Sexy Make-up A'la Frania Maj :] - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 00:06   #31
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

..mi sie oczka bardzo podobaja ta czarna roztarta kredka takze, zawsze to cos innego niz bialy cien w wewnetrznych kacikach....przynajmiej nie powielany jest ten sa schemat co zwykle..

hmm....ktos tu zrobil mala "wycieczke" do urody modelki....moim zdaniem to nie fer, zwlaszcza ze ona nic nie zawinila....i nie jest tu obecna (chyba )
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 07:38   #32
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

proste ze modelka nic nie zawiniła ale wiesz ... tacy są ludzie.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 07:53   #33
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Jeteś dobrym makijażystą, ale w tym makijażu coś nie gra mi w obrysowaniu oczek, szczególnie dół, dziwnie wygląda.... Ale, to tylko taka mała uwaga! Ufff.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:18   #34
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez enda____
..mi sie oczka bardzo podobaja ta czarna roztarta kredka takze, zawsze to cos innego niz bialy cien w wewnetrznych kacikach....przynajmiej nie powielany jest ten sa schemat co zwykle..

hmm....ktos tu zrobil mala "wycieczke" do urody modelki....moim zdaniem to nie fer, zwlaszcza ze ona nic nie zawinila....i nie jest tu obecna (chyba )
Przejrzałam słowo po słowie wszystkie wypowiedzi i nie zauważyłam, żeby ktokolwiek powiedział, że modelka brzydka...nie rozumiem zatem, jaki miałaś cel w dodaniu tego akapitu..a o skomentowanie makijażu na danej twarzy chyba tu chodzi, prawda, nie o to, żeby chwalić i słodzić, tylko o to, żeby napisać, co się widzi. Ja np. zauważyłam, że dziewczyna ma duże okrągłe oczy i takie podkreślenie oka jest nie pasuje, bo oko robi sie wyłupiaste, ale czy to jest obrażanie modelki, czy ocena wykonania i doboru makijażu? ja uważam, że zdecydowanie to drugie.

A co do Ciebie kreku to nie oszukuj się, nie potrafisz przyjąć krytyki...powiedziałabym nawet, że się sadzisz i odbijasz sobie stresy dnia codziennego na dziewczynach tutaj, że przypomnę Twoją wypowiedź o rzęsach Rei!...totalnie bez sensu
Człowieku wyluzuj i daj sobie cos powiedzieć, to że jesteś wizażystą nie czyni z Ciebie człowieka nieomylnego...
PEACE
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:21   #35
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez madziunia80
Przejrzałam słowo po słowie wszystkie wypowiedzi i nie zauważyłam, żeby ktokolwiek powiedział, że modelka brzydka...nie rozumiem zatem, jaki miałaś cel w dodaniu tego akapitu..a o skomentowanie makijażu na danej twarzy chyba tu chodzi, prawda, nie o to, żeby chwalić i słodzić, tylko o to, żeby napisać, co się widzi. Ja np. zauważyłam, że dziewczyna ma duże okrągłe oczy i takie podkreślenie oka jest nie pasuje, bo oko robi sie wyłupiaste, ale czy to jest obrażanie modelki, czy ocena wykonania i doboru makijażu? ja uważam, że zdecydowanie to drugie.

A co do Ciebie kreku to nie oszukuj się, nie potrafisz przyjąć krytyki...powiedziałabym nawet, że się sadzisz i odbijasz sobie stresy dnia codziennego na dziewczynach tutaj, że przypomnę Twoją wypowiedź o rzęsach Rei!...totalnie bez sensu
Człowieku wyluzuj i daj sobie cos powiedzieć, to że jesteś wizażystą nie czyni z Ciebie człowieka nieomylnego...
PEACE
Amen
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:58   #36
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

ma duze oczy ale gleboko osadzone. zanim sie wypowiesz na takie tematy to spytaj sie o takie rzeczy bo czegos takiego nie widac na fotkach.

