Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-12, 15:55   #61
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do takasobieania
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

ja za zaginięcie przesyłki poleconej dostałam 10 ciokrotnośc kosztów przesyłki (czyli znaczka i takich tam) wiec nie zawsze jest to 100 zł.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 16:08   #62
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Przekupka: 19 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

ale mi chodzi o przesyłkę priorytetową, ale nie poleconą.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 16:20   #63
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez ifffonka
niesetety musze się podpisać pod bemolką już prawie miesiąc czekam na paczkę od Wioletkaa . Wioleta S. Tychy
Ja również od sierpnia czekam na przesyłkę od tej pani... Nie muszę dodawać, że moja doszła dawno, bo miała na tyle tupetu, żeby mi za nią podziękować...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 18:29   #64
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez kamaO
Ja również od sierpnia czekam na przesyłkę od tej pani... Nie muszę dodawać, że moja doszła dawno, bo miała na tyle tupetu, żeby mi za nią podziękować...
Proszę więc wystawić negatywa i niniejszym Wioletkaa pojawi się na liście podejrzanych przekupek.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-13, 07:57   #65
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Smerfetko - priorytet nie jest listem rejestrowanym. Podejrzewam, że trudno go będzie poczcie zlokalizować.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 18:56   #66
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

mam wrazenie ze zostalam oszukana przez uzytkownika Goffka. chyba ze 2 tygodnie zwlekala z wyslaniem paczki. potem napisala (piatek tydzien temu), ze wyslala. minal tydzien. po tym jak napisalam do niej maila, ze nic do mnie nie przyszlo i z pytaniem czy na pewno wyslala,dostalam od niej PW nastepujacej tresci
"Hej Skarbie
Paczusia wrocila dzis do mnie Czemu nie odebrałas????


A tak ładnie Ci wszystko popakowałam zeby nic sie nie stało"

hmmm nie wiem co mam o tym myslec.
livy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 18:59   #67
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

dodam jeszcze, ze wartosc kosmetykow na ktore sie wymienilysmy byla tak mala (20 zł), ze nie bede jej wiecej nekac mailami ani nic robic w tej sprawie. nie chce, niech nie wysyla .jesli sprawa sie nie rozwiaze po prostu dam jej negatywa i podam tu jej imie, miasto i pierwsza litere nazwiska. bo nicki to sobie mozna zmieniac do woli
livy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 19:12   #68
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
GG do Selina
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez livy
mam wrazenie ze zostalam oszukana przez uzytkownika Goffka. chyba ze 2 tygodnie zwlekala z wyslaniem paczki. potem napisala (piatek tydzien temu), ze wyslala. minal tydzien. po tym jak napisalam do niej maila, ze nic do mnie nie przyszlo i z pytaniem czy na pewno wyslala,dostalam od niej PW nastepujacej tresci
"Hej Skarbie
Paczusia wrocila dzis do mnie Czemu nie odebrałas????


A tak ładnie Ci wszystko popakowałam zeby nic sie nie stało"

hmmm nie wiem co mam o tym myslec.
A może rzeczywiście paczka wróciła. Może źle zaadresowała, czy nawet listonosz się pomylił (czasem mi się zdarzało, że znajdowałam w skrzynce listy nie do mnie, pod inny nr mieszkania, czy bloku) Może Ci zeskanować, czy sfotografować dowód nadania przesyłki.
Selina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 22:32   #69
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

no wlasnie jej wyslalam pytanie, czy dobry adres podala. ale na razie ciiiszaa. poczekamy zobaczymy. ale jakim cudem ta przesylka wrocila do niej po jakichs 3 dniach lezenia na poczcie
livy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 22:34   #70
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

zreszta nie wiem ile czasu przesylki czekaja na poczcie (myslalam ze dwa tygodnie). jesli wiecie to oswieccie mnie.
livy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 23:12   #71
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

