JESTEM W CIĄŻY- pytania i odpowiedzi - wątek zbiorczy! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-27, 20:46   #751
muminek000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 27
Dot.: ciąża a okres

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Nie ma takiej konieczności, jednak rano jest największe stężenie hormonów. W tym przypadku nie ma to już większego znaczenia bo od stosunku ,,potencjalnie groźnego" minęło kilka miesięcy więc test będzie wiarygodny. Po 3 tygodniach w zasadzie też powinien być już wiarygodny bez względu na porę dnia.
możliwe jest, że przez ta calą panikę wymyślam sobie te urojone 'objawy' ?

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
To całkiem sporo było tej spermy.

A tak w ogóle to jestem w szoku. Brak samodzielnego myślenia, facet znawcą od zachodzenia w ciążę, dziewczyna zero pojęcia, a wpadki raczej nie ma ( jeśli test zrobiony poprawnie ). Fart i tyle.
mam nadzieję, że zrobiony poprawnie ...
muminek000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 20:48   #752
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: ciąża a okres

Cytat:
Napisane przez muminek000 Pokaż wiadomość
możliwe jest, że przez ta calą panikę wymyślam sobie te urojone 'objawy' ?

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------



mam nadzieję, że zrobiony poprawnie ...
Tak, możliwe. Już pisałam po prostu przypisujesz teraz normalne zmiany w organizmie np. zapowiadające miesiączkę- ciąży.

Jeśli minął odpowiedni czas i wykonałaś test zgodnie z zaleceniami producenta, ciąża jest niemal 100% wykluczona.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 22:50   #753
muminek000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 27
Dot.: ciąża a okres

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Tak, możliwe. Już pisałam po prostu przypisujesz teraz normalne zmiany w organizmie np. zapowiadające miesiączkę- ciąży.

Jeśli minął odpowiedni czas i wykonałaś test zgodnie z zaleceniami producenta, ciąża jest niemal 100% wykluczona.
Dziękuję bardzo za wyczerpujace odpowiedzi! Mam nadzieję ze potwierdza się Twoje opinie, również mam nauczke na przyszłość....
muminek000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 04:56   #754
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: ciąża a okres

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
serio?
Jestem w szoku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 13:28   #755
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ciąża a okres

Cytat:
Napisane przez muminek000 Pokaż wiadomość
a konieczne jest robienie go na czczo?

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

dodam jeszcze, ze okres mialam 3 razy normalny jak zawsze, regularny
Test sikany nie trzeba robić na czczo, tylko z pierwszego porannego moczu.
Skoro miałas 3 razy normalny okres to wątpie abys byla w .ciąży
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 13:59   #756
muminek000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 27
Dot.: ciąża a okres

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Test sikany nie trzeba robić na czczo, tylko z pierwszego porannego moczu.
Skoro miałas 3 razy normalny okres to wątpie abys byla w .ciąży
dzieki... jutro rano zrobię test. za glupote trzeba placic, ale mam nadzieję, że nie zawsze
muminek000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:35   #757
muminek000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 27
Dot.: ciąża a okres

Zrobiłam. Negatywny... dziękuję za wszystkie odpowiedzi
muminek000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 12:13   #758
ang_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 49
Unhappy Problemy z siusianiem, ciąża

