Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 16:56   #601
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Oj dziewczynki nie dobre!!! Tak o tym Seboradinie pisałyście, że w końcu poleciałam do sklepu i go sobie kupiłam!!! Ale to w sumie i dobrze, bo wczoraj skończył mi się tonik Goldwell.
My? Niedobre?

Virka a Seboradinu można uzywac również do wcierek-samoróbek? Zamias tej odżywki Jantar, soków z Phytopharmu itd?

Wklejam w końcu tą liste olejków o która któraś prosila Przepraszam że tak długo ale zanim ja cos znajde u siebie w komuterze to troche potrwa Tylko że te olejki sa znowu pomieszane ale wczesniej byly podane które sa które wiec myśle że problemu nie bedzie

NORMALNE
LAWENDOWY
ROZMARYNOWY
CYTRYNOWY
EUKALIPTUSOWY
PIETRUSZKOWY
GERANIOWY
MARCHEWKOWY
WIESIOŁKOWY
ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW
Z PESTEK BRZOSKWINI

JASNE
RUMIANKOWE
CYTRYNOWY

WŁOSY CIEMNE
SZAŁWIOWY

WŁOSY RUDE
MARCHEWKOWY

SUCHE
LAWENDOWY
ROZMARYNOWY
PIETRUSZKOWY
GERANIOWY
MARCHEWKOWY
BRZOZOWY
KRWAWNIKOWY
SANDAŁOWY
OLEJE ROŚLINNE
JOJOBA
ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW
AVOCADO

PRZETŁUSZCZAJĄCE SIĘ
LAWENDOWY
ROZMARYNOWY
CYTRYNOWY
EUKALIPTUSOWY
BRZOZOWY
KRWAWNIKOWY
CYPRYSOWY
PIMENTOWY
SZAŁWII LEKARSKIE
TYMIANKOWY
BERGAMOTOWY
YLANGOWY
DRZEWA HERBACIANEGO
WIESIOŁKOWY
SEZAMOWY
Z PESTEK BRZOSKWINI

WYPADAJĄCE
ROZMARYNOWY
CYTRYNOWY
MARCHEWKOWY
BRZOZOWY
CYPRYSOWY
Z SZAŁWII LEKARSKIE
TYMIANKOWY
JOJOBA
WIESIOŁKOWY
Z RUMIANKU RZYMSKIEGO
PALMAROZOWY
SZAŁWII MUSZ.

WŁOSY Z ŁUPIEŻEM
LAWENDOWY
ROZMARYNOWY
CYTRYNOWY
EUKALIPTUSOWY
MARCHEWKOWY
BRZOZOWY
CYPRYSOWY
PIMENTOWY
SZAŁWII LEKARSKIE
TYMIANKOWY
JOJOBA
WIESIOŁKOWY
OLEJEK PACZULOWY

DELIKATNE
I ZNISZCZONE

LAWENDOWY
PIETRUSZKOWY
MARCHEWKOWY
BRZOZOWY
SANDAŁOWY
TYMIANKOWY
JOJOBA
WIESIOŁKOWY
ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW
Z SZAŁWII MUSZ
RUMIANKOWY
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:28   #602
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
My? Niedobre?

>
</p>
Dobre, dobre! Kooochane
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:31   #603
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
</p>
Dobre, dobre! Kooochane
No i tak ma byc Rozumiem że seboradin podpasował?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:32   #604
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Mam pytanie.
Wiele już się przewijało o tej odżywce do włosów jantar, jednak żadna nie napisała że szybko po niej rosną włosy, czyli ma się rozumieć, że na porost to zbytnio wpływu ona nie ma?
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:37   #605
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
No i tak ma byc Rozumiem że seboradin podpasował?
Czy podpasował? Hm... Jeszcze nie wiem. Zużyłam jedną buteleczkę Seboradinu jakies 2 miesiące temu mniej więcej i własnie ta co teraz kupiłam to będzie druga. Po tamtej pierwszej żadnych spektakularnych efektów nie było, ale po jednej buteleczce to chyba nie ma się czego spodziewać... Zobaczę, może ta druga cos juz podziała.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 21:49   #606
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Virka a Seboradinu można uzywac również do wcierek-samoróbek? Zamias tej odżywki Jantar, soków z Phytopharmu itd?
Wiesz co, nie zastanawiałam się...
Myślę, że jeśli już samoróbki domowe, to ograniczyć konserwanty i inną chemię do minimum
Więc seboradin będzie sam, a domowe samoróbki na ziółkach i mleczku
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 08:57   #607
ulna
Raczkowanie
 
