straszne sny zwiazane ze ślubem - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 16:42   #121
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

>>> koszmarek ślubny <<<
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:31   #122
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Matko na początku było śmiesznie, ale później same niebezpieczne wypadki zwłaszcza jak podrzucali niefortunnie Pana Młodego i zarył o dość pokaźną lampę czy sufit, że aż płyty odpadły. Jednemu nawet się po głowie nieźle oberwało od swojej kobieciny
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 01:56   #123
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

m.a.r.t.a - a czemu ty mi do moich snów wchodzisz ;P. Ładnie to tak po cudzej głowie nocami się snuć
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 09:58   #124
karwanka27
Raczkowanie
 
Avatar karwanka27
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Mi się również przytrafił naprawdę straszny sen przed ślubem. Przychodzę do kościoła, dziwnie jakoś, tak cicho. Brama zamknięta. Nikogo nie ma, ani księdza, ani gości. Kościół też zamknięty. Pojawia się nie wiadomo skąd pan Młody, pyta czy zamknięte, jak odpowiadam, że tak to mówi: „No trudno, to idę do domu”. Z wrażenia aż obudziłam się jak na filmach, cała mokra od potu, z zadyszką. Na szczęście już nigdy nie miałam takich koszmarów
karwanka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 06:26   #125
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

A mnie się śniło, że w dzień ślubu okazało się, że nie mam sukienki bo została u mnie w pracy. Więc pojechałam ją zabrać była godzina do ślubu a ja musiałam pojechać do innego miasta. Zakład pracy był zamknięty, więc przechodziłam przez bramę, podarłam sobie spodnie (czułam się tak jakby mnie ktoś ścigał). Przebrałam się w sukienkę ale okazało się że nie mam butów. Włożyłam więc jakieś trampki i pojechałam do kościoła, który okazał się wielkim stadionem, na którym nie mogłam znaleść Pana Młodego koszmar



mam też jeszcze jeden sen, który dość często się powtarza. Jesteśmy w kościele, stoimy przed ołtarzem, podajemy sobie ręce, mój luby próbuje nałożyć mi obrączkę a ja mam rękę tak spuchniętą jakby mi ją ktoś napompował, jest gigantyczna.... i wtedy się budzę
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:35   #126
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
m.a.r.t.a - a czemu ty mi do moich snów wchodzisz ;P. Ładnie to tak po cudzej głowie nocami się snuć
Ja? O kurczę mam nadzieje, że był miły .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 21:43   #127
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

a mi sie ostatnio czesto sni ze jestem w parku i najpierw rozpakowywuje tira piwa gdzie poznaje chlopaka potem rowerem jade do kosciola na probe przed slubem ale gdy tam sie zblizam zaczynam uciekac razem z tym poznanym chlopakiem w glebie parku za nami biegnie moja mama nagle okazuje sie ze rosnie mibrzuch i nie moge sie ruszac gubie suknie slubna i laduje na lawce ten chlopak probuje mnie pocalowac ja go odpycham i znow uciekam jakas kolejka linowa do nieba

rano budze sie mokra i przerazona

sni mi sie to od jakiegos zasu i ciagle to samo
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 22:01   #128
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Sny związane ze ślubem są chyba wynikiem tego,że gdzieś tam w podświadomości mamy to zakodowane...tak mi się wydaje
A tak w ogóle to wierzycie w sny??tzn chodzi mi o to,że śni wam się np gołąb czy coś tam i zaglądacie do sennika co to oznacza
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:15   #129
AneczkaKoziol
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaKoziol
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 213
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Ja słyszałam że złe sny są często "przygotowaniem" organizmu na ewentualne problemy żeby łagodniej reagował jak ewentualnie coś takiego się wydarzy - dlatego narzeczonym śnią się nieudane śluby, maturzystom oblane matury, kobietom w ciąży problemy z porotem czy ewentualne problemy z dziećmi, jak dziecko idzie do szkoły to jakieś przykre wypadki które tam się mogą zdarzyć (np zapomnieć odebrać dziecko - podaje taki "najprzyjemniejszy"). Potem jak coś się złego wydarzy taka soba lepiej to znosi bo "przecież to się już wydarzyło"
__________________
Informujemy że powyższy post jest wynikiem przemyśleń i samopoczucia w danym dniu i nie może być brana pod uwagę w innym terminie niż w chwili pisania.

