Wysokie kobiety na obcasach ? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 17:10   #661
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez ollka1994 Pokaż wiadomość
Spytałam. Powiedział, że najlepiej czuć się sie będzie. Ale oczywiście patrząc co piszecie upatrzyłam sobie śliczne koturenki 12,5 cm
Powiedzcie co sądzicie
Świetne! Szkoda, że ja nie mogę w takie wskoczyć
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 18:39   #662
ollka1994
Rozeznanie
 
Avatar ollka1994
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Mielca
Wiadomości: 577
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Świetne! Szkoda, że ja nie mogę w takie wskoczyć
Czemu nie możesz w nie wskoczyc? Ja bede w nich wyższa od mojego ale trudno

Czerwone lepsze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41162.jpg (24,3 KB, 11 załadowań)
__________________
6 I 2012 Kornelka
10 V 2014 ten dzien

“Jedynie miłość rozumie tajemnice: innych obdarowywać i samemu przy tym stać się bogatym”
- Clemens von Brentano
ollka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 19:16   #663
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez ollka1994 Pokaż wiadomość
Spytałam. Powiedział, że najlepiej czuć się sie będzie. Ale oczywiście patrząc co piszecie upatrzyłam sobie śliczne koturenki 12,5 cm
Powiedzcie co sądzicie
Mnie się nie podobają, ale ważne, żeby tobie sie podobały.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 19:33   #664
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez ollka1994 Pokaż wiadomość
Czemu nie możesz w nie wskoczyc? Ja bede w nich wyższa od mojego ale trudno

Czerwone lepsze?

Bo miałabym lekko ponad 2m
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 21:09   #665
ollka1994
Rozeznanie
 
Avatar ollka1994
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Mielca
Wiadomości: 577
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

To spoko rzeczywiscie. To jaki obcas maksymalnie nosisz?
__________________
6 I 2012 Kornelka
10 V 2014 ten dzien

“Jedynie miłość rozumie tajemnice: innych obdarowywać i samemu przy tym stać się bogatym”
- Clemens von Brentano
ollka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 06:44   #666
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja ostatnio cały czas śmigam w koturnach
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 19:16   #667
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Bo miałabym lekko ponad 2m
No ja też czuję się podobnie, wizualnie uwielbiam wysokie butki, i zawsze mamie wybieram
A ona już się nie może obejść beze mnie
Ale ja nie mogę, nie umiem, źle się czuję i dzięki wątkowi używam na razie tylko 6 cm obcasów
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 16:17   #668
unique222
Raczkowanie
 
Avatar unique222
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 62
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedz.
Zawsze się krępuje gdy mam wyjść w obcasach ( mam ok.180).Teraz jednak nabrałam ochoty by gdzieś wyskoczyć w moich obcasikachZauważyłam, że wtedy się nie garbie i mam dużo lepszą postawę.
Tylko gdzie ta wiosna?
unique222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 18:08   #669
Natalia_190
Przyczajenie
 
Avatar Natalia_190
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 13
Send a message via Skype™ to Natalia_190
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Hej, po przeczytaniu wypowiedzi wszystkich dziewczyn totalnie nie wiem co robić. Mam 16 lat ,178 cm wzrostu ,niekończące się nogi. Nie uważam swojego wzrostu i figury za kompleks.
Niestety gdy przychodzi czas ,kiedy to wszystkie moje koleżanki zakładają obcasy na imprezy ,czuję się źle ponieważ w towarzystwie dziewczyn ( 160-174) ja 178 + obcasy 12 cm to nie jest chyba fajny widok...
Każdy kto widzi mnie w obcasach od razu rzuca komentarzami : ...
BOŻE ,ALE TY WYSOKA JESTEŚ | O MATKO ! itp..
Mój chłopak jest ode mnie wyższy ,niestety gdy wysokość obcasa przekracza 12 cm to ja staję się wyższa .

