Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:) - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-29, 21:09   #4291
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez wiola1906 Pokaż wiadomość
O jak się cieszę,że w końcu jest ktoś z podobnymi do mnie wymiarami Bo porównując z innymi czuję się jak prosiak
Wzrost: 171cm
Biust:89 cm
Pod biustem 74 cm
Talia: 69 cm
Biodra :98 cm
udo: 58 cm
łydka: 37 cm
rozm.buta 39/40

Heh
jak to mówią -> facet nie pies, na kości nie leci
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:20   #4292
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

*piękna
Oceniam, nie oceniam, ale z tego co widzę, to wiele dziewczyn, z tego wątku, po prostu zakrawają , bo przy moim wzroście wadze choćby 59kg odchudzać się jeszcze, to Troszkę wygląda, jakby wiele wizażanek po prostu propagowało sposób życia wg pro-ana. I te zachwyty o jakie masz cudne wymiary (a kobietka wysoka a normalnie chuudaa aż kości widać)... No kurka flaczek! Kobitka pełnoletnia powinna wyglądać, jak kobieta a nie nastolatka!!!
A jak podałam swoją wagę i wymiary, to wątpię, czy jakaś dziewuszka mi pozazdrości, z tych tutaj, które piszą swoje cm

wiola i tewa Bo babka to trochę musi mieć Nie ma to tamto, facet musi na czymś oczko zawiesić
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3


Edytowane przez dziuba85
Czas edycji: 2009-04-29 o 21:26
dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:41   #4293
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
*piękna
Oceniam, nie oceniam, ale z tego co widzę, to wiele dziewczyn, z tego wątku, po prostu zakrawają , bo przy moim wzroście wadze choćby 59kg odchudzać się jeszcze, to Troszkę wygląda, jakby wiele wizażanek po prostu propagowało sposób życia wg pro-ana. I te zachwyty o jakie masz cudne wymiary (a kobietka wysoka a normalnie chuudaa aż kości widać)... No kurka flaczek! Kobitka pełnoletnia powinna wyglądać, jak kobieta a nie nastolatka!!!
A jak podałam swoją wagę i wymiary, to wątpię, czy jakaś dziewuszka mi pozazdrości, z tych tutaj, które piszą swoje cm

wiola i tewa Bo babka to trochę musi mieć Nie ma to tamto, facet musi na czymś oczko zawiesić
No właśnie więc weż pod uwagę że część dziewczyn wypowiadających się to właśnie nastolatki ;P Np taka ja mam 19 lat i mam niedowagę ale wygladam dobrze i taka się sobie podobam bo mimo takiej wagi mam na czym usiąsc i wcale szkieletem nie jestem, jak dorosnę i będę miała 30 lat to owszem bede chciała mieć nieco pełniejsze kształty ale też bez przesady. Z reszta każdy ma jakiś swój gust i o ile nie wiąze się to z pogorszeniem zdrowia niech sobie wygląda jak chce. I mówienie że facet na chudą nie poleci jest w tym momencie prowokacją żeby te chudzielce zaczely negować Twoją tuszę.
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:49   #4294
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
No właśnie więc weż pod uwagę że część dziewczyn wypowiadających się to właśnie nastolatki ;P Np taka ja mam 19 lat i mam niedowagę ale wygladam dobrze i taka się sobie podobam bo mimo takiej wagi mam na czym usiąsc i wcale szkieletem nie jestem, jak dorosnę i będę miała 30 lat to owszem bede chciała mieć nieco pełniejsze kształty ale też bez przesady. Z reszta każdy ma jakiś swój gust i o ile nie wiąze się to z pogorszeniem zdrowia niech sobie wygląda jak chce. I mówienie że facet na chudą nie poleci jest w tym momencie prowokacją żeby te chudzielce zaczely negować Twoją tuszę.