Avatar ulna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 90
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
NORMALNE
LAWENDOWY
ROZMARYNOWY
CYTRYNOWY
EUKALIPTUSOWY
PIETRUSZKOWY
GERANIOWY
MARCHEWKOWY
WIESIOŁKOWY
ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW
Z PESTEK BRZOSKWINI

JASNE
RUMIANKOWE
CYTRYNOWY

WŁOSY CIEMNE
SZAŁWIOWY

WŁOSY RUDE
MARCHEWKOWY

SUCHE
LAWENDOWY
ROZMARYNOWY
PIETRUSZKOWY
GERANIOWY
MARCHEWKOWY
BRZOZOWY
KRWAWNIKOWY
SANDAŁOWY
OLEJE ROŚLINNE
JOJOBA
ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW
AVOCADO

PRZETŁUSZCZAJĄCE SIĘ
LAWENDOWY
ROZMARYNOWY
CYTRYNOWY
EUKALIPTUSOWY
BRZOZOWY
KRWAWNIKOWY
CYPRYSOWY
PIMENTOWY
SZAŁWII LEKARSKIE
TYMIANKOWY
BERGAMOTOWY
YLANGOWY
DRZEWA HERBACIANEGO
WIESIOŁKOWY
SEZAMOWY
Z PESTEK BRZOSKWINI

WYPADAJĄCE
ROZMARYNOWY
CYTRYNOWY
MARCHEWKOWY
BRZOZOWY
CYPRYSOWY
Z SZAŁWII LEKARSKIE
TYMIANKOWY
JOJOBA
WIESIOŁKOWY
Z RUMIANKU RZYMSKIEGO
PALMAROZOWY
SZAŁWII MUSZ.

WŁOSY Z ŁUPIEŻEM
LAWENDOWY
ROZMARYNOWY
CYTRYNOWY
EUKALIPTUSOWY
MARCHEWKOWY
BRZOZOWY
CYPRYSOWY
PIMENTOWY
SZAŁWII LEKARSKIE
TYMIANKOWY
JOJOBA
WIESIOŁKOWY
OLEJEK PACZULOWY

DELIKATNE
I ZNISZCZONE

LAWENDOWY
PIETRUSZKOWY
MARCHEWKOWY
BRZOZOWY
SANDAŁOWY
TYMIANKOWY
JOJOBA
WIESIOŁKOWY
ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW
Z SZAŁWII MUSZ
RUMIANKOWY
Super! Rozmarynowy i tymiankowy juz mam, teraz jeszcze lawendowy i sandałowy! Uwielbiam olejki .
__________________
Miesiąc bez ciepłej wody i włosy urosły jakieś 5 cm! ura!
ulna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 12:49   #608
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Czy podpasował? Hm... Jeszcze nie wiem. Zużyłam jedną buteleczkę Seboradinu jakies 2 miesiące temu mniej więcej i własnie ta co teraz kupiłam to będzie druga. Po tamtej pierwszej żadnych spektakularnych efektów nie było, ale po jednej buteleczce to chyba nie ma się czego spodziewać... Zobaczę, może ta druga cos juz podziała.
Miejmy nadzieje

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie zastanawiałam się...
Myślę, że jeśli już samoróbki domowe, to ograniczyć konserwanty i inną chemię do minimum
Więc seboradin będzie sam, a domowe samoróbki na ziółkach i mleczku
Ale czasem trzeba cos rozpuscic, a alkohol ponoc lepiej transportuje skladniki aktywne do skory, chociaż Kokuryu w jakimś wątku pisala że badania udowodnily że to wcale nie dziala W każdym razie mnie to juz nie dotyczy A seboradinu też nie kupuje...raczej, bo znajac mnie to jeszcze moge sie rozmyślic.