2 tygodnie.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 07:15   #72
lisica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 358
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
GG do lisica
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Oprócz złego adresu paczka mogła wrócić również z innej przyczyny - mi zdarzyło się to kilkakrotnie. Otóż - listonosz powinien doręczyć awizo, zdarza się, że poczta twierdzi, że przesyłka została awizowana - a potencjalny odbiorca o niczym nie wie (ja znajdowałam awizo pod wycieraczką !, zamoczone w krzakach przy bramie itp )
Jaka by nie była przyczyna - paczka leży na poczcie, a Ty mogłaś nie otrzymać awiza do rąk ( choć poczta będzie twierdzić inaczej ). Paczusia leży sobie na poczcie i czeka a Ty czekasz na nią nic o tym nie wiedząc. Po 2 tyg paczka, która uchodzi za nieodebraną jest odsyłana do nadawcy. I w takim wypadku niczyja tu wina oprócz poczty, która nie zawiadomiła Cię o czekającej przesyłce.
W takich wypadkach - kiedy oczekujemy na paczkę a ona nie nadchodzi pozostaje przejść się na pocztę i sprawdzić czy ona tam nie czeka Przykre, ale niestety tak też działa PP i nadawca nic tu nie winien - jeśli tak się oczywiście zdarzyło.
lisica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-15, 10:23   #73
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

kolejna na liste:maja24
prawdziwe dane Maja G. z Elblaga
powód: wyslalam jej paczke w formacie"oplata za pobraniem" co kosztowalo mnie prawie 10 zł.paczki nie odebrała,bo podobno wyjechała za granice czy cos.no i dodatkowo musiałam opłacic zwrot-4zł.niby 14 zł,ale do tego czekanie,nerwy.nie polecam robic z nia "interesów"
sousa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 10:08   #74
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Przekupka: 19 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

chyba też zostałam oszukana, choc moge się mylić..
otóż wymieniłam sie niedawno z użytkowniczą Maxima25 - ja jej wysłałam błyszczyk Glam Shine, ona mi wodę toaletową YR o zapachu brzoskwiniowym. Tylko ta woda ma kolor zielony, a z tego co wiem normalnie jest w kolorze pomarańczowym .. nie wiem co o tym sądzić, czy ona wysłała mi jakąś starą tą wodę czy co
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 11:00   #75
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Odradzam transakcje z zakręcona 1881, sytuację o[pisalam tutaj:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...783#post842783
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 11:04   #76
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

A ja ze swojej strony chciałabym zauważyć, że użytkowniczka "zakrecona1881" oferuje podróbki - zwróćcie uwagę, że negatywa dostała za tusz YSl inny, niż na stronie producenta (który sama chętnie wymieniła za coś o niewielkiej w porównaniu wartości - tusz YSL kosztuje 80-100 zł), a neutrala za podwójny tusz Bourjois, o którym sama pisała, że dołoży go jako gratis.

Akurat te dwa produkty są często podrabiane - wystarczy spojrzeć na Allegro.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-24, 18:47   #77
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

niestety musze definitywnie dodac Goffka do czarnej listy, bo ewidentnie klamie. nic od niej nie dostalam. na mail z prosba o skan nadania przesylki nie odpowiedziala. mysle, ze miesiac odczekalam, probowalam wyjasnic przez maile, wiec moge z czystym sumieniem ja dopisac.

usuwam dane bo wczoraj wyslala mi paczke priorytetem, a dzisiaj ja juz otrzymalam.

Edytowane przez livy
Czas edycji: 2005-10-29 o 09:03 Powód: usuniecie danych
livy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 19:19   #78
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Dlugo zwlekalam z opisaniem calej sytuacji, ale widze , ze to byl moj blad.
Sparawa dotyczy wymiany z wizazanka Myyysia.