hahahahaha juz nie mam co robic lol2 ja prowadze bezstresowe zycie a smutny czy zdenerwowany jestem moze z 2 razy do roku a to co piszesz jest śmieszne.
No i co moze powiesz ze nie mam racji z rzęsami ze za mocno je tuszuje rzęsy mają byc naturalne lekkko podkreślone a nie rolmopsy kurde.
laska ja jestem wyluzowany najwiodoczniej za mało mnie znasz znasz, co ja mowie wogóle mnie nie znasz i nie wiesz jaki mam sposob byci jak zachowuje sie na codzien jak cos mi nie pasi pisze wprost !PROSTE! aha i nigdy nie napisalem ze jestem nieomylny ale to tak na marginesie
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:11   #37
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez krek
ma duze oczy ale gleboko osadzone. zanim sie wypowiesz na takie tematy to spytaj sie o takie rzeczy bo czegos takiego nie widac na fotkach.

hahahahaha juz nie mam co robic lol2 ja prowadze bezstresowe zycie a smutny czy zdenerwowany jestem moze z 2 razy do roku a to co piszesz jest śmieszne.
No i co moze powiesz ze nie mam racji z rzęsami ze za mocno je tuszuje rzęsy mają byc naturalne lekkko podkreślone a nie rolmopsy kurde.
laska ja jestem wyluzowany najwiodoczniej za mało mnie znasz znasz, co ja mowie wogóle mnie nie znasz i nie wiesz jaki mam sposob byci jak zachowuje sie na codzien jak cos mi nie pasi pisze wprost !PROSTE! aha i nigdy nie napisalem ze jestem nieomylny ale to tak na marginesie
Och sadzisz się, sadzisz! I każdą wypowiedź nie do końca pochlebną traktujesz z góry, jak atak na Twoją osobę i Twoje dzieła. I nie mów mi, że jesteś wyluzowany, bo takie treści nie wychodzą "spod pióra" kogoś wyluzowanego, ale wręcz odwrotnie kogos sfrustrowanego i niepewnego siebie. Nikt na modelce nie jeździ, wręcz wszytskie dziewczyny tutaj pieją peany na punkcie jej urody. Ale są ludzie tacy, jak Ty, którzy czepią sie jednego słowa i drążą i zęby pokazują...
I wiesz, strasznie sie cieszę, że Cię nie znam...nawet jakbym Cie znała, to na pewno bym Cię nie polubiła! Brak Ci samokrytyki...a na drugie masz chyba Vain, prawda?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 14:29   #38
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

buhaqhahahaha wioesz co w tym momencie to mnie rozbroilas "mamo ja nie chce sie z nim przyjaznic bo on jest zly i niedobry łeee łeeee ja go nie polubie" ej wyloozooj i nigdy nie mow nigdy!! lol ty piszesz ze jestem niepewny siebie inni piszą ze jestem zbyt pewny siebie to sie zastanówcie. JA POPROSTU WIEM CZEGO CHCE i skończ tą rozmowe na moj temat jak chcesz to dokończymy ją na żywo przy piwie bo czesto bywam we wrocławiu a nie przez idiotyczny net
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:36   #39
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez krek
buhaqhahahaha wioesz co w tym momencie to mnie rozbroilas "mamo ja nie chce sie z nim przyjaznic bo on jest zly i niedobry łeee łeeee ja go nie polubie" ej wyloozooj i nigdy nie mow nigdy!! lol ty piszesz ze jestem niepewny siebie inni piszą ze jestem zbyt pewny siebie to sie zastanówcie. JA POPROSTU WIEM CZEGO CHCE i skończ tą rozmowe na moj temat jak chcesz to dokończymy ją na żywo przy piwie bo czesto bywam we wrocławiu a nie przez idiotyczny net
No i właśnie to między innymi mam na myśli...czepiasz sie jednego słowa i drążysz, zamiast przyjąć na garb i tyle. Nie chcę sie z Tobą spotkać na piwie i tej rozmowy też kontynuować nie chcę, bo do niczego, jak widzę nie prowadzi. A poza tym ten wątek nie do tego służy. Jakbyś sie czasem przyjrzał temu, co piszemy, kiedy zamieszczasz swoje makijaże to zwróciłbyś uwagę, że my nie jesteśmy takimi mendami, jak Ci sie wydaję, które się Ciebie czepiają...wyrażamy opinie, bardzo subiektywne opinie..
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia i wieczoru.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:40   #40
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