Prowokacją?? Hehe. No raczej nie miałam tego na myśli...
A moja tusza, jak to nazwałaś- widzisz, moje BMI jest odpowiednie, a Ty nazywasz tuszą dobrą wagę do wzrostu. No trochę nie rozumiem... Twojego toku myślenia.
Po prostu sama chyba uważasz, że jeśli ktoś nie waży mało, to już ma tuszę- czyli, że jest się puszystą,otyłą,tęga- nie no padaka...

Pozdrawiam i nie denerwuj się Bo to niezdrowe.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:56   #4295
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Prowokacją?? Hehe. No raczej nie miałam tego na myśli...
A moja tusza, jak to nazwałaś- widzisz, moje BMI jest odpowiednie, a Ty nazywasz tuszą dobrą wagę do wzrostu. No trochę nie rozumiem... Twojego toku myślenia.
Po prostu sama chyba uważasz, że jeśli ktoś nie waży mało, to już ma tuszę- czyli, że jest się puszystą,otyłą,tęga- nie no padaka...

Pozdrawiam i nie denerwuj się Bo to niezdrowe.
Słowa tusza użyłam ironicznie, (powinnam je zapisac w cudzysłowie) jako że Ty z góry założyłaś że będą się śmiać z Ciebie a jakbyś uwżnie czytała, to zauważyłabyś, że napisałam że nie jesteś gruba. A swoje zdanie już wyraziłam-jako młoda dziewczyna wolę być szczupła (wg tabel mam niedowagę) ale to mi odpowiada i nie tylko mi, jak bedę starsza wtedy bedę mogła nieco przybrać i mieć bardziej kobiece kształty.
I ja jestem niezwykle spokojną osobą za to Ty - nie no padaka... więc może do siebie powinnas kierować tę ostatnią radę
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 22:11   #4296
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Słowa tusza użyłam ironicznie, (powinnam je zapisac w cudzysłowie) jako że Ty z góry założyłaś że będą się śmiać z Ciebie a jakbyś uwżnie czytała, to zauważyłabyś, że napisałam że nie jesteś gruba. A swoje zdanie już wyraziłam-jako młoda dziewczyna wolę być szczupła (wg tabel mam niedowagę) ale to mi odpowiada i nie tylko mi, jak bedę starsza wtedy bedę mogła nieco przybrać i mieć bardziej kobiece kształty.
I ja jestem niezwykle spokojną osobą za to Ty - nie no padaka... więc może do siebie powinnas kierować tę ostatnią radę

My ludzie z ''tuszą'' mamy duże temperamenty...
Hm... no i trzeba używać '' ..", bo to ułatwia komunikację Tak na przyszłość. Nie siedzę Ci w głowie no i nie wiem, co tam sobie myślisz... Ale Ty chyba w mojej siedzisz, bo wiesz jaka jestem

Co do niedowagi, mnie chodzi o to, żeby tego nie propagować, bo niestety ten wątek, to robi... Ot, o co mi chodziło. Nie wiem, czemu stajesz w ''obronie'' wychudzonych dziewczyn, nie widzę potrzeby... Naprawdę.

Ale widzę, że nie ma sensu ta dyskusja, więc opuszczam ten wątek, aby nie przeszkadzać w reklamie szkieletów
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 22:24   #4297
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
My ludzie z ''tuszą'' mamy duże temperamenty...
Hm... no i trzeba używać '' ..", bo to ułatwia komunikację Tak na przyszłość. Nie siedzę Ci w głowie no i nie wiem, co tam sobie myślisz... Ale Ty chyba w mojej siedzisz, bo wiesz jaka jestem

Co do niedowagi, mnie chodzi o to, żeby tego nie propagować, bo niestety ten wątek, to robi... Ot, o co mi chodziło. Nie wiem, czemu stajesz w ''obronie'' wychudzonych dziewczyn, nie widzę potrzeby... Naprawdę.