Wymienialam z nia moj nowy zel antycellulitowy, polwe blyszczyka bezbarwnego - na perfum Cellebre. Do przesylki dolaczylam miniaturke kremu oraz tusz do rzes. Na przesylke umowilysmy sie na konkretny dzien. Niestety Myyysia nie dotrzymala slowa. Wtedy po raz pierwszy.
Kiedy dostala ode mnie przesylke, napisala mi ,ze jest na rozczarwana poniewaz dostala rozlany blyszczyk , pudeleczko kremu rowniez bylo pekniete, a tusz niby wyschniety. Zaproponowalam jej , ze jesli dostane przesylke , to mozemy zwrocic sobie rzeczy, jesli czuje sie poszkodowana, ale wtedy jeszcze nie wiedzialam co ja dostene.
.... a dostalam przeterminowany perfum , przeterminowany o cale pol roku!!!
Napislam jej o tym i dodalam , ze teraz to juz naprawde chce zwrotu tego co jej zostalo z mojej przesylki.
Sprawa sie toczy caly czas, Myyysia twierdzi , ze wyslala mi , ale ja ciagle nie mam od niej nic, a zapytana o numer przesylki , najpierw zaczela mnie ignrowac , a potem stewierdzila , ze ma tysiace spraw na glowie, ze moge jej wystawic negatywa, bo jej i tak na tym nie zalezy. Numeru przesylki do tej pory sie nie doczekalam.

W szafie lezy zapakowany dla Myyysi przeterminwany jej perfum , czekam na moje rzeczy, ale cos czuje , ze sie nie doczekam.

Dzisiaj jej wystawilam negatywa i wiedze , ze ona mi rowniez. Ja powinnam jej wystawic co najmniej kilka:
1. nie dotrzymanie umowy co do terminu wyslania przesylki
2. wyslanie mi przeterminowanego perfumu
3. kolejne niedtrzymanie umowy w zwiazku z powtornym wyslaniem przesylki
4. absolutna ignorancja z jej strony

Zaloze sie , ze na targowisku znajdzie sie jeszcze co najmniej kilka niepocieszonych , zazenowanych i zirytwanych wizazanek, ktore wymienialy sie , badz mialy sie wymienic z Myyysia.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2005-11-03 o 11:45 Powód: "o", "m","i"
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:54   #79
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Ja jestem kolejną osobą, która jest niezadowolona. Sprawę Justyny znam na bieżąco, bo jesteśmy w ciągłym kontakcie. Zwlekała, bo ciagle miała nadzieję, że dostanie swoje kosmetyki. To co pisze Justyna miało miejsce.
Ja na szczęście nie wysłałam myyysi moich rzeczy, bo miałam przeczucie. Wymieniałam się już z osobami, które były świeżo zarejestrowane i nie miałam żadnych problemów. Po tym jak zobaczyłam pierwszą negatywną ocenę myyysi napisałam jej PW, że najpierw poczekam aż ona mi przyśle swoje rzeczy, a potem ja jej wyślę. Zgodziła się. Na przesyłkę czekam prawie miesiąc i nie mogę się doczekać. W końcu zrezygnowałam z wymiany, bo ileż mozna czekać. Moją czujność zwrócił fakt, że klika razy kazała sobie przypominać co kto od niej chciał. Jak ja się wymieniam, to sobie wszystko zapisuję.
19.10 wysłała mi ostatnie PW, w którym napisała mi tak, cytuję: "jakos na dniach postaram sie najszybciej wyslac a jak nie bede miala czasu to napisze i chyba zrezygnujemy z wymianki".
Jestem rozczarowana postawą tej wizażanki. Jeśli ktoś zakłada wątki na targowisku, to chyba jest tego świadomy, że trzeba iść na pocztę i to wysłać. Rozumiem, że ktoś może wysłać coś później, bo np. jest chory albo nie ma w danym czasie pieniędzy na przesyłkę, ale jak można zwlekać tyle czasu z wysłaniem. Gołąbki tego nie zaniosą.
Kontaktowałam się z osobami, które miały się z nią wymienić i też były rozczarowane. Dziewczyny mam nadzieję, że również się dopiszecie.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 20:07   #80
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Ja również zmuszona jestem przyłączyć sie do niezadowolonych z wymiany z MYYYSIĄ.Wizażanka jest niesłowna.Przesyłke dostałam w terminie,ale to co było wśrodku.... Szkoda gadać.Kiedy napisałam do Niej PW z zastrzeżeniami odnośnie wymiany spotkałam sie z bardzo agresywną i nieprzyjemną reakcją.Zdecydowanie nie polecam.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 20:58   #81
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Alexandro, widzę, że nie jesteś jedyną niezadowoloną z wymian z Myyysią. Proszę dokładnie opisać całą sytuację, ponieważ wyciągnięcie konsekwencji może być w tej sytuacji doskonałym wyjściem.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 21:13   #82
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

