nowy rok nowa ja ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-13, 23:36   #31
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość

(...)


Na mięśnie to białko, żadne redukcyjne diety. Węglowodany na pół godziny przed treningiem, a do pół godziny po treningu białko. Na po treningu ponoć super 1 banan plus 10 migdałów.
Nie da się zrobić mięśni zrobić bez jedzenia.
Ja tam dużej masy mięśniowej nie chcę bo jeżdżę na rowerze górskim enduro i w terenie mięśnie żrą mi tlen i kosztują więcej wysiłku. Ja trenuję na siłę i redukcję tłuszczu w tyłku/biodrach.
Nie możesz zamiast owsianki museli?
Albo koktajl? Troszkę liści jarmużu, jabłko, banan. Można płatki jakieś dodać czy wiórki kokosowe albo sproszkowane białko jeśli potrzebujesz. Jak masz blender robi się raz,dwa.
Oczywiście znam zasady nie zabierałabym się za to bez podstawowej wiedzy.
Będę próbować, dzięki za pomysły "sztucznego" białka zamierzam unikać. Będzie u mnie tylko w normalnych produktach
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 23:59   #32
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Zrobione po 100 przysiadów i po 20 lunges na każdą nogę. Jeszcze przydałoby się donkey kicks, ale to za moment bo miałam bardzo późny obiad i jeszcze go czuję. No właśnie, mój grzech główny to za długie przerwy pomiędzy posiłkami. Nad tym muszę popracować. U mnie były 4 kostki gorzkiej czekolady do gorzkiego espresso. Nawet nie wiem ile to kalorii. Nigdy nie miałam głowy do liczenia kalorii. Są do tego jakieś przystępne kalkulatory dla kogoś kto kompletnie się na tym nie zna?
Wczoraj na polskabiega.pl wyliczyłam sobie tylko ilość tłuszczu w organizmie i wychodzi, że mam w normie. Chyba metrem krawieckim będę się mierzyć bo naprawdę moja waga szwankuje i chyba nie ma sensu polegać na jej wskazaniach. Wstępne pomiary talia-64 cm (czyli jak zawsze), biodra 94 cm (tu za młodu miałam 88 cm, ale na tyle nie liczę. Przydałoby się zejść do 90 cm), udo-50 cm, łydka -33
Nie mam pomysłu gdzie i co jeszcze zmierzyć. ;-)
Na obiad był: kurczak, ryż naturalny (brązowy), sos pomidory z małym dodatkiem jogurtu naturalnego.
A teraz popijam zieloną herbatę z cytryną.
Polecam aplikacje vita scale.


Jakos mi tak srednio dobrze po slodkosciach, mimo, ze duzo nie zjadlam...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 08:19   #33
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Najlepsze źródło białka to piersi z kurczaka.Ja nauczłam się je przyrzadzać na różne sposoby,tak aby mi się nie znudziły

Śniadanie przedtreningowe to musowo jajka ( omlet,sadzone,na miękko,na wardo,jajecznica) ,bo są lekko strawne,sycące,nie obciążają żołądka podczas ćwiczeń,na długo dają uczucie najedzenia i są doskonałym żródłem białka
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 09:06   #34
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Nie upieklam wczoraj jabłuszek dzisiaj cały dzień w trójkę, więc między sesjami w grach na pewno coś stworzę

Jakie plany dziś macie treningowe/żywieniowe?

