Wszystko o ZUMBIE cz. II. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-29, 17:57   #121
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Dziewuszki, Steve Boedt będzie w Poznaniu! Moje marzenie!
Słyszałam, Iza nam mówiła.
Czemu mam tak daleko do tego Poznania

Cytat:
Napisane przez greenka19 Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim
Można dołączyć ?

Od dłuższego czasu słyszałam wsze,ędzie tajemnicze słówko "zumba". Słyszałam, słyszałam, aż wreszcie postanowiłam sprawdzić co to dokładnie jest...
Dzisiaj po raz pierwszy włączyłam sobie to: http://www.youtube.com/watch?v=uDgbBdS9W54

No i przepadłam Ćwiczyłam dopiero jakieś 20 minut i już padam Ale wiem, że będę ćwiczyła regularnie. Bo po prostu mi się to spodobało
Pewnie, witaj
A na normalne zajęcia nie chcesz się wybrać?
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 18:01   #122
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Słyszałam, Iza nam mówiła.
Czemu mam tak daleko do tego Poznania


Pewnie, witaj
A na normalne zajęcia nie chcesz się wybrać?
Przyznam, że bardzo chciałabym uczestniczyć w zajęciach Zumby

I już nawet próbuję na czymś przyoszczędzić żeby tylko mieć finanse na to. Muszę jeszcze tylko się dowiedzieć gdzie w moim mieście odbywa się zumba. Mam nadzieję, że gdzieś jest
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 18:14   #123
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez greenka19 Pokaż wiadomość
Przyznam, że bardzo chciałabym uczestniczyć w zajęciach Zumby

I już nawet próbuję na czymś przyoszczędzić żeby tylko mieć finanse na to. Muszę jeszcze tylko się dowiedzieć gdzie w moim mieście odbywa się zumba. Mam nadzieję, że gdzieś jest
No to przejdź się na normalne zajęcia, bo są sto razy lepsze niż tańczenie samemu w domu
Na pewno gdzieś u Ciebie jest
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 18:45   #124
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
wieeem slyszalam o tym od Izy
podobno bedzie ogien <3
Będzie! Uwielbiam go!

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Słyszałam, Iza nam mówiła.
Czemu mam tak daleko do tego Poznania
Ile masz kilometrów?

Cytat:
Napisane przez greenka19 Pokaż wiadomość
Przyznam, że bardzo chciałabym uczestniczyć w zajęciach Zumby

I już nawet próbuję na czymś przyoszczędzić żeby tylko mieć finanse na to. Muszę jeszcze tylko się dowiedzieć gdzie w moim mieście odbywa się zumba. Mam nadzieję, że gdzieś jest
Cześć. A skąd jesteś?

Wyobraźcie sobie, jedna z instruktorek z mojego miasta podkładała ze swoim chłopakiem świnie na drugą... Donoszenie do skarbówki, podszywanie się, SMS-y, donosy... Szkoda, że tej energii nie włożyła w doskonalenie warsztatu, bo na jej zajęciach można skonać z nudów.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 20:28   #125
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
]
Ile masz kilometrów?
Ok 370

Cytat:
Wyobraźcie sobie, jedna z instruktorek z mojego miasta podkładała ze swoim chłopakiem świnie na drugą... Donoszenie do skarbówki, podszywanie się, SMS-y, donosy... Szkoda, że tej energii nie włożyła w doskonalenie warsztatu, bo na jej zajęciach można skonać z nudów.
Niezła chamówa...

Edytowane przez sayurii
Czas edycji: 2013-03-29 o 20:32
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 21:31   #126
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Ok 370


Niezła chamówa...
Chorobcia... i żadnych perspektyw na przyjazd?
Że jej chłopak nie reprezentuje sobą niczego wartościowego, to wiedziałam, ale że ona... szkoda, ale w każdym środowisku znajdzie się jakaś czarna owca. Na szczęście wszystko jest w porządku, strzelali ślepakami.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 14:47   #127
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Chorobcia... i żadnych perspektyw na przyjazd?
Że jej chłopak nie reprezentuje sobą niczego wartościowego, to wiedziałam, ale że ona... szkoda, ale w każdym środowisku znajdzie się jakaś czarna owca. Na szczęście wszystko jest w porządku, strzelali ślepakami.
Nie no perspektywa jest, wsiadam w pociąg i jadę Ale nie ukrywam, że jest to dla mnie cała wyprawa i będę musiała się nad tym zastanowić