hahah no to teraz w tym watku dales sie poznac na maxa krek!ale popis! hahaha,starszne wyluzowany nerwus zapatrzony w siebie ekhm a do Ciebie by pasowla tekst :
"Mamo jestem taki wspanialy a one nie!mamao powied zim ze jestem najlepszy one tego nie widza!cos im sie w glowach poprzewrcalao,ja przeciez jestem cudowny i wsyztko co robie jest super nie tak jak one..."
hahaha,najbardziej mi sie podobal twoj teskt ze jestes super utalentowanym wizazystom ze swietnymi dyplomami i nie bedzies bral przykladu z rei czu agibill bo Ty ejstes lepszy ,haha,widac jaki z Ciebie super wizazysta popierwsze odbry wizazytwa wie z eod kazdego moze sie czegos nauczyc i nie zamyka sie na innych to po 1 a po drugie niedorastasz nawet do piet adze ktora nie jest po dyplomach...


i wiesz,chetnie spotkalabym sie z Toba przy piwie,ale Ty pewnie bys wymiekl albo ktos by musial Cie uspokajac bo by Cie nosilo



super wyluzowany haha dobre dobre!masz jeszcze jakis fany zart?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:43   #41
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

no jak nie ??!! napisalem tylko ze Rei troche za grubo maluje rzesy to od razu fala krytyki i oburzenia a tylko napisalem prawde.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 14:46   #42
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Thumbs down Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez krek
Aha i jeszcze cos do "REI" nie moge tuszować rzęst zbyt mocno bo wyjdą brzydkie i posklejane tak jak w twoich makijazach. Na żywo były kruczo czarne do zdjęcia troche efekt rozbieliły ale potem to wszystko i tak idzie do retuszu.
Nie bądź śmieszny! To jest tylko zwrócenie uwagi komuś, ze cos robi źle?
ŻENUŁA! Tyle powiem...Mary_Q bardzo dobrze odpisała Ci na Twojego poprzedniego posta!
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 17:53   #43
iro
Raczkowanie
 
Avatar iro
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

makijaż średnio mi się podoba, bo usta są niedomalowane - ale 2 zdjęcie ma swój urok
A teraz pytanko do Ciebie krek - skoro jesteś tak świetny to po co pokazujesz swoje prace na wizazu? Makijaze dziewczyn nie sa inspiracja dla Ciebie (sam to napisales), nie przyjmujesz uwag od innych, reagujesz zloscia, o czym swiadczy przydlugi komentarz z "lol, hehehe, lol2"
Proponuje, abys usunal sie z tego forum.
Pozdrawiam ozieble
iro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:06   #44
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Oj ale sie tu narobilo!!

Widze ze:

-dziewczyny bardziej szczegolowo czepily sie prac Kreka niz prac wiekszosci dziewczyn na tym forum

-Krek'a kometarz co do rzes REI byl niegrzeczny i zbytny

-ALE, nie zauwazylam aby Krek przez caly pobyt tutaj na forum nie umial przyjac krytyki

-Moze urazila go ostra grupowa krytyka tej akurat pracy?
Kazdy ma gorsze i lepsze dni, i dni kiedy nie sa w nastroju aby sie bronic od "natarcia" od 8 osob?

-A wiec moze dajmu chlopakowi spokuj narazie, druga szanse?


Co do samego makijazu:

-zgadzam sie ze szminka jest zjedzona
-nie widze aby prawe oko roznilo sie od lewego
-nie widze rozmazanego linera w wewnetrznym kaciku