Cześć dziewczyny!
Jestem w 11 tygodniu ciąży. Od czasu do czasu nękają mnie problemy z pęcherzem. Sam pęcherz mnie nie boli, ale czasami jak sikam to przy samym końcu załatwiania się czuję ból. Dodatkowo ostatnio jak chodzę to odczuwam tak jakby nacisk na cewkę moczową i mam wrażenie jakbym zaraz miała się posikać ... w ogóle chodzę jak kaczka w tym czasie...
Nie mam tak tylko teraz, w okresie ciąży. Wcześniej miałam bardzo często taki problem... Infekcje pojawiały się często, mimo że zrobiłam badania lekarz nie zauważył bakterii w moim moczu... więc nie wiem dlaczego tak mam... Poszłam do ginekologa, ten przepisał mi furagin i powiedział, że czasami tak się dzieje... ale ja tak mam już kupę czasu... czasem to wraca co 3 dni czasami co miesiąc... Codziennie boje się iść zrobić siku bo czuję strach, że będzie znów problem. Tak samo jak gdzieś wychodzę, bo jest to dla mnie najgorsza z możliwych dolegliwości i najchętniej wtedy lezała bym w łózku... za tydzień idę do ginekologa, innego niż byłam przed ciążą, może on mi jakoś będzie w stanie pomoc. Czy wy dziewczyny miałyście podobny problem? Może macie jakieś złote rady, jak to leczyc, jak zapobiegać? Jak już poczuje lekko, że coś nie gra od razu biorę tabletkę, z partnerem bardzo dbamy o higienę , ja mam specjalny delikatny płyn do mycia okolic intymnych, staram się utrzymac ciepło w tym miejscu... i nic...POMÓŻCIE!!!
ang_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:26   #759
NeedYourLove
Raczkowanie
 
Avatar NeedYourLove
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 51
Dot.: Problemy z siusianiem, ciąża

Chciałabym Ci coś na to poradzić ale niestety mam dokładnie ten sam problem co Ty. Zapalenie pęcherza ciągle wraca, miałam już robione różne badania ale lekarka powiedziała, że taki już mój urok, że nie da się tego wyleczyć Też gdy czuje, że coś zaczyna się dziać za raz biore furagine. Moja lekarka kazała mi jeszcze poprosić mojego ginekologa o badanie na obecność chlamydii bo często one są przyczyną zapalenia pęcherza ale w mojej przychodni niestety nie wykonują takich badań Może zapytaj swojego lekarza o takie badanie. Zawsze warto spróbować.
NeedYourLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:32   #760
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Problemy z siusianiem, ciąża

Ciepło się ubierać, jeść dużo produktów z witaminą C, pić dużo wody.
Chociaż sama już tracę wiarę, że tych infekcji da się pozbyć
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:47   #761
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Problemy z siusianiem, ciąża

Miałam tak samo przez parę ładnych lat, furagin to już nosiłam pzy sobie w torebce.
Wszystko mineło po zacewnikowaniu do cesarki. Bolało masakrycznie, leczyłam się potem u urologa przez miesiac tak miała opuchnięta cewkę moczową że uciskała mi wejscie do pochwy. Szok. Lekarz urolog i ginekolog sami nie mogli w to uwierzyć. Ae ljak się to wygoiło od tamtego czasu (ponad 2 lata), nie złapałam żadnego zapalenia. Ja obstawiam za tym ze przez zrobiło się tam jakies zwężenie, narośl ? które po prostu przy cewnikowaniu mi rozepchali. Warto było, ale ból był tak okropny że nigdy go nie zapomnę. Idź może do dobrego urologa.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 13:04   #762
ang_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 49
Dot.: Problemy z siusianiem, ciąża

Po prostu już jestem załamana przez to nie da się normalnie funkcjonować... siedzieć nie potrafię, o chodzeniu już nie wspomnę...nie wiadomo co z sobą zrobic. Czasami to przychodzi nagle... Dzisiaj rano było ok, a koło 12:00 się zaczeło i teraz jest już gorzej Marzę żeby ta infekcja dała mi spokój Nie wyobrażam sobie, że to mi nigdy nie minie i będę musiała z tym żyć...
Skąd się bierze to gówno?!
Co do choroby chlamydii- wątpię że mogła bym ją mieć... podobno szanse na ciąże są małe-a ja jestem w ciąży no i objawów tejże choroby również nie posiadam.
Cewkowanie? Mogę sobie wyobrazić jaki to ból, nie chciała bym tego przeżywać...