W porządku,już opisuję chociaż to nic przyjemnego...
Umówiłyśmy sie na wymianę.Przesyłka od Mysi przyszła szybko (ja z nadaniem swojej postanowiłam poczekać bo użytkowniczka była nowa,w takich sytuacjach staram sie zachować ostrożność,proszę o wyrozumiałość).Kurtka ,którą dostałam po prostu śmierdziała.Dodam,ze nie jestem jakos szczególnie wyczulona na tym punkcie,ale na wszelki wypadek zapytałam kilku domowników...Zapach jakoś nikomu nie przypadł do gustu .Wcześniej zastanowiło mnie to ,że Mysia nie zadała żadnych pytań odnośnie spodni ,które miała dostać ode mnie.Absolutnie żadnych.Mocno podkreślała też fakt,ze jest bardzo aktywną użytkowniczką Allegro i ma wiele pozytywnych komentarzy.Zapytałam Ją czy rzeczami z wymian handluje na Allegro -ach ...ta kobieca intuicja -nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi.Zostałam za to solidnie obrażona.Wypowiedzi Mysi są przede wszystkim cholernie pokrętne.Niczego nie można sie normalnie dowiedzieć bo natychmiast jest sie atakowanym.Była miła do momentu gdy dowiedziała się,ze nie wysłałam dla Niej spodni i nie zamierzam tego zrobić.Po kilkumnastu nieprzyjemnych PW dałam spokój prowadzeniu dyskusji z Myyysią.Odesłałam przesyłkę właścicielce i kupiłam pułapkę na myyysie
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 21:20   #83
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

widze , ze temat Myyysi ruszl, z czego nie ukrywam jestem bardzo zadowolona. Wizazanka ponadto zadziala odwetem na moj negatyw, wystawiony dla niej po dlugim oczekiwaniu na pozytywne rozwiazanie sytuacji, do ktorego jenak nie doszlo
Ona ma to co rzekomo ocalalo z przesylki, a ja tak naprawde zosatala z niczym, bo niestety trudno nazwac przeterminowany perfum , w pelni wartsciowym przedmiotem.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 08:59   #84
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
GG do Selina
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

No i chyba muszę dodać do oszustów dziewczynę o nicku Fitneskaa. Trzy tygodnie temu wysłałam jej kosmetyki priorytetem i ona też miała wysłać priorytet i do tej pory nie mam Nie ma z nią kontaktu, pisałam do niej, nie loguje się, więc może się coś stało, nie wiem.
Selina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 10:22   #85
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Przekupka: 137 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Brak zwrotu pieniedzy od LISICY

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Przypominam, że możecie wystawiać negatywy w Indeksie Przekupki. Zachęcam, abyście to robiły, bo w ten sposób oszczędzicie rozczarowań innym koleżankom-Przekupkom

O i dlatego dzialajacy Indeks Przekupki jest taki wazny. Sory, ze ja znow swoje, ale od tygodnia nie ma mozliwosci sprawdzenia z kim sie czlowiek wymienia ani, gdyby okazalo sie, ze jest cos nie tak wystawienia opinii, bedacej ostrzezeniem dla innych
Wiem, ze masz duzo pracy zwiazanej ze zmiana oprogramowania, ale moim skromnym zdaniem przywrocenie funkcjonowania IP nalezy do do tych czynnosci, ktore powinny miec wysoki priorytet.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 11:00   #86
lisica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 358
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
GG do lisica
Dot.: IP

