Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-20, 08:56   #661
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy

teraz lepiej widać to faktycznie bardziej owal. Na poprzednim zdjęciu bardziej widoczna była broda i czoło. Na tym bardziej skłaniałabym się, że to owal
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 19:09   #662
MariaAlejandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dobór fryzury do kształtu twarzy

Od dawna mam problem z dobraniem fryzury do swojej podłużnej twarzy z dość wysokim czołem. Zawsze czytam, że najlepiej jest przy niezbyt ładnym czole zrobić prostą grzywkę i to rozwiązałoby sprawę, ale nie w moim przypadku. Chodzi o to, że nie mogę mieć takiej grzywki, ponieważ mam naturalnie włosy o bardzo dużej objętości, kręcące się. Kiedyś miałam taką grzywkę, ale wyglądało to śmiesznie, była odstająca, jakbym specjalnie ją kręciła na wałek jak ta Ula Cieplak z serialu na TVNie. Wiem, że możnaby było ją wyprostować, ale chociaż ustawiam prostownicę na najwyższą temperaturę, nie chce się wyprostować tak jak to powinno być. Jak pogodzić kształt twarzy z tego typu włosami? Jaka powinna być grzywka i jaka fryzura? Bardzo proszę o radę, nie podobam się sobie w żadnej fryzurze, bo zawsze przeszkadza mi to czoło, a mocno ściętej grzywki nie mogę mieć, bo już to próbowałam i było beznadziejnie przez sposób układania się włosów.
MariaAlejandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:25   #663
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy

Chciałabym prosić o pomoc w określeniu typu twarzy i cery
Zdjęcie wyślę na Pw, więc jeśli ktoś chętny pomóc, to proszę napisać to się odezwę jutro po pracy Z góry dziękuję
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 22:45   #664
Apheoliatara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny.
Mam problem. Otóż rok temu poszłam do niby profesjonalnego fryzjera na rozjaśnianie włosów. Wyszłam ze zniszczonym żółtkiem i skalpem w masakrycznym stanie. Udało mi się doprowadzić je do jako-takiego porządku, ale długie plączące się kudły są nie do opanowania i utrudniają leczenie skóry. Chciałam więc ściąć włosy na krótko. Ale tu jest pies pogrzebany- mam dziwny kształt twarzy, którego sama nie umiem ocenić i nie mam pojęcia jaka fryzura by mi pasowała. A wiadomo jak to jest z fryzjerami, niechętnie doradzają radykalne cięcia długich włosów w obawie, że efekt się nie spodoba. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że dobrze by było gdyby to było jakieś cięcie nie wymagające jakiegoś szczególnego układania czy tym bardziej modelowania na gorąco które bardziej zniszczyłoby włosy. Proszę więc Was bardzo o pomoc, w określeniu jako tako kształtu mojej buźki i jeśli to możliwe o poradę w doborze fryzury. Włoski mam dość cienkie, niestety sporo straciły na objętości. Naprawdę mam już ich serdecznie dosyć. Jeśli nie uda mi się czegoś wymyślić, to w przyszłym miesiącu ścinam maszynką, na 3 cm. Przepraszam za kiepską jakość zdjęć, jestem obecnie na wyjeździe i mam do dyspozycji tylko kamerkę w laptopie. Ale przynajmniej nie widać tak bardzo wyprysków, haha Z góry dzięki za pomoc, mam nadzieję że ktoś się odezwie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png face1.png (119,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: png face2.png (117,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: png face3.png (116,2 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez Apheoliatara
Czas edycji: 2015-06-18 o 23:43
Apheoliatara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:40   #665
FortunaMajor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy

Hej! U mnie mniej więcej jak w temacie. Przechodzę obecnie traumę zapuszczania włosów i powrotu do naturalnego koloru z czerwieni (taa... wiecie jakie to przyjemne). Osiągnęłam właśnie newralgiczny punkt, w którym mogłabym już włosy ściąć, tak aby pozbyć się już tych farbowanych końców na amen.

Przeglądam fora z fryzurami, a tu nagle okazało się, że nie mam bladego pojęcia jaki mam kształt twarzy... Codziennie człek się gapi na swoje odbicie w lustrze i w końcu traci się do siebie dystans. Niby banał , ale spać mi nie daje. Nie wiem czy doczekam się tu odpowiedzi, ale spróbować nie zaszkodzi. Pomocy! Pretty please with a cherry on top!

PS. Zdjęcie au natur, hasztag nołmejkap, #brzydal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000659.jpg (76,5 KB, 10 załadowań)
FortunaMajor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 12:23   #666
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy

Chyba prostokątna
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 14:28   #667
FortunaMajor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy

No właśnie, 'chyba'! Bo ni to owal, ni prostokątna. Stąd moja konsternacja. Nie mam wydatnej szczęki (jak przy kwadratowej), ale z kolei mam kwadratową linię czoła, a nie półokrągłą (jak to ma miejsce przy owalnej twarzy). Mieszaniec?
FortunaMajor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 15:15   #668
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FortunaMajor Pokaż wiadomość
No właśnie, 'chyba'! Bo ni to owal, ni prostokątna. Stąd moja konsternacja. Nie mam wydatnej szczęki (jak przy kwadratowej), ale z kolei mam kwadratową linię czoła, a nie półokrągłą (jak to ma miejsce przy owalnej twarzy). Mieszaniec?
Ja mam owalną, ale też mam dość szerokie czoło (i wypukłe, i wysokie), trochę się zbliżam do pociągłej, ale ogólne proporcje przemawiają za owalną.
Więc wszystko jest możliwe...

Dlatego właśnie ci napisałam, że prostokątna, nie kwadratowa
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 15:36   #669
FortunaMajor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy

Super. Obstawiałam prostokątną, a mąż owalną. Wygrałam! Dzięki za poradę!
FortunaMajor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 16:36:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.