Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 15:05   #4801
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Nebrasko, a jaka u Ciebie zajmuje?

W sumie nie jest też tak, ze mam jakieś listy w notesie i teraz Ci mogę przedstawić pierwszą trójkę na przykład

Ale po zastanowieniu dochodzę do wnioski, ze na czele znajduje sie niewatpliwie Kalina Jędrusik, talent, uroda i seksapil, ale jednocześnie nie jes to typ damulki, co to "bułkę przez bibułkę", ale kobieta z krwi i kości.

Anna Dymna - za całokształt

Barbara Brylska - jedna z najpiękniejszych i ,moim zdaniem, najmniej docenianych

Talent - oczywiście Janda. Też znam wiele osób, które widzą u niej drażniącą "manierę", ale to jest moim zdaniem bardzo powierzchowne postrzeganie i krzywdzące.

Jak ktoś widział choćby "Gorzkie łzy Petry von Kant" to na pewno tak nie pomyśli.

To tyle co mi przyszło na myśl póki co
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 15:08   #4802
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kilka dni mnie nie bylo, wiec witam wszystkich powrotnie .

A pachne upojna mieszanka Diesel Fuel For Life (fajna porzeczka z charakterem) z Elle YSL (moje ostatnie zapachowe odkrycie, fajna rozana konfiturka zatopiona w owocach, mmm ;-))) ).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 15:20   #4803
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze trzymam żeby drążki pasowały do szafy, o drzwiach nie wspominając....
O raju! Teraz to i ja zaczęłam za to trzymać...
Trochę mi to w pracy przeszkadza.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Sabbath nie zazdroszczę i życzę dużo siły, bo Ci się przyda.
Ja miałam coś podobnego w wakacje, kiedy przeprowadzaliśmy się do nowokupionego mieszkania.
Irkox - jak dla mnie najgorsze rozwiązanie to jednoczesne mieszkanie w lokalu, który się remontuje. To autentycznie może zabić. Albo przynajmniej (zgodnie z powiedzeniem) porządnie wzmocnić.

Co do mebli - u nas biblioteka wchodziła w rachubę tylko stamtąd - w żadnym innym sklepie nie było w ofercie4 nieczego, co pomieściłoby mój księgozbiór w jednym (nawet dośc sporym) pokoju. To muszą być po prostu oszklone półki od podłogi do sufitu i... i koniec. Nic innego.
A meble na wyniamr... No sorry - mam fatalne doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Taaak zakładamy stowarzyszenie nieprasowanych portek - cierpię bo mój małż jest z tych co muszę mieć wszystko " na listek"
To niech sobie prasuje.

Nie rozumiem tego podejścia.


Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
o wąłsnie to miałąm na myśli. ....
Oj Favkes - jesli Ty tak rozumiesz pojęcie frajdy... To ja bałabym się umówić z Tobą na "imprezę".

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5834591]No cóż, gdyby ów 20-latek znalazł się z nią sam na sam w sypialni, to zapewne kolana by mu zmiękły, ale ….ze strachu

Ricie H, to ona by mogła co najwyżej pedicure robić, gdyby tamta łaskawie zezwoliła.
[/quote]


Wybacz Kijanko, ale chyba przesadziłaś.

Tak krawiec kraje...
Hayworth - niewątpliwie kobietę interesującą i z charyzmą, znamy jednak z zupełnie innej perspektywy, niz Szapołowską. Nie mamy gwarancji, czy gdybyśmy miały (gdybyście miały) okazję oceniać ją nie jako wyidealizowaną, znaną z czarno-białego ekranu koncepcję kobiecości z wyskubanymi brwiami, za to bez cech osobowych, ludzkich - nie pojechałybyście po niej tak samo.
To tak, jak gdyby mieć pretensje do BB, że nie umarła po to, by stworzyć swoją legendę jak MM.

Hayworth była dobrą aktorką, Szapolowska jest dobrą aktorką - postponowanie jednaj z nich tylko dlatego, że ma tego pecha, że urodziła się w Polsce i jeszcze do tego żyje - mnie zdaje się... krzywdzące.

A co do owego dwudziestolatka... Gryx jako tutejszy przedstawiciel męskiej części populacji wyraźnie określił swoje zdanie.

Ogólnie nie sądzę jednak, by Grazyna Szapolowska była monstrum wzbudzającym strach - to stwierdzenie bardzo nieładne i ubliża właściwie wszystkim kobietom w wieku powiedzmy... średnim.
Bo ona jest akurat bardzo udanym egzemplarzem kobiety w średnim wieku. Myślicie, że pani w okolicach pięćdziesiątki może budzić już tylko strach?