Cytat:
Napisane przez Basia39
O i dlatego dzialajacy Indeks Przekupki jest taki wazny. Sory, ze ja znow swoje, ale od tygodnia nie ma mozliwosci sprawdzenia z kim sie czlowiek wymienia ani, gdyby okazalo sie, ze jest cos nie tak wystawienia opinii, bedacej ostrzezeniem dla innych
Wiem, ze masz duzo pracy zwiazanej ze zmiana oprogramowania, ale moim skromnym zdaniem przywrocenie funkcjonowania IP nalezy do do tych czynnosci, ktore powinny miec wysoki priorytet.

Basiu, proszę wyedytuj nagłówek Twojej wiadomości, nie dotyczy ona "braku zwrotu pieniędzy od Lisicy" - rozumiem, że cytowałaś dosyć starą wypowiedż i nie zwróciłaś na to uwagi,
pozdrawiam.
lisica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 11:34   #87
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Przekupka: 137 pkt / 99% pozyt.
Dot.: IP

Cytat:
Napisane przez lisica
Basiu, proszę wyedytuj nagłówek Twojej wiadomości, nie dotyczy ona "braku zwrotu pieniędzy od Lisicy" - rozumiem, że cytowałaś dosyć starą wypowiedż i nie zwróciłaś na to uwagi,
pozdrawiam.
Tak, oczywiscie nie dotyczy, kurcze jak zacytowalam to faktycznie naglowek zostal stary, moj wpis dotyczy tematu przewodniego - Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

PS Niestety naglowka sie wyedytowac nie da
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 07:45   #88
lisica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 358
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
GG do lisica
Dot.: IP

Cytat:
Napisane przez Basia39
Tak, oczywiscie nie dotyczy, kurcze jak zacytowalam to faktycznie naglowek zostal stary, moj wpis dotyczy tematu przewodniego - Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

PS Niestety naglowka sie wyedytowac nie da

Tak właśnie myślałam
Rzeczywiście, tylko w przypadku jeśli zrobisz "cytat" własnej wypowiedzi, możesz zmienic tyłuł, wpisując inną treść w dot:... tak jak ja wpisalam "IP", ale to już kolejny wpis ;(, dawniej dało się wyedytować nagłówek własnej odpowiedzi.
pozdrawiam;
trochę "uboczy" temat więc nie zaśmiecam już; ale jak zobaczyłam wątek :Black list, jeśli zostalaś oszukana" z nagłówkiem "Brak zwrotu pieniędzy od Lisicy" to mnie trochę uniosło w fotelu .
lisica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 13:38   #89
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Brak zwrotu pieniedzy od LISICY

Cytat:
Napisane przez Basia39
O i dlatego dzialajacy Indeks Przekupki jest taki wazny. Sory, ze ja znow swoje, ale od tygodnia nie ma mozliwosci sprawdzenia z kim sie czlowiek wymienia ani, gdyby okazalo sie, ze jest cos nie tak wystawienia opinii, bedacej ostrzezeniem dla innych
Wiem, ze masz duzo pracy zwiazanej ze zmiana oprogramowania, ale moim skromnym zdaniem przywrocenie funkcjonowania IP nalezy do do tych czynnosci, ktore powinny miec wysoki priorytet.
IP już działa
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 19:58   #90
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Przekupka: 137 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Zostałam oszukana przez wizażankę o nicku NeskaCaffe_

Link do tranzakcji: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85102

Oszukala mnie dwukrotnie raz nie wysyłając przesyłki zgodnie z umową (czekała aż dojdzie moja), drugi raz wysyłając przesyłkę zawierającą podróbki EDP Gucci Envy Me oraz Pudru Shiseido.

