Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-20, 00:47   #1
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212

Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to...


Jak potoczyłoby się lub jak wyglądałoby wasze życie gdybyście związały się z pierwszym chłopakiem? Jak myślicie???

Ja, gdybym wyszła za pierwszego chłopaka, to pewnie miałabym udane życie rodzinne,ale niestety nudne.
A gdybym wyszła za pierwszego, z którym spałam byłabym niestety wdową.
Inny znowu zafundowałby mi odwiedziny w więzieniu, a jeszcze inny narobiłby mi dzieciaków (ma teraz trójke ). Mój ostatni ex wyemigrował do Włoch.

Więc tyle "atrakcji" mnie ominęło, że nie wiem co myśleć. Ale na serio. Kocham mojego Skarba i ciesze sie ze go wreszcie znalazałam.

Piszcie scenariusze CO BY BYŁO GDYBY...
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 09:06   #2
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszla za 1 mialabym dobre, dostatnie zycie jednak pewnie zastanawialabym sie czy to napewno jest odpowiedni partner skoro nie poznałam zachowan i bycia innych facetow
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 09:37   #3
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

A ja byłabym żoną niedoszłego piłkaża (był niezły) ale doznał kontuzji i już nie może grać i teraz pracuje na stacji benzynowej...a to tego przechodziłabym przez okres nadmiernego picia alkoholu i robiłabym awantury i pewnie i tak byśmy się rozstali
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 10:48   #4
Justa 78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 162
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

A ja mialalabym zwylke nudne zycie i tesciowa ktora mnie nie lubi . Pewnie cale zycie zastanawialabym sie: co by bylo gdyby... dobrze ze to przerwalam
__________________
Je suis l'accalmie
Justa 78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 10:49   #5
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Hehe byłabym załamana!!!
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 10:50   #6
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

gdybym za niego wyszla pewnie juz bylibysmy po rozwodzie i tak.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 10:54   #7
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Podejrzewam, że zostałabym sama z dzieckiem i z pewnością teraz już bym była po rozwodzie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 11:06   #8
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Na pewno byłabym po rozwodzie. Kolejny - niestety leczy się psychiatrycznie (poważna choroba), następny - alkoholik... Gdybym kierowała się sercem jako "nastka" i chciała wówczas wyjsć za mąż - byłabym nieszczęśliwa. Na szczęście nigdy, jako młode dziewczę, nie miałam ochoty wychodzić za mąż, na wszelkie napomknięcia na ten temat reagowałam wręcz alergicznie. I bardzo się z tego cieszę.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 14:10   #9
Olcia_rom
Rozeznanie
 
Avatar Olcia_rom
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk/West Yorkshire (UK)
Wiadomości: 675
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Na pewno byłabym po rozwodzie. Kolejny - niestety leczy się psychiatrycznie (poważna choroba), następny - alkoholik... Gdybym kierowała się sercem jako "nastka" i chciała wówczas wyjsć za mąż - byłabym nieszczęśliwa. Na szczęście nigdy, jako młode dziewczę, nie miałam ochoty wychodzić za mąż, na wszelkie napomknięcia na ten temat reagowałam wręcz alergicznie. I bardzo się z tego cieszę.



A ja sie bardzo cieszę bo wychodzę za mąż za mojego pierwszego chłopaka!!!
Olcia_rom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 15:19   #10
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Pewnie po roku maksymalnie po dwóch bym się rozwiodła,bo przygibałabym go na amorach z inną
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 17:13   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