Oczywiście nie każdego dwudziestolatka musi zachwycać, podobnie jak nie każdego czterdziestolatka. Nie ma bowiem kobiet, na które "lecą" wszyscy mężczyźni co do sztuki. Pozwolę sobie jednak pozostać przy swoim przekonaniu, że większośc mężczyzn (ludzi) doceni jej atrakcyjność.

Wasi TŻ-towie zaś pewnie częściowo z obowiązku mówią, że im się pani Grażyna nic, a nic nie podoba.
Pamiętam te systematycznie pojawiające się wątki z wyrzekaniami na TŻ-tów, którzy ośmielili się przyznać, że ich kobieta/żona/dziewczyna nie jest miss świata i że jakaś tam inna jest ładniejsza. Jak on mógł?! Skoro tak, to uczą się chłopy łgać zgodnie z wytycznymi, bo inaczej...


Za słowa Wojewódzkiego nie odpowiadam. To prowokator, efekciarz. Wierzę jednak, że mógł mówić szczerze. To znaczy, że takie ma swoje głupie, postmodernistyczne przekonanie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 15:27   #4804
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

U mnie dziś na świeczniku... Celine Dion "Spring in Paris"

Mój najnowszy nabytek
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 15:29   #4805
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Kilka dni mnie nie bylo, wiec witam wszystkich powrotnie .

A pachne upojna mieszanka Diesel Fuel For Life (fajna porzeczka z charakterem) z Elle YSL (moje ostatnie zapachowe odkrycie, fajna rozana konfiturka zatopiona w owocach, mmm ;-))) ).
khy, Twoja recenzja Elle sprawiła, że lecę dzisiaj na testy obowiązkowo
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 15:41   #4806
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
khy, Twoja recenzja Elle sprawiła, że lecę dzisiaj na testy obowiązkowo
Nosku, ale ja nie wiem, czy je polecac, w koncu prawie wszyscy je w recenzjach zjechali - z drugiej strony tak niesmialo polecam test calosciowy, moze na Tobie sie okaza tez takie fajne, jak na mnie .
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:10   #4807
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Przyszłyyyyyy!
Przyszły moje flaszki zmarzły na kość, biedulki i takie lekko omroziałe są, ale wreszcie są, bez trwałego ubytku. Uffff.
http://www.mfoto.pl/uploads/1713/dsc_2863_c4c89.jpg
Jestem teraz najszczęśliwszą z Papug i lubię nawet Szapołowską.
A tak jeszcze offtopując, to uważam, że była (a jak na swoje lata - jest) bardzo ładna, trzyma się nieźle, tylko ta maniera na o połowę młodszą seksbombę niezby służy jej wizerunkowi.

---
Wesprzyjcie, Wizażanki szlachetną inicjatywę społeczną

http://www.wykop.pl/link/33966/niech-sie-wlosi-zdziwia
a jak już wesprzecie, spójrzcie na wyniki głosowania:
http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/...Sondaggio=1504

---
Ciągle pachnę Desnudą. Choć już coraz słabiej...
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 16:21   #4808
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5834231]

A co do seksapilu Szapałowskiej , o którym tak nachalnie mówił Kuba Wojewódzki , to zastanawia mnie jeden fakt ,że w Polsce , gdy byłam dziewczynką Szapałowska była sex-bombą , gdy jestem kobietą słyszę ,że jest sex-bombą , pytanie czy jak będę babulinką to ona też będzie uchodzić za seksowną?! .
Osobiście pamiętam dawne filmy z jej udziałem i jej nienaganną figurę i urodę, ale to wieczne krygowanie się na kobietę, która jeszcze może poderwać i zauroczyć każdego, nawet młodego mężczyznę jest…..przynajmniej dla mnie żenujące.
Przychodzi chwila u każdego, nie tylko u kobiety, kiedy trzeba wykazać się szacunkiem dla samego siebie i zauważyć,że czas ma to do siebie, że nas zmienia i to jest nieuchronna i jak najbardziej naturalna kolej rzeczy.
Rozumiem, jeśli ktoś mając lat 30-ci udaję sam przed sobą,że ma 27, albo mając lat 40 zachowuje się jakby miał 35, ale jeśli kobieta mając lat 55, czy 60 stylizuję się na 30-tkę, to jest po prostu śmieszne i niemądre. Ale to jej problem, jeśli wpadła w ciąg i lubi się okłamywać.
Chciałabym być dobrze zrozumiana, nie chodzi mi o to, że ktoś po 50-tym , czy 60-tym roku życia ma siedzieć na d… i pierdzieć w stołek przed TV, albo ograniczyć się do pilnowania wnuków i chodzenia do kościoła. Niech każdy korzysta z życia, w tym seksualnego dopóki może, ale niech nie udaję,ze czas się go nie ima. To jest myślenie z gatunku:” wszyscy się starzeją, tylko nie ja” Dla otoczenia to jest często bardzo męczące. Wiem to z doświadczenia, bo mam taką ciotkę w rodzinie. Na szczęście jestem dorosła i zrozumiałam, że nie muszę się z nią spotykać.

