Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 09:36   #91
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: kiedy suknię ślubną

O ile mi wiadomo to najpierw zaliczka.Bratowa szyła suknię i na początek wpłacała zaliczkę.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 12:00   #92
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: kiedy suknię ślubną

Dzięki za odpowiedź kaledonia Udało mi się znaleźć w necie numer telefonu do tego sklepiku w którym zamierzam kupić suknię i pani mi powiedziała, że jak się decyduję na suknię to wpłacam zaliczkę ok. 400zł a resztę kwoty dopiero jak suknia już będzie całkowicie gotowa. Ale nie wiem czy tak jest wszędzie( chociaż podejrzewam, że w większości) więc najlepiej się samemu o wszystko dowiedzieć w konkretnym sklepie. Powodzenia w poszukiwaniach mindzik
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 14:48   #93
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: kiedy suknię ślubną

My bierzemy slub na lato 2008 i tak sobie pomyslałam, że mogłabym sie porozgladac za sukniami pod koniec tego roku,kiedy bedą wyprzedaże kolekcji, zawsze pare groszy mozna przy tym zaoszczędzić..albo tez na początku 2008 wcześniej nie ma co.Jeszcze mi się coś odwidzi i bedzie po ptokach
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 15:55   #94
bbasia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 51
Smile Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

a jak myslicie kiedy zaczac ogladac sie za suknia? slub we wrzesniu 2008 czy pol roku wczesniej wystarczy??
bbasia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 16:38   #95
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Poszukiwania suknii

Myślę, że w zupełności wystarczy. Poprzeglądaj najpierw strony internetowe - jednak nie sugeruj się nimi za bardzo bo nie zawsze to co leży na modelce idealnie będzie pasowało do nas. W internecie warto sprawdzić jakie suknie są dostępne w naszym mieście / okolicy.
Ja biorę ślub 29.09.2007 a suknie zamówiłam w długi majowy weekend i do końca sierpnia czekam na przymiarkę (doczekać się już nie mogę...)
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 17:58   #96
bbasia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 51
Dot.: Poszukiwania suknii

Wiem, napewno podpowiedz sprzedawcy tez bedzie miala duze znaczenie wkoncu znaja sie na tym i doradza ktora jest odpowiednia a z ktora dac sobie spokoj a co do sukni... po założeniu wszystko staje sie takie realne ) Ja za rok bede sie cieszyc tak jak Ty teraz Pozdrawiam i zycze szczescia na nowej drodze zycia
bbasia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 18:19   #97
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Poszukiwania suknii

Co do sprzedawcy to czasem nie jest to idealny doradca. Potrafi "wciskać" na siłę towar, choćbyś wyglądała jak "beza". Lepiej iść z mamą lub przyjaciółką. Poczytaj też na stronach o sukniach ślubnych, jaki typ sukni pasuje do jakiej figury.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 06:39   #98
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Zgadzam się z Malin30. Koniecznie weź kogoś zaufanego i z dobrym gustem ze sobą. Mi w wielu salonach chcieli wcisnąć kapelusz - mimo, że wyglądałam w nim śmiesznie (przynajmniej miałam ubaw przy mierzeniu - dopiero jak się zorientowały, że z kapeluszy robimy sobie polewkę dały spokój). W każdym jednym salonie (poza tym, w kupiłam sukienkę) na siłę wciskały mi rękawiczki mimo, że z góry uprzedzałam, że nie chce ich mieć.

Cytat:
Napisane przez bbasia23 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam i zycze szczescia na nowej drodze zycia
Dziękuje ja również życzę wszystkiego co najlepsze i powodzenia w przygotowaniach

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-08-08 o 21:28 Powód: post pod postem
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 11:24   #99
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Kiedy najlepiej kupić sukienkę ślubną?

tez sie zastanawiam kiedy najlepiej kupic suknie. ja wole miec wszystko zalatwione wczesniej, nawet jesli ma poczekac. w przyszlym tygodniu zamierzam sie przejsc jeszcze raz po salonach, ale dokladniej i pomierzyc, by zobaczyc w czym mi najlepiej. dopiero wtedy bede sie powazniej rozgladala, chociaz wlasnie slyszalam, ze pod koniec roku sa wyprzedaze, a kieca nie musi byc z najnowszej kolekcji, wazne by sie podobala i miala racjonalna cene
poza tym pewnie wezme ta, ktora mi sie spodoba od razu niewazne czy to bedzie za miesiac czy za pol roku
no ale zobaczymy
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 17:30   #100
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Dot.: Kiedy najlepiej kupić sukienkę ślubną?