Wczoraj przyszła do mnie paczka z nowymi koturnami ( 13 cm ) ,nie mogłam się już doczekać kiedy w nich gdzieś wyjdę ,a dobrze się składa bo w następny weekend szykuje się impreza. Mój humor zepsuł mi mój chłopak. Ustałam przy nim w moich cudeńkach .. po 1 byłam wyższa co już jest dla niego niedopuszczalne po 2 komentarz typu : boże jak ty wyglądasz ,jak chłopak . Dzień zakończony płaczem.
Dziewczyny ,co mam robić ? Czy 178 + wysokie obcasy to dobry pomysł ?
__________________
Natalia
Natalia_190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 18:46   #670
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Witam
Przy 185 cm robię co mogę, żeby nosić buty na płaskiej podeszwie, ale okoliczności nie zawsze temu sprzyjają - tak było ostatnio, kiedy z braku interesujących modeli zdecydowałam się na buty na 6-centymetrowym obcasie.
Wiem, że wypowiadały się tu dziewczyny wyższe, noszące buty na większym obcasie, ale nie zmienia to faktu, że nawet w tych 6 cm czuję się nieswojo, jak ktoś już napisał - jak małpka w zoo
Odrębną sprawą jest to, że lubię wysokie obcasy (no, może takie w granicach 8-10 cm), jednak nie zdecydowałabym się na założenie ich, czułabym się wtedy niedobrze.
Co do reakcji ludzi - spotkałam się z całą gamą, najczęściej jest to jednak czysta ciekawość (czyli, kolokwialnie to ujmując - gapienie się).
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 19:17   #671
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Natalia_190 Pokaż wiadomość
Hej, po przeczytaniu wypowiedzi wszystkich dziewczyn totalnie nie wiem co robić. Mam 16 lat ,178 cm wzrostu ,niekończące się nogi. Nie uważam swojego wzrostu i figury za kompleks.
Niestety gdy przychodzi czas ,kiedy to wszystkie moje koleżanki zakładają obcasy na imprezy ,czuję się źle ponieważ w towarzystwie dziewczyn ( 160-174) ja 178 + obcasy 12 cm to nie jest chyba fajny widok...
Każdy kto widzi mnie w obcasach od razu rzuca komentarzami : ...
BOŻE ,ALE TY WYSOKA JESTEŚ | O MATKO ! itp..
Mój chłopak jest ode mnie wyższy ,niestety gdy wysokość obcasa przekracza 12 cm to ja staję się wyższa .

Wczoraj przyszła do mnie paczka z nowymi koturnami ( 13 cm ) ,nie mogłam się już doczekać kiedy w nich gdzieś wyjdę ,a dobrze się składa bo w następny weekend szykuje się impreza. Mój humor zepsuł mi mój chłopak. Ustałam przy nim w moich cudeńkach .. po 1 byłam wyższa co już jest dla niego niedopuszczalne po 2 komentarz typu : boże jak ty wyglądasz ,jak chłopak . Dzień zakończony płaczem.
Dziewczyny ,co mam robić ? Czy 178 + wysokie obcasy to dobry pomysł ?
Witaj Uważam, że masz super wzrost, idealny po prostu i śmiało noś obcasy jeśli lubisz
Twoje wahania wynikają z tego, że jesteś jeszcze bardzo młodziutka, ale zobaczysz, za rok, dwa, twoi rówieśnicy jeszcze podrosną i nie będziesz się tak dziko czuła.
Sama pamiętam jak byłam najwyższa ze wszystkich, ale jak miałam 178 to super było. Niestety podrosłam jeszcze z dwa i pół centymetra i ciągle mi za dużo tych cm do obcasów. Ale jakbym się cofnęła do tamtego wzrostu to byłabym wniebowzięta

