MIX najlepszych treningów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-16, 13:42   #1
fairyqueen
Rozeznanie
 
Avatar fairyqueen
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 935

MIX najlepszych treningów


Witajcie

Każda/y z nas uzależniony od "dywanowych" treningów ma swoje ulubione programy. Jakie są wasze? Liczę, że coś mi polecicie.

Ja dotychczas najwierniejsza byłam programom Jillian Michaels (zrobiłam prawie wszystko).

Teraz mam już dość gotowych rozpisek na każdy tydzień/ miesiąc i tworzę własne z moich ulubionych wybranych treningów. Robi się to już jednak monotonne, a trudno znaleźć nowy ulubiony trening.
I tu liczę na te z was, które gustują w podobnych ćwiczeń pod względem intensywności i urozmaicenia.
Moje typy: ćwiczenia na wszystkie partie ciała, intensywne (musi się lać pot), chętnie użycie hantli, ale bez koniecznych dodatkowych urządzeń (drążek, guma itp), minimum 40 min., chętnie interwały, rozgrzewka i rozciąganie na końcu.

Przez ostatnie miesiące robię taki mix (1 program dziennie, ćwiczę średnio 5 razy w tygodniu):
Faworyci:
-Jillian Hard Body 2 (mój nr 1)
- Insanity Plyo Cardio Circuit
-Insanity Power & Cardio Resistance
I dodatkowo, żeby nie było za monotonnie:
- Jillian No more Trouble Zone (trochę już jednak za lightowy)
- Jillian 6w6p 2 (j.w.)
- Jillian Killer buns&thighs 2 i 3

Po pozytywnych opiniach o T25, planuję teraz to zacząć, ale robiłabym dwa treningi pod rząd. Wykonalne?

Jaki program jeszcze polecicie?
fairyqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-16 14:42:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.