-zgadzam sie ze rzesy wygladaja na troche niedotuszowane. Tak wyszlo na zdjeciu, nie wiem jak bylo naprawde.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:24   #45
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Zgadzam sie zupelnie z CaliDreamin.Mi to sie kojarzy z jakims blednym kolem, dziewczyny widza ze krek maluje bardzo dobrze i propfesjonalnie(moim zdaniem to oczywiste), dlatego faktycznie bardziej sie czepiaja , moze z powodu jego doswiadczenia, wiadomo ze jesli ktos wiecej umie to wiecej sie od niego wymaga.Przy czym Krek-wydaje mi sie ze faktycznie zbyt ostro przyjmujesz krytyke i jestes troche zarozumialy co powoduje jeszcze wieksza zlosc i 'czepianie' wizazanek.Nie mowie juz o uwadze wobec Rei-mozna to bylo zupelnie inaczej powiedziec.
PannaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:27   #46
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

panno Migotko chyba widzialas malo prac na tym forum
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:37   #47
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
panno Migotko chyba widzialas malo prac na tym forum
Wrecz przeciwnie,chociaz to konto mam od niedawna to MM obserwuje od ponad pol roku I widzac reszte makijazy kraka uwazam ze sa profesjonalnie wykonane.Nie mowie juz nawet o zdolnosciach ale maja cechy makijazu prof, maja odpowiednie oswietlenie,aranzacje itp.Technika tez jest z reszta dobra ale to tylko moje zdanie.
PannaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:47   #48
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

madziunia80 a mozesz mi wkleic to gdzie ja napisalam ze modelka jest brzydka?? ..moze troche czytania ze zrozumieniem hmm..?

..piszac "wycieczka" mialam na mysli ta wypowiedz "to tak na marginesie a pozatym modelka tez u Rei lepsza " nie wiem jak moglas czytac caly watek slowo po slowie i tego nie zauwazyc

...Twoje slowa "nie rozumiem zatem, jaki miałaś cel w dodaniu tego akapitu..a o skomentowanie makijażu na danej twarzy chyba tu chodzi, prawda" kieruje takze do Ciebie...tez tego nie rozumiem jaki mialam w tym cel
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:54   #49
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Przepraszam Was bardzo, co się TU wyrabia?


Krek-dając foty na forum bierz pod uwagę wszystkie (!) aspekty tej sprawy, a nie tylko spływający splendor! Jesteś po kursach, jesteś miSZCZem, a od takich wymaga się i to dużo więcej, niż od amatorek jakich tu wiele. Więc moja dobra rada-albo będziesz dyskutował na poziomie BEZ wycieczek osobistych albo zrezygnuj z pokazywania swoich prac. Ja będę mieć spokój na forum, dziewczyny nie będą CIe krytykować, a ty będziesz trwał w ułudzie swojego mistrzostwa.


RESZTĘ proszę o wrócenie do meritum wątku. Nie widze podstaw do dalszego spierania się "o nic".


__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 23:05   #50
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

ej spokojnie przecież na nikogo nie obrażam napisalem tylko o Rei co nie było wg. mnie złośliwe moze źle to odebrałyście wg. mnie za duzo tuszu i tyle a cała reszta robi z tego afere.

MaryQ pokaż mi wątek gdzie tak napisałem :"najbardziej mi sie podobal twoj teskt ze jestes super utalentowanym wizazystom ze swietnymi dyplomami i nie bedzies bral przykladu z rei czu agibill bo Ty ejstes lepszy" ze jestem super utalentowanym wizażystą ze świetnymi dyplomami i że jestem lepszy od tych lasek ??!!
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 23:13   #51
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez krek
ej spokojnie przecież na nikogo nie obrażam napisalem tylko o Rei co nie było wg. mnie złośliwe moze źle to odebrałyście wg. mnie za duzo tuszu i tyle a cała reszta robi z tego afere.

MaryQ pokaż mi wątek gdzie tak napisałem :"najbardziej mi sie podobal twoj teskt ze jestes super utalentowanym wizazystom ze swietnymi dyplomami i nie bedzies bral przykladu z rei czu agibill bo Ty ejstes lepszy" ze jestem super utalentowanym wizażystą ze świetnymi dyplomami i że jestem lepszy od tych lasek ??!!
NIe umiesz skończyć tematu? PO co drązysz sprawę...?
Dziewczyny napisały to i owo, TY też taki bez winy nie jesteś. Jest 1:1 i niech tak zostanie.
Proszę się trzymać tematu i nie wywolywać burzy w szklance wody.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:27   #52
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez Pomadka
NIe umiesz skończyć tematu? PO co drązysz sprawę...?
Dziewczyny napisały to i owo, TY też taki bez winy nie jesteś. Jest 1:1 i niech tak zostanie.
Proszę się trzymać tematu i nie wywolywać burzy w szklance wody.

