Co kupujecie dzieciom - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 07:54   #1
pieknaona3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3

Co kupujecie dzieciom


Mam problem, nie mam pomysłów co mam kupić dzieciom na święta. Na te święta najzwyczajniej nie mam do tego łowy, chyba mają już wszystko i coraz ciężej jest coś wybrać. Macie jakieś ciekawe pomysły, lub dajcie cynk co wy kupujecie swoim pociechom.
__________________
<ciach_reklama>
pieknaona3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 08:25   #2
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Późno dość już na prezenty.
Moi chłopcy też już mają sporo zabawek, ciężko coś wybrać, klocki się powtórzyły, co prawda inne zestawy, ale z tego najwieksza frajda u nich więc do kolekcji niech mają.
I tak:

Ja mam dwóch synków. Jeden ponad 6 lat a drugi ponad dwa.
Od tesciów dotaną tablice edukacyjną z biedronki plus jeszcze cos. Tablica kosztowała 80 zł, a jest duża, dwustronna, z mnótwem dodatków. Super!
My kupiliśmy klocki, młodszemu kupiłam z jixin ( takie jak duplo tylko tansze) ogromne pudło po brzegi wypchane klockami, na pewno jest więcej jak w opisie - http://allegro.pl/klocki-jixin-wesol...768636790.html
starszemu dwa komplety klocków lego, jakieś policyjne i strażackie.

Moja siostra kupuje im na współkę Ferbiego. Jestem nim zauroczona Droga niestety ale myślę że warta ceny zabawka.
A i starszy dostanie od swojej chrzestnej perkusje z tego co wiem.

Chłopcy dostaną jeszcze od mojej cioci, która zawsze coś tam im kupuje, tez klocki dla starszego (tutaj się nie dogadałyśmy) i jakiś rzutnik do rysowania dla młodszego.


Pozatym mam chcrześniaka pół rocznego, kupiłam mu muzycznego pingwina z fisher price http://allegro.pl/fisher-price-muzyc...777706430.html
i podpowiedziałam tesciowej by kupiła mu basen i kulki.


To tyle. Myślę że powinnaś jak najszybciej ogarnąć kwestię prezentów, bo żle czekać do ostatniej chwili.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-12-17 o 08:32
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 08:31   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Syn (6l)- luneta do oglądania gwiazd i książka Atlas nieba
Córka (4l)- rolki z regulacją (mam nadzieję na kilka sezonów)
Są to prezenty "na zamówienie od Mikołaja"- wymarzyli sobie
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 09:09   #4
atunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 274
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Nie napisałaś w jakim wieku te dzieci

Gdy były małe to kupowałam zabawki dźwiękowe i edukacyjne w jednym, potem książeczki do kolorowania, kredki, jakieś misie przytulajki, pościel w motywy bajkowe - no, teraz nie wiem co jest na topie, hello kitty? Jakieś szkolne duperelki, szaliczek z czapką - wiem, mało oryginalne.
Dla chłopaków to np. walkie-talkie, z dziewczyńskich może lalki z ciuchami, albo takie co można czesać. No pomysłów jest multum, tylko kasa ogranicza. Generalnie polecam gry planszowe - to integruje całą rodzinę

Przy trochę większych dzieciach widać czym się interesują: muzyka (płyty CD), gry komp, jakieś gadżety personalizowane typu np. do gry koszulka z nickiem, czy kubek; w tym roku, chociaż nie zasłużyły (ale miętka jestem ) to syn dostanie właśnie koszulkę z gry w którą ciupie i kubek z jego nickiem, a młoda stojak na biżu + pasek z ćwiekami.
atunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 09:24   #5
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez atunia Pokaż wiadomość
Nie napisałaś w jakim wieku te dzieci

Gdy były małe to kupowałam zabawki dźwiękowe i edukacyjne w jednym, potem książeczki do kolorowania, kredki, jakieś misie przytulajki, pościel w motywy bajkowe - no, teraz nie wiem co jest na topie, hello kitty? Jakieś szkolne duperelki, szaliczek z czapką - wiem, mało oryginalne.
Dla chłopaków to np. walkie-talkie, z dziewczyńskich może lalki z ciuchami, albo takie co można czesać. No pomysłów jest multum, tylko kasa ogranicza. Generalnie polecam gry planszowe - to integruje całą rodzinę