Za pierwsze oszustwo, które uznałam za mało groźne zaraz jak tylko paczka dotarła napisałam jej PW, że wystawię neutral jak tylko zacznie działać IP. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to podróbki, ponieważ nie miałam nigdy wczesniej ani tego zapachu ani takiego pudru. Dziś mam pewność w związku z tym wystawiłam jej komentarz negatywny. Oczywiście zarządałam zwrotu moich kosmetyków, ale wizażanka stwierdziła, że to niemożliwe ponieważ już ich nie ma zarzucając mi, iż moje kosmetyki, których rzekomo nie ma to również były podróbki - coż za tupet!

Jestem zniechęcona, wszystkie wymianki na forum jakich do tej pory dokonałam były udane a jest ich grubo ponad 30, w życiu przez myśl mi nie przyszlo, że spotka mnie coś takiego.

Wklejam odpowiedź Nesca_Cafe_ na moj meil z prosba o zwrot kosmetykow.

"Witaj!! Wiesz co ale wez pod uwage to ze NIGDZIE nie pisałam czy perfumki i puder sa oryginalne, przjerzyj jeszcze raz watek.Nawet nie pytalas o ich opryginalnosc.Gdybym chciała Cie oszukac pislabym o tym ze perfumy i kosmetyki sa 100% oryginalne.Perfumek nie kupilam w dogeri....wiec tez nie wiem czy to oryginal czy nie, puder dostalam ....wiec tez nie moge byc pewna czy to oryginal czy nie.Co do Twoich perfumek to msuze Cie zmartwic, ale nie wymagaj od kogos czegos czego sama nie przestrzegasz.Dolce& Gabbana sa podróba....moja kolezanka ma ORYGINALNE perfumki gabany..porownalysmy je i roznica jest znaczaca...kolor TRWALOSC tych perfum :/ Zapach znikał po 20 min.Przykro mi,ze tak pozno mowisz mi o checi "odmiany" poniewaz minął juz prawie miesiac....i niestety ale ja tych perfumek juz nie mam..Celine Dion byl dla mojej siostry a Dolce % gabbana sprzedalam...bo nie nadawaly sie aby dac je na prezent przyjaciolce ktora zna doskonale zapach oraz trwalosc tych perfum...chyba sama przynzasz, ze nie logiczne byloby oczekiwac odmiany po miesiacu:/"

Moja odpowiedz:

"Kosmetyki, ktore Ci wyslalam byly oryginalne (dostalas dokladne fotografie) natomiast o oryginalnosc Twoich nawet nie pytalam bo uznalam ich oryginalnosc za pewnik, nie przyszlo mi do glowy nawet zeby o to pytac. Na tym forum jesli ktos pisze,ze ma do wymiany EDP Gucci Envy Me oraz puder Shiseido oznacza, ze ma do wymiany dokladnie to co wymienia a nie podrobke.
A pisze o tym dopiero teraz poniewaz dopiero teraz znalazlam Twoje aukcje na Allegro i zirientowalam sie, ze mnie najzwyczajniej oszukalas! Na to, iz puder Shiseido ma dziwny odcien zwrocila mi uwage jedna z wizazanek, bo szczerze mowiac nie mialam do tej pory takiego pudru wiec nie mialam porownania, ale jej uwaga spowodowala, ze zaczelam sie tym interesowac. Jak widzisz wycofalam go ze swojego kramiku poniewaz w zyciu nie wcisnelabym komus podrobki za pelnowartosciowy oryginalny kosmetyk! Nie jestem oszustka, ale widze ze mam do czynienia za to z oszustka niezlego kalibru.
Skoro uwazasz, ze moje perfumy to podrobka tym bardziej powinnas byc chetna mi je zwrocic, jednak nie chcesz tego zrobic i wiadomo dlaczego, po prostu najzwyczajniej Ci sie to nie oplaca.

Dostaniesz negatywa i zglosze sprawe do admina forum!"

Oto linki do stron Allegro, na których były wystawione kosmetyki przysłane mi przez NescaCaffe_ jako oryginalne:

Puder:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=74933245

który nie ma nic wspólnego z oryginałem

Perfumy:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=74353118

GUCCI ENVY ME - 100ml za 65 PLN

Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.