Edytowane przez ang_
Czas edycji: 2014-02-04 o 13:37
ang_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 20:56   #763
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Problemy z siusianiem, ciąża

Cytat:
Napisane przez ang_ Pokaż wiadomość
Po prostu już jestem załamana przez to nie da się normalnie funkcjonować... siedzieć nie potrafię, o chodzeniu już nie wspomnę...nie wiadomo co z sobą zrobic. Czasami to przychodzi nagle... Dzisiaj rano było ok, a koło 12:00 się zaczeło i teraz jest już gorzej Marzę żeby ta infekcja dała mi spokój Nie wyobrażam sobie, że to mi nigdy nie minie i będę musiała z tym żyć...
Skąd się bierze to gówno?!
Co do choroby chlamydii- wątpię że mogła bym ją mieć... podobno szanse na ciąże są małe-a ja jestem w ciąży no i objawów tejże choroby również nie posiadam.
Cewkowanie? Mogę sobie wyobrazić jaki to ból, nie chciała bym tego przeżywać...
Mnie jeszcze nospa pomagała i notorycznie brałam wyciąg z żurawiny najmocniejsze dawki nawet jak nic mnie nie bolało tak na wszelki wypadek.
Mnie często to łapało po ostrzejszym sexie z facetem
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:37   #764
ang_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 49
Dot.: Problemy z siusianiem, ciąża

Nospa? To nie miałam zielonego pojęcia, że może pomóc
Również słyszałam, że wyciąg z żurawiny, jak i herbatki mogą pomóc. Trzeba się łapać wszystkiego, wypróbuję i to!
ang_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 06:16   #765
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Problemy z siusianiem, ciąża

Cytat:
Napisane przez ang_ Pokaż wiadomość
Nospa? To nie miałam zielonego pojęcia, że może pomóc
Również słyszałam, że wyciąg z żurawiny, jak i herbatki mogą pomóc. Trzeba się łapać wszystkiego, wypróbuję i to!
Na mnie działa idealnie, a przepisał mi ją jeszcze lekarza jak była na receptę
Co do żurawiny to szukaj takich tabletek, szaszetek które mają ich najwięcej. I spróbuj może znajdziesz gdzieś na bazarach żurawinę w sprzedaży świeżą. U nas w domu kupuje się ją późna jesienią, mieli z cukrem wkłada do słoika i do lodówki. Do lata spokojnie wystarcza
Powodzenia, bo jak sobie wspomnę jak to boli to na samą myśl mam ciarki na plecach.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2014-02-05 o 06:19
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 17:40   #766
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Problemy z siusianiem, ciąża

Miałam to samo (tyle, że nie byłam w ciąży). 2 lata leczenia antybiotykami. Lekarze opieprzali mnie tylko, że pewnie się nie ubieram. A nic ich nie obchodziło, że nie ważne było czy zima czy UPAŁ bo ciągle to zapalenie i zapalenie. W moczu praktycznie śladu bakterii. Bujałam się z co tygodniowym zap.pęch. przez dwa lata. Aż trafiłam do mega pani urolog. pierwszy lekarz, który mnie nie olał. Co się okazało- dopiero po badaniu urodynamicznym (nie jakaś tam krew, mocz itp tylko po tym)? Że to wada wrodzona...! Mięśnie w pęcherzu gorzej zaczęły pracować, po siku część moczu zostawała w pęcherzu (zaleganie) i w tym się rozwijały nowe piękne bolące bakterie. Teraz codziennie biorę leki. Czasami raz na rok zdarzy się zap. pęch. ale to wszystko. Co mogę Ci polecić na teraz? Pij jak najwięcej- pęcherz będzie przepłukiwany i nie będzie miało kiedy rozwinąć się tam więcej bakterii. Do tego pij pokrzywę zaparzoną (5zł w aptece). Bierz żurawinę (codziennie! coś typu żurawit itp.). Po ciąży polecam dobrego urologa, który nie wypłoszy Cię z gabinetu receptą na furagin (nie daj się...). I duuuużo wody do picia- min. 2 litry dziennie. Obiecuję, że po tyg będzie lepiej!!!