Sama postawię na interwał. Ćwiczę przede wszystkim z Chodakowską, bardzo lubię jej energię i zestawy. Ostatnio był killer, dzisiaj zrobię może turbo wyzwanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 12:11   #35
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Najlepsze źródło białka to piersi z kurczaka.Ja nauczłam się je przyrzadzać na różne sposoby,tak aby mi się nie znudziły

Śniadanie przedtreningowe to musowo jajka ( omlet,sadzone,na miękko,na wardo,jajecznica) ,bo są lekko strawne,sycące,nie obciążają żołądka podczas ćwiczeń,na długo dają uczucie najedzenia i są doskonałym żródłem białka
Kurczak to niemal podstawa mojej diety
Ile jesz jajek tygodniowo? Gdzieś przeczytałam, że dopuszczalna ilość to 5, ale to przecież tak naprawdę bardzo mało - dwie małe jajecznice... albo i jedna
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 13:16   #36
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Kurczak to niemal podstawa mojej diety
Ile jesz jajek tygodniowo? Gdzieś przeczytałam, że dopuszczalna ilość to 5, ale to przecież tak naprawdę bardzo mało - dwie małe jajecznice... albo i jedna
Czemu 5?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 13:17   #37
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Ja jem jajka codziennie.Minimum to dwa,ale bywa i więcej
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-14, 13:36   #38
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Czemu 5?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo niby nadmiar szkodzi nie pamiętam już dokładnie, gdzie to wyczytałam, ale różne ilości były podawane, m.in. właśnie 5. Ostatnio mignęło mi, że WHO zaleca maksymalnie 10.
Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Ja jem jajka codziennie.Minimum to dwa,ale bywa i więcej
O, ok chyba czas przestać bać się jajek.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 13:45   #39
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

z tymi jajkami to faktycznie milion różnych teorii dlatego się nie przejmuję, wolę zjeść jajka niż dopychać się nabiałem

właśnie wcinam na obiad zupę pomidorową z ciecierzycą i ryżem, na podwieczorek do kawy będzie paleo bounty
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 14:40   #40
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Ludzie czepiają sie z powodu rzekomwgo cholesterolu... pewnie dlatego.

Lecę na trening, później obiadek i biorę się za pieczenie jabłek.
Ciśnienie nie pomaga, czuję się trupem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 21:41   #41
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Hej!

Wczoraj zjadłam trochę więcej niż chciałam, ale siedzieliśmy z TŻ do wieczora i zrobiłam się koszmarnie głodna. Zjadłam na kolację puszkę tuńczyka z kukurydzą, jajkiem i łyżką jogurtu naturalnego i jeszcze bułkę.

A dzisiaj wzorowo.

Jedynie ćwiczenia kuleją, bo późno wstałam.

Co do jajek opinie są podzielone. Jedni mówią, że codzienne jedzenie jajek nie ma wpływu na cholesterol inni, że jednak ma.

Ja jakiś czas temu codziennie jadłam 2 jajka, teraz jem raz na jakiś czas. A źródło białka uzupełniam twarogiem na wagę, serkami wiejskimi albo mięsem.

Właśnie dziewczyny napiszcie mi czy myślicie, że 20% białka w diecie odchudzającej jest wystarczająca? Czy lepiej jeść 30% białka kosztem węglowodanów?
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-15, 07:53   #42
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Hej!

Wczoraj zjadłam trochę więcej niż chciałam, ale siedzieliśmy z TŻ do wieczora i zrobiłam się koszmarnie głodna. Zjadłam na kolację puszkę tuńczyka z kukurydzą, jajkiem i łyżką jogurtu naturalnego i jeszcze bułkę.

A dzisiaj wzorowo.

Jedynie ćwiczenia kuleją, bo późno wstałam.

Co do jajek opinie są podzielone. Jedni mówią, że codzienne jedzenie jajek nie ma wpływu na cholesterol inni, że jednak ma.

Ja jakiś czas temu codziennie jadłam 2 jajka, teraz jem raz na jakiś czas. A źródło białka uzupełniam twarogiem na wagę, serkami wiejskimi albo mięsem.

Właśnie dziewczyny napiszcie mi czy myślicie, że 20% białka w diecie odchudzającej jest wystarczająca? Czy lepiej jeść 30% białka kosztem węglowodanów?
Przez pewien czas jadłam więcej białka... i negatywnie odbieram. Żadnych efektów treningu (dietę mam zawsze podobną, "czystą"), złe samopoczucie. Teraz jem około 1,1 - 1,2 g/kg mc i czuję się najlepiej; efekty też szybko zwuważalne. I co najważniejsze - mam mnóstwo energii i mogłam w końcu zaplanować energetyczność jadłospisu, bo nie miałam czasem wręcz niepohamowanego apetytu jak w przypadku jedzenia wiekszej ilości białka.