Ja rozumiem, że każdy instruktor chce dbać o swój interes, ale kurcze nie w taki sposób. No i dobrze, że nic im się nie udało namieszać. Pewnie tylko sobie zaszkodziła
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 20:51   #128
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Dziewczyny, doradźcie jakiś fajny klub w Warszawie z zumbą i innymi tańcopodobnymi zajęciami (Żoliborz, Mokotów i Centrum najlepiej).
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 20:57   #129
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Kochana, tu nie o klub chodzi, tylko o instruktorów! Jesli ma byc typowo taneczny, to np. Salsa Libre. Uczą tam świetni ludzie. Ja wolę jednak fitness klub, z zumbą i nie tylko, takich masz wiele.
A jesli chcesz poznac smietanke warszawską instruktorską, przyjedź za tydzien na Spring Party na Koncertową - będzie 6 godzin tańca, zumba i nie tylko.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 21:02   #130
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Kochana, tu nie o klub chodzi, tylko o instruktorów! Jesli ma byc typowo taneczny, to np. Salsa Libre. Uczą tam świetni ludzie. Ja wolę jednak fitness klub, z zumbą i nie tylko, takich masz wiele.
A jesli chcesz poznac smietanke warszawską instruktorską, przyjedź za tydzien na Spring Party na Koncertową - będzie 6 godzin tańca, zumba i nie tylko.
Tylko, że ja taka bardziej początkująca.
Bardzo mi się podobały zajęcia u Michała Kuperta, ale ostatnio często było za niego zastępstwo i nie wiem czy wróci do Osir Żoliborz.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 21:20   #131
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

No to Kurpet z ekipą organizuje przeciez, więc masz gwarancję jakości. Wpadaj tam śmialo, bedzie super, nie musisz przeciez tanczyc non-stop 6 godz., a jak zaczynać, to tylko ucząc się od najlepszych, wg mnie. Poza polskimi sławami będą supersexy Pedro z Columbii i Maria ze Szwecji, ponoc wielkie talenty!
Grafik Michala jest na stronie zumbapoland, zobacz sobie. Koncertowa na Ursynowie to jedna z ich lokalizacji, maja tam zajecia prawie codziennie, sama dzis bylam u Asi.
On i jego ludzie sporo jeżdżą po kraju na eventy i maratony, wiec opuszczają wiele wlasnych zajec - taka cena zumbowania z gwiazdą Za to, chodząc do nich, jestes na bieżąco informowana o wszystkim, co sie dzieje w zumbowym światku, to tez cenne.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 19:36   #132
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

witam wszystkich Zumbiarzy! poprzedni wątek czytam systematycznie co by nadrobić :P ale w tym się postanawiam ujawnić Zumbuję od dwóch lat, trwale od roku, codziennie od grudnia pierwszy maraton zaliczony
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 15:12   #133
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No to Kurpet z ekipą organizuje przeciez, więc masz gwarancję jakości. Wpadaj tam śmialo, bedzie super, nie musisz przeciez tanczyc non-stop 6 godz., a jak zaczynać, to tylko ucząc się od najlepszych, wg mnie. Poza polskimi sławami będą supersexy Pedro z Columbii i Maria ze Szwecji, ponoc wielkie talenty!
Grafik Michala jest na stronie zumbapoland, zobacz sobie. Koncertowa na Ursynowie to jedna z ich lokalizacji, maja tam zajecia prawie codziennie, sama dzis bylam u Asi.
On i jego ludzie sporo jeżdżą po kraju na eventy i maratony, wiec opuszczają wiele wlasnych zajec - taka cena zumbowania z gwiazdą Za to, chodząc do nich, jestes na bieżąco informowana o wszystkim, co sie dzieje w zumbowym światku, to tez cenne.
popieram!!
wyjazd z nimi na tydzien to istne szalenstwo ))
osobiscie uslyszalam ze "jako jedna niewielu podolam im nocami" co by to nie znaczyło
ja jechalam tam wypoczac chodzilam na aqua zumbe, jacuzzi, sauny i zumbe i do HEINEKENA NOCA AAAAAA %_%

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Kochana, tu nie o klub chodzi, tylko o instruktorów! Jesli ma byc typowo taneczny, to np. Salsa Libre. Uczą tam świetni ludzie. Ja wolę jednak fitness klub, z zumbą i nie tylko, takich masz wiele.
A jesli chcesz poznac smietanke warszawską instruktorską, przyjedź za tydzien na Spring Party na Koncertową - będzie 6 godzin tańca, zumba i nie tylko.
kurde szkoda ze dopiero teraz przecyztalam

BAAAAwcie sie pieknie i pzdr dla NICH ode mnie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 22:10   #134
_GlamourGirl_
Zakorzenienie
 