dokladnie Pomadko!temat nie dot. czy autor postu jest pewny siebie czy nie pewny siebie, ale tutaj oceniamy jego makijaze. Dlatego moim zdaniem zarowno krek jak i dziewczyny powinny wymieniac zdania na teamat makijazu.
osobiscie makijaz oczu bardzo przypad mi do gustu, jedynie szminka na zdj. calej twarzy faktycznie zjedzona.

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 14:21   #53
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Angry Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Kreku, skoro jesteś takim cudownym, doświadczonym i dyplomowanym wizażystą, to po co w ogóle prezentujesz swoje unikatowe prace na takim forum? Czyżbys liczył na salwy oklasków?
Daj sobie spokój człowieku - masz ogromne kompleksy, wyskakujesz z "wyrafinowanymi" zdjęciami, aby dodać sobie blasku.
Cóż, ani Twoje makijaże nie są rewelacyjne ani tym bardziej poziom Twojej kultury.
Leć lepiej popatrzeć na efekty prac "najlepszych" (według Ciebie) i nie denerwuj ludzi
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 14:36   #54
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

ja pierd..... czytać nie umiesz ??!!

"NIe umiesz skończyć tematu? PO co drązysz sprawę...? "

"Proszę się trzymać tematu i nie wywolywać burzy w szklance wody."

NARA CI !!!
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 15:26   #55
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez krek
ja pierd..... czytać nie umiesz ??!!

"NIe umiesz skończyć tematu? PO co drązysz sprawę...? "

"Proszę się trzymać tematu i nie wywolywać burzy w szklance wody."

NARA CI !!!
Do kogo to napisałeś? Do mnie?

Niestety, ale będę musiała wyciągnąć konsekwencję z takiego wulgarnego zachowania!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 15:43   #56
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

nie do ciebie do Judyta~
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 15:51   #57
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez krek
nie do ciebie do Judyta~
A do mnie było
Cytat:
NARA CI !!!
Krek igrasz i się doigrasz!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 16:09   #58
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

ej czepiasz sie !!!!!!!!!!! ten post był w całości do Judyta~
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:55   #59
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez krek
ej czepiasz sie !!!!!!!!!!! ten post był w całości do Judyta~
Absolutnie nieważne, czy napisałeś to do użytkownika, czy moderatorki - u nas nie:

- stosuje się osobistych wycieczek, szczególnie na MM, gdzie każdy wkleja swoje prace aby usłyszeć konstruktywną krytykę

- używa się wulgaryzmów


Proponuję to zapamiętać na przyszłość. W tym wątku oberwałeś od dziewczyn za wycieczkę osobistą, a zaraz możesz oberwać za wulgaryzmy ode mnie - popraw się proszę

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:18   #60
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Sexy Make-up A'la Frania Maj :]

Cytat:
Napisane przez Judyta~
Kreku, skoro jesteś takim cudownym, doświadczonym i dyplomowanym wizażystą, to po co w ogóle prezentujesz swoje unikatowe prace na takim forum? Czyżbys liczył na salwy oklasków?
Daj sobie spokój człowieku - masz ogromne kompleksy, wyskakujesz z "wyrafinowanymi" zdjęciami, aby dodać sobie blasku.
Cóż, ani Twoje makijaże nie są rewelacyjne ani tym bardziej poziom Twojej kultury.
Leć lepiej popatrzeć na efekty prac "najlepszych" (według Ciebie) i nie denerwuj ludzi
Zastanawiam się dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na ten post, który jest bardzo nieprzyjemny i można powiedzieć, że cały jest 'wycieczką osobistą'

W tym wątku uważam wszystkim powinno się oberwać po równo (tym którzy zasłużyli) nie tylko Krekowi.
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2006-07-27 o 10:21 Powód: literówka
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.