Oczywiście, jak wyżej zaznaczyłam, to moje subiektywne obserwacje własnego ciała.

Dxisiaj zasłużony odpoczynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 08:12   #43
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Jajka jem od lat i to w dużych ilościach i nigdy nie miałam problemów z cholesterolem.Najlepiej słuchać własnego organizmu a nie różnych plotek i mitów
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 12:13   #44
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cholesterol z jajek to osobny temat...


Jakie plany na dzis?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 13:23   #45
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Cholesterol z jajek to osobny temat...


Jakie plany na dzis?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dziś będzie trening zaraz zabieram się za przygotowanie posiłku przedtreningowego.
Moja waga kuchenna odmówiła posłuszeństwa zwyczajnie się zepsuła. Jutro lecę po jakąś nową, bo odmierzanie wszystkiego "na oko" jeszcze źle mi wychodzi
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 13:34   #46
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
U mnie dziś będzie trening zaraz zabieram się za przygotowanie posiłku przedtreningowego.
Moja waga kuchenna odmówiła posłuszeństwa zwyczajnie się zepsuła. Jutro lecę po jakąś nową, bo odmierzanie wszystkiego "na oko" jeszcze źle mi wychodzi
Moja tez niedomaga jakis czas... wiec odmierzam na szklanki i łyżki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 15:13   #47
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

aż mi narobiłyście smaka na jajka a szczególnie na jajecznice
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 15:21   #48
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez dominikahh Pokaż wiadomość
aż mi narobiłyście smaka na jajka a szczególnie na jajecznice
Wiec jaka zrobisz na kolacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 16:27   #49
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Wiec jaka zrobisz na kolacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na kolacje nieee, ale może jutro na śniadanie hm

swoją drogą najbardziej chyba lubię zwykłą, bez dodatków
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-15, 17:50   #50
msroka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

tak dużo osiągnęłaś pełne uznanie z paleniem sobie również poradzisz zmieniając dietę zmieniaja się smaki i smaczki na różne zachcianki, z czasem papierosy nie będę ci smakowały
msroka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 17:54   #51
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

czesc wszystkim, mam takie pytanie: co polecacie jesc na podwieczorek i kolacje? Duzo bialka? Podalybyscie jakies przyklady?

Z gory dziekuje
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 18:31   #52
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Poćwiczone. Dzisiaj naprawdę czuję mięśnie, szło mi już lepiej, tylko czasem nie do końca panowałam nad oddechem. Ale uczę się.

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
czesc wszystkim, mam takie pytanie: co polecacie jesc na podwieczorek i kolacje? Duzo bialka? Podalybyscie jakies przyklady?

Z gory dziekuje
W diecie na masę (o reszcie nie mam pojęcia) na kolację dobrze jeść białko+tłuszcze. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest chociażby wyżej wspomniana jajecznica
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 00:43   #53
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Dziś był spacer i trening na tyłek. Jeszcze mnie tyłek pali po wcześniejszym. I bolą mnie głębokie mięśnie brzucha po treningu niby na cellulit. Zrobiłam to co poprzednio plus courtesy legs, ale więcej powtórzeń niż poprzednio. Dziś było po 40 donkey kicks na każdą nogę i po 40 powtórzeń martwy ciąg.
Może dorzucę coś z Jillian Michaels bo trening Killer Abs mam już opanowany i nawet dobrze wspominam. Jajko też dziś jadłam. Ponoć ostatnio zweryfikowano te wskazania i można jeść jajka bez ograniczeń. A z tą dietą wysokobiałkową- był w tym tygodniu artykuł na The Guardian o biznesie proteinowym i były przytoczone jakieś badania naukowe, z których wynika, że dieta Europejczyków zapewnia nadwyżkę białka na poziomie 20-30%, więc dodatkowe ilości białka nie są nam potrzebne i są wydalane z moczem. Także trzeba poczytać w temacie jeśli kogoś interesuje dieta na czy trening na masę. Mnie interesuje wyłącznie trening na sprawność/wydolność, więc nigdy po odżywki białkowe nie sięgałam. Tym bardziej, że jestem mięsożerna, więc niedoborów raczej nie mam.