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Witam
Przy 185 cm robię co mogę, żeby nosić buty na płaskiej podeszwie, ale okoliczności nie zawsze temu sprzyjają - tak było ostatnio, kiedy z braku interesujących modeli zdecydowałam się na buty na 6-centymetrowym obcasie.
Wiem, że wypowiadały się tu dziewczyny wyższe, noszące buty na większym obcasie, ale nie zmienia to faktu, że nawet w tych 6 cm czuję się nieswojo, jak ktoś już napisał - jak małpka w zoo
Odrębną sprawą jest to, że lubię wysokie obcasy (no, może takie w granicach 8-10 cm), jednak nie zdecydowałabym się na założenie ich, czułabym się wtedy niedobrze.
Co do reakcji ludzi - spotkałam się z całą gamą, najczęściej jest to jednak czysta ciekawość (czyli, kolokwialnie to ujmując - gapienie się).
Witaj no ja też do tych 6 cm się przełamuję, choć jestem troszkę niższa od Ciebie. Tak to już będzie z ludźmi, najważniejsze, to by nosić się tak, aby samemu sobie się podobać
Mamy tę zaletę, że nawet w płaskich butkach możemy wyglądać elegancko i reprezentacyjnie, jeśli dobrze je dobierzemy do stroju
A w obcasach lubię proporcje i smukłość sylwetki, ale jak już wyjdę między ludzi to źle się czuję
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 00:51   #672
blacksouul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Natalia_190 tobie to tylko wspolczuje chlopaka.
poza tym naprawde chcialabym miec takie problemy jak wiekszosc z was typu mam 178 i boje sie nosic obcasow, ja mam 186 i kupilam sobie koturny na 8 cm i mam zamiar w nich chodzic bo czuje sie w nich szczesliwa
blacksouul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 16:59   #673
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Natalia_190, nie przejmuj się takimi komentarzami.
Wczoraj w busie dwóch kolesi, niezbyt obytych z kulturą, zastanawiało się, czy jestem trans, bo przecież dziewczyna nie może być tak wysoka....
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:59   #674
maarita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cześć dziewczyny! Mam podobny problem. Jestem dość wysoka, mam ok 174 cm wzrostu i szczupła, a bardzo często podobają mi się buty na obcasach, czy to szpile, czy koturny, jednak nie zawsze mam odwagę, by je założyć i przechodząc przez miasto zwracać na siebie uwagę. Myśle, że wpływ na to może mieć moje podejście do swojego wyglądu. Nie akceptuje siebie w 100%, chciałabym trochę przytyć (tak 3 kg) żeby czuć się bardziej zgrabnie i seksownie, a nie chudo. Myśle, że wtedy o wiele lepiej bym się czuła zakładając upragnione, wysokie buty, wypatrzone gdzieś w sklepie. Ostatnio spodobały mi się sandały na grubym obcasie w h&m, jednak nie podejrzewałam, że będą aż tak wysokie ponieważ na stronie nie wydają sie. Jak myślicie, kupić je? Bardzo przypadły mi do gustu. Czy jednak będę wyglądać karykaturalnie, jak żyrafa i odpuścić sobie 10-12cm obcasy? tutaj link do butów: http://www.hm.com/pl/product/09929?article=09929-A

Edytowane przez maarita
Czas edycji: 2013-05-07 o 15:04
maarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 17:03   #675
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez maarita Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mam podobny problem. Jestem dość wysoka, mam ok 174 cm wzrostu i szczupła, a bardzo często podobają mi się buty na obcasach, czy to szpile, czy koturny, jednak nie zawsze mam odwagę, by je założyć i przechodząc przez miasto zwracać na siebie uwagę. Myśle, że wpływ na to może mieć moje podejście do swojego wyglądu. Nie akceptuje siebie w 100%, chciałabym trochę przytyć (tak 3 kg) żeby czuć się bardziej zgrabnie i seksownie, a nie chudo. Myśle, że wtedy o wiele lepiej bym się czuła zakładając upragnione, wysokie buty, wypatrzone gdzieś w sklepie. Ostatnio spodobały mi się sandały na grubym obcasie w h&m, jednak nie podejrzewałam, że będą aż tak wysokie ponieważ na stronie nie wydają sie. Jak myślicie, kupić je? Bardzo przypadły mi do gustu. Czy jednak będę wyglądać karykaturalnie, jak żyrafa i odpuścić sobie 10-12cm obcasy? tutaj link do butów: http://www.hm.com/pl/product/09929?article=09929-A
Bierz je i wygodnego chodzenia
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 18:46   #676
Martini69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

