Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 20:45   #1771
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

daria8805, pierwsze zdanie radze usunąć z Twojego postu... moze to zostac potraktowane jak reklama, a za to na wizazu dostaje sie punkty albo i pomaranczowy kolorek...

co do kosmetyków, to szampon ten co zawsze... a jesli odywki to tylko w sprayu...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:43   #1772
suun
Raczkowanie
 
Avatar suun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 110
warkoczyki, skóra głowy

Nan warkoczyki od tygodnia. Jest super. nie bolała mnie nawet skóra głowy od nich. trochę zastanawiałam się czy to nie dziwne
ale zaniepokoiło mnie to, że skóra miejscami się łuszczy i pojawiają się takie ranki. i strasznie mnie swędzi głowa i muszę się podrapać bo nie mogę ;D ale boję się, że jak będę się dalej drapać to rozwalę warkocze.

co mam zrobić z tymi rankami? jaką maścią smarować?
suun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:06   #1773
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

;*
Milam robione warkoczyki przez moja kolezanke i powiedzcie czemu one sie zsuwaja? kazalam kolezance je sciskac mimo to zsuwaja sie , a po 2 miesiacach albo i 3 kiedy je sciagam to normalnie je zsuwam. czemu tak jest ? Pozdrawiam
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 23:41   #1774
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

nie zgadzam się z tym ze żadne kosmetyki nie są potrzebne! przedewszytskim trzeba myć skórę głowy min raz w tygodniu szamponem przeciwłupizowym, bo skóra jest odsłonięta i narażona na przesuszenie! inaeczej bedziecie miec piekne warkocze a między nimi "brokat" heh
zacznij czytac ze zrozumieniem

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-07-14 o 17:28 Powód: usuniecie reklamy z zacytowanego posta
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 00:11   #1775
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: warkoczyki, skóra głowy

temat o warkoczykach
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...9#post13162889
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 03:29   #1776
mruk
Raczkowanie
 
Avatar mruk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. Ja co prawda mam dredloki, a nie warkoczyki, no ale nvm I tak już wiem, że we wrześniu będe miała warkoczyki Mam dredloki od 25.05, swego czasu byłam już prawie pewna, że zdejmuję, nie wytrzymam. Fakt, mam ich okropnie dużo jak na pierwszy raz (7paczek czyli 70 podwójnych), ale jest coraz lepiej. Mniej swędzi, nauczyłam sie je dokładnie myc, a przede wszystkim już tak nie ciążą ani nie przeszkadzają w spaniu

I używam szamponu dla dzieci i swędzenie nie jest aż takie okropne
Tylko zastanawiam się co zrobic z tym cholernym hmm... rozkrecaniem się... strasznie wystają z nich włoski. Obcinac czy co?
mruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:53   #1777
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

jak je trochę obetniesz nic sie nie stanie. tylko te wystające włoski obcinaj przy dredzie tak żeby nie wyciąć czegoś z środka. a jak rozkręcają się na końcach możesz delikatnie prostownicom je potraktować (skręć i nie zbyt gorącą prostownice przyłóż na chwile to się powinny trzymać)
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 13:47   #1778
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

bagladyshop, a czego wdłg. Ciebie nie zrozumiałam?

nie zgadzam się z tym ze nie trzeba używać specjalnych kosmetyków. Niektóre dziewczyny mają bardzo delikatną, skłonna do alergii skórę głowy więc muszą sobie zakupić odpowiednie cudeńka

zgadzam się z opinią że dobry jest włosy-sklep bo sama się w nim zaopatruję ;P można tam zbierać punkty za zakupy i potem dostawać zniżki

Edytowane przez daria8805
Czas edycji: 2009-07-09 o 13:52
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:50   #1779
Bateryyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej dziewczyny widze ze sie znacie na warkoczykach a ja mam do was ogromna prosbe poniewaz nie znam sie dobrze na tym nigdy jeszcze ich nie nosilam a bardzo mi sie podobaja i chcialabym sobie zrobic!!otuz znalazlam osobe ktora robi za 120zl!! mam zdjecia jej prac same zobaczcie http://www.photoblog.pl/laatawiec/41830089 ona mi mowila ze sie trzymaja 2 miesiace i ze nie mozna ich myc po zrobieniu napiszcie mi czy warto sobie u niej zrobić?? nie stac mnie zeby zaplacic 300-400 zl a 120 to tez nie jest mało i nie chce wydać tej kasy w bloto!! poradźcie mi prosze o odp. dzieki
Bateryyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:24   #1780
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

co tu wymagać za taką małą kasę ;P jeśli ta dziewczyna jest pewna, to na Twoim miejscu bym poszła warkoczyki to super sprawa, sama nosze co jakiś czas i zaplatam znajomym jak sobie zrobisz to sama się przekonasz, nie będziesz mogła się nimi nacieszyc

