Andrzej to bardzo nerwowa osoba.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 09:41   #4745
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Ecie_Pecie Pokaż wiadomość
Że kto? Że co?

Wystarczy, ze Ty mieszasz
hahaha, no nie wiem skad moja chec zrobienia halasu... ty mi lepiej panow z teledysku poszukaj
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Sadunia Jestem spokojna, bo ostatnio ledwo żyję i jestem cały czas zmęczona, to jak przychodzę do domu padam spać Na zumbie dwa tygodnie nie byłam
no koniec swiata, idz na zumbke do angeli, to ci sie od razu pozmienia, aj promisps. a co, uczysz sie???
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 13:52   #4746
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość

Wy też macie takie wrażenie, że na Facebooku na profilu Zumba Polska jest od cholery negatywnej energii? :P Ten pan Andrzej to bardzo nerwowa osoba.
Od rana była na fb dyskusja odnosnie podróbek które pojawiły się na allegro. Komentarzy było z 80 sztuk i teraz chciałam sobie przeczytać co tam dalej ciekawego i nie ma tego tematu Spodziewano się chyba że wszyscy jednogłośnie poprą że toż to wielki skandal żeby podróbki sprzedawano. Jednak było sporo wypowiedzi które chyba nie spodobały się Zumba Polska i czyżby poszło do kasacji ?
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 15:32   #4747
Lidzia121
Przyczajenie
 
Avatar Lidzia121
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

czesc wizazanki mam do was pytanie zapisałam sie na zumbe tydz temu i byłam juz na 3 zajęciach i naprawde mi się to podoba ale zabardzo nie umie jeszcze podłapac tych ukladów czy jest szansa żebym to w końcu po jakimś czasie załapała? mam nadzieje że nie tylko ja tak mam na poczatku i żeczywiście da sie fajnie wyrobić ciało na tych zajeciach?
Lidzia121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 17:42   #4748
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Od rana była na fb dyskusja odnosnie podróbek które pojawiły się na allegro. Komentarzy było z 80 sztuk i teraz chciałam sobie przeczytać co tam dalej ciekawego i nie ma tego tematu Spodziewano się chyba że wszyscy jednogłośnie poprą że toż to wielki skandal żeby podróbki sprzedawano. Jednak było sporo wypowiedzi które chyba nie spodobały się Zumba Polska i czyżby poszło do kasacji ?
Chyba tak. Powiem szczerze: żeby nie to, że mam jakiś "hamulec" odnośnie podróbek, sama bym kupiła z dwie pary. Śpiewać sobie prawie 300 złotych za spodnie to absurd. Ale dopóki ludzie (w tym ja) po tyle kupują, to tak będzie. Cena co najwyżej wzrośnie.
Ale nie miałam na myśli tylko tej dyskusji. Ten pan Andrzej każdemu chyba niemile odpowiada. Wiedziałyście, że to podobno facet Izy Kin? Moja instruktorka mówiła, że kiedyś nieźle się kłócili.


Cytat:
Napisane przez Lidzia121 Pokaż wiadomość
czesc wizazanki mam do was pytanie zapisałam sie na zumbe tydz temu i byłam juz na 3 zajęciach i naprawde mi się to podoba ale zabardzo nie umie jeszcze podłapac tych ukladów czy jest szansa żebym to w końcu po jakimś czasie załapała? mam nadzieje że nie tylko ja tak mam na poczatku i żeczywiście da sie fajnie wyrobić ciało na tych zajeciach?
Oczywiście, że załapiesz! A przy tym naprawdę poprawi Ci się refleks, ogólna koordynacja i sprawność ruchowa. Na razie tańcz sobie po "swojemu", nawet wybierz albo tylko nogi, albo tylko ręce, a z czasem ani się nie obejrzysz, jak będziesz tańczyć. Najzabawniej jest, jak się człowiek rozszaleje, wyda mu się, że zapamiętał cały układ, więc nie zwraca takiej uwagi na prowadzącego, aż tu... upss, oni chyba tańczą co innego niż ty.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 19:59   #4749
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Chyba tak. Powiem szczerze: żeby nie to, że mam jakiś "hamulec" odnośnie podróbek, sama bym kupiła z dwie pary. Śpiewać sobie prawie 300 złotych za spodnie to absurd. Ale dopóki ludzie (w tym ja) po tyle kupują, to tak będzie. Cena co najwyżej wzrośnie.
Ale nie miałam na myśli tylko tej dyskusji. Ten pan Andrzej każdemu chyba niemile odpowiada. Wiedziałyście, że to podobno facet Izy Kin? Moja instruktorka mówiła, że kiedyś nieźle się kłócili
Ja tam sama podróbki spodni bym nie kupiła, ale nie dziwie się, że ludzie kupują. 300 zeta za spodnie owszem absurd. W innych krajach ludzie zarabiają parę razy więcej od nas wiec dla nich taki wydatek to pikuś . Na nasze zarobki te ceny są za wysokie. To samo jeśli chodzi płyty CD z filmami czy gry . Nie kupie filmu za 100 zeta po to aby go obejrzeć raz. Wole ściągnąć z neta mimo iż zdaje sobie sprawę, że nie jest to legalne. Andrzej w realu wydaje się być ok ale gdyby nie to że wiem że są parą to bym sama na to nie wpadla bo bynajmniej nigdy nie widzialam coś tam między nimi się działo ; ani kłotni ani słodyczy