Cytat:
Napisane przez ulna Pokaż wiadomość
Super! Rozmarynowy i tymiankowy juz mam, teraz jeszcze lawendowy i sandałowy! Uwielbiam olejki .
Ja też uwielbiam i też mam wlasnie te dwa Planuje zakup jeszcze jednego w najbliższym czasie (prawdopodobnie bedzie to wlasnie lawendowy bo jak widac jest "uniwersalny"
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:23   #609
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ale czasem trzeba cos rozpuscic, a alkohol ponoc lepiej transportuje skladniki aktywne do skory, chociaż Kokuryu w jakimś wątku pisala że badania udowodnily że to wcale nie dziala W każdym razie mnie to juz nie dotyczy A seboradinu też nie kupuje...raczej, bo znajac mnie to jeszcze moge sie rozmyślic.
To zależy jakie "samoróbki" robisz
Jeśli takie gdzie potrzebny jest alkohol, to proszę bardzo
Ja w domowych samoróbkach nie mam niczego gdzie alkohol jest niezastąpiony, a seboradin dzisiaj zakupiłam , bo na rzepkę juz nie ma szans
Wzmocnię Seboradin wit. B6 i wit. PP w ampułkach i działam, mając olbrzymią nadzieję, że mi pomoże
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:37   #610
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
To zależy jakie "samoróbki" robisz
Jeśli takie gdzie potrzebny jest alkohol, to proszę bardzo
Ja w domowych samoróbkach nie mam niczego gdzie alkohol jest niezastąpiony, a seboradin dzisiaj zakupiłam , bo na rzepkę juz nie ma szans
Wzmocnię Seboradin wit. B6 i wit. PP w ampułkach i działam, mając olbrzymią nadzieję, że mi pomoże
Tak szczerze to ja nic jeszcze nie robie Nie wiem czy jest sens zamawiac te wszystkie skladniki od thanatosa bo znając mnie to nie bedzie mi sie chcialo tego robic Narazie bede wcierac ziółka i olejki eteryczne i zobaczymy
Mam nadzieje że seboradin pomoże Za jakiś czas zapytam sie o efekty, bo może ja też go wypróbuje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:16   #611
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
a seboradin dzisiaj zakupiłam , bo na rzepkę juz nie ma szans
Virko, ale jak to nie ma szans na rzepkę? Ja właśnie przyniosłam sobie około kilograma jędrnej i krzepkiej
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:38   #612
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Karla ale co to za olejki?
eteryczne?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 15:29   #613
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Ja dzisiaj po pracy ide kupić tonik Seboradin. Po trzech miesiącach regularnego stosowania, zwłaszcza w okolice "zakoli" zauważyłam, że odrastaja mi włosy. Na razie cienkie i delikatne, ale jest ich sporo - nigdy nie miałam włosów w tych miejscach!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 15:31   #614
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj po pracy ide kupić tonik Seboradin. Po trzech miesiącach regularnego stosowania, zwłaszcza w okolice "zakoli" zauważyłam, że odrastaja mi włosy. Na razie cienkie i delikatne, ale jest ich sporo - nigdy nie miałam włosów w tych miejscach!
Ja też tak chcę
Którego Seboradinu używasz??
Czy każdy działa tak samo?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 15:50   #615
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja też tak chcę
Którego Seboradinu używasz??
Czy każdy działa tak samo?
Mam chyba ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-rzodkwia.html