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Byłabym wdzięczna gdybyście mi podpowiedziały, gdzie we Wrocławiu mogę sobie zrobić kurs doszkalający na warkoczyki? tylko u kogoś pewnego, kto ma uprawnienia

i jeszcze jedno... jak sie robi dredloki? tak jak warkoczyki? na fotkach widziałam ze splot przy głowie jest bardzo podobny... a czym je zakańczacie? tzn w miejscu gdzie kończą się naturalne włosy

Edytowane przez daria8805
Czas edycji: 2009-07-09 o 14:39
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:40   #1781
goshenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Witam ekspertki od fryzur alternatywnych !
Koleżanka poprosiła mnie, żebym zaplotła jej warkoczyki syntetyczne. Kupiła kilka paczek włosów syntetycznych no i teraz muszę się wykazać ja... Pierwszy problem się pojawił po wyjęciu włosów z opakowania - zaczęły się plątać:/ Z pewnością robię to nieumiejętnie, więc nie mam sie co dziwić.. Ale może jest jakiś sprawdzony sposób żeby nad tym zapanować? No i mam pytanie odnośnie zakończenia warkoczyka - potrzebna jest do tego zgrzewarka, czy wystarczy hm... zapalniczka ?
Kurcze, chciałabym się nauczyć zaplatać syntetyczne warkoczyki, przejrzałam dziesiątki tutoriali na utubie i mam ogromne samozaparcie. Aczkolwiek potrzebuję rad doświadczonych koleżanek, które też kiedyś zaczynały, tak jak ja teraz .....
goshenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 16:26   #1782
suun
Raczkowanie
 
Avatar suun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 110
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Mam warkoczyki od tygodnia. Jest super. nie bolała mnie nawet skóra głowy od nich. trochę zastanawiałam się czy to nie dziwne
ale zaniepokoiło mnie to, że skóra miejscami się łuszczy i pojawiają się takie ranki. i strasznie mnie swędzi głowa i muszę się podrapać bo nie mogę ;D ale boję się, że jak będę się dalej drapać to rozwalę warkocze.

co mam zrobić z tymi rankami? jaką maścią smarować?

kupiłam sobie odżywkę i szampon better braids. miała któaś z Was ten zestaw? pomaga?

Edytowane przez suun
Czas edycji: 2009-07-09 o 16:30
suun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:14   #1783
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

na początku miałam to samo przy pierwszych warkoczach. Kup sobie saszetkę szamponu Nizoral, w aptece. Umyj sobie nim na dwa razy, tzn raz od razu i raz przy następnej potrzebie umycia główki. Swędzenie i łupież powinny zniknąć a co do ranek, to albo masz na myśli małe krostki( nic groźnego, same znikną bo to reakcja skóry na przeciążone cebulki) albo ranki zrobiły się od drapania i znikną razem ze swędzeniem po tym szamponie mam nadzieje ze pomogłam, trzym sie
__________________
WarkoLki SyNteTyCZne zaplatam ....
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:37   #1784
suun
Raczkowanie
 
Avatar suun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 110
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
na początku miałam to samo przy pierwszych warkoczach. Kup sobie saszetkę szamponu Nizoral, w aptece. Umyj sobie nim na dwa razy, tzn raz od razu i raz przy następnej potrzebie umycia główki. Swędzenie i łupież powinny zniknąć a co do ranek, to albo masz na myśli małe krostki( nic groźnego, same znikną bo to reakcja skóry na przeciążone cebulki) albo ranki zrobiły się od drapania i znikną razem ze swędzeniem po tym szamponie mam nadzieje ze pomogłam, trzym sie
wielkie dzięki
suun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:20   #1785
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Witam Wszystkich !!!