P.S Ja także zauważyłam,ze każdy ruch tej kobiety jest przemyślany, że cały czas gra nawet jako prywatna osoba. Te opuszczanie głowy, śmiech i szybkie odchylenie głowy z włosami do tyłu w wykonaniu Pani Szapołowskiej u Kuby, to niby, co to miało być Rita Hayworth z Gildy?!:.
Gdy widzę takie zachowanie mogę tylko powiedzieć:MEIN GOTT.

Kropko, widzę,że jeśli chodzi o panią SZ mamy podobne odczucia.
Chcę także dodać,że nie jestem zazdrosnym babsztylem, który nie może przeboleć,że inna kobieta dobrze wygląda, nie mam skłonności.. wiadomo jakich, ale potrafię docenić urok kobiet i podziwiać jeśli mają to szczęście, że natura hojnie je obdarowała piękną twarzą i ciałem. A jeśli do tego maja klasę , to tym bardziej.
Szapałowska była swego czasu całkiem dobra aktorką, przede wszystkim miała to szczęście,ze grała u świetnych reżyserów, ale teraz jest moim zdaniem zmanierowaną, jak to ona o sobie mówi „gwiazdeczką”. Co wcale mnie nie cieszy, zawsze ze smutkiem patrzę jak można zupełnie niepotrzebnie zejść poniżej pewnego poziomu.
[/quote]

Kijanko kochana, zgadzam się z każdym Twoim słowem !

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ha, ja jestem w stanie przyjąć do wiadomości, że przesyłki czasem
Nie mogę się nie zgodzić.
Po tym, jak pani Sz. wypaliła swojego czasu do Jeremy-ego Ironsa "Ma pan buty pod kolor mojej szminki" na pewno nie powiem, że ta osoba ma klasę. Ogólne wrażenie też nienajciekawsze, imho - rzeczywiście, wydaje się, że jest całkowicie i niezachwianie zachwycona swoją osobą.
dobre

A ja z kolei pamiętam jak kiedyś sobie klnęła w programie "Mamy cię" - nie wiedziała wtedy, że jest nagrywana, nie udawała kokietki i zachowywała się jak na mój gust fatalnie, z jej ust wydobywały się słowa godne przysłowiowego szewca, na pewno nie było w jej zachowaniu żadnej klasy ! Wówczas pomyślałam sobie, że nie do końca jest taka jak zazwyczaj ją pokazują w TV.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Kijanko, nic tylko przyklasnąć. Zgadzam się z całą Twoją wypowiedzią na temat szanownej pani Sz.
Do tego jeszcze pięknie pachniesz Hah, ale się podlizałam
Ale z Ciebie podlizywacz, normalnie prawdziwy lizus

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Kijanko - zgadzam się każdym Twoim zdaniem w temacie pani Szapci.
Kobieta może być atrakcyjna mając lat 80, dlaczego nie. Ale nie udawajmy, że każdy, nawet 20tolatek na jej widok ma miękkie kolana. To już jest śmieszne. Ten wydumany zachwyt Kuby też był żałosny.

A co do Gildy... No cóż. Pani Grażyna jeszcze drugie tyle lat musiałaby żyć i ćwiczyć, żeby choć raz jej tak wyszło jak Ricie H.

Wiem, jestem wredna.
Czy wredna ? - Tego nie wiem, ale na pewno swoje racje masz i jestes szczera.


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Hayworth była dobrą aktorką, Szapolowska jest dobrą aktorką - postponowanie jednaj z nich tylko dlatego, że ma tego pecha, że urodziła się w Polsce i jeszcze do tego żyje - mnie zdaje się... krzywdzące.

A co do owego dwudziestolatka... Gryx jako tutejszy przedstawiciel męskiej części populacji wyraźnie określił swoje zdanie.