OMG, byłoby nieciekawie pierwszy-pewnie odwiedzałabym go dalej w szpitalu, był schizofrenikiem paranoidalnym, następny-mieszałabym w Jordanii jako żona mułzumanina, dalej- byłabym po rozwodzie z alkoholikiem, następny był maminsynkiem....
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 17:41   #12
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Pewnie wylądowałabym w szpitalu psychiatrycznym!
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 17:52   #13
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
OMG, byłoby nieciekawie pierwszy-pewnie odwiedzałabym go dalej w szpitalu, był schizofrenikiem paranoidalnym
agabil, czyżbyśmy miały tego samego byłego?
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 17:59   #14
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszla za 1 pewnie musialabym sie przeprowadzic do innego miasta,wazylabym jakies 40 kg i byla ciagle zła ,bo nie mialby dla mnie czasu ,oraz mialabym rogi do sufitu
A jesli za 2 to mieszkalabym obecnie w Anglii i pochrapywała z nudów
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:01   #15
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Fajny wątek
Gdybym wyszła za mąż za pierwszego chłopaka (druga klasa liceum), pewnie teraz byłoby ok - widziałam moją pierwszą miłość niedawno - wyglądał świetnie, o niebo lepiej niż kiedy z nim chodziłam , miał na ręku kilkumiesięcznego, ślicznego bobasa
Jesli wyszłabym za drugiego (miałam prawie 19 lat) skończyłabym bardzo źle - ostatnie wieści, jakie o nim miałam, przyprawiły mnie o palpitacje. Na szczęście tata przemówił mi w porę do rozumu. Wtedy kłóciłam się z nim zawzięcie i uważałam za najgorszego wroga, który chce zniszczyć mój związek, dzisiaj jestem wdzięczna za to, że uratował mnie przed spapraniem sobie życia.
Poznany na studiach numer trzy miał być tym jedynym - ale coś nie wyszło... Miał piękne, gęste, zadbane, naturalnie kręcone włosy do ramion i cudowne szare oczy Fajny chłopak był, ale - sądzac z opowieści kolezanek, które widują się z nim od czasu do czasu - zmienił się na niekorzyść, cokolwiek to znaczy... Miło go wspominam.
Z mężem jestem szczęśliwa, jesteśmy już 5 lat po ślubie i nie zamieniłabym go na nikogo innego Znam go od 16 lat - gdy go pierwszy raz zobaczyłam, to ostatnią moją myślą było to, że kiedyś za niego wyjdę Ale coś zaiskrzyło, jesteśmy razem i lepiej trafić nie mogłam
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:07   #16
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

...to byłoby tak jak jest teraz: czuję sie spełniona zyciowo! Mam obok najwsapanialszego faceta na swiecie. Od razu wiedziałam, że będzie pierwszym i ostatnim

Ps. Do autorki wątku: Mając 13 lat (tak jest w Twoim profilu) miałaś spore doświadczenia
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:11   #17
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
...to byłoby tak jak jest teraz: czuję sie spełniona zyciowo! Mam obok najwsapanialszego faceta na swiecie. Od razu wiedziałam, że będzie pierwszym i ostatnim

Ps. Do autorki wątku: Mając 13 lat (tak jest w Twoim profilu) miałaś spore doświadczenia
ogromne,to ja takich nie mam
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:16   #18
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

heh moze mialo byc 1983?anie 93??
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:16   #19
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Miałabym kupę dzieci i wszystkie obowiazki na mojej głowie, a on by sobie chadzal tu i tam. Mój pierwszy był Arabem. Jesli bym z nim wyjechala tam skąd pochodzi, pewnie by mnie taki zywot spotkał :-/ Ale było z nim naprawde fajnie, nie moge narzekac.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 18:25   #20
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

pierszy facet w ogole?pierwsza miłosc?czy pierwszo razowy???
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:53   #21
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

ja gdybym wytszla za swojegoi pierwszego chlopaka to byla by po prostu masakra.....to byl taki gnojek ze szok....milosc jest slepa.....po pierwsze mysli tylko o jendnym...jest nie wierny...masakra...moim drogim chlopakiem jest moj skarb i to z nim na 100% bede do konca zycia nie wyobrazam sobie na tym miejscu kogos innego
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:17   #22
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Oj nie mialabym ciekawie, pewnie siedzialabym teraz w Anglii...
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:42   #23
Olcia_rom
Rozeznanie
 