Edytowane przez sniegowa7
Czas edycji: 2013-01-24 o 20:00
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:48   #4750
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Dziewczyny, ktorą część Zumby na Wii/Xbox byście najbardziej polecały:
1) Zumba Fitness Wii
2) Zumba 2 czy
3) Zumba Core 2012?

Wzięłabym wszystkie, ale to by mnie wyszło prawie 500 zł :P
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:49   #4751
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Ja tam sama podróbki spodni bym nie kupiła, ale nie dziwie się, że ludzie kupują. 300 zeta za spodnie owszem absurd. W innych krajach ludzie zarabiają parę razy więcej od nas wiec dla nich taki wydatek to pikuś . Na nasze zarobki te ceny są za wysokie. To samo jeśli chodzi płyty CD z filmami czy gry . Nie kupie filmu za 100 zeta po to aby go obejrzeć raz. Wole ściągnąć z neta mimo iż zdaje sobie sprawę, że nie jest to legalne. Andrzej w realu wydaje się być ok ale gdyby nie to że wiem że są parą to bym sama na to nie wpadla bo bynajmniej nigdy nie widzialam coś tam między nimi się działo ; ani kłotni ani słodyczy
Właśnie w tym duchu były komentarze, co widać się panu nie spodobało i usunął całość. Przyznam szczerze, film to sama kupię, ale dopiero po obejrzeniu go, czyli faktycznie piraceniu i przekonaniu się, że jest tego wart. Nikt chyba na kasie nie śpi.

Dzisiaj na Zumbie zero energii... Ale cały dzień taki, ani rączką, ani nóżką. Porąbało mi się kilka układów, wykrakałam.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 20:55   #4752
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktorą część Zumby na Wii/Xbox byście najbardziej polecały:
1) Zumba Fitness Wii
2) Zumba 2 czy
3) Zumba Core 2012?

Wzięłabym wszystkie, ale to by mnie wyszło prawie 500 zł :P
ja mam core 2012 , o reszcie wypowiedzieć się nie mogę jest tam ze 40 kawałków z czego ponad 10 totalnie nie moje klimaty ( za wolne , jakas rozgrzewka , techniawka ) przy takiej ilosci kawałków jak dla mnie za szybko mi sie znudzily
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 00:02   #4753
Ruda_S
Raczkowanie
 
Avatar Ruda_S
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Od rana była na fb dyskusja odnosnie podróbek które pojawiły się na allegro. Komentarzy było z 80 sztuk i teraz chciałam sobie przeczytać co tam dalej ciekawego i nie ma tego tematu Spodziewano się chyba że wszyscy jednogłośnie poprą że toż to wielki skandal żeby podróbki sprzedawano. Jednak było sporo wypowiedzi które chyba nie spodobały się Zumba Polska i czyżby poszło do kasacji ?
Już nie raz wypowiadałam sie na profilu FB zumba polska i co... moje komentarze poszły do kosza, bo szanowny pan Andrzej zostawia tylko te pozytywne i ani słowo krytyki się nie uchowa. Cenzuruje wszystko !!!!
Co do podróbek, to nie wiem czy wiecie, ale od ostatnich kilku kolekcji jakość ciuchów dramatycznie spadła a wiele rzeczy na metkach ma made in china (sama mam jakieś spodnie made in china i stanik kupione na jednym z maratonów od właśnie szanownego pana Andrzeja)

koszulkę, która kupiłam 2 lata temu dalej noszę w niemalże idelnym stanie, a bluzę, którą kupiłąm 3 mies temu, po pary praniech totalnie spadły kolory i po 2 praniach miałam kulkę na kulce.