Ogólnie nie sądzę jednak, by Grazyna Szapolowska była monstrum wzbudzającym strach - to stwierdzenie bardzo nieładne i ubliża właściwie wszystkim kobietom w wieku powiedzmy... średnim.
Bo ona jest akurat bardzo udanym egzemplarzem kobiety w średnim wieku. Myślicie, że pani w okolicach pięćdziesiątki może budzić już tylko strach?

Oczywiście nie każdego dwudziestolatka musi zachwycać, podobnie jak nie każdego czterdziestolatka. Nie ma bowiem kobiet, na które "lecą" wszyscy mężczyźni co do sztuki. Pozwolę sobie jednak pozostać przy swoim przekonaniu, że większośc mężczyzn (ludzi) doceni jej atrakcyjność.

Wasi TŻ-towie zaś pewnie częściowo z obowiązku mówią, że im się pani Grażyna nic, a nic nie podoba.
Pamiętam te systematycznie pojawiające się wątki z wyrzekaniami na TŻ-tów, którzy ośmielili się przyznać, że ich kobieta/żona/dziewczyna nie jest miss świata i że jakaś tam inna jest ładniejsza. Jak on mógł?! Skoro tak, to uczą się chłopy łgać zgodnie z wytycznymi, bo inaczej...


Za słowa Wojewódzkiego nie odpowiadam. To prowokator, efekciarz. Wierzę jednak, że mógł mówić szczerze. To znaczy, że takie ma swoje głupie, postmodernistyczne przekonanie.
A ja uważam, że zachowanie Szapałowskiej jest śmieszne i sztuczne.
I podobnie jak mąż Kropki - mój facet jest chyba homoseksualistą, a mój tata potrzebuje okularów, bo żadnemu z nich Pani Grażyna się nie podoba, dla jasności dodam, że mi także.
Przykro mi, ale nie potrafię dostrzec w niej piękna, owszem potrafi kokietować, uwodzić, nie każda aktorka ma do tego 'talent' ale nie przesadzajmy i błagam cię Sabbath - nie róbmy z niej bogini na miarę Liz Taylor czy Marilyn Monroe.
Monstrum nie jest, ale nawet gdyby ktoś miał takie zdanie na jej temat, to nie zgadzam się z Tobą aby takowa opinia miała być krzywdząca dla wszystkich kobiet w jej wieku. Tom Cruise jest w moich oczach przeraźliwie brzydki, a na Davida Beckhama nie mogę po prostu patrzeć i co ? Czy moje słowa w tym momencie dotykają facetów, którzy są w ich wieku ? - Nie sądzę.
Każdy ma swoje zdanie, jednemu coś się podoba, innemu nie, jak dla mnie Pani Szapałowska jest śmieszna i po części żałosna z tym swoim wyreżyserowanym zachowaniem i w życiu nie powiedziałabym o niej "piękna".
Rozumiem, że bronisz jej ponieważ ją lubisz i uważasz za atrakcyjną, jednak nie każdy podziela Twoje zdanie.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:25   #4809
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

khy milo cie znowu widziec!

martwa papugo no to oblewamy! Uwielbiam te zapachy!

_____________
Flowerbomb Extreme do pepka
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:26   #4810
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Heiress
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:32   #4811
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Flowerbomb Extreme do pepka
ja również Flowerbomb Extreme, próbkę wykończyłam właśnie (;
siedzę i zastanawiam się już co sobie kupię za choinkowe pieniędze
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 16:40   #4812
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
martwa papugo no to oblewamy! Uwielbiam te zapachy!
Zdrówko! Za paczki wszystkich Wizażanek, oby dochodziły na miejsce przeznaczenia szybko i bezpiecznie.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:43   #4813
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Ooo, Papugo, doszły paczuszki
gratuluje nowych flaszek i zazdroszczę mimo, że znam tylko z opisów (;
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:49   #4814
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Przyszłyyyyyy!
Przyszły moje flaszki zmarzły na kość, biedulki i takie lekko omroziałe są, ale wreszcie są, bez trwałego ubytku. Uffff.
...
Najszczęśliwaszo z papug Gratuluję, piekne nabytki Ależ Papuga zaszalała
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:51   #4815
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Przyszłyyyyyy!
Przyszły moje flaszki zmarzły na kość, biedulki i takie lekko omroziałe są, ale wreszcie są, bez trwałego ubytku. Uffff.
http://www.mfoto.pl/uploads/1713/dsc_2863_c4c89.jpg

---
Ciągle pachnę Desnudą. Choć już coraz słabiej...

