Jak stracić kg i przy okazji wyrobić masę mięśniową? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-13, 09:44   #1
DeGie1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1

Jak stracić kg i przy okazji wyrobić masę mięśniową?


Cześć Wszystkim,

Jestem Adrian, mam 21 lat. Przed Technikum grałem często w piłkę. Ale odkąd zacząłem technikum przybrałem na wadze i ważę około 105kg i mam około 178cm wzrostu. Jako młody chłopak tez byłem troszkę grubszy ale wystarczyło systematycznie poćwiczyć dwa trzy tygodnie bez żadnych diet i było widać już mięśnie na brzuchu. Teraz gdy przybyłem chce z całych sił schudnąć i chociaż troszkę wyrobić mięśni z tego. Mam do dyspozycji orbitrek, rower, 2x ciężarki po 1kg oraz po 5kg. Silna wole oraz chęci. Jest troszkę zimno ale biegać tez mogę. Tylko chciałbym by ktoś doradził mi jakie ćwiczenia stosować i ile dziennie ćwiczyć. (kondycyjnie słaby jestem. Ale jak zacznę to nie przestanę ćwiczyć.) oraz nie znam się na diecie. Wiec chciałbym się dowiedzieć ile jeść, czego unikać.
DeGie1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 11:43   #2
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Jak stracić kg i przy okazji wyrobić masę mięśniową?

jeżeli ten post jest serio to polecam program treningowy od Beachbody - Core de Force - spala tłuszcz i buduje mięśnie. Co do diety się nie wypowiadam, bo jem normalnie po prostu.

https://www.beachbody.com/product/fi...mma-workout.do
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2017-02-13 o 11:46
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 13:49   #3
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak stracić kg i przy okazji wyrobić masę mięśniową?

Trening siłowy + bezpośrednio po nim solidne aeroby.Siłówka ukierunkowana bardziej na ogólnorozwojówkę,bo przy "masówce" możesz się mimo wszystko otłuścić

Rób trening stacyjny lub obwodowy 3x w tygodniu. Wzmocnisz i wyrobisz mięśnie,ale bez otłuszczania się
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 07:58   #4
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Jak stracić kg i przy okazji wyrobić masę mięśniową?

Aby przytyć i zrobić mięśnie potrzebny jest bilans kaloryczny na +, a żeby schudnąć na -. Da się budować masę jakościową ale to jest już wyższa szkoła jazdy. Najpierw zacznij od redukcji zalegającego tłuszczu a potem powoli rób masę z delikatnym bilansem.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 07:09   #5
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak stracić kg i przy okazji wyrobić masę mięśniową?

Dobra rozpiska + dieta oraz systematyczność przyniosą efekt.Znajdź kogoś,kto Ci rozpisze trening i doradzi w odżywianiu,bo na odległość ciężko jest doradzac,nie widząc jak wyglądasz,jaką masz budowę ciała,jaki poziom tkanki tłuszczowej
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 08:06   #6
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Jak stracić kg i przy okazji wyrobić masę mięśniową?

Ja kiedyś miałam rozpiskę od Czarnego furiata. Wysyłasz mu swoje zdjęcia, informacje o wadze, opisujesz swój tryb życia, a on układa diete i wysyła Ci trening. Oczywiście jest wielu innych trenerów online na rynku. Ich plusem jest niska cena.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 10:33   #7
panna chichotka
Raczkowanie
 
Avatar panna chichotka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: Jak stracić kg i przy okazji wyrobić masę mięśniową?

Z dietą trudno doradzić, ale jest tyle róznych programów dla trenujących, że na pewno znajdziesz wiele inspiracji. Co do treningów, ja kiedyś ćwiczyłam P90X, bardzo wymagające treningi, ale dające niesamowitego kopa Prowadzi je taki szalony Amerykanin, można przywyknąć do tych wszystkich "you can do it", "yeaaah!" itp.
Masz tam kilkanaście filmików + rozpiska w jakiej kolejności to robić. Z każdym kolejnym treningiem idzie coraz lepiej.
panna chichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-16 11:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.