ja mam podobny problem, ale u mnie głównie denerwuje mnie to ze jak idę z koleżankami na obcasach to nie słyszę o czym one gadają tam na dole (FACEPALM) i muszę się garbić...
Martini69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 08:46   #677
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

ja mam 168 i kiedyś też się tym przejmowałam, ale dzsiaj np latam w koturnach 12,5 cm i dobrze mi z tym
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 15:37   #678
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 1 440
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez metalheadqueen Pokaż wiadomość
ja mam 168 i kiedyś też się tym przejmowałam, ale dzsiaj np latam w koturnach 12,5 cm i dobrze mi z tym
Hmmm, 168 to nie jest wiele przecież. Dla mnie to raczej taki przeciętny wzrost. Jam mam 177 i do głowy by mi nie przyszło żeby się przejmować. Koturny też noszę kiedy tylko mam ochotę
__________________
Na zaufanie się pracuje - na jego brak też.




Lillkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 17:23   #679
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja mam 172 cm i śmigam w szpilkach 10 cm zresztą w każdych jakie mi się podobają. Nigdy nikt mi nie powiedział, że źle wyglądam wręcz przeciwnie mężczyźni są wręcz zachwyceni . Jak to mówi mój mąż na faceta zawsze działają kobiety z długimi szczupłymi nogami. Inną sprawą jest to, że jak chodzę w płaskich butach to czuję się taka malutka
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 18:19   #680
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Ja mam 172 cm i śmigam w szpilkach 10 cm zresztą w każdych jakie mi się podobają. Nigdy nikt mi nie powiedział, że źle wyglądam wręcz przeciwnie mężczyźni są wręcz zachwyceni . Jak to mówi mój mąż na faceta zawsze działają kobiety z długimi szczupłymi nogami. Inną sprawą jest to, że jak chodzę w płaskich butach to czuję się taka malutka
No to ja w płaskich butkach mam tyle, co Ty w szpilkach A są tu jeszcze o wiele wyższe dziewczyny
Dla mnie szpilki przy 172 to nie byłby problem, nawet przy 176

Nawet na początku, jak się dziewczyny dopisywały do wątku z 170 coś tam, to pytały, czy będą przyjęte, czy nie za niskie są Bo jak ja dołączyłam to większość była 180 i powyżej, a to już spora różnica po włożeniu obcasów

Chociaż nie jestem na sto procent pewna, bo może to było na innym dla wysokich
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2013-06-05 o 18:23
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 19:10   #681
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Wiem, że mój wzrost przy np 180 cm to nic . Pamiętam jednak czasy jak byłam najwyższą dziewczyną w klasie. Tak myślę i chyba nie znam żadnej kobiety która ma 180 cm wzrostu lub więcej ( może w moim mieście są same " niskie" kobiety) dlatego myślałam, że jestem wysoka
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 19:24   #682
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez metalheadqueen Pokaż wiadomość
ja mam 168 i kiedyś też się tym przejmowałam, ale dzsiaj np latam w koturnach 12,5 cm i dobrze mi z tym
Uważałaś, że jesteś za wysoka mają 168?
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 19:34   #683
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Uważałaś, że jesteś za wysoka mają 168?
Może się pomyliła i miało być 186 168 to zdecydowanie niska.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:44   #684
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Natalia_190 Pokaż wiadomość
Hej, po przeczytaniu wypowiedzi wszystkich dziewczyn totalnie nie wiem co robić. Mam 16 lat ,178 cm wzrostu ,niekończące się nogi. Nie uważam swojego wzrostu i figury za kompleks.
Niestety gdy przychodzi czas ,kiedy to wszystkie moje koleżanki zakładają obcasy na imprezy ,czuję się źle ponieważ w towarzystwie dziewczyn ( 160-174) ja 178 + obcasy 12 cm to nie jest chyba fajny widok...
Każdy kto widzi mnie w obcasach od razu rzuca komentarzami : ...
BOŻE ,ALE TY WYSOKA JESTEŚ | O MATKO ! itp..
Mój chłopak jest ode mnie wyższy ,niestety gdy wysokość obcasa przekracza 12 cm to ja staję się wyższa .