Papugo gratuluje.

na wieczor Desnuda
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:57   #4816
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Je cenię Szapołowska jako aktorkę i uważam, że jest atrakcyjną kobietą i z pewnościa podoba się mężczyznom i nie jedna z kobiet życzyłaby sobie wyglądać w tym wieku jak ona ale jej zachowanie u Kuby to była jakaś groteska Mizdrzyła się jak dwudziestolatka, machała mu biustem przed oczami, każdy jej gest ociekał kokieterią do porzygania
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:04   #4817
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wasi TŻ-towie zaś pewnie częściowo z obowiązku mówią, że im się pani Grażyna nic, a nic nie podoba.
Pamiętam te systematycznie pojawiające się wątki z wyrzekaniami na TŻ-tów, którzy ośmielili się przyznać, że ich kobieta/żona/dziewczyna nie jest miss świata i że jakaś tam inna jest ładniejsza. Jak on mógł?! Skoro tak, to uczą się chłopy łgać zgodnie z wytycznymi, bo inaczej...
Moj TŻ to by chyba "kopa" dostał ale nie za to, ze by powiedział, ze mu się podoba ale za powiedzenie ,ze mu się nie podoba do Mnie a do kolegów, ze się podoba. Niezależnie od tego o kim by była mowa.
W końcu jakie ma znaczenie czy mu się podoba inna kobieta skoro jest ze Mną?
Nie wiem tez dlaczego mój P. miałby mi twierdzić ze jestem miss świata skoro mam lustro i widzę jak wyglądam? Ma kłamać? O co to to nie. Zdecydowanie wole by był szczery niż kadził mi oczy a za plecami wodził oczami za 20-stkami w mini.
Moze w innych związkach kobiety lubią zakładać facetom na oczy klapki, uczą ich łgać i oszukiwać dla Mnie związek powinien być oparty na zaufaniu i szczerości.
Jak mojemu P. się podoba dziewczyna na ulicy to jakoś się nie kryguje mi to powiedzieć i mówi prosto z mostu ze tamta kobieta w czerwonych kozaczkach ma piękne oczy czy śliczny mały zadarty nosek. Jakoś nie denerwuje Mnie to ani nie doprowadza do furii. Dla Mnie to jest normalne ze facet tez posiada oczy i coś nimi widzi, a jak mu sie podoba to czemu ma się z tym kryć. Przecież nie pędzi od razu do takiej kobiety i nie prosi jej o numer telefonu ani o randkę.
Aktorki tez moj P. ma swoje ulubione (które mu sie podobają bądź fizycznie bądź ich talent aktorski) i ja w tym nie widzę nic dziwnego.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Tom Cruise jest w moich oczach przeraźliwie brzydki, a na Davida Beckhama nie mogę po prostu patrzeć i co ? Czy moje słowa w tym momencie dotykają facetów, którzy są w ich wieku ? - Nie sądzę.
Do tej listy facetów na anty ja dorzucam:
Brada Pita, Zakościelnego, Mela Gibsona, XY(tego młodego z skazanych na śmierć - fuj!) i innych Ci to narazie sa w FUJ! czołówce.

Pachnę po kąpieli czystością i olejkiem do masażu cyprysowym.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:11   #4818
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Do tej listy facetów na anty ja dorzucam:
Brada Pita, Zakościelnego, Mela Gibsona, XY(tego młodego z skazanych na śmierć - fuj!) i innych Ci to narazie sa w FUJ! czołówce.
Wentworth Miller

Ja bym jeszcze dodała Tomka Kammela
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:13   #4819
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Przyszłyyyyyy!
Przyszły moje flaszki zmarzły na kość, biedulki i takie lekko omroziałe są, ale wreszcie są, bez trwałego ubytku. Uffff.

Papugo, gratuluje

Ile teraz kosztuja flaszki z Incense ?


Na wieczor bedzie szafranowy L'Artisan
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 17:15   #4820
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Je cenię Szapołowska jako aktorkę i uważam, że jest atrakcyjną kobietą i z pewnościa podoba się mężczyznom i nie jedna z kobiet życzyłaby sobie wyglądać w tym wieku jak ona ale jej zachowanie u Kuby to była jakaś groteska Mizdrzyła się jak dwudziestolatka, machała mu biustem przed oczami, każdy jej gest ociekał kokieterią do porzygania
Czytasz mi w myslach!