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
U mnie dziś będzie trening zaraz zabieram się za przygotowanie posiłku przedtreningowego.
Moja waga kuchenna odmówiła posłuszeństwa zwyczajnie się zepsuła. Jutro lecę po jakąś nową, bo odmierzanie wszystkiego "na oko" jeszcze źle mi wychodzi
Ja zostaję przy mierzeniu obwodów bo pomiary wagi trochę bez sensu skoro od treningu przybywa mięśni, które są cięższe od tłuszczu, więc na logikę waga ciała powinna rosnąć, a nie spadać.
Już lepszy jest test starych dżinsów z czasów liceum. Ja jedne testowe z czasów XS mam w tym celu. Choć wolę zostać bliżej rozmiaru S bo jako XS za młodu zbyt szczęśliwa nie byłam.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 05:08   #54
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Poćwiczone. Dzisiaj naprawdę czuję mięśnie, szło mi już lepiej, tylko czasem nie do końca panowałam nad oddechem. Ale uczę się.


W diecie na masę (o reszcie nie mam pojęcia) na kolację dobrze jeść białko+tłuszcze. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest chociażby wyżej wspomniana jajecznica
Ja jem chyba wszystko
Swoją drogą, czytałam ostatnio sporo na temat węgli o niskim ig na dobranoc (blogi z linkami źródłowymi tylko). Tak czy siak, ja się słucham swojego ciała, już dostałam nauczkę za jedzenie tego, co się powinno... a jednak mi nie służyło

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dziś był spacer i trening na tyłek. Jeszcze mnie tyłek pali po wcześniejszym. I bolą mnie głębokie mięśnie brzucha po treningu niby na cellulit. Zrobiłam to co poprzednio plus courtesy legs, ale więcej powtórzeń niż poprzednio. Dziś było po 40 donkey kicks na każdą nogę i po 40 powtórzeń martwy ciąg.
Może dorzucę coś z Jillian Michaels bo trening Killer Abs mam już opanowany i nawet dobrze wspominam. Jajko też dziś jadłam. Ponoć ostatnio zweryfikowano te wskazania i można jeść jajka bez ograniczeń. A z tą dietą wysokobiałkową- był w tym tygodniu artykuł na The Guardian o biznesie proteinowym i były przytoczone jakieś badania naukowe, z których wynika, że dieta Europejczyków zapewnia nadwyżkę białka na poziomie 20-30%, więc dodatkowe ilości białka nie są nam potrzebne i są wydalane z moczem. Także trzeba poczytać w temacie jeśli kogoś interesuje dieta na czy trening na masę. Mnie interesuje wyłącznie trening na sprawność/wydolność, więc nigdy po odżywki białkowe nie sięgałam. Tym bardziej, że jestem mięsożerna, więc niedoborów raczej nie mam.

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------


Ja zostaję przy mierzeniu obwodów bo pomiary wagi trochę bez sensu skoro od treningu przybywa mięśni, które są cięższe od tłuszczu, więc na logikę waga ciała powinna rosnąć, a nie spadać.
Już lepszy jest test starych dżinsów z czasów liceum. Ja jedne testowe z czasów XS mam w tym celu. Choć wolę zostać bliżej rozmiaru S bo jako XS za młodu zbyt szczęśliwa nie byłam.
Białko, poprzez wydalanie metabolitów z moczem, obciąża nerki.