Ale widzę, że nie ma sensu ta dyskusja, więc opuszczam ten wątek, aby nie przeszkadzać w reklamie szkieletów
Nie wiem skąd w Tobie tyle złośliwości. Domniemam że nie o zazdrość chodzi bo wydaje mi się że jesteś już zbyt dorosła na takie głupoty i nie rozumiem czemu tak krytycznie podchodzisz do tego że ktoś chce być szczupły. To że ktoś ma 3kg niedowagi nie znaczy że jest szkieletem
I nie wiem skąd wniosek że w Twojej głowie siedzę, ja tylko wyciągam wnioski i wyrażam swoje spostrzeżenia, ot i tyle. A ten wątek absolutnie reklamą "szkieletów" nie jest i nie wiem skąd ten pomysł
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 13:35   #4298
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Pouczający wątek, a ja wierzyłam, że ważąc 60 kg przy 170 jestem szczupła a tu szczupłość zaczyna się dopiero przy niedowadze...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:51   #4299
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Pouczający wątek, a ja wierzyłam, że ważąc 60 kg przy 170 jestem szczupła a tu szczupłość zaczyna się dopiero przy niedowadze...
A nadwaga przy wadze prawidłowej . To ja już chyba otyła jesteem.
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:40   #4300
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Pouczający wątek, a ja wierzyłam, że ważąc 60 kg przy 170 jestem szczupła a tu szczupłość zaczyna się dopiero przy niedowadze...
No wiesz jak ostatnio przegladałam swój bilans który miałam robiony jak miałam 10 lat i wtedy miałam sporą niedowagę a tam pani pielęgniarka w rubryce z zastrzerzeniami i podejrzeniami wszedzie pisała "szczupła"

Smieszne to
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 19:00   #4301
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

i ja wpiszę... Nie po to, by się chwalić - o nie, nie ma kompletnie czym, nie po to, by się użalać nad sobą, jaka to ja tłusta i w ogóle. Po to wpiszę, by za jakiś czas porównać... i -mam nadzieję- pocieszyć się, że jestem chudsza niż jakiś czas temu

wzrost - 159
waga - 56,5
biust - 95
talia - 72
biodra - 90
udo -48
łydka - 38

widać, co trzeba poprawić i poprawię! a jak!
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41

Edytowane przez rozwydrzona
Czas edycji: 2009-04-30 o 21:36
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 20:20   #4302
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
My ludzie z ''tuszą'' mamy duże temperamenty...
Hm... no i trzeba używać '' ..", bo to ułatwia komunikację Tak na przyszłość. Nie siedzę Ci w głowie no i nie wiem, co tam sobie myślisz... Ale Ty chyba w mojej siedzisz, bo wiesz jaka jestem

Co do niedowagi, mnie chodzi o to, żeby tego nie propagować, bo niestety ten wątek, to robi... Ot, o co mi chodziło. Nie wiem, czemu stajesz w ''obronie'' wychudzonych dziewczyn, nie widzę potrzeby... Naprawdę.

Ale widzę, że nie ma sensu ta dyskusja, więc opuszczam ten wątek, aby nie przeszkadzać w reklamie szkieletów

chyba za bardzo wziełaś do siebie uwagi Pięknej bo z tego co przeczytałam nie wynikało wcale zeby ci dopiec albo promować szkieleciki wątek ten też nie ma tego na celu... akurat większość dziewczyn podających wymiary jest chudsza, więc może trzeba byłoby się zastanowić czemu te 'przy kości' nie udzielają się... i nie obarczać winą tych chudzielców

wracaj wracaj i się nie obrażaj!! potrzebne są tu różne punkty widzenia
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:02   #4303
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
chyba za bardzo wziełaś do siebie uwagi Pięknej bo z tego co przeczytałam nie wynikało wcale zeby ci dopiec albo promować szkieleciki wątek ten też nie ma tego na celu... akurat większość dziewczyn podających wymiary jest chudsza, więc może trzeba byłoby się zastanowić czemu te 'przy kości' nie udzielają się... i nie obarczać winą tych chudzielców