Przy trochę większych dzieciach widać czym się interesują: muzyka (płyty CD), gry komp, jakieś gadżety personalizowane typu np. do gry koszulka z nickiem, czy kubek; w tym roku, chociaż nie zasłużyły (ale miętka jestem ) to syn dostanie właśnie koszulkę z gry w którą ciupie i kubek z jego nickiem, a młoda stojak na biżu + pasek z ćwiekami.

po aferze "diabelskiej" hello kity to jedna z najbardziej zakazanych zabawek w szkołach itp. tak jak monster high.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 09:36   #6
atunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 274
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Paczaj, a ja wczoraj na poczcie widziałam dziewuszkę w czapeczce z kitty - w sumie zachowywała się jak opętana coś w tym jest.

Moje dzieci mają 17 i 19 lat, więc trochę nie jestem w temacie "diabelskim", ale o ks. Natanku słyszałam.
atunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 09:44   #7
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez atunia Pokaż wiadomość
Paczaj, a ja wczoraj na poczcie widziałam dziewuszkę w czapeczce z kitty - w sumie zachowywała się jak opętana coś w tym jest.

Moje dzieci mają 17 i 19 lat, więc trochę nie jestem w temacie "diabelskim", ale o ks. Natanku słyszałam.
ja mam chłopców, także mi zabawki hello kity nie są bliskie, na szczęście.
Ale dziewczynki po 5-8 lat mają mnóstwo ciuchów z hello kity, i co rusz widze np. na fb zdjęcia dzieci kolezanek.
Ja sama nie wiem, staję obok sprawy, bo nie wiadomo do konca jak to jest. Ale sama bym w tym momencie się na pewno nie zdecydowała na zakup takiej zabawki, a ceny wyjątkowe okazyjne teraz na to, kazdy tylko patrzy upchnąć.
Bo jezeli faktycznie tak jest, ze ta zabawka to swego rodzaju symbol okultystyczny, to to jest masakra.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 10:32   #8
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Nie mam swoich dzieci, ale mam 9-letniego brata Kupiliśmy mu z TŻ-tem książkę Historia Polski dla dzieci - KLIK!, taką sobie wybrał. Do tego dostanie koszyk słodyczy, swoich ulubionych Michałków, itp. Nie je słodyczy tonami, mama mu wydziela po 2-3 cukierki, więc się nie martwię, że zeżre wszystko w tydzień
Mojej 13-letniej kuzynce kupuję kolczyki i tego typu "błyskotki", moja mama (chrzestna) kupiła jej kalendarz z kotem Simona.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2013-12-17 o 10:39
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 11:29   #9
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
po aferze "diabelskiej" hello kity to jedna z najbardziej zakazanych zabawek w szkołach itp. tak jak monster high.

ale bujda
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 15:43   #10
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Co kupujecie dzieciom

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;44194424]ale bujda [/QUOTE]

Kompletnie wyssane z palca.



Majka dostaje 2 najnowsze lalki Monstera, śpiewającą sowę z Pet Shopów, pisaki, o to prosiła w liście do Mikołaja.

Do tego kilka par kolczyków, piórnik na biurko na kolejne zestawy kredek i malowideł, bluzeczki, pierdółki typu spinki. Dostanie też pewnie słodycze, mam nadzieję, że znikomą ilość.

Na Mikołajki kupiłam jej kreatywny zestaw z Empiku, wielki, z brokatami, filcami, gąbkami, oczami do przyklejania, mnóstwo tego, świetna zabawa, polecam.

Kupiłyśmy jej też standardowo, i ja i teściowa, nowe książki, tych nigdy za dużo. Mamy cykl "Zośka" (bohaterka, gaduła i coś tam jeszcze), "Tajemnice zatoki delfinów", "Dwa miśki na wynos", "Tajemniczy klub dziewczyn", jeszcze ze 2, tytułów już nie pamiętam.

Edytowane przez gosik79
Czas edycji: 2013-12-17 o 16:02
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 16:26   #11
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez pieknaona3 Pokaż wiadomość
Mam problem, nie mam pomysłów co mam kupić dzieciom na święta. Na te święta najzwyczajniej nie mam do tego łowy, chyba mają już wszystko i coraz ciężej jest coś wybrać. Macie jakieś ciekawe pomysły, lub dajcie cynk co wy kupujecie swoim pociechom.