Co do wagi - faaaakt przed ciążą w talii - 66 cm, flak, 54-55 kg.
Teraz - 67 cm, nie flak, 60-61 kg...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 07:26   #55
Cansy
Przyczajenie
 
Avatar Cansy
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Eluvtus dzięki poczytam o tym, bo chodziłam przez pewnein czas do różnych lekarzy - głównie do endo bo mieli różne podejrzenia ale o tej Celiakii nie słyszałam jeszcze. A co do ćwiczeń to dziewczyny, przede wszystkim systematyczność i moim zdaniem bieganie na spalanie jest najlepsze. No i trzeba jeść w miarę różnorodne posiłki bo organizm potrzebuje zarówno warzyw, owoców jak i mięsa. A co do kurczaków to też bym nie przesadzała bo podobno to one są najbardziej nafaszerowane hormonami.
Cansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 07:32   #56
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez Cansy Pokaż wiadomość
Eluvtus dzięki poczytam o tym, bo chodziłam przez pewnein czas do różnych lekarzy - głównie do endo bo mieli różne podejrzenia ale o tej Celiakii nie słyszałam jeszcze. A co do ćwiczeń to dziewczyny, przede wszystkim systematyczność i moim zdaniem bieganie na spalanie jest najlepsze. No i trzeba jeść w miarę różnorodne posiłki bo organizm potrzebuje zarówno warzyw, owoców jak i mięsa. A co do kurczaków to też bym nie przesadzała bo podobno to one są najbardziej nafaszerowane hormonami.
Tymbardziej możesz być wrażliwa na gluten.

Dla każdego co innego - grunt poznać swoje potrzeby i zacząć się ich słuchać


Dzisiaj mam w planach trening pseudosiłowy - z 1 kg na kostkach
Modelowanie zaawansowane czas zacząć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 07:53   #57
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

A ja własnie jestem po sniadanku,na ktore miałam jajecznicę Dzisiaj bedzie dużo ruchu na świezym powietrzu,więc energia a jajek bardzo sie przyda
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 09:27   #58
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
A ja własnie jestem po sniadanku,na ktore miałam jajecznicę Dzisiaj bedzie dużo ruchu na świezym powietrzu,więc energia a jajek bardzo sie przyda
Z dzieciaczkami ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 12:36   #59
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez Cansy Pokaż wiadomość
Eluvtus dzięki poczytam o tym, bo chodziłam przez pewnein czas do różnych lekarzy - głównie do endo bo mieli różne podejrzenia ale o tej Celiakii nie słyszałam jeszcze. A co do ćwiczeń to dziewczyny, przede wszystkim systematyczność i moim zdaniem bieganie na spalanie jest najlepsze. No i trzeba jeść w miarę różnorodne posiłki bo organizm potrzebuje zarówno warzyw, owoców jak i mięsa. A co do kurczaków to też bym nie przesadzała bo podobno to one są najbardziej nafaszerowane hormonami.
ostatnio oglądałam jakiś filmik na YT CodziennieFit i dziewczyna tam mówiła, że jej trenerzy/wychowawcy obozów sportowych (no cóż, nie pamiętam kto) byli zgodni co do tego, że tak naprawdę każde mięso jest nafaszerowane śmeiciami opróćz królika i dziczyzny, więc też bym nie przesadzała.


dziewczyny, wy ćwiczycie codziennie czy co dwa dni czy jak?
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 13:50   #60
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: nowy rok nowa ja ;)

Cytat:
Napisane przez dominikahh Pokaż wiadomość
ostatnio oglądałam jakiś filmik na YT CodziennieFit i dziewczyna tam mówiła, że jej trenerzy/wychowawcy obozów sportowych (no cóż, nie pamiętam kto) byli zgodni co do tego, że tak naprawdę każde mięso jest nafaszerowane śmeiciami opróćz królika i dziczyzny, więc też bym nie przesadzała.


dziewczyny, wy ćwiczycie codziennie czy co dwa dni czy jak?
Dwa dni cwiczen - jeden dzien przerwy - jeden dzien cwiczen - jeden dzien przerwy - dwa dni cwiczen...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-14 11:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.