Kolor na zdjęciu troche inny niz mój, ale opis by sie zgadzał. Jak na razie to jedyny produkt Seboradin jakiego używalam, ale wydaje mi się, że te np. z żeń-szeniem mają trochę inne działanie, sa chyba bardziej dla pielęgnacji włosów zniszczonych i suchych niż dla typowo cienkich i delikatnych Notabene, stosowalam Seboradin regularnie, średnio co drugi dzień i kupiony przed Bozym Narodzeniem starczył mi do przedwczoraj.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 16:08   #616
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj po pracy ide kupić tonik Seboradin. Po trzech miesiącach regularnego stosowania, zwłaszcza w okolice &quot;zakoli&quot; zauważyłam, że odrastaja mi włosy. Na razie cienkie i delikatne, ale jest ich sporo - nigdy nie miałam włosów w tych miejscach!
Fajnie Mi po Waxie i lotionach Petrole wyrosło tyle nowych włosów, że zmniejszyła mi się wysokość czoła... Hm... wiem, że to może dziwnie brzmi. Co lepsze-na linii czoła wciąż mi rosną nowe włosy. W końcu chyba się zrosną z brawiami jak tak dalej pójdzie : Szyja też mi nieco już zarosła. Szkoda tylko, że szybciej nie chcą rosnąć.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 16:13   #617
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Fajnie Mi po Waxie i lotionach Petrole wyrosło tyle nowych włosów, że zmniejszyła mi się wysokość czoła... Hm... wiem, że to może dziwnie brzmi. Co lepsze-na linii czoła wciąż mi rosną nowe włosy. W końcu chyba się zrosną z brawiami jak tak dalej pójdzie : Szyja też mi nieco już zarosła. Szkoda tylko, że szybciej nie chcą rosnąć.
Z linia czoła mam tak samo - wyrastają mi nowe włosy, przez co ta linia robi sie nieco zygzakowata i jak odgarniam włosy do tyłu, to odrastające na linii czoła włosy wyglądają jak malutka grzywka. Na razie są krótkie, więc sterczą do góry, ale efekty widać i to zdecydowanie
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 18:56   #618
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Z linia czoła mam tak samo - wyrastają mi nowe włosy, przez co ta linia robi sie nieco zygzakowata i jak odgarniam włosy do tyłu, to odrastające na linii czoła włosy wyglądają jak malutka grzywka. Na razie są krótkie, więc sterczą do góry, ale efekty widać i to zdecydowanie
Hehehehe - śmieszne te włoski są. A jak na przykład zrobię sobie przedziałek na środku głowy i wygładzę włosy na boki to nie ma mowy żebym wyszła tak do ludzi!!! Bo w zdłuż przedziałak mam takiego "jeża" delikatnego z nowo wyrośniętych włosków. Eh...muszę włosy zaczesywać do góry
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:18   #619
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mam chyba ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-rzodkwia.html
Kolor na zdjęciu troche inny niz mój, ale opis by sie zgadzał. Jak na razie to jedyny produkt Seboradin jakiego używalam, ale wydaje mi się, że te np. z żeń-szeniem mają trochę inne działanie, sa chyba bardziej dla pielęgnacji włosów zniszczonych i suchych niż dla typowo cienkich i delikatnych Notabene, stosowalam Seboradin regularnie, średnio co drugi dzień i kupiony przed Bozym Narodzeniem starczył mi do przedwczoraj.
Dzięki
Skoro mama sprzeciwia się miksturom z surowej rzepki to może kupię sobie ten Seboradin
Tylko nie wiem co na to moja skóra Bo w tym momencie jest strasznie sucha i swędzi i własnie próbuje ją leczyc...
Dermatolozka stwierdzila ostatnio, ze mam troche przerzedzone włosy - pewnie na skutek farbowania...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:23   #620
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Virko, ale jak to nie ma szans na rzepkę? Ja właśnie przyniosłam sobie około kilograma jędrnej i krzepkiej
No to ja coś nie mogę znaleźć, w moim warzywniaku mówią, że na placu hurtowym w ogóle nie ma