_____________________
Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

Moja biżuteria
No i strona

AneczkaKoziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:08   #130
maggyboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Hej Dziewczyny,
ja ślub mam w sierpniu, choć już dwa razy śnił mi ślub.
Raz ja uciekłam sprzed ołtarza i wcale nie było mi smutno.
A za drugim razem, szłam do kościoła na piechotę w sukni, o którą co chwilę się potykałam. Moja mama mnie pospieszała, jeszcze wybraliśmy drogę na skróty. I w końcu wnerwiłam się okropnie, powiedziałam, że nie mam zamiaru się tak katować i że nie będę się tak męczyła. Odwróciłam się , wróciłam do domu, ściągnęłam suknię, ubrałam dżinsy i t-shirt i oglądałam tv. I czułam się wspaniale.

W rzeczywistości, nie mam zamiaru uciekać sprzed ołtarza bo nie ma we mnie wątpliwości. jednak wart znać drogę - ucieczki. Żart.
__________________
Pozdrawiam serdecznie
MaggyBoo
maggyboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 11:36   #131
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Ja dzis w nocy mialam 1 sen o slubie.
Bralam slub z facetem bardzo podobnym do tego, ktorego ostatnio widzialam na koncercie. Jakos bardzo szybko poszla orgaznizacja, bo nawet nie zdazylam powiedziec kumpeli ze biore slub i przed wejsciem do kosciola myslalam, jak ja jej to powiem i na kogo ja wyjde, skoro tak sie wzbranialm przed slubem a teraz mi sie odmienilo.
Juz bylam w subialej sukni slubnej i szlam z przyszlym mezem przez kosciol omawiajac szczegoly wesela(a bardziej pytalam sie, bo to on o wszytskim decydowal- to dziwne bo raczej mam taka nature ze ja wole decydowac i rzadzic) Bylam zdziwiona, ze bierzemy slub w kosciele (jestem niewierzaca) i on na chwile przed slubem zalatwial, zebym cos tam mogla pominac ten fragmnent przysiegi dla wierzacych.
Pozniej jakims cudem znalazlam sie pod kosciolem w stroju na mature. Mialam juz wchodzic (do oltarza mial mnie poprowadzic moj ojciec) ale spadaly mi ponczochy i przepuscilam pare osob. Az w koncu zdjelam te ponczochy i sama weszlam do kosciola. Na tym sen sieskonczyl.
I ciekawa jestem jak to interpretowac, tym bardziej ze zaden slub mi sie nie szykuje.
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 07:54   #132
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Ale macie ciekawe/straszne te sny

Mi się dzisiaj śniło, że miałam śliczną, koronkową, białą suknię, ale jak się jej przyjrzałam, to była taka strasznie szara, poplamiona. Góra była koronkowa, a ja pod spodem miałam jakiś czarny podkoszulek, bo było zimno,do tego kropił deszcz. Poszłam do jakiegoś pomieszczenia żeby się przebrać...
I przebierałam się na różne sposoby. Szukałam jakiegoś białego podkoszulka, a jak już go ubrałam, zauważyłam, że stanik mam czarny. I szukałam białego stanika. Ubrałam biały golf, to spod spodu wyszedł mi niebieski golf....
Potem jak przyszło do tańczenia, to nie było Pana Młodego (TŻ nie nawidzi tańczyć) i tańczyłamz bratem pierwszy taniec (taki jakiś oberek ).
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 08:33   #133
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

I ja zaliczyłam kolejny koszmarek ślubny. Śniło mi się, że jak już byliśmy pod kościołem, to zadzwonił facet z orkiestry do mojego TŻ-ta i mówi, że jest pod lokalem weselnym, ale jest wszystko pozamykane i nikogo nie ma. No to mój TŻ zadzwonił do właściciela tego lokalu i pyta się co jest grane. Tamten na to, że skoro nie zapłaciliśmy i się nie odzywaliśmy do niego nic, to co miał zrobić. A ja sobie uświadomiłam wtedy, że mieliśmy iść do niego na 2 tyg przed terminem ustalić menu i zapłacić część kasy. No i się wściekłam na mojego TŻ-ta, że ja muszę o wszystkim pamiętać, a on nic nie pomyśli I w końcu stanęło na tym, że właściciel kupował na szybkiego jakieś gotowe dania i w ogóle lipa straaaaaaaszna była, bo wszystko było nie tak na weselu. Zamiast kelnerek przez to, że to było na ostatnią chwilę przyszły jakieś nieroztargnione baby. Jak tort wnosiły to jakiś taki dziwny, wniosły bez fajerwerków i niczego, nie pozwoliły nam w ogóle go pokroić, a nas poczęstowali na samym końcu. Stałam obok jak słup soli i nie wiedziałam co się dzieje W końcu się poryczałam, bo cały czas było wszystko nie tak i ten dzień obrócił się w ruinę