Avatar Olcia_rom
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk/West Yorkshire (UK)
Wiadomości: 675
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
...to byłoby tak jak jest teraz: czuję sie spełniona zyciowo! Mam obok najwsapanialszego faceta na swiecie. Od razu wiedziałam, że będzie pierwszym i ostatnim
No to super, że tak ci sie trafiło za pierwszym razem. Ja też mam nadzieję że za parę lat będę mogła powiedziec to samo co ty-że czuje się spełniona zyciowo z moim pierwszym i ostatnim. To musi być cudowne uczucie brać ślub ze swoją jedyna miłością..........
Olcia_rom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:47   #24
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

W przyszłym roku powiem Wam jak to będzie, ponieważ wychodzę za mąż za mojego pierwszego, jedynego i ukochanego i nie marzę o żadnym innym.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:52   #25
Olcia_rom
Rozeznanie
 
Avatar Olcia_rom
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk/West Yorkshire (UK)
Wiadomości: 675
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
W przyszłym roku powiem Wam jak to będzie, ponieważ wychodzę za mąż za mojego pierwszego, jedynego i ukochanego i nie marzę o żadnym innym.

Gratulacje! Ja musze poczekać do września żeby zobaczyć jakie to uczucie.
Olcia_rom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 20:21   #26
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Super rozważania... Biorę pod uwagę wszystkich. Dużo tego nie ma, bo z mężem jestem od 17 roku życia

Gdybym wyszła za pierwszego (szczeniackie zadurzenie w wieku lat 15), to teraz klepałabym biedę w jakiejś norze a'la murzyńska chata z gromadką dzieci przy cycu (trochę przesadziłam, ale z wiekiem pogłębia się jego wyniesiona z domu rodzinnego niezaradność życiowa)

Drugi (lat miałam 16,5) udowodniłby, że można mieć rogi, po których można się wspiąć na księżyc (no cóż, on po prostu kocha kobiety... czasem kilka jednocześnie, hmmm ciekawe co na to jego żona?)

Trzeci, potwierdza zasadę "do trzech razy sztuka" - pobraliśmy się 4 m-ce temu, po ponad 9 wspólnych latach, ani chwili z tych lat nie żałuję, wiele po drodze przeszliśmy, wiele razy mogłam liczyć na nieocenioną pomoc tego cudownego i dobrego człowieka, teraz, kiedy poślubiłam go - wiem, że dobrze zrobiliśmy tyle czekając ze ślubem, bo mam całkowitą pewność, że to mądra i przemyślana decyzja. Jedyne czego nam brakuje do szczęścia to "tupot małych nóżek...", ale myślę, że karta niedługo się odwróci i zaświeci dla nas słońce!
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 20:44   #27
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

to ja chce juz wyjsc za mąż jak tak czytam Wasze komentytaka stara juz jestem
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 20:45   #28
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

moja pierwsz miłość uczuciowo seksualna (17lat mielismy oboje) wyglada o wiele lepiej teraz niz przed laty ale dalej jest z moja najlepsza przyjaciółką dla ktorej mnie zostawił (jakies 5 lat juz bedzie- nawet nie wiedzialam) wiec byłabym zona filozofa i wspaniałego gitarzysty ale nie byłabym szczesliwa. drugi...wlasnie dziecko mu sie urodziło a ego ma wieksze niz wieza eiffla, trzeci...siedzi w pace..jaki miło..no i ten czwarty ("do trzech razy sztuka lecz co gdy za czwartym wypłynie ta nauka - K.Staszewski swiezy zwiazek ale kto wie - czuje ze to TEN
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 20:56   #29
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
to ja chce juz wyjsc za mąż jak tak czytam Wasze komentytaka stara juz jestem
faktycznie,a wystapilas juz o emeryture?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 21:01   #30
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Fajny temat

ja gdybym wyszla za pierwszego to nosilabym paczki do pierdla :-D no chyba ze juz wyszedl
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.