ja mam ślub w kwietniu a suknie kupiłam na początku października. Nie wiem jak u Was ale u mnie (aglomeracja katowicka) wyprzedaże kończą sie w październiku ja trafiłam na początek wyprzedaży i kupiłam wymarzoną suknie z Aspery za 1500zł (normalnie są w cenach 2000-3000). Zdjęcia nie wkleje bo nie mam ale jak ktoś zna styl aspery to wie mniej więcej jak może wyglądać moja suknia.
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 08:58   #101
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Ja mam ślub 27 wrzesnia, a w planach mam ze po suknie pojade w lutym. Juz nie moge sie doczekac
Tylko martwi mnie jedna rzecz, ze w najwiekszym salonie z sukniami w mojej okolicy,gdzie jest najwiekszy wybór sa wredne babska.Moja siostra brała slub 3 lata temu.Pojechała tam po suknie i na wystawia wisiała suknia ślubna, ktora chciała przymierzyc,ale pani pracujaca w salonie powiedziała, ze siostra jest na nia za gruba I to dosłownie! Siostra nosi rozmiar 36, wtedy moze góra 38. Od razu stamtad wyszła. Kolezanka tez miała tam problemy.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 16:47   #102
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Ja mam ślub 27 wrzesnia, a w planach mam ze po suknie pojade w lutym. Juz nie moge sie doczekac
Tylko martwi mnie jedna rzecz, ze w najwiekszym salonie z sukniami w mojej okolicy,gdzie jest najwiekszy wybór sa wredne babska.Moja siostra brała slub 3 lata temu.Pojechała tam po suknie i na wystawia wisiała suknia ślubna, ktora chciała przymierzyc,ale pani pracujaca w salonie powiedziała, ze siostra jest na nia za gruba I to dosłownie! Siostra nosi rozmiar 36, wtedy moze góra 38. Od razu stamtad wyszła. Kolezanka tez miała tam problemy.
Mój ślub też 27 września Ja już się rozglądam i mam większy problem bo nic w salonach w mojej okolicy mi sie nie podoba
asstel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 18:44   #103
kurczaczek_g
Przyczajenie
 
Avatar kurczaczek_g
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 8
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

asstel zgadzam sie z toba, ja rowniez jestem z Tarnowa niema tu teraz wyboru zadnego :/ ja mam slub 16 sierpnia ii mysle ze w lutym moze sie uda cos kupic
Pozdrowki
kurczaczek_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 20:03   #104
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Cytat:
Napisane przez kurczaczek_g Pokaż wiadomość
asstel zgadzam sie z toba, ja rowniez jestem z Tarnowa niema tu teraz wyboru zadnego :/ ja mam slub 16 sierpnia ii mysle ze w lutym moze sie uda cos kupic
Pozdrowki
Jedyny jeszcze przyzwoity salon jest na Targowej nazywa się Hermago byłaś może tam?? Ja zastanawiam się nad wycieczką do Krakowa do mojego ślubu jeszcze dużo czasu ale strasznie chciałabym suknie juz mieć i bede sie starać kupić ją przed nowym rokiem ze zniżka tam w Hermago można kupić suknie nawet 800 zł taniej! Po nowym roku wszystko bedzie pewnie drogie
asstel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:36   #105
kurczaczek_g
Przyczajenie
 
Avatar kurczaczek_g
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 8
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

asstel ja tez wlasnie mysle o Krakowie bo raz juz byłam tam i mi sie spodobała strasznie taka jedna sukienka i nawet jeszcze byl pasujacy do tego surdut dla "pana młodego" heheh bo niby w ten jeden dzien mamy stanowic jedność hehe a w Hermago jeszcze niebyłam ale jak mowisz ze warto to sie wybiore w najblizszym czasie
kurczaczek_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:45   #106
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

W Hermago jest dość miła obsługa i ja widziałam kilka ładnych modeli ja się w poniedziałek jeszcze raz tam wybieram zajrzyj jeszcze do Alis na Mościckiego http://www.alissuknie.witryna.info/ tam sa podane linki do 3 projektantów możesz zamówić suknie jeśli jakaś ci sie spodoba bo na salonie to wyboru też zbytniego nie ma tylko jak zamawiasz jest drozej i bez rabatu
asstel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 14:07   #107
kurczaczek_g
Przyczajenie
 
Avatar kurczaczek_g
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 8
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Cytat:
Napisane przez asstel Pokaż wiadomość
W Hermago jest dość miła obsługa i ja widziałam kilka ładnych modeli ja się w poniedziałek jeszcze raz tam wybieram zajrzyj jeszcze do Alis na Mościckiego http://www.alissuknie.witryna.info/ tam sa podane linki do 3 projektantów możesz zamówić suknie jeśli jakaś ci sie spodoba bo na salonie to wyboru też zbytniego nie ma tylko jak zamawiasz jest drozej i bez rabatu