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mam chyba ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-rzodkwia.html
Kolor na zdjęciu troche inny niz mój, ale opis by sie zgadzał. Jak na razie to jedyny produkt Seboradin jakiego używalam,
To działamy razem
Ja właśnie też go kupiłam i smaruję
Wzmocniłam go wit. PP i B6

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Fajnie Mi po Waxie i lotionach Petrole wyrosło tyle nowych włosów, że zmniejszyła mi się wysokość czoła... Hm... wiem, że to może dziwnie brzmi. Co lepsze-na linii czoła wciąż mi rosną nowe włosy. W końcu chyba się zrosną z brawiami jak tak dalej pójdzie : Szyja też mi nieco już zarosła. Szkoda tylko, że szybciej nie chcą rosnąć.
Ależ Wam zazdroszczę tych włosków na linii czoła, to moje największe marzenie, aby ją obniżyć Bo z natury mam wysokie czoło, a po przerzedzeniach coraz wyższe...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:28   #621
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki
Skoro mama sprzeciwia się miksturom z surowej rzepki to może kupię sobie ten Seboradin
Tylko nie wiem co na to moja skóra Bo w tym momencie jest strasznie sucha i swędzi i własnie próbuje ją leczyc...
Dermatolozka stwierdzila ostatnio, ze mam troche przerzedzone włosy - pewnie na skutek farbowania...
No ja nie wiem, czy przy swędzącej skórze głowy Seboradin Ci pomoże... on jest dośc ostry, zawiera rózne olejki i może Cię cholernie szczypać...
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
To działamy razem
Ja właśnie też go kupiłam i smaruję
Wzmocniłam go wit. PP i B6
Fajnie, te odrastające włoski sa pojedyncze, ale widoczne. To nie tak, że linia włosów mi się zupełnie obniżyła. Widać po prosty wyraźnie, że ta linia włosów jest nierówna i nieco zygzakowata. Ale zakola odrastają i to widzę na 100%, a przecież znam swoje włosy i wiem, że to nie złudzenie optyczne. Nie mówiąc o tym, że lekko zmniejszyło mi sie przetłuszczanie włosów - nadal myje codziennie, ale jak drugiego dnia nie mam czasu umyć, to nie wyglądają wcale źle.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:47   #622
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Fajnie, te odrastające włoski sa pojedyncze, ale widoczne. To nie tak, że linia włosów mi się zupełnie obniżyła. Widać po prosty wyraźnie, że ta linia włosów jest nierówna i nieco zygzakowata. Ale zakola odrastają i to widzę na 100%, a przecież znam swoje włosy i wiem, że to nie złudzenie optyczne. Nie mówiąc o tym, że lekko zmniejszyło mi sie przetłuszczanie włosów - nadal myje codziennie, ale jak drugiego dnia nie mam czasu umyć, to nie wyglądają wcale źle.
A mi sie własnie obniżyła linia włosów! Fakt, że ja przygodę z Petrole i Waxem zaczęłam kilka lat temu (3-4?) Najdłuższe z tych zupełnie na nowo wyrośniętych włosów maja 15 cm(te co sa tuż przy twarzy) a najkrótsze-hm...pół centymetra nie mają nawet. Jak spinam całe włosy do tyłu to te z przodu lataja mi dookoła głowy i nie da się ich upiąć. No i ciągle wyrastają mi nowe-coraz niżej. Dlatego się śmiałam,że niedługo chyba włosy mi się z brwiami zrosną VIRKO-to przyjeżdżaj do Warszawy! Pójdziemy razem na zakupy rzodkwiowe
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 10:49   #623
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Benek, no to sie nie dziwię efektom, ja tu 3 miesiące stosuję, a ty 3 lata... ale nasze doświadczenia skłaniaja mnie ku regularnemu stosowaniu Seboradinu
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:00   #624
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Benek, no to sie nie dziwię efektom, ja tu 3 miesiące stosuję, a ty 3 lata... ale nasze doświadczenia skłaniaja mnie ku regularnemu stosowaniu Seboradinu
No bo to stare dzieje - jeszcze wtedy nie znałam "wizażu" i tak na własną rekę kombinowałam. Stosowałam tyle, ale oczywiście z przerwami. Teraz tez przerzucam się na Seboradin, bo chcę przyspieszyć wzrost włosów (mam nadzieję, że się uda) a nowych juz nie chcę, bo i tak mam ich bardzo dużo.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:03   #625
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
VIRKO-to przyjeżdżaj do Warszawy! Pójdziemy razem na zakupy rzodkwiowe
Ha, żeby to było bliżej to bym przyjechała , bo w takiej sytuacji, drogo by mnie ta rzepka kosztowała...