Avatar _GlamourGirl_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4 738
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

witam wszystkie zumboholiczki !
U nas w tym roku maraton przypada 13 kwietnia w dniu urodzin moich rodziców .
Zumba to świetna zabawa przede wszystkim , a przy okazji wszystkie mięśnie pracują
__________________
19.06.2009
13.07.2013
szczęśliwa narzeczona

2.04.2018





_GlamourGirl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:41   #135
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
popieram!!
wyjazd z nimi na tydzien to istne szalenstwo ))
osobiscie uslyszalam ze "jako jedna niewielu podolam im nocami" co by to nie znaczyło
ja jechalam tam wypoczac chodzilam na aqua zumbe, jacuzzi, sauny i zumbe i do HEINEKENA NOCA AAAAAA %_%

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------



kurde szkoda ze dopiero teraz przecyztalam

BAAAAwcie sie pieknie i pzdr dla NICH ode mnie
Coś Ty tam nocami z nimi robiła, że Cię tak pochwalili, hmmm? Musiało być ostro!
Oczywście, pozdrowienia przekażę, to już pojutrze! Doczekać się nie mogę. Przyjedź do Poznania - w kwietniu i maju są dwa mega eventy, zjeżdżają ludziska z całej PL.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 16:00   #136
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

rozwazam

uslyszalam od osoby ktora zna i wawe i mnie ze tylko ja podołam
w heinekenie było zacnie nie warto było odpuszczac tylko dlatego ze "o 9pilates" xD

mega wyjazd. bede dlugo wspominac.
za rok moze sie skusze <3
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 10:30   #137
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Zdycham bez Zumby... Z oszczędności robię miesiąc przerwy, ale już nie mogę... jadę dzisiaj do miasteczka obok pohasać!
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 13:30   #138
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Zdycham bez Zumby... Z oszczędności robię miesiąc przerwy, ale już nie mogę... jadę dzisiaj do miasteczka obok pohasać!
nie wytrzymałabym!
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 14:52   #139
aga11
Przyczajenie
 
Avatar aga11
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Heh, ja też bym nie wytrzymała
dlatego nawet już w niedzielę o 9 rano zumbuję
aga11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 18:28   #140
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez aga11 Pokaż wiadomość
Heh, ja też bym nie wytrzymała
dlatego nawet już w niedzielę o 9 rano zumbuję
u mnie niestety nie ma w niedzielę i dlatego mam trzy dni bez Zumby tanecznej w klubie, bo muzyka jest codziennie
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:58   #141
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Laski, chyba najlepiej z Wrocławia, które znają repertuar Natalii Rudnickiej! Szukam dwóch piosenek z jej zajeć, z których nie moge zapamiętać słow alle...

1) jedna jest taka dość "funky" i zaczyna się od układu lewa/prawa ręka do tyłu i ruch klatką a słowa są jakieś bardzo dziwne które ew. mogę opisać następująco haha "U bajacia nita bum ajaa, i u bajacia nita bum aja" :P Hahaha Padam czytając mój opis, ale a nuż ktoś zajarzy

2) tekst leci przez większość czasu coś w stylu "A que te baile y yee, a que te baile y ee, a si no baile y yee " (sensu gramatycznego to nie ma, wiem, zdaję sobie sprawę, znam hiszpański trochę :P )a uklad jest taki, że robimy obrót bioderkami i rękami i odwracamy się bokiem do luster i potem "shake"-ujemy tudzież salsujemy do tyłu i znowu obrót bioderkami i rękami i salsujemy do tyłu.

No nic. Gdyby któraś miała jakieś piosenki, ktore Natalia R. używa na swoich zajęciach, będę baaaaardzo wdzięczna
__________________


Edytowane przez Limonatka
Czas edycji: 2013-04-08 o 22:05
Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:05   #142
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
1) jedna jest taka dość "funky" i zaczyna się od układu lewa/prawa ręka do tyłu i ruch klatką a słowa są jakieś bardzo dziwne które ew. mogę opisać następująco haha "U bajacia nita bum ajaa, i u bajacia nita bum aja" :P Hahaha Padam czytając mój opis, ale a nuż ktoś zajarzy
Co prawda ja nie z Wrocławia i nie znam instruktorki ale skojarzył mi się opis układu iiii... nie chodzi czasem o to? http://www.youtube.com/watch?v=BcIZT6lZlFc
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:37   #143
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Laski, chyba najlepiej z Wrocławia, które znają repertuar Natalii Rudnickiej! Szukam dwóch piosenek z jej zajeć, z których nie moge zapamiętać słow alle...