Moim skromnym zdaniem, jakość i oficjalna i nie, jest chińska, wiec nie mam oporów zapłacić 1/2 ceny w sklepie "nieoficjalnym"
A Andrzej Janda jest wstrętną złotówą i jak cała Europa ma przeceny to on dalej trzyma marżę 200%, wyciągnijcie wnioski same...
__________________
--------------------------------------------------
Rudy to nie kolor, to charakter
Ruda_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 06:57   #4754
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Jakoś okropnie sie czyta takie personalne ataki, brrrr! I to po nazwisku jedziesz, ale koszmarny wpis.
Generalnie - nikt nie zmusza do kupowania oryginałów przecież. Ale chwalić sie na forum, że kupujesz podróby to jednak obciach jest, przykładasz rękę do kradzieży w końcu.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 08:21   #4755
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Ruda_S Pokaż wiadomość
koszulkę, która kupiłam 2 lata temu dalej noszę w niemalże idelnym stanie, a bluzę, którą kupiłąm 3 mies temu, po pary praniech totalnie spadły kolory i po 2 praniach miałam kulkę na kulce.
Zniechęcające to jest. Przyznam, że staram się za często nie nosić zumbowych ciuszków, zwłaszcza koszulki Let Loose RBT, bo wygląda, jakby po jednym praniu miała się rozpaść. Rzeczy teoretycznie sportowe, jako mocno "eksploatowane" i często prane powinny mieć jakąś jakość.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:35   #4756
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

A ja tam nie potwierdzam info o słabej jakości ciuchów zumbowych - jak dla mnie są ok., a też piorę na okrągło. Są takie same, jak inne ciuchy sportowe z domieszką sztucznych tkanin, i w sumie to ta domieszka przeszkadza mi najbardziej. Co do zniszczenia w praniu - sama zdemolowałam jedną parę spodni (wyblakł żarówiasty kolor), ale to z własnej winy, bo prałam w za wysokiej temperaturze, je trzeba prać w naprawdę niskich, typu 30 stopni. Wręcz przeciwnie - używam też ciuchów no name z Decathlonu, i to właśnie te ostatnie raczej tracą formę po wielokrotnym praniu/ używaniu.
Nie zachwyciły mnie za to buty zumbowe - są ok, no śliczne bardzo, ale do tańca jednak Nike są ciut wygodniejsze. Z tym, że nie jest to jakaś wielka różnica, po prostu zumbowe czuję na stopie, nie są idealnie dopasowane, a w nikach zapominam, że mam buty.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 11:26   #4757
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Właśnie w tym duchu były komentarze, co widać się panu nie spodobało i usunął całość. Przyznam szczerze, film to sama kupię, ale dopiero po obejrzeniu go, czyli faktycznie piraceniu i przekonaniu się, że jest tego wart. Nikt chyba na kasie nie śpi.

Dzisiaj na Zumbie zero energii... Ale cały dzień taki, ani rączką, ani nóżką. Porąbało mi się kilka układów, wykrakałam.
hhahahahah, pan solorz moze??? forza energia na zumbeczce, kochanaejjj, od kiedy zaczelam chodzic uczciwie codziennie do mojej gwiazdy, to wydaje mi sie, ze z kazda zumbka mam wiecej energii i lzej mi sie cwiczy aczkowiek wczoraj gwiazda miala nastroj na krolika enerdżajzera i musze przyznac, ze z podlogi mi sie ciezko zbieralo. pewnie by bylo latwiej gdym sie tak straszliwie nie smiala. jak mozna w ogole zyc bez zumby???
btw. dzisiaj przy sniadaniu myslalam o naszych ciezarowkach, jak sie macie mamunie to be???
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 12:22   #4758
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
hhahahahah, pan solorz moze??? forza energia na zumbeczce, kochanaejjj, od kiedy zaczelam chodzic uczciwie codziennie do mojej gwiazdy, to wydaje mi sie, ze z kazda zumbka mam wiecej energii i lzej mi sie cwiczy aczkowiek wczoraj gwiazda miala nastroj na krolika enerdżajzera i musze przyznac, ze z podlogi mi sie ciezko zbieralo. pewnie by bylo latwiej gdym sie tak straszliwie nie smiala. jak mozna w ogole zyc bez zumby???
btw. dzisiaj przy sniadaniu myslalam o naszych ciezarowkach, jak sie macie mamunie to be???
Wyobraziłam sobie pana Solorza w stroju osobliwym: połyskliwe legginsy, na to odblaskowe majteczki, takież getry, do tego koszulka i przepaska na głowie. I heja na Zumbę!
Też nie wiem już, jak można żyć bez Zumby, ten dreszcz, kiedy odkrywasz jakiś układ, kiedy tańczysz...
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 12:30   #4759
Karuna29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Tydzień temu byłam na maratonie zumby i wróciłam z pełnymi akumulatorami!! Nie dość, że kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, to jeszcze napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie. Polecam wszystkim
Karuna29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 20:47   #4760
dittela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 207
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktorą część Zumby na Wii/Xbox byście najbardziej polecały:
1) Zumba Fitness Wii
2) Zumba 2 czy
3) Zumba Core 2012?