Angelem dzis pachne i zaczynam zalowac, ze porwalam sie na tak mala flaszke
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:21   #4821
ida74
Raczkowanie
 
Avatar ida74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin -:)
Wiadomości: 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Papugo, gratuluję cudnych flaszek

Po prawie tygodniowym ciągu Angelowo Peony dziś sięgnęłam po Eternity
__________________
Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie zadartym nosem

Edytowane przez ida74
Czas edycji: 2007-11-20 o 17:22 Powód: poprawka
ida74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:21   #4822
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość


A ja uważam, że zachowanie Szapałowskiej jest śmieszne i sztuczne.
I podobnie jak mąż Kropki - mój facet jest chyba homoseksualistą, a mój tata potrzebuje okularów, bo żadnemu z nich Pani Grażyna się nie podoba, dla jasności dodam, że mi także.
Przykro mi, ale nie potrafię dostrzec w niej piękna, owszem potrafi kokietować, uwodzić, nie każda aktorka ma do tego 'talent' ale nie przesadzajmy i błagam cię Sabbath - nie róbmy z niej bogini na miarę Liz Taylor czy Marilyn Monroe.
Monstrum nie jest, ale nawet gdyby ktoś miał takie zdanie na jej temat, to nie zgadzam się z Tobą aby takowa opinia miała być krzywdząca dla wszystkich kobiet w jej wieku. Tom Cruise jest w moich oczach przeraźliwie brzydki, a na Davida Beckhama nie mogę po prostu patrzeć i co ? Czy moje słowa w tym momencie dotykają facetów, którzy są w ich wieku ? - Nie sądzę.
Każdy ma swoje zdanie, jednemu coś się podoba, innemu nie, jak dla mnie Pani Szapałowska jest śmieszna i po części żałosna z tym swoim wyreżyserowanym zachowaniem i w życiu nie powiedziałabym o niej "piękna".
Rozumiem, że bronisz jej ponieważ ją lubisz i uważasz za atrakcyjną, jednak nie każdy podziela Twoje zdanie.


Z ust mi to wyjęłaś , też tak uważam
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:21   #4823
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy My Insolence Guerlain jest już w Sephorach?
Tak

Jem właśnie śniadanie. Dzięki bogom dotarłam do domu. Mój pociąg był spóźniony 70min (słownie-siedemdziesiąt) minut (awaria trakcji) i myślałam już że skonam z zimna i głodu na tym głupim dworcu

Teraz sobie odbijam pożerając ogromną porcję kurczaka z ryżem w sosie słodko-kwaśnym

I pachnę Pink Sugar


Co do pani Grażyny Szopołowskiej to zdecydowanie nie zgadzam się z powyższymi (krytycznymi w niesprawiedliwy sposób) opiniami A Kubę uwielbiam
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2007-11-20 o 17:32 Powód: dopisek
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:24   #4824
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Do tej listy facetów na anty ja dorzucam:
Brada Pita, Zakościelnego, Mela Gibsona, XY(tego młodego z skazanych na śmierć - fuj!) i innych Ci to narazie sa w FUJ! czołówce.
Fuj po trzykroć.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Papugo, gratuluje

Ile teraz kosztuja flaszki z Incense ?
220 polskich złotych, zwariowany kotku syjamski.
Tylko jak masz możliwość, to lepiej iść tam osobiście, albo poprosić o przysługę którąś pomocną Wizażankę Warszawiankę, bo ta ich paczka... co ja się nastresowałam przez ten czas.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:37   #4825
abramis
Raczkowanie
 
Avatar abramis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Moj TŻ to by chyba "kopa" dostał ale nie za to, ze by powiedział, ze mu się podoba ale za powiedzenie ,ze mu się nie podoba do Mnie a do kolegów, ze się podoba. Niezależnie od tego o kim by była mowa.
W końcu jakie ma znaczenie czy mu się podoba inna kobieta skoro jest ze Mną?
Nie wiem tez dlaczego mój P. miałby mi twierdzić ze jestem miss świata skoro mam lustro i widzę jak wyglądam? Ma kłamać? O co to to nie. Zdecydowanie wole by był szczery niż kadził mi oczy a za plecami wodził oczami za 20-stkami w mini.
Moze w innych związkach kobiety lubią zakładać facetom na oczy klapki, uczą ich łgać i oszukiwać dla Mnie związek powinien być oparty na zaufaniu i szczerości.
Jak mojemu P. się podoba dziewczyna na ulicy to jakoś się nie kryguje mi to powiedzieć i mówi prosto z mostu ze tamta kobieta w czerwonych kozaczkach ma piękne oczy czy śliczny mały zadarty nosek. Jakoś nie denerwuje Mnie to ani nie doprowadza do furii. Dla Mnie to jest normalne ze facet tez posiada oczy i coś nimi widzi, a jak mu sie podoba to czemu ma się z tym kryć. Przecież nie pędzi od razu do takiej kobiety i nie prosi jej o numer telefonu ani o randkę.
Aktorki tez moj P. ma swoje ulubione (które mu sie podobają bądź fizycznie bądź ich talent aktorski) i ja w tym nie widzę nic dziwnego.
Eenax, szacun
podpisuję pod tym się wszystkimi płetwami

Co do p.Szapołowskiej to usilowałam przypomnieć sobie jakąś jej rolę, która powaliła mnie na kolana i...nic. Tyle w tym temacie.