Jak się obudziłam to najpierw byłam przerażona, ale potem odetchnęłam z ulgą, że to tylko sen
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 10:06   #134
joasiah2006
Przyczajenie
 
Avatar joasiah2006
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza monitora
Wiadomości: 15
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

WITAM! JA WESELE MAM DOPIERO W SIERPNIU A JUŻ JAKIEŚ TRZY RAZY ŚNIŁ SIĘ MÓJ ŚLUB. PAMIĘTAM, ŻE ŚNIŁO MI SIĘ, ŻE MIAŁAM ZA KRÓTKĄ SUKIENKĘ BO DO PRZYMIARKI UBRAŁAM ZŁE BUTY, ŻE NAGLE ZA PARĘ MINUT MA PRZYJECHAĆ PO MNIE MÓJ PRZYSZŁY A JA JESZCZE NIE JESTEM POMALOWANA ANI UCZESANA. RAZ ŚNIŁ MI SIĘ, ŻE PRZYJĘCIE WESELNE BYŁO GDZIEŚ U MOJEJ BABCI NA WSI NA STRYCHU I JA NIE MOGŁAM WEJŚC PO DRABINIE NA GÓRĘ ŻE WIĘKSZOŚC GOŚCI NIE PRZYSZŁA. OSTATNIM RAZEM ŚNIŁO MI SIĘ, ŻE RESTAURACJA, W KTÓREJ BĘDĘ MIAŁA WESELE KAZAŁA MI W OSTATNIEJ CHWILI PRZEŁOŻYĆ NA INNĄ GODZINĘ ŚLUB W KOŚCIELE BO SIĘ NIE WYROBIĄ Z OBIADEM! PAMIETAM, ŻE STRASZNIE PADAŁO I SPÓŹNIAŁA SIE ORKIESTRA I KAMERZYSTA. MÓJ NARZECZONY SAM WSZEDŁ DO KOŚCIOŁA NA MNIE NIE CZEKAJĄC I ZAMIAST GARNITURU MIAŁ ZWYKŁA KOSZULKĘ. POPROSTU KOSZMAR. DO ŚLUBU JEST JESZCZE PARĘ MIESIĘCY, TO NIE WIEM CO BĘDZIE SIĘ ZE MNĄ DZIAŁO TUZ PRZED ŚLUBEM. ALE PONOĆ MÓWIĄ, ŻE WE ŚNIE ZAWSZE WSZYSTKO JEST NA ODWRÓT WIĘC MAM NADZIEJE, ŻE MOJE KOSZMARY SIE NIE SPEŁNIĄ. POZDRAWIAM!
joasiah2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 15:22   #135
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

jej dziewczyny ja z moim tżtem nawet nie jesteśmy jeszcze zaręczeni ale ostatnio przeglądam ślubne wątki bo po prostu lubię i zaczęłam mieć ślubne sny!!! raz śniło mi się że na ślubie pod ołtarzem ksiądz nagle urządził zabawę że trzeba było pozamieniać się butami- para młoda i wszyscy goście ale to ekspresem w sekunde trzeba bylo juz byc z powrotem pod ołtarzem a mi się trafiły jakies czarne i za duże brzydkie buty..
innym razem mi się śniło że miałam piękną suknię ale zanim wyszłam z domu to juz mi sie dół poluzował i spadł mi a ja przyczepiałam spódnicę na jakieś guziki żeby mi sie choć troche trzymała bo miałam brzydkie majtki
innym razem mój tż przyszedł do ślubu w ohydnym garniturze z damską króciutką marynarką a ja w obleśnej garsonce z czasów babci
jej aż strach pomyśleć co będzie jak przyjdzie mi organizować własny ślub już na serio
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 08:54   #136
paulamalinka86
Raczkowanie
 