Dawno mnie tu nie było, a widzę kilka nowych osób
Ja już chyba 8 raz robię sobie sama warkoczyki dziś zaczęłam o 12 i nawet nie mam połowy, ale mam nadzieję, że jutro do wieczora będą już wszystkie

wklejam swoje zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02934.jpg (22,6 KB, 184 załadowań)
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:33   #1786
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Bagladyshop weszłam dziś na Twojego bloga, masz bardzo fajny styl i w życiu bym nie powiedziała że masz męża i dziecko swoją drogą gratuluje, wyglądasz bardzo młodo ale szkoda ze na tym blogu tak mało fotek samych warkoczyków :P
__________________
WarkoLki SyNteTyCZne zaplatam ....
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:35   #1787
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Cytat:
Napisane przez suun Pokaż wiadomość
Mam warkoczyki od tygodnia. Jest super. nie bolała mnie nawet skóra głowy od nich. trochę zastanawiałam się czy to nie dziwne
ale zaniepokoiło mnie to, że skóra miejscami się łuszczy i pojawiają się takie ranki. i strasznie mnie swędzi głowa i muszę się podrapać bo nie mogę ;D ale boję się, że jak będę się dalej drapać to rozwalę warkocze.

co mam zrobić z tymi rankami? jaką maścią smarować?

kupiłam sobie odżywkę i szampon better braids. miała któaś z Was ten zestaw? pomaga?
ja mialam te kosmetyki-szampon jest otyle fajny,ze w sprayu-poza tym zadna rewelacja. jak juz nie bedziesz mogla wytrzymac to kup kwas borny i smaruj

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich !!!

Dawno mnie tu nie było, a widzę kilka nowych osób
Ja już chyba 8 raz robię sobie sama warkoczyki dziś zaczęłam o 12 i nawet nie mam połowy, ale mam nadzieję, że jutro do wieczora będą już wszystkie

wklejam swoje zdjęcie
świetnykolor.ja mam tym razem całe czarne.
plotłam po 2 godziny przez kilka dni.

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
Bagladyshop weszłam dziś na Twojego bloga, masz bardzo fajny styl i w życiu bym nie powiedziała że masz męża i dziecko swoją drogą gratuluje, wyglądasz bardzo młodo ale szkoda ze na tym blogu tak mało fotek samych warkoczyków :P
o dziekuje- to miłe co piszesz.moze faktycznie powinnam wklejac wiecje fotek warkoczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg warko.jpg (97,6 KB, 192 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-07-28 o 23:41 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:50   #1788
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Takie jednokolorowe podobają mi się najbardziej
Gorzej z odrostami przy białych warkoczykach :/
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 00:46   #1789
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ja mam pytanie dotyczące zgrzewarek.zamówilam sobie z USA ta fioletową-imam z nia problem-po pierwsze strasznie sie brudzi-co kilka warkoczyków trzeba ją czyscic z resztek zgrzewów. po drugie nie do końca jestem przekonana do trwałoście zgrzewów-dzis cześc warkoczy zakonczyłam własnie zgrzewarka i juz mi znajoma doniosła , że jej sie jeden warkoczyk rozwalił na koncu.przy topieniu zapalniczką i ładnym zrolowaniu zgrzewu rzadko jakiś warkoczyk sie rozwala. może ja coś źle robie?
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 07:19   #1790
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
ja mam pytanie dotyczące zgrzewarek.zamówilam sobie z USA ta fioletową-imam z nia problem-po pierwsze strasznie sie brudzi-co kilka warkoczyków trzeba ją czyscic z resztek zgrzewów. po drugie nie do końca jestem przekonana do trwałoście zgrzewów-dzis cześc warkoczy zakonczyłam własnie zgrzewarka i juz mi znajoma doniosła , że jej sie jeden warkoczyk rozwalił na koncu.przy topieniu zapalniczką i ładnym zrolowaniu zgrzewu rzadko jakiś warkoczyk sie rozwala. może ja coś źle robie?