Papugo, gratuluję szczęśliwego dotarcia pięknych Incensów! Niech się dobrze noszą.

Pachnę Rousse, mam już dosyć zimy tej jesieni
abramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:01   #4826
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Moj TŻ to by chyba "kopa" dostał ale nie za to, ze by powiedział, ze mu się podoba ale za powiedzenie ,ze mu się nie podoba do Mnie a do kolegów, ze się podoba. Niezależnie od tego o kim by była mowa.
W końcu jakie ma znaczenie czy mu się podoba inna kobieta skoro jest ze Mną?
Nie wiem tez dlaczego mój P. miałby mi twierdzić ze jestem miss świata skoro mam lustro i widzę jak wyglądam? Ma kłamać? O co to to nie. Zdecydowanie wole by był szczery niż kadził mi oczy a za plecami wodził oczami za 20-stkami w mini.
Moze w innych związkach kobiety lubią zakładać facetom na oczy klapki, uczą ich łgać i oszukiwać dla Mnie związek powinien być oparty na zaufaniu i szczerości.
Jak mojemu P. się podoba dziewczyna na ulicy to jakoś się nie kryguje mi to powiedzieć i mówi prosto z mostu ze tamta kobieta w czerwonych kozaczkach ma piękne oczy czy śliczny mały zadarty nosek. Jakoś nie denerwuje Mnie to ani nie doprowadza do furii. Dla Mnie to jest normalne ze facet tez posiada oczy i coś nimi widzi, a jak mu sie podoba to czemu ma się z tym kryć. Przecież nie pędzi od razu do takiej kobiety i nie prosi jej o numer telefonu ani o randkę.
Aktorki tez moj P. ma swoje ulubione (które mu sie podobają bądź fizycznie bądź ich talent aktorski) i ja w tym nie widzę nic dziwnego.


Do tej listy facetów na anty ja dorzucam:
Brada Pita, Zakościelnego, Mela Gibsona, XY(tego młodego z skazanych na śmierć - fuj!) i innych Ci to narazie sa w FUJ! czołówce.

Pachnę po kąpieli czystością i olejkiem do masażu cyprysowym.
Eenax Chciałabym tak myśleć

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Wentworth Miller

Ja bym jeszcze dodała Tomka Kammela
ej, mi się tam Wentworth baaaardzo podoba
pachnę Elle YSL i..... cholera, chyba wpadłam

khy,

Angel
, dzięki a testowałaś może? bo jestem ich potwornie ciekawa
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:05   #4827
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
A ja z kolei pamiętam jak kiedyś sobie klnęła w programie "Mamy cię" - nie wiedziała wtedy, że jest nagrywana, nie udawała kokietki i zachowywała się jak na mój gust fatalnie, z jej ust wydobywały się słowa godne przysłowiowego szewca, na pewno nie było w jej zachowaniu żadnej klasy ! Wówczas pomyślałam sobie, że nie do końca jest taka jak zazwyczaj ją pokazują w TV.


A ja uważam, że zachowanie Szapałowskiej jest śmieszne i sztuczne.
I podobnie jak mąż Kropki - mój facet jest chyba homoseksualistą, a mój tata potrzebuje okularów, bo żadnemu z nich Pani Grażyna się nie podoba, dla jasności dodam, że mi także.
Przykro mi, ale nie potrafię dostrzec w niej piękna, owszem potrafi kokietować, uwodzić, nie każda aktorka ma do tego 'talent' ale nie przesadzajmy i błagam cię Sabbath - nie róbmy z niej bogini na miarę Liz Taylor czy Marilyn Monroe.
Monstrum nie jest, ale nawet gdyby ktoś miał takie zdanie na jej temat, to nie zgadzam się z Tobą aby takowa opinia miała być krzywdząca dla wszystkich kobiet w jej wieku. Tom Cruise jest w moich oczach przeraźliwie brzydki, a na Davida Beckhama nie mogę po prostu patrzeć i co ? Czy moje słowa w tym momencie dotykają facetów, którzy są w ich wieku ? - Nie sądzę.
Każdy ma swoje zdanie, jednemu coś się podoba, innemu nie, jak dla mnie Pani Szapałowska jest śmieszna i po części żałosna z tym swoim wyreżyserowanym zachowaniem i w życiu nie powiedziałabym o niej "piękna".
Rozumiem, że bronisz jej ponieważ ją lubisz i uważasz za atrakcyjną, jednak nie każdy podziela Twoje zdanie.
Ja uważam, że ona jest atrakcyjną, czy tam piekna, bez względu na to, czy ja lubię.