Właśnie,w jakim wieku twoje dzieci?


Moja córa (10 lat) dostanie furbiego,książkę o modzie do rysowania/wyklejania,puzzle budowlę 3d,kilka ksiażek i ciuchy
synek (20 miesięcy) lego duplo remiza strażacka,walizka z narzędziami,duży samochód z figurkami,też zestaw książeczek i ciuchy w ukochane auta.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 20:31   #12
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Co kupujecie dzieciom

O co chodzi z tą Hello Kitty?? Bo przyznam się, że pierwszy raz słyszę


Przepraszam za OT
monarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 20:42   #13
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Nowe wcielenie szatana
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 21:50   #14
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Nooo.... HELL - o - kitty, rozumiesz.

Oglądałam jakieś przemądre wystąpienie któregoś tam księdza, który wmawiał mniej oświeconym, że japoński rysownik zaprzedał duszę diabłu by ten uzdrowił jego córkę. W zamian zaoferował też/lub to, że narysuje mu kotkę, symbol piekieł ku czci szatana, która to kicia będzie sławna na całym świecie. Ot, cała tajemnica i diabelski plan wyszedł na jaw, dzięki panu ksiondzu.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 22:11   #15
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Co kupujecie dzieciom

corka 2lata 8 miesiecy-kuchnia z akcesoriami -ekspress, piekarnik, lodówka itp. Zolwik-projektor gwiazd na suficie. Barbie baletnica. Pewnie wpadnie jeszcze jakaś książka.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 22:12   #16
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
po aferze "diabelskiej" hello kity to jedna z najbardziej zakazanych zabawek w szkołach itp. tak jak monster high.
w nocy słodki kotek zamienia się w laleczkę Chucky, odprawiając szatański taniec nad śpiącym słodko dzieckiem.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 22:19   #17
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
w nocy słodki kotek zamienia się w laleczkę Chucky, odprawiając szatański taniec nad śpiącym słodko dzieckiem.
I Hello kity nikt nie kupuje tylko inne zabawki innego autora znaczy się, a potem te inne będą szatańskie i tak następne.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 22:22   #18
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Mnie kiedys kolezanka spytala czy sie nie boje HK, gdy moja corka akurat nosila sukienke z aplikacja z diabelskim kotkiem. czasem obejrzy jakis odcinek HK na youtube i to bardzo dydaktyczna bajka dlatego HK sie nie boje
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 06:17   #19
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Dobra bujda z tym hellokity Moja córka ma czapke i body z nadrukiem i teraz mam wywalić ? bo ksiądz coś tam bąknął

Córka ma 2 lata i 3 miesiące. Staramy się rozbudowywać te zabawki które już mam. Czyli dostanie olbrzymi zestaw torów, pociągów, stacyjek do pociągu Tomek (kupione z drugiej ręki), kolejna to Fischer Prince little people duzy zestaw farma (też z drugiej ręki), nowy zestaw klocków lego i plecak z sówką i ciastolinę. Duże tego ale zestaw Little People zostaje na stałe u jednych dziadków, klocki u drugich, a zestaw do pociągu u nas Nasze dziecko po prostu bardzo dużo czasu spędza u dziadków
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2013-12-18 o 06:19
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 08:15   #20
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
ja mam chłopców, także mi zabawki hello kity nie są bliskie, na szczęście.
Ale dziewczynki po 5-8 lat mają mnóstwo ciuchów z hello kity, i co rusz widze np. na fb zdjęcia dzieci kolezanek.
Ja sama nie wiem, staję obok sprawy, bo nie wiadomo do konca jak to jest. Ale sama bym w tym momencie się na pewno nie zdecydowała na zakup takiej zabawki, a ceny wyjątkowe okazyjne teraz na to, kazdy tylko patrzy upchnąć.
Bo jezeli faktycznie tak jest, ze ta zabawka to swego rodzaju symbol okultystyczny, to to jest masakra.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 08:43   #21
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
ja mam chłopców, także mi zabawki hello kity nie są bliskie, na szczęście.
Ale dziewczynki po 5-8 lat mają mnóstwo ciuchów z hello kity, i co rusz widze np. na fb zdjęcia dzieci kolezanek.
Ja sama nie wiem, staję obok sprawy, bo nie wiadomo do konca jak to jest. Ale sama bym w tym momencie się na pewno nie zdecydowała na zakup takiej zabawki, a ceny wyjątkowe okazyjne teraz na to, kazdy tylko patrzy upchnąć.
Bo jezeli faktycznie tak jest, ze ta zabawka to swego rodzaju symbol okultystyczny, to to jest masakra.
Serio? Zabawka, różowy kotek, symbol okultystyczny, serio? I jak miałoby to działać? Noszenie śpioszków z Hello Kitty robiłoby z dzieci małych satanistów?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 09:22   #22
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez gosik79 Pokaż wiadomość
Nooo.... HELL - o - kitty, rozumiesz.