Wiesz co, mam ten sam problem, ja robię tak, kiedy zgrzewam kręcę warkoczykiem aż odłączy się od reszty i zgrzew wydaje się wtedy trwały nie miałam żadnych zażaleń. Brudzi się to fakt, na ściankach zostają zatopione włosy i chyba tak musi być, też jestem rozczarowana co do tej zgrzewarki, gdyby nie to, że nosze białe warkocze a zgrzewy zapalniczką było na nich widać strasznie - niekupiłabym jej
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:34   #1791
antyrealistka
Raczkowanie
 
Avatar antyrealistka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: sercem Nowy Jork
Wiadomości: 87
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dawno nie pisałam. Zrobiłam sobie warkoczyki 19 czerwca. Jasny brąz i fiolet. Ta osoba, która mi je robiła chyba nie dokońca się na tym znała. Warkocze były grube wychodziły z nich włosy. Ohyda! Zdjełam je po 6 dniach, bo miałam strasznie czerwoną sore głowy w pęcherzch bardzo swędziało piekło i bolało nie mogłam spać. Wytrzymałabym to, ale przez niedokładość ich zrobienia musiałam je zdiąć.
__________________
W tańcu możesz sobie pozolić na luksus bycia sobą.

NEW AGE IS NOT HIP-HOP !!

<uśmiech>

Edytowane przez antyrealistka
Czas edycji: 2009-07-10 o 13:35
antyrealistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 22:19   #1792
baglady1985
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Wiesz co, mam ten sam problem, ja robię tak, kiedy zgrzewam kręcę warkoczykiem aż odłączy się od reszty i zgrzew wydaje się wtedy trwały nie miałam żadnych zażaleń. Brudzi się to fakt, na ściankach zostają zatopione włosy i chyba tak musi być, też jestem rozczarowana co do tej zgrzewarki, gdyby nie to, że nosze białe warkocze a zgrzewy zapalniczką było na nich widać strasznie - niekupiłabym jej
dzisiaj wsumie wszystkie warkocze zakończyłam zgrzewarka, dziewczyna ma przyjsc w poniedzialek razem z siostra i zobaczymy jaki bedzie efekt.podoba mi sie jak wygladaja te zgrzewy,ale zobaczymy jak z trwaloscia. do blondow napewno bede jej uzywac.dobrze,ze nie kosztowala duzo
baglady1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 23:10   #1793
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

baglady shop za co bana ma?
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 10:12   #1794
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

no właśnie też jestem ciekawa
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:42   #1795
Bateryyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej teraz juz sama nie wiem mam ogromna prośbę do was poniewaz znajoma polecila mi tez dziewczyne ktora robi za 150+wlosy we wlasnym zakresie a to są jej prace http://www.photoblog.pl/wwarkoczyki/42756843 no i teraz nie wiem czy zrobic sobie u niej za 150 czy u tej za 120 http://www.photoblog.pl/laatawiec/41830089 wy sie znacie lepiej a ja nie mam pojęcia ktore waszym zdaniem są lepiej zrobione??prosze was o rade dziewczyny!!!

Edytowane przez Bateryyjka
Czas edycji: 2009-07-12 o 11:44
Bateryyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 17:12   #1796
kambarr
Wtajemniczenie
 
Avatar kambarr
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 138
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hm . szczerze mówiąć nie czytałam forum .. wybaczcie . , ale poświęcę na to czas ..

mam straszliwą ochotę na warkoczyki syntetyczne .
(jakiś miesiąć temu byłam u fryzjera i nie za barzdo mnie zrozumiał .. mam teraz krótkie włosy- opaają na ramiona lekkoo)
jaki będzie koszt . ? ;> - chciałabym mieć takie gdzieś do pasa ..
kto mi moze takie zrobic ( jestem z małego miasta- Bartoszyce)
co z myciem . ? ;>
czy włosy się niszcza . ? ;>
ile się trzymają . ?
co po rozplątaniu , wyglądaja tragicznie . ? ;>

proszę o odp ..
kambarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:17   #1797
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

wystarczy ze przeczytasz wcześniejsze posty... juz wcześniej było o tym wszystkim pisane, po kilka razy
__________________
WarkoLki SyNteTyCZne zaplatam ....
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:40   #1798
baglady1985
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
baglady shop za co bana ma?
sama chcialabym wiedziec-nie robilam niczego czego nie robilyby inne forumki.nawet nei dostalam zadnego ostrzezenia tylko wchodze na forum i ban.
a niestety na maile nikt mi nie odpisuje
baglady1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:33   #1799
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
świetnykolor.ja mam tym razem całe czarne.
plotłam po 2 godziny przez kilka dni.

widzialam twoja oferte na allegro, czy sie nie myle?
ile kosztuja u ciebie warkoczyki do lokci?
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 12:45   #1800
Bateryyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

blagam odp. na moj post bo to dla mnie bardzo wazne
Bateryyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.