1) jedna jest taka dość "funky" i zaczyna się od układu lewa/prawa ręka do tyłu i ruch klatką a słowa są jakieś bardzo dziwne które ew. mogę opisać następująco haha "U bajacia nita bum ajaa, i u bajacia nita bum aja" :P Hahaha Padam czytając mój opis, ale a nuż ktoś zajarzy

2) tekst leci przez większość czasu coś w stylu "A que te baile y yee, a que te baile y ee, a si no baile y yee " (sensu gramatycznego to nie ma, wiem, zdaję sobie sprawę, znam hiszpański trochę :P )a uklad jest taki, że robimy obrót bioderkami i rękami i odwracamy się bokiem do luster i potem "shake"-ujemy tudzież salsujemy do tyłu i znowu obrót bioderkami i rękami i salsujemy do tyłu.

No nic. Gdyby któraś miała jakieś piosenki, ktore Natalia R. używa na swoich zajęciach, będę baaaaardzo wdzięczna
Zapytam jej jutro

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

A Natalka często ma to: http://www.youtube.com/watch?v=S7XOtAUCO60 (i tu było w układzie stawanie bokiem do lustra, ale nie było szejków tylko klapsy ), a ostatnio często to: http://www.youtube.com/watch?v=hrzWJHGhXy8


Edit:
A to drugie to nie jest to?? http://www.youtube.com/watch?v=_hxMNWNmbVQ
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.

Edytowane przez Mitsukki
Czas edycji: 2013-04-08 o 22:46
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 00:40   #144
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

tez byl give it up obstawiala drugie nie wiem :O
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 08:11   #145
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Co prawda ja nie z Wrocławia i nie znam instruktorki ale skojarzył mi się opis układu iiii... nie chodzi czasem o to? http://www.youtube.com/watch?v=BcIZT6lZlFc

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Zapytam jej jutro

Edit:
A to drugie to nie jest to?? http://www.youtube.com/watch?v=_hxMNWNmbVQ
Aaaaaaa, tak, to jest to!!!!! Dziewczyny, jesteście THE BEST Po takim opisie jaki dałam wy potraficie rozpoznać piosenki! Jeeee, to przyjde do domu i będę non stop słuchała Ekstra
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 09:06   #146
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Ooo Cieszę się, że mogłam pomóc
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 09:54   #147
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Również się cieszę, że pomogłam Pamiętam, że jak zaczynałam się udzielać na wątku to sobie myślałam kiedy też będę umiała rozwiązywać nasze zagadki piosenkowe
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 11:52   #148
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

To może i to znajdziecie: tańczymy to w dwóch rzędach i wołamy: Up, down, potem right, left i chyba I love Zumba. No jest taki moment, że stajemy i drzemy się jak opętane.

Nie wytrzymałam i pojechałam wczoraj na Zumbę. Przez ten tydzień kolana mnie przestały boleć, dzisiaj ból powrócił, ale może to zakwasy. Ale wiecie co? Mam wrażenie, że Ew zaczyna mnie nudzić... To znaczy, wydaje mi się, że się słabo rozwija, ogranicza, mam takie wrażenie, że układy są podobne do siebie (choć nie są), a to przez to, że ma swoje ulubione ruchy i tylko je modyfikuje. Poza tym sama mówi, że niektórych po prostu nie lubi, a ja bym je chętnie widziała. Chciałabym, żeby była większa rozmaitość, jakieś tango, taniec brzucha, cała cumbia czy quebrandita... Nadal jest to najlepsza średzka instruktorka według mnie, ale takie uczucie się pojawiło. Może powinnam chodzić też do kogoś innego, tylko do kogo? Dwie to wredne mendy , jedna słabo zaczęła... chociaż w sumie dochodzą mnie słuchy, że się rozwinęła, że coraz więcej osób chodzi, więc może powinnam to sprawdzić. Miałyście tak?
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 12:22   #149
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Mini, mi się tylko to kojarzy, tu jest left right http://www.youtube.com/watch?v=IjrAHPGjQjw Ale to staroć
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 13:10   #150
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość

Chciałabym, żeby była większa rozmaitość, jakieś tango, taniec brzucha, cała cumbia czy quebrandita...
No tanga nie miałam nigdy jednak, tańca brzucha może elementy. A co to quebrandita? Za to mamy soce, duuużo reggeatonu, dance hallu nieco, salsy, samby, cumbii duuużo (uwielbiam!), nieco bachat, sporo tańców ludowych różnych krajów (Turcja, Grecja, Irlandia, ostatnio rosyjskie, żydowskie itp.). Wydaje mi się, że najważniejsze nie są gatunki tańców, a kreatywnosć prowadzącej - powinna sama układać kroki i się tym bawić. Jeśli ona się nudzi, to i Wy będziecie, nie ma bata!
Szukaj innej - mnie się moja nie znudziła po półtora roku, choć ciągle robię skoki w bok do innych instruktorów też.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-03 10:20:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.