Ok wielki dzieki za linka no moze nam sie cos uda wybrac fajnego tego zycze Tobie i Sobie hehe
kurczaczek_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 18:40   #108
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Cytat:
Napisane przez kurczaczek_g Pokaż wiadomość
Ok wielki dzieki za linka no moze nam sie cos uda wybrac fajnego tego zycze Tobie i Sobie hehe
Nie ma za co wkońcu po to tu jestesmy żeby sobie nawzajem pomagać ja jutro wybieram się na wycieczke po Tarnowskich salonach jak nic nie znajde to pojade do Krakowa a może i dalej
asstel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 08:04   #109
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Za suknią zaczęłam rozglądać się pół roku przed ślubem, dwa miesiące przed była już uszyta, później tylko dopasowanie itp. a suknię zabrałam do domku we wtorek przed ślubem
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 20:14   #110
katarzynka_an
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
wybór sukni:)

mam pytaniena ile wczesniej przed slubem rozpoczelyscie poszukiwanie sukni?
katarzynka_an jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:46   #111
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

No ja się mogę pochwalić że znalazłam tą jedyna i już wisi u mnie w szafie ślub dopiero we wrześniu ale jestem pewna że innej nie znajde jestem bardzo zadowolona no i jeden problem z głowy a ile radości
asstel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 07:23   #112
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Cytat:
Napisane przez asstel Pokaż wiadomość
No ja się mogę pochwalić że znalazłam tą jedyna i już wisi u mnie w szafie ślub dopiero we wrześniu ale jestem pewna że innej nie znajde jestem bardzo zadowolona no i jeden problem z głowy a ile radości

strasznie wcześnie zdecydowałaś się na kupno sukni, oby nie odpodobała Ci się
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:31   #113
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
strasznie wcześnie zdecydowałaś się na kupno sukni, oby nie odpodobała Ci się
Napewno mi sie nie odpodoba jestem na 100% pewna
asstel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:47   #114
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Cytat:
Napisane przez asstel Pokaż wiadomość
Napewno mi sie nie odpodoba jestem na 100% pewna
Jeśli chodzi o suknię ślubną, to jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Jak już w jednej się zakochasz to każdą inną będziesz porównywać do tej jedynej i każda inna wypadnie w tym porównaniu blado Więc jeżeli się zakochałaś to jestem pewna, że żadna inna już Ci się nie spodoba.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 16:33   #115
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o suknię ślubną, to jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Jak już w jednej się zakochasz to każdą inną będziesz porównywać do tej jedynej i każda inna wypadnie w tym porównaniu blado Więc jeżeli się zakochałaś to jestem pewna, że żadna inna już Ci się nie spodoba.

Zgadzam się z Tobą
asstel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 07:42   #116
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o suknię ślubną, to jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Jak już w jednej się zakochasz to każdą inną będziesz porównywać do tej jedynej i każda inna wypadnie w tym porównaniu blado Więc jeżeli się zakochałaś to jestem pewna, że żadna inna już Ci się nie spodoba.
o tej miłości od pierwszego wejrzenia to coś wiem, ponieważ sama kupiłam pierwszą suknię, która mi się spodobała, która jako pierwszą przymierzyłam. Fakt, że chodziłam później po innych salonach mierząc multum kiecek, ale w głowie była ta pierwsza i zdecydowałam się właśnie na nią
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 13:15   #117
vonka1985
Raczkowanie
 
Avatar vonka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 180
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Hejka wszystkim, mam ślub 23 sierpnia 2008 roku i zamierzam kupić sukienkę w tym tygodniu Mam upatrzoną sukienkę w Obsesji w Tarnowie ale nie wiem co z nią później zrobić bo nie mam miejsca w domu, nie mam możliwości jej przechowania w szafie... Podobno jest opcja zostawienia w magazynie w salonie. Co o tym sądzicie? I co sądzicie o Obsesji?
vonka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 22:57   #118
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Witam, w kwietniu 2009 roku mam slub i wesele no i tak sie zastanawiam od kiedy najlepiej ogladac sie za suknia slubna, w moim miescie sa 4 salony sukien slubnych ( 90tys miasto) no i ewentualnie przybrzezne miasto - Kalisz. Jestem bardzo wybredna sama nie wiem czego chce Doradzcie Jak to u was jest?
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 18:17   #119
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

witam ja właśnie dziś zakupiłam suknię ślubną jest idealna( dałam 1.570) , a ślub mam w marcu tego roku )
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 13:30   #120
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kiedy kupić suknię? Jak wcześnie?

Ja mam ślub w sierpniu i na znalezienie sukni (kupienie) przeznaczam caaały luty. Będę chodziła do upadłego po wszystkich możliwych salonach, a jak nie znajdę nic co mi w oko wpadnie to
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.