Avatar paulamalinka86
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 123
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Hej wiecie mi też śnią sie i to nie raz ślubne sny i to takie złe.Np,że nie ma gości,albo niemam butow do slubu lub sukienki,.Ślub w śierpniu jak tam dalej bedzie to zrawjuje :P
Może takie sny się śnia bo ciagle myślimy ze cos nie tak pojdzie i potem w głowie to wszystko zostaje.
paulamalinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:44   #137
szczesliwa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

hej dziewczyny!Chyba wiekszosc kobiet przed slubem ma takie głupie sny ja niestety tez.im blizej slubu tym gorsze sny.najpierw mi sie sniło ze nie mamy obraczek i zamiast tego zakładamy sobie na palce jakies nakretki potem ze fryzjerka nie przyjechała a ten ostatni ze siostra robiła wszystko zebym sie spozniła na slub ohh meczace sa te sny
szczesliwa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 08:27   #138
mordusiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Ślub za 5 tygodni a stres narazie wyraża się w snach.
Miałam stresy związane z szyciem sukienki bo nasłuchałam się o krawcowej że szyje za krótkie i nie równe sukienki że to i tamto, nie ważne. W końcu dzwonie do niej i słysze że suknia gotowa i do odbioru, więc zaczęłam myśleć o tym czy wszystko dobrze. No i w nocy tego dnia śni mi się że idę z mamą po odbiór. Wszystko w porządku, krój taki jak chciałam, nawet koronka. Ale przymierzam suknie a ona jest ....CZARNA!!!! Mówie do taj krawcowej: wszystko ok ale dlaczego mi pani uszyła CZARNĄ? Kobieta nic nie odpowiedziała. Aha i jeszcze była za krótka, tak do połowy łydki Komicznie to wyglądało Ale przerażona byłam okrutnie! Mam nadzieje że to nie jakaś czarna wróżba
mordusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 09:44   #139
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
Przebrałam się w sukienkę ale okazało się że nie mam butów. Włożyłam więc jakieś trampki i pojechałam do kościoła
Z butami to juz mi sie dwa razy sniło. Zakladłam adidasy.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 09:55   #140
seeker
Raczkowanie
 
Avatar seeker
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 137
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Hej Kobitki....

A ja z innej beczki. Na poważnie i na niepoważnie...
Do slubu mam 23 dni. Moje sny się uspokoiły. Najczesciej było to totalne spóxnienie, nieuczesane włosy, zero make up'u. Smiałam sie z tego serdecznie każdego ranka. Ale jeden ze snów sie wyróżniał. Sniło mi sie ,że jestem juz na weselu, gości prawie wogóle nie ma, Dj nie przyjechał wogóle, mój (już) mąż szuka jakiegoś radia ....
Uwagę moja zwrócili goście ze strony mojego TŻ. Ciocia, wujo, ich dwóch synów z narzeczonymi... Wszyscy ubrani na galowo/ wieczorowo , a oni jakby na chwilę wyszli do sklepu... Wujo we flanelowej koszuli, chłopaki w jeansach i podkoszulkach... No ogólnie tak jak ubieraja się na codzień. Obudziłam sie , puknełam sie w głowę i zapomniałam...
Miesiac temu wujo zmarł... Ich całej rodziny nie bedzie na naszym weselu... To tłumaczyło ich "zwyczajne" stroje...
Może mi się tylko tak dopasowało...
seeker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 11:12   #141
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

moj slub za 29 dni. koszmarki slubne u mnie wygladaja tak, ze nie moge zdazyc na slub. wiem ze jest juz 21.00, slub mial byc o 17.00, a ja nie moge nigdzie kupic lakieru do wlosow! boze, jak ja sie z tym meczylam, latalam po calym miescie nie nigdzie nie znalazalam. poza tym nie mialam pofarbowanych wlosow i to byl drugi kryzys.
dziwne, bo na codzien nie przykladam az takiej wagi do fryzury
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:10   #142
katathea
Raczkowanie
 
Avatar katathea
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 156
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

heh, ja w śnie właśnie wychodzę spod prysznica, mokra i zawinięta w ręcznik i nagle zjezdżają goście weselni...okazuje się że za godzinkę jest ślub
katathea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 08:21   #143
Twiggy111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 39
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