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

i wiem jak to boli. Ja nie mogłam nigdzie wyjechać (no bo jak..) na uczelni zdychałam, w pracy zdychałam i cały okrągły rok to samo.. to badanie nie jest przyjemne, i jest dość krępujące. Ale dla tego, że już nie boli, mam leki i wiem od czego to się u mnie robi mogłabym robić je jeszcze i 10 razy...
rozumiem CIę- to jest coś STRASZNEGO!
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 18:11   #767
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Problemy z siusianiem, ciąża

Pomaga na czco szklanka wody z cytryna, nawet pol cytryny wcisnac. Cytryna zakwasza i bakterie sie nie rozwijają. Ale nie wiem czy w ciazy tak mozna. Jak zaczynam zbyt czesto latac do kibelka stosuje te metode, przez pare dni woda z cytryną na czczo. Doadtkowo zurawit. Minelo pol roku i nic nie wraca. A po furaginie szybko nawracalo, dodatkowo mnie uczulało.

Ponadto nawet gdy kupowalam kiedys zurawit pani w aptece zalecala dodatkowo łykać witamine C.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2014-02-05 o 18:13
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 21:03   #768
ang_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 49
Dot.: Problemy z siusianiem, ciąża

Dziewczyny, dziękuję za rady!!!
Będę próbowała i z żurawiną i z pokrzywą, z wodą z cytryną, a jak dalej nic sie nie zmieni udam się do urologa!
Uff, myślałam, że tylko ja mam taki problem
ang_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 18:26   #769
aneta2410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: ciąża obumarła ; samoistne poronienie !!!!

Witam wszyskich jestem tu nowa. W 9 tyg niestety poronilam, plod dziecka nie rozwijal sie proawidlowo. Mialam zabieg lyzeczkowania. Chcialam sie dowiedzic kiedy mozna starac sie o ponowna ciaze? Mialam juz dwie mieisaczki .? Kazdy lekarz mowi co innego ze 3 miesiace-, pol roku a nawet rok?
aneta2410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 20:17   #770
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: ciąża obumarła ; samoistne poronienie !!!!

To tylko i wyłącznie zależy od Twojego organizmu.
Moja siostra w wieku siedemnastu lat nie poroniła, a zrobiła aborcję (idiotka, do dziś wszyscy jej to wypominają, ale zrobiła to potajemnie, dowiedzieliśmy się o tym niedawno, dodam, że dziś ma 26 lat) Wiem, że to co innego, ale jej mówiono, że po aborcji jest 10% na zajście w ciąże, a teraz co..dwójka dzieci!
Kochana, nie martw się, na pewno niebawem zajdziesz w ciążę ponownie. Ale kiedy to już jest sprawa Twojego organizmu.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:32   #771
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: ciąża obumarła ; samoistne poronienie !!!!

a proszę powiedzcie mi dziewczyny bo tez jestem w 5 ty i troche sie boje ze tez moze dojsc do samoistnego pronienia. bo dzis zauwazyłam na papierze toaletowym troche krwi i sie i już dosłowonie mysle ze proniłam ale nie wiem sama.... bo teraz nie mam żadnej krwi może to był tylko jednorazowy wybryk sama nie wiem jak mam myslec
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:58   #772
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: ciąża obumarła ; samoistne poronienie !!!!

Każde krwawienie czy plamienie w czasie ciąży jest czymś co informuje nas o jakiś problemach, ja w ciąży jeszcze nie byłam, rzadko plamię i rzadko krwawię (oprócz okresu). Jesteś pewna, że nie drapałaś się tam za mocno? (Mnie czasem swędzi tak, że się drapię aż do krwi, a wiem, że grzybica w czasie ciąży też jest możliwa i nawet częściej spotykana), albo, że to nie ma innego podłoża, przykładowo jakiegoś zahaczenia itd? Mam nadzieję, że to "tylko" to. Jeśli nic z tego sobie nie przypominasz to naprawdę leć zapisuj się do lekarza!
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 21:45   #773
ence_pence1234
Raczkowanie
 
Avatar ence_pence1234
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 183
Ciąża a okres

Cześć dziewczyny,

moja koleżanka właśnie dowiedziała się, że jest w 3 miesiącu ciąży.

Nie miała żadnych mdłości, nie czuła się dziwnie, miała normalny okres. Była w ogromnym szoku jak się o tym dowiedziała.

I takie pytanie: czy jest możliwy okres podczas ciąży?