wracaj wracaj i się nie obrażaj!! potrzebne są tu różne punkty widzenia
Dziękuję, że starasz się to wyjasnić. Faktycznie nie rozumiem skąd taki atak na moje słowa w których przeciez zadnej propagandy chudzielców nie było
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:15   #4304
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
wzrost - 159
waga - 56,5
biust - 95
talia - 81
biodra - 90
udo -48
łydka - 38

widać, co trzeba poprawić i poprawię! a jak!
Masz całkiem fajne wymiary Fajny biuscik Mam tylko wątpliwosci co do Twojej tali Mierzyłaś się w najwęższym miejscu ciała czy w okolicach kości biodrowych:roll eyes:
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:29   #4305
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

przy pepku :/ a to wyżej? w najwęższym całkiem? :P
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:32   #4306
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
przy pepku :/ a to wyżej? w najwęższym całkiem? :P
Talia jest w najwęższym miejscu i podejrzewam, że tam masz mniej
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:36   #4307
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

zaraz więc czynię poprawki... 72... 'mała' różnica
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 00:52   #4308
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
My ludzie z ''tuszą'' mamy duże temperamenty...
Hm... no i trzeba używać '' ..", bo to ułatwia komunikację Tak na przyszłość. Nie siedzę Ci w głowie no i nie wiem, co tam sobie myślisz... Ale Ty chyba w mojej siedzisz, bo wiesz jaka jestem

Co do niedowagi, mnie chodzi o to, żeby tego nie propagować, bo niestety ten wątek, to robi... Ot, o co mi chodziło. Nie wiem, czemu stajesz w ''obronie'' wychudzonych dziewczyn, nie widzę potrzeby... Naprawdę.

Ale widzę, że nie ma sensu ta dyskusja, więc opuszczam ten wątek, aby nie przeszkadzać w reklamie szkieletów
Nie rozumiem wrogości niektórych osób. Część dziewczyn, które tu pisały ma niedowagę, widzą to i chcą przytyć. To smutne jeśli ktoś się stara, widzi to,że waży trochę za mało itp,a potem słyszy szkielet,faceci nie lecą na kości, czy oskarżenia o zaburzenia odżywiania. Nie sądzę,żeby komuś z nadwagą było miło słyszeć obraźliwe określenia pod swoim adresem [nie chcę żadnych przytaczać , żeby kolejnej awantury nie wywoływać :P], więc po co obrażać drugą stronę? Tym bardziej,że nie każda dziewczyna z niedowagą jest wychudzona, głodująca, albo chora.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 16:13   #4309
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

zapewne przybędzie mi zamiast ubyc cm w brzuchu, bo właśnie pałaszuję czekoladę. :/
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 19:14   #4310
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez GreyLovex3 Pokaż wiadomość
zapewne przybędzie mi zamiast ubyc cm w brzuchu, bo właśnie pałaszuję czekoladę. :/

hehehehe na zdrowie :p

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem wrogości niektórych osób. Część dziewczyn, które tu pisały ma niedowagę, widzą to i chcą przytyć. To smutne jeśli ktoś się stara, widzi to,że waży trochę za mało itp,a potem słyszy szkielet,faceci nie lecą na kości, czy oskarżenia o zaburzenia odżywiania. Nie sądzę,żeby komuś z nadwagą było miło słyszeć obraźliwe określenia pod swoim adresem [nie chcę żadnych przytaczać , żeby kolejnej awantury nie wywoływać :P], więc po co obrażać drugą stronę? Tym bardziej,że nie każda dziewczyna z niedowagą jest wychudzona, głodująca, albo chora.

jakiej wrogości?? niektóre dziewczyny ważą duuużo poniżej normy więc inne starają się wybić im z głowy odchudzanie... więc to chyba dobrze :p

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Dziękuję, że starasz się to wyjasnić. Faktycznie nie rozumiem skąd taki atak na moje słowa w których przeciez zadnej propagandy chudzielców nie było
a proszę, napisałam tylko to co zauważyłam
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 19:55   #4311
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)



Któraś mi żula wspiera???


