Leczenie rumienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 17:52   #1
Paulo789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1

Leczenie rumienia


Witajcie
Moim problemem jest rumień. Jest on już lekko utrwalony przez nieodpowiednie działania za dawnych czasów. Kupiłem żel arnikowy forte od flosleku i stosuję go już około 2 tygodnie i powiem,że jest on bledszy. Mam na oku już 2 preparaty,a są to Iwostin rosacin krem na dzień oraz Avene antirougers fort.Oba produkty są na bazie wody termalnej oraz oba mają bardzo dobre oceny(powyżej 4). Czy mogłbym je stosować,że rano kłade krem Iwostin,a na noc krem Avene?Czytałem że ciężko jest leczyć rumień utrwalony,ale u mnie chyba nie jest tak źle. Popękane naczynka mam jedynie na skrzydełkach nosa i nie denerwują mnie tak bardzo jak paskudny rumień,ktòry psuje moją samoocenę.Po jakim czasie powinienem zauważyć poprawę?A może ktoś z was używał tych preparatów i coś doda od siebie?Dodam,że łykam codziennie 8 tabletek Rutinoscorbinu aby wzmocnić naczynka od wewnątrz, a twarz myję żelem nivea do skóry normalnej i mieszanej z wit.e,myśle że jest OK bo nie ma substancji szkodzących naczynkom.No i dodam,że mam tłustą strefę T,ale problem z wypryskami jakoś łagodze i pryszcze pozostały na brodzie
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulo789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 19:26   #2
Raquel_2
Raczkowanie
 
Avatar Raquel_2
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 151
Dot.: Leczenie rumienia

Spróbuj oleju z pestek winogron lub kremu La Roche-Posay Effaclar Duo Plus, oba fajnie wybielają. Olej na noc, LRP na dzień, pod ewentualny makijaż.
__________________
Zgaduję, że możecie to nazwać "porażką", ale ja wolę termin "nabywanie doświadczenia"
Andy Weir - Marsjanin
Raquel_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 11:40   #3
karineks
Raczkowanie
 
Avatar karineks
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 39
Dot.: Leczenie rumienia

ja polecam hydrocortizonum
__________________
Podejmując ryzyko zawsze coś zyskujesz...
Szczęście w przypadku powodzenia lub wiedzę, w przypadku niepowodzenia
karineks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 07:42   #4
jolaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 177
Dot.: Leczenie rumienia

moja koleżanka miała rumień leczony laserem, ale najlepiej idź do lekarza i zapytaj co u Ciebie będzie najlepsze.
jolaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 07:58   #5
Weeeraa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 52
Dot.: Leczenie rumienia

Idealny temat dla mnie.

Niby mam rumień spowodowany toczniem, ale czekam na wizytę u innego dermatologa. Jeden mnie leczył ponad rok na trądzik...

Próbowałam wszystkiego już chyba, kupię kremy, które polecacie - zobaczę czy zadziałają. Jak klaruje się ich cena?
Weeeraa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-26 08:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.