Wzięłabym wszystkie, ale to by mnie wyszło prawie 500 zł :P
Hej, zdecydowanie polecam wersje na xbox.
Mam Core i po 2 tygodniach mam perzetańczone prawie wszystkie piosenki.
Właśnie poluję na Zumba Rush by miec dla urozmaicenia i żeby się nie znudzić/zniechęcić.
Spokojnie możesz kupować używane gry - wersje płytowe/pudełkowe.
Przecież to nie ma znaczenia w zasadzie czy używana czy nowa a można trochę taniej dorwać.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

[1=15fbf25984e7133984742ef f4c4169aacf1167cc_5ed82ba 6a0637;38814351]Przeprowadziłam się i mam problem, a raczej jestem niedoinformowana

Czy w Trójmieście zdarzają się jakieś maratony zumby?[/QUOTE]

Parę postów nad Twoim pisałam o zumbathlonie tej neidzieli w Gdańsku.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Limonatka

W xbox możesz pobrać demo każdehj zumby:
Zumba Core
Zumba Rush
Zumba Fitness

I sama sobie możesz ocenić gry i dokonać wyboru.
dittela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 15:19   #4761
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
ja mam core 2012 , o reszcie wypowiedzieć się nie mogę jest tam ze 40 kawałków z czego ponad 10 totalnie nie moje klimaty ( za wolne , jakas rozgrzewka , techniawka ) przy takiej ilosci kawałków jak dla mnie za szybko mi sie znudzily
Dzięki. Ale jak tak teraz patrzyłam, to chyba i tak Core ma najwięcej utowrów. Bo natej pierwszej częsci Zumby jest napisane tylko "Includes more than 30 Zumba routines" cokolwiek znaczy "more"

Cytat:
Napisane przez dittela Pokaż wiadomość
Hej, zdecydowanie polecam wersje na xbox.
Mam Core i po 2 tygodniach mam perzetańczone prawie wszystkie piosenki.
Właśnie poluję na Zumba Rush by miec dla urozmaicenia i żeby się nie znudzić/zniechęcić.
Spokojnie możesz kupować używane gry - wersje płytowe/pudełkowe.
Przecież to nie ma znaczenia w zasadzie czy używana czy nowa a można trochę taniej dorwać.

W xbox możesz pobrać demo każdehj zumby:
Zumba Core
Zumba Rush
Zumba Fitness

I sama sobie możesz ocenić gry i dokonać wyboru.
No tylko że właśnie ja mam już Wii, bo dostałam używane od kogoś i teraz sobie chcę dokupić grę tylko nie wiem którą A napisałam Xbox/Wii bo na Amazonie ta sama gra jest dostępna na obie konsole
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 17:43   #4762
Ruda_S
Raczkowanie
 
Avatar Ruda_S
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jakoś okropnie sie czyta takie personalne ataki, brrrr! I to po nazwisku jedziesz, ale koszmarny wpis.
Nie bardziej koszmarny od usuwania komentarzy, w dyskusjach przez Andrzeja J. (bez nazwiska tym razem). Mimo , iż krytyka jest konstruktywna, to Andrzej J. nie przyjmuje żadnej
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Generalnie - nikt nie zmusza do kupowania oryginałów przecież. Ale chwalić sie na forum, że kupujesz podróby to jednak obciach jest, przykładasz rękę do kradzieży w końcu.
Ja uważam, że to Andrzej J. okrada nieświadomych cen w Europie i na świecie klientów. A sprzedaje to samo, co użytkownik z allegro, tylko pod nazwą "oficjalny" za 200% ceny. Ciuchy idą z tej samej fabryki, czego nie odbierze zumba, można znaleźć na chińskim allegro (alibaba.com)