Dajecie mi nadzieję, że za kilka lat obniżę moja linię czoła..., o ile wcześniej się nie powiększy...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:11   #626
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ha, żeby to było bliżej to bym przyjechała , bo w takiej sytuacji, drogo by mnie ta rzepka kosztowała..
No co prawda, to prawda - trochę się nie opłaca jechać po rzodkiew z Krakowa do Warszawy.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 16:30   #627
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Karla ale co to za olejki?
eteryczne?
Eteryczne Wczesniej byla jeszcze wklejona inna lista - opis każdego z olejków tzn do jakich wlosow sie nadaje, czyli na odwrót

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki
Skoro mama sprzeciwia się miksturom z surowej rzepki to może kupię sobie ten Seboradin
Tylko nie wiem co na to moja skóra Bo w tym momencie jest strasznie sucha i swędzi i własnie próbuje ją leczyc...
Dermatolozka stwierdzila ostatnio, ze mam troche przerzedzone włosy - pewnie na skutek farbowania...
Nie radze naprawde. Juz sam alkohol może podrażnic i dodatkowo wysuszyc wiec moze byc jeszczew gorzej a z leczenia nic nie wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
No bo to stare dzieje - jeszcze wtedy nie znałam "wizażu" i tak na własną rekę kombinowałam. Stosowałam tyle, ale oczywiście z przerwami. Teraz tez przerzucam się na Seboradin, bo chcę przyspieszyć wzrost włosów (mam nadzieję, że się uda) a nowych juz nie chcę, bo i tak mam ich bardzo dużo.
To prześlij mi je w paczce jak Ci wyrosną, bo mi sie bardzo przydadza
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 19:55   #628
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
To prześlij mi je w paczce jak Ci wyrosną, bo mi sie bardzo przydadza
Haaaaaaahahahahahahahahah ahahahha :To dobre - byś musiała chyba sobie je jakoś wszczepić? "zasadzić"? Hehehehehe.
A wracając do tematu - siedzę sobie z rzodkwią na skalpie TAK POTWORNIE ŻRĄCO-SZCZYPIĄCO-PALĄCĄ!!!!!!! No takiej to jeszcze nie miałam. To chyba rzodkiew na jakimś dopingu jest.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 19:59   #629
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Haaaaaaahahahahahahahahah ahahahha :To dobre - byś musiała chyba sobie je jakoś wszczepić? "zasadzić"? Hehehehehe.
A wracając do tematu - siedzę sobie z rzodkwią na skalpie TAK POTWORNIE ŻRĄCO-SZCZYPIĄCO-PALĄCĄ!!!!!!! No takiej to jeszcze nie miałam. To chyba rzodkiew na jakimś dopingu jest.
Na wszystko znajdzie sie sposób
To dobrze że pali bo znaczy że dziala....tzn chyba dobrze A robilas wczesniej jakis masaż głowy?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:02   #630
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Na wszystko znajdzie sie sposób
To dobrze że pali bo znaczy że dziala....tzn chyba dobrze A robilas wczesniej jakis masaż głowy?
Zrobiłam masaż skóry głowy już po nałożeniu soku z rzodkwi - za każdym razem tak robię.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 15:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.