Dobra, może moje wypowiedzi mogły brzmieć niemiło... okres... Sorki.

Ale trochę mnie piękna nie zrozumiała. Chodziło mi o dziewczyny, które mało ważą a ... chcą jeszcze mniej...
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 20:06   #4312
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

no 'reklama szkieletów' raczej szczególnie przyjazne nie było

Co do wybijania z głowy odchudzania, to wydaje mi się,że 'normalne' dziewczyny, które są za chude , widzą to,a tym z zaburzeniami odżywiania hasła w stylu 'wyglądasz jak szkielet' raczej mówi,że osiągają cel.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 20:23   #4313
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
no 'reklama szkieletów' raczej szczególnie przyjazne nie było

Co do wybijania z głowy odchudzania, to wydaje mi się,że 'normalne' dziewczyny, które są za chude , widzą to,a tym z zaburzeniami odżywiania hasła w stylu 'wyglądasz jak szkielet' raczej mówi,że osiągają cel.
nie popadajmy w paranoję! nic złego się nie wydarzyło, po prostu kazdy ma prawo wyrazic swoją opinię a zamieszczając tu swoje wymiary trzeba się liczyć z tym ze ktoś może nas skrytykować... a czepianie się i wyciąganie słów z kontekstu nic nie da.
a jezeli czujesz się urażona albo uważasz ze ktoś przegina zgłoś to moderatorom... proste

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

dziuba85
tak tak, te nasze babskie dolegliwości, różnie to z nimi bywa
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-05-01 o 20:22
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 09:27   #4314
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Zgadzam sie z Wami dziewczęta ale też jest taka kwestia że jesli ktos ma te 3kg niedowagi to nie znaczy ze jest "za chudy" A dawno już nie zauwazyałam wypowiedzi żeby jakaś dziewczyna o dużej niedowadze chciała jeszcze schudnąć. (i całe szczęsdcie)
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 09:47   #4315
Nadya
Rozeznanie
 
Avatar Nadya
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 887
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Wzrost-162
Waga-47
Biust- 75
Talia- 60 cm
Biodra-83
Udo-49 - niby jestem drobna, a uda mam jakieś niebardzo do mojej figury;/
Łydka-32
__________________
mój wątek wymianowy


Edytowane przez Nadya
Czas edycji: 2009-05-02 o 09:49
Nadya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 10:39   #4316
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Nadya Pokaż wiadomość
Wzrost-162
Waga-47
Biust- 75
Talia- 60 cm
Biodra-83
Udo-49 - niby jestem drobna, a uda mam jakieś niebardzo do mojej figury;/
Łydka-32

Czemu nie bardzo???


Mam więc pomysł. Jaką sylwetkę, wymiary uważacie za idealną???
Dla osoby o wzroście 170cm, 165cm, 160cm itd.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3


Edytowane przez dziuba85
Czas edycji: 2009-05-02 o 10:42
dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 12:26   #4317
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

też mi się wydaje że udo jest w sam raz

dla mnie idealne figury to figury proporcjonalne do wzrostu
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 14:07   #4318
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

nic mnie nie uraziło Sugerowałam tylko,że to bez sensu, bo ktoś może poczuć się urażony,a i tak to nic nie pomoże tym, którym należy pomóc
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 16:02   #4319
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
dla mnie idealne figury to figury proporcjonalne do wzrostu
zgadzam się!

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość


Któraś mi żula wspiera???

jasneee, w miarę możliwości
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 16:04   #4320
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
jasneee, w miarę możliwości

To dziękuję ślicznie Fajowa gra:P W ogóle, to już dziś wyczerpany limit wspierania A szkoda.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.