Cytat:
Napisane przez najada_naj
A ja tam nie potwierdzam info o słabej jakości ciuchów zumbowych - jak dla mnie są ok., a też piorę na okrągło.
Ja zanotowałam z zał. moje grubo przepłacone ciuchy
spodnie electro cargo, odbarwiły od potu przy pasie, żółte kolory totalnie spłowiały, zamieniając się w żółtoszare i na pasie pojawiła się kulka na kulce.Odpadł guzik przy kieszeniu i na dole przy taśmie do skracania spodni. Nie wiem czy widac na zdjęciu, ale bluza fellin it, całkiem nowa kolekcja zimowa - kulka na kulce. a kosztowała 175zł, wyrzucona w błoto kasa
Jak na tają jakość, cena powinna być co najmniej o połowę niższa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3328[1].jpg (51,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3329[1].jpg (50,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3331[1].jpg (44,1 KB, 28 załadowań)
__________________
--------------------------------------------------
Rudy to nie kolor, to charakter
Ruda_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 17:51   #4763
Ruda_S
Raczkowanie
 
Avatar Ruda_S
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
używam też ciuchów no name z Decathlonu, i to właśnie te ostatnie raczej tracą formę po wielokrotnym praniu/ używaniu.
ale nie kosztują tyle co zumbowe :85 za koszulkę, 275 !! za spodnie, 150 staniki i po 200 za bluzy
mam parę rzeczy z decathlonu i jak na cenę 80 zł spodnie, 60zł stanik sportowy - cena warta jakości
__________________
--------------------------------------------------
Rudy to nie kolor, to charakter
Ruda_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 22:03   #4764
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Ruda_S Pokaż wiadomość
Ja uważam, że to Andrzej J. okrada nieświadomych cen w Europie i na świecie klientów. A sprzedaje to samo, co użytkownik z allegro, tylko pod nazwą "oficjalny" za 200% ceny. Ciuchy idą z tej samej fabryki, czego nie odbierze zumba, można znaleźć na chińskim allegro (alibaba.com)



Ja zanotowałam z zał. moje grubo przepłacone ciuchy
spodnie electro cargo, odbarwiły od potu przy pasie, żółte kolory totalnie spłowiały, zamieniając się w żółtoszare i na pasie pojawiła się kulka na kulce.Odpadł guzik przy kieszeniu i na dole przy taśmie do skracania spodni. Nie wiem czy widac na zdjęciu, ale bluza fellin it, całkiem nowa kolekcja zimowa - kulka na kulce. a kosztowała 175zł, wyrzucona w błoto kasa
Jak na tają jakość, cena powinna być co najmniej o połowę niższa
Skąd masz takie info?
Zniechęcające te zdjęcia są. Przyznam, że ja staram się "oszczędnie" te szmatki zakładać, ale chyba nie powinno się kupować po to, żeby je kisić w szafie...
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 00:25   #4765
Ruda_S
Raczkowanie
 
Avatar Ruda_S
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Skąd masz takie info?
Bo sama próbowałam ściągać ciuchy, m.in. zumby z Chin (kontaktując się już z fabrykami), niestety bezpośrednio do Pl przy ilościach hurtowych cło i vat zabijają cały zysk, jak się nie ma stacji pośredniej w Holandii, USA albo w innym kraju gdzie rozsądnie lub w ogóle nie opodatkowują dostaw z Chin, to nie zawsze się opłaca.
Najwyraźniej Ci od nowych aukcji z allegro, dobrze wykombinowali
__________________
--------------------------------------------------
Rudy to nie kolor, to charakter
Ruda_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 08:37   #4766
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Troszke to chore aby kupować ciuszki zumbowe i je oszczędzać bo się robią szmatki. To co w takim razie ? Koszulke prać co 2 tygodnie zamiast po zajęciach aby ją odświerzyć ? :brzyda l: Popsuka się dezodorantem i jak uprana ?
Ja mam 2 pary spodni , z jednych jestem wyjatkowo zadowolona i absolutnie ich nie oszczędzam , często je piore i wyglądają jak nówki. Nie posiadam natomiast żadnych koszulek bo jak pomacałam je w sklepie to stwierdziłam że nie warto wydać na nie tyle kasy.
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 11:39   #4767
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Ruda_S Pokaż wiadomość
Bo sama próbowałam ściągać ciuchy, m.in. zumby z Chin (kontaktując się już z fabrykami), niestety bezpośrednio do Pl przy ilościach hurtowych cło i vat zabijają cały zysk, jak się nie ma stacji pośredniej w Holandii, USA albo w innym kraju gdzie rozsądnie lub w ogóle nie opodatkowują dostaw z Chin, to nie zawsze się opłaca.
Najwyraźniej Ci od nowych aukcji z allegro, dobrze wykombinowali
Skomplikowane. A na Zumba Polska chyba napisał facet od tych podróbek i tak się swoim nieeleganckim słownikiem przerzucają.