Znam ją z ról filmowych. Dobrych ról.

Nie śledzę medialnych plotek, nie ekscytuję się życiem celebrities, nie oglądam ani programu "mamy cię" (nie wiem, co to jest), ani Wojewódzkiego (chyba, że jest u niego Passent, albo Urban - wówczas znajdę sobie na You Tubach), bo po cóż miałabym to robić?

Nie potrafię spojrzeć na nią z perspektywy, z jakiej widzicie ją Wy. Może dlatego odbieram ją inaczej.
Mnie wystarczy jej praca.

Zaś co do Liz Taylor - to akurat jest przykład kobiety, która niewiele zagrała, zaś prywatnie przekroczyła granice nie tylko dobrego smaku, ale i groteski po prostu.
Wy mówicie, że Szapolowska jest żałosna przeciwstawiając jej karykaturalną Liz?!
To ja czegoś nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Je cenię Szapołowska jako aktorkę i uważam, że jest atrakcyjną kobietą i z pewnościa podoba się mężczyznom i nie jedna z kobiet życzyłaby sobie wyglądać w tym wieku jak ona ale jej zachowanie u Kuby to była jakaś groteska Mizdrzyła się jak dwudziestolatka, machała mu biustem przed oczami, każdy jej gest ociekał kokieterią do porzygania
Nie widziałam tego programu.
To oczywiste, że jeśli ktoś idzie do takiego szmatławca, to raczej nie po to, żeby mądrze gadać, tylko po to, żeby iść w zawody w niesmacznym prowadzącym.

Dla mnie istnieje podstawowa róznica między aktorem, a autorytetem moralnym.
Jeśli aktorka, malarka, krawcowa, ekspedientka czy przedstawicielka jakiegokolwiek innego zawodu dobrze robi swoja robotę (i jeszcze do tego potrafi w wieku lat "...dziesięciu" wyglądać jak pani Grażyna) to mnie nic więcej nie obchodzi.

Najpierw ludzie oglądają głupawe programy, a potem są zdziwieni, że ludzie w nich zachowują się głupio. No przecież to właśnie ludzie chcą zobaczyć. Dlatego większy popyt mają wygłupy Kermita Wojewódzkiego, niż "Kropka nad I".
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:06   #4828
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ej, mi się tam Wentworth baaaardzo podoba
Mnie też (ale serial bardziej)
Jam nałogowa oglądaczka Prison Chociaż teraz 3 seria jest niestety naciągana i zdecydowanie gorsza od dwóch poprzednich to jakoś wciągnęłam się i oglądam z przyzwyczajenia.

Dziś były Perles Teraz spadam pod prysznic i pewnie się czymś skropię
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:07   #4829
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
220 polskich złotych, zwariowany kotku syjamski.
Tylko jak masz możliwość, to lepiej iść tam osobiście, albo poprosić o przysługę którąś pomocną Wizażankę Warszawiankę, bo ta ich paczka... co ja się nastresowałam przez ten czas.

Martwa ptaszyno, dziekowac po trzykroc myslalam, ze bardziej zdrozaly

Jam Warszawianka Wizazanka i przejde sie do nich osobiscie, tylko musze poczekac na 6 w totka, albo niespodziewany spadek po ciotce w stanach, ewentualnie sprobuje Lubego w lombardzie zastawic

Szkoda, ze cichaczem tak kupowalas, inaczej posluzylabym za umyslnego
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:09   #4830
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Mnie też (ale bardziej serial) ale ja nałogowo oglądałam ten serial po kilka odcinków na raz chociaż teraz 3 seria jest naciągana i zdecydowanie gorsza od dwóch poprzednich

Dziś były Perles Teraz spadam pod prysznic i pewnie się czymś skropię
MoniaK, obejrzałam całą pierwszą serię w 3 dni nie tylko ze względu na wartką akcję
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.