hmmm...mam slub za 3 tygodnie - ostatni koszmarek,jaki mialam w nocy wytracil mnie z rownowagi
najpierw sie okazalo,ze slub mamy w kosciele, w ktorym lawki sa ustawione jak w teatrze (pietrowo), ale...tylem do oltarza (goscienarobili rajbanu,ze nic nie widzieli - siedziac przodem do sciany)
w ogole przed naszym wejsciem do kosciola bylpokaz jakies pary tanczacej balet (na tym dlugim czerownym dywanie miedzy lawkami)
potem podszedl do mie ksiadz, wyprowadzil mnie z kosciola,a ja do niego,ze siku mi sie strasznie chce - on na te slowa wyciaga sloik i mowi - podnies sukienke i sikaj do sloika
po wejsciu do kosciola moja mama daje mi bukiet zwiazany gumkami i te gumki zaczyna pekac - krzycze na nia,zeby zbierala te gumki,bo trzeba to narecze kwiatow czyms pozwiazywac, a ona i podnosi wklady od dlugopisow - ja patrze na ziemie - a tam morze wkladow od dlugopisow - roznekolory - moja sukienka cala brudna od atramentu...a na koniec okazalo sie,ze caly slub mialam opaske na wlosach,bo zapomnialam sciagnac wychodzac z domu
uch, czekam na nastepne durnowate sny
Twiggy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 13:05   #144
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Witam Ja tez mam czesto koszmary zwiazane ze slubem-choc do niego jeszcze rok i 3mies. Sni mi sie tak od kiedy sie zareczylismy-czyli 2lata temu i co jakis czas nawiedzaja mnie te straszne sny...Najczesciej to to,ze sie sobie nie podobam,nie mam make-upu,brzydka suknia,malo gosci,brzydka sala,brak orkiestry...Czasem mi sie przysni,ze nie widze pana mlodego i w ogóle jestem strasznie nieszczesliwa.Nawet nie mysle o tym a mi sie sni a gdy rano sie budze to wcale mi nie do smiechu tylko przeciwnieTakie sny powinny byc piekne.Nawet sie kiedys zastanawialam czy to cos nie znaczy.Czesto tez sni mi sie,ze rodze to tez od tego momentu jak sie zareczylismy,bo obydwoje marzymy o dzieciach Wypadajace zeby w dniu slubu i nie tylko w dniu slubu-same koszmary po prostu
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 15:37   #145
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

ja od zawsze mam sny raczej nieprzyjemne i czasami wręcz koszmarne. W najlepszym wypadku dziwne. i to niezależnie od tematu snu ciekawe co to o mnie świadczy
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 12:23   #146
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
cześć czy wy też macie takie straszne sny zwiazane ze ślubem ? mnie śnia sie coraz częściej, np; że jestesmy w kościele a nie ma gości albo pozostało dwie godziny do ślubu a ja dopiero jade szyć suknie - no normalnie koszmar!tych snów jest bardzo duzo ... CZY WY TEZ TAK MACIE?

Widze, ze nie tylko mnie sie horrory śnia. Powiem ci ze ja mam kupe czasu bo cały rok do slubu a miałam juz 2 okropne seny.
Pierwszy byl taki ze stałam pod kosciołem w jakis ciuchach zamiast w sukni slubnej , az sie popłakałam bo wedziałam ze czegos mi brakuje , a kapnełam sie jak juz mielismy wchodzic do kościoła i nie mozna było juz wszystkiego odwołac.

Drugi dotyczł mojej sali , ze przyjechalismy pod nasz hotel wchodzimy do sali a sala byla tak malusia ze pare osob nam tylko weszła, a reszta została na polu
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 15:38   #147
joanna555
Raczkowanie
 
Avatar joanna555
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 279
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Też miałam takie koszmary, ale ceremonia i wesele się udały bez zarzutu!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Joseph Conrad
joanna555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 12:32   #148
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:47   #149
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Wychodzę za mąż za 33 dni , ale koszmary ślubne mam już od początku lipca. Najpierw dotyczyły głownie papierków. Np.: snilo mi sie, ze juz idziemy do slubu, ubrani jak trzeba a mi sie nagle przypomina , ze nie przetlumaczylismy papierow do slubu ( on jest holendrem, wszystkie papierki musielismy tlumaczyc), dodam tylko , ze sen mialam zaraz po tym jak papiery byly juz przetlumaczone.
Albo snilo mi się, że wogole zapomnielismy zabrac papierow, albo czegos brakuje.
Teraz 30 pare dni przed slubem sni mi sie glownie cos z suknia slubna , np dzis snilam ze biemag po jakiejs wielkiej szkole w mojej sukni slubnej i czarnych butach! i szukam klucza do toalety zeby sie przebrac!
innym razem snilo mi sie szlam do slubu boso i tak sie martwilam, bo moj kochany jest dosc wysoki a ja 156 cm...ze glupio wygladamy...
no i takie tam..ale uwazam, ze to normalne, ze sie takie rzeczy snia
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:47   #150
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: straszne sny zwiazane ze ślubem

Hehe Ja się kiedyś zastanawiałam jak my z moim chłopakiem też będziemy wyglądać podczas pierwszego tańca itd (bo jakoś przez 6 lat nie bardzo gdziekolwiek tańczyliśmy, bo nie lubimy). Ja też mam właśnie 156 a On 192
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.