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Troszke to chore aby kupować ciuszki zumbowe i je oszczędzać bo się robią szmatki. To co w takim razie ? Koszulke prać co 2 tygodnie zamiast po zajęciach aby ją odświerzyć ? :brzyda l: Popsuka się dezodorantem i jak uprana ?
Ja mam 2 pary spodni , z jednych jestem wyjatkowo zadowolona i absolutnie ich nie oszczędzam , często je piore i wyglądają jak nówki. Nie posiadam natomiast żadnych koszulek bo jak pomacałam je w sklepie to stwierdziłam że nie warto wydać na nie tyle kasy.
Nie, no, miałam na myśli to, że np. nie wkładam tych rzeczy co Zumbę, bo mam wrażenie, że koszulka się przy następnym praniu rozpadnie. Ale faktycznie bez sensu kupowanie czegoś i nieużywanie. Ostatnio rozważam kupienie bluzek firmy 2Skin, też drogie, ale jakie ładne. Ciekawe, jak z jakością, bo spodnie już mi się skulkowały trochę na tyłku, a nie nosiłam wybitnie często.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 12:14   #4768
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Skomplikowane. A na Zumba Polska chyba napisał facet od tych podróbek i tak się swoim nieeleganckim słownikiem przerzucają.
.
wymiana zdan osta , a teksty p. Andrzeja odnośnie studiów tego drugiego faceta to juz przegięcie jak dla mnie . Nie ladnie ciśnie....
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 13:36   #4769
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Szkoda, że to psuje wizerunek firmy.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 17:31   #4770
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Ruda_S Pokaż wiadomość
Bo sama próbowałam ściągać ciuchy, m.in. zumby z Chin (kontaktując się już z fabrykami), niestety bezpośrednio do Pl przy ilościach hurtowych cło i vat zabijają cały zysk, jak się nie ma stacji pośredniej w Holandii, USA albo w innym kraju gdzie rozsądnie lub w ogóle nie opodatkowują dostaw z Chin, to nie zawsze się opłaca.
Najwyraźniej Ci od nowych aukcji z allegro, dobrze wykombinowali
No sorry, próbowałas kupić ciuchy od podrobkowiczow i tym sie chwalisz? Raczej nie ma czym, IMHO to obciach i wstyd nabywać podrobione ciuchy, wspomagając tym samym złodziei. Ja, jak nie mogę sobie pozwolić na zakup czegoś drogiego, to nie szukam podróby, tylko kupuje coś innego, bo to zwyczajnie żenada.
Oczywiście, ciuchy zumbowe są drogie, ale - jak sama zauważyłas - polski dystrybutor zapewne ponosi koszty cła, Vatu oraz transportu do Polski. Nie wiem, jaka ma marżę, ale 200% to to na pewno nie jest. Wiem, bo sama czasem sprowadzam rzeczy z zagranicy do swojego sklepu (nie ciuchy), zdecydowanie jest to sporo zachodu, duże koszty i ryzyko. Podejrzewam raczej, że marża w polskich sklepach zumbowych (bo już ich kilka jest, nie tylko ten poznański) to ok. 30% maks. Zdecydowanie wole raz na jakiś czas dać zarobić Beto i jego kumplom z firmy, niż chińskim złodziejom, no sorry. Beto na swoją markę cieżko zapracował i mam dla niego dużo szacunku.
I jeszcze - przeczytałam komentarze polskiego sklepu wobec podrobkowicza wystawiajacego sie na Allegro. Niepotrzebnie mu wypomina wykształcenie, ale generalnie ma racje. Handel podróbkami jest w PL nielegalny i podlega karze.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2013-01-27 o 17:34
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.