Oglądałam jakieś przemądre wystąpienie któregoś tam księdza, który wmawiał mniej oświeconym, że japoński rysownik zaprzedał duszę diabłu by ten uzdrowił jego córkę. W zamian zaoferował też/lub to, że narysuje mu kotkę, symbol piekieł ku czci szatana, która to kicia będzie sławna na całym świecie. Ot, cała tajemnica i diabelski plan wyszedł na jaw, dzięki panu ksiondzu.
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 09:37   #23
akimoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Ja w tym roku dla swojej córki myślę nad takim czyś http://gwiazdkowo.pl/gry/2357-spadaj...eklama-tv.html Dla dziewczynki można jeszcze np. te lalki, bo są teraz na topie http://www.smyk.com/my-little-pony-e...y-dla-dzieci-p Jeśli chodzi o chłopca to może takie coś? http://gwiazdkowo.pl/zabawki/1170-fe...d-rc-1-18.html
akimoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 12:27   #24
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
corka 2lata 8 miesiecy-kuchnia z akcesoriami -ekspress, piekarnik, lodówka itp. Zolwik-projektor gwiazd na suficie. Barbie baletnica. Pewnie wpadnie jeszcze jakaś książka.
napiszesz cos wiecej o tym projektorze? jaki masz? jaki efekt? chciałam taki kupić to mi mąż wmówił ze to dla dzidziusiów
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 12:49   #25
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Aż sobie wygooglowałam tę diabelską HK no i jestem w szoku mają ludzie wyobraźnie Ale, że są osoby które w to wierzą....

gosik79 nie japoński a hiszpański rysownik
monarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:17   #26
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Dziewczyny potrzebuję rady. Mam 4-letniego chrześniaka i kompletnie nie wiem co mu kupić pod choinkę Chciałabym, żeby to było coś edukacyjnego, rozwijającego.
Macie może jakiś pomysł?
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:33   #27
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Moje dziecko,prawie 2 letnie dostanie garaż,traktor z wkrętarką i mikrofon,bo uwielbia śpiewać,o tańczeniu nie wspomne.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:51   #28
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Aż sobie wygooglowałam tę diabelską HK no i jestem w szoku mają ludzie wyobraźnie Ale, że są osoby które w to wierzą....

gosik79 nie japoński a hiszpański rysownik
No to rysownik. Myślałam, że to japonskie, oni lubia takie różne cosie.


EDIT:
A na necie napisali, że to japonka narysowała.

Edytowane przez gosik79
Czas edycji: 2013-12-18 o 14:58
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 15:46   #29
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Cytat:
Napisane przez gosik79 Pokaż wiadomość
No to rysownik. Myślałam, że to japonskie, oni lubia takie różne cosie.


EDIT:
A na necie napisali, że to japonka narysowała.
No bo HK narysowała japonka ale ta osoba która wysnuła teorię, że HK jest z piekła rodem twierdzi, że

"Według hiszpańskich źródeł, postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na nowotwór córka umierała. Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł."

ale dlaczego hiszpańskich i jakich źródeł to już nie wiadomo
monarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:26   #30
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Co kupujecie dzieciom

Monarika, im więcej możliwych źródeł tym trudniej znaleźć sprawcę, tudzież obalić teorię. Tyle, że ta teoria jest tak głupia, że aż śmieszna.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.