Wczoraj przyszła do mnie paczka z nowymi koturnami ( 13 cm ) ,nie mogłam się już doczekać kiedy w nich gdzieś wyjdę ,a dobrze się składa bo w następny weekend szykuje się impreza. Mój humor zepsuł mi mój chłopak. Ustałam przy nim w moich cudeńkach .. po 1 byłam wyższa co już jest dla niego niedopuszczalne po 2 komentarz typu : boże jak ty wyglądasz ,jak chłopak . Dzień zakończony płaczem.
Dziewczyny ,co mam robić ? Czy 178 + wysokie obcasy to dobry pomysł ?
Co robić? Wychować chłopaka. Albo zmienić! Po co ma Ci humor psuć. Masakra jakaś
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 11:08   #685
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Co robić? Wychować chłopaka. Albo zmienić! Po co ma Ci humor psuć. Masakra jakaś
Dokładnie. Wiele razy jestem wyższa od męża, jak zakładam swoje koturny i jakoś nie przyszło mu do głowy myśleć/mówić, Boże jak ty wyglądasz
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 14:57   #686
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wiele razy jestem wyższa od męża, jak zakładam swoje koturny i jakoś nie przyszło mu do głowy myśleć/mówić, Boże jak ty wyglądasz
No właśnie... Ja też nigdy nie słyszałam złego słowa na obcasy, a mój dawny TŻ, który był ode mnie nawet trochę niższy, kochał obcasy i marudził w kółko: "noś szpilki, noś szpilki" A już mieć wysokiego faceta i nie móc włożyć czasem obcasów to jakaś porażka!
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 17:02   #687
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
No właśnie... Ja też nigdy nie słyszałam złego słowa na obcasy, a mój dawny TŻ, który był ode mnie nawet trochę niższy, kochał obcasy i marudził w kółko: "noś szpilki, noś szpilki" A już mieć wysokiego faceta i nie móc włożyć czasem obcasów to jakaś porażka!
Zgadzam się
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 19:39   #688
obcasik98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja osobiście mam 1.79 i nie mam żadnych problemów z noszeniem obsasów. Wręcz przeciwnie. Przecież, wszystkie modelki są wysokie i zazwyczaj to niskie kobiety maja kompleksy. Ja jestem dumna z tego ile mam wzrostu, nie mam z tym żadnego problemu i życzę innym wysokim panią, żeby też nie bały się ubrać szpilek
obcasik98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 07:40   #689
magdaski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

mialam wątpliwości co do wlozenia szpilek na studniowke bo nie chcialam byc wyższa od partnera ale teraz sie nie przejmuje jakby co to bede obserwować wszystkich z gory
magdaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:16   #690
shaantia
Przyczajenie
 
Avatar shaantia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Hej dziewczyny.
Mam ten sam problem. Mam aż 180cm wzrostu i na dodatek chłopaka niższego o jakieś 5-8cm. No i co robić? Nigdy z tego względu nie kupiłam sobie butów na obcasie. Nie dość, że już jestem wyższa, to dodając do tego obcas czuję, że będę wyglądała komicznie.
Zawsze jak chodzę po sklepach to wzdycham do szpilek;( a i tak zawsze kupuję buty z max 2-3cm obcasikiem (które mi się nawet nie podobają, bo ciężko znaleźć ładne niskie buty).
Za kilka dni wybieram się na zakupy i pewnie znów będzie tak samo
Proszę dodajcie mi otuchy. Czy warto się przełamać? Od jakich butów zacząć? Ja chyba nawet nie umiałabym chodzić w obcasach przez to, że nigdy nie miałam okazji.
shaantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-26 18:06:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.