Zastanawia mnie to, ponieważ zawsze jak dostaję okres, oddycham z ulgą że nie jestem w ciąży
ence_pence1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 22:03   #774
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Ciąża a okres

Cytat:
Napisane przez ence_pence1234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

moja koleżanka właśnie dowiedziała się, że jest w 3 miesiącu ciąży.

Nie miała żadnych mdłości, nie czuła się dziwnie, miała normalny okres. Była w ogromnym szoku jak się o tym dowiedziała.

I takie pytanie: czy jest możliwy okres podczas ciąży?

Zastanawia mnie to, ponieważ zawsze jak dostaję okres, oddycham z ulgą że nie jestem w ciąży
Nie w ciazy nie ma sie okresu, mozna miec delikatne plamienia ale to nawet nie wyglada na okres.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 06:05   #775
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Ciąża a okres

Cytat:
Napisane przez ence_pence1234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

moja koleżanka właśnie dowiedziała się, że jest w 3 miesiącu ciąży.

Nie miała żadnych mdłości, nie czuła się dziwnie, miała normalny okres. Była w ogromnym szoku jak się o tym dowiedziała.

I takie pytanie: czy jest możliwy okres podczas ciąży?

Zastanawia mnie to, ponieważ zawsze jak dostaję okres, oddycham z ulgą że nie jestem w ciąży
Jestes pewna, ze kolezanka nie wciskala ci kitu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 11:12   #776
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Ciąża a okres

Polecam na TLC "ciąża z zaskoczenia".

Ja też oddycham kiedy mam miesiączkę, ale po tym programie na TLC nie jestem do końca taka pewna - tam kobiety mają krwawienie do 9 miesiąca, dziecko układa się z tyłu (przy kręgłosłupie), one jedzą fast-foody i myślą, że od tego tyją, bolą je stopy i krzyż - ale pracują w sklepach i tak sobie to tłumaczą...
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 16:19   #777
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Ciąża a okres

Cytat:
Napisane przez ence_pence1234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

moja koleżanka właśnie dowiedziała się, że jest w 3 miesiącu ciąży.

Nie miała żadnych mdłości, nie czuła się dziwnie, miała normalny okres. Była w ogromnym szoku jak się o tym dowiedziała.

I takie pytanie: czy jest możliwy okres podczas ciąży?

Zastanawia mnie to, ponieważ zawsze jak dostaję okres, oddycham z ulgą że nie jestem w ciąży
ale miała taki normalny okres, z bólem brzucha, skrzepami krwi? poza tym, między krwawieniami, cykle wyglądały tak samo "jak zwykle"?
nie sądzę
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 16:13   #778
aneta2410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: ciąża obumarła ; samoistne poronienie !!!!

Dziekuje za slowa otuchy, mam nadzieje ze sie uda, kazdy powtarza ze po poronieniu latwiej zajsc w ciaze...
aneta2410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 17:43   #779
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Ciąża a okres

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Polecam na TLC "ciąża z zaskoczenia".

Ja też oddycham kiedy mam miesiączkę, ale po tym programie na TLC nie jestem do końca taka pewna - tam kobiety mają krwawienie do 9 miesiąca, dziecko układa się z tyłu (przy kręgłosłupie), one jedzą fast-foody i myślą, że od tego tyją, bolą je stopy i krzyż - ale pracują w sklepach i tak sobie to tłumaczą...
Radze obejrzec na google jak wyglada kobieta w ciazy. Kobieta w ciazy to nie krowa, w wiekszosci rosnie tylko brzuch i da sie zauwazyc brzuszek ciazowy, to nie fiflak. Dziecko w pozniejszym okresie sie rusza i to dosc mocno.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 09:06   #780
agiii24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Ciąża a okres

Ja miałam tak podczas pierwszej ciąży, dowiedziałam się dopiero pod koniec drugiego miesiąca, miałam okes ale wy dodawał mi się jakiś dziwny.
Był słabszy nigdy nie miałam obfitych ale kolor był taki bardziej brązowy bez skrzepów dopiero później to do mnie doszło, urwał 5 dni jak zawsze
agiii24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-09 11:27:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.