Buntownicza sztuka destrukcji - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-19, 22:09   #31
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

To co zdjęcia są okropne, a dziewczyny na nich nie są..? To trochę nielogiczne, bo zdjęcia przedstwaiają te dziewczyny... Zawartością tych zdjęć są anorektyczki... Poza tym to jest takie "ludzkie" , że chodzący szkielet budzi odazę.. Idąc ulicą wszyscy się na nie patrzą z obrzydzeniem z odrazą... Mam ochotę takim ludzie=om strzelić w twarz po prostu... I taka osoba patrzy się z odrazą na anorektyczki, myśli co ona z sobą zrobiła, a potem idzie zdradza, kłamie, krzywdzi innych itp...tylko ma "dobry" wygląd i o nim ni pomyśli nikt, ze jest okropny, i nie przyjdzie na myśl, ze jest wstrętny... Po drugie..jeśli nawet myślicie o nich w ten sposób to zachowjcie to dla siebie. Nie jest na miejscu takie rzeczy tu wypisywać. Pomyślcie jak to by było, gdybym w wątkach, gdzie chwalicie sie swoimi ciałami jakaś wizażanka napisała, że macie tłuste brzuchy i wstrętne płaskie tyłki... że budzą jej odrazę... takie przemyślenia zostawia się dla siebie... Mądry człowiek wie, kiedy należy milczeć....

Edytowane przez miiee
Czas edycji: 2005-10-20 o 14:09
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 22:19   #32
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

Cytat:
Napisane przez miiee
To co zdjęcia są okropne, a dziewczyny na nich nie są..? To trochę nie logiczne, bo zdjęcia przedstwaiają te dziewczyny... Zawartością tych zdjęć są anorektyczki... Poza tym to jest takie "ludzkie" , że chodzący szkielet budzi odazę.. Idąc ulicą wszyscy się na nie patrzą z obrzydzeniem z odrazą... Mam ochotę takim ludzie=om strzelić w twarz po prostu... I taka osoba patrzy się z odrazą na anorektyczki, myśli co ona z sobą zrobiła, a potem idzie zdradza, kłamie, krzywdzi innych itp...tylko ma "dobry" wygląd i o nim ni pomyśli nikt, ze jest okropny, i nie przyjdzie na myśl, ze jest wstrętny... Po drugie..jeśli nawet myślicie o nich w ten sposób to zachowjcie to dla siebie. Nie jest na miejscu takie rzeczy tu wypisywać. Pomyślcie jak to by było, gdybym w wątkach, gdzie chwalicie sie swoimi ciałami jakaś wizażanka napisała, że macie tłuste brzuchy i wstrętne płaskie tyłki... że budzą jej odrazę... takie przemyślenia zostawia się dla siebie... Mądry człowiek wie, kiedy należy milczeć....
no to milcz [U](oszzz ty to sie napiszesz................ ............ sie napiszesz) ..... miiiee idz spać ==>> DOBRANOC ( hmmm a może ty jesteś anorektyczką, no dobra żartowałam) słodkich snów i ciiii.
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 22:23   #33
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

Z tego co mi sie wydaje, to to jest FORUM- kazdy moze napisac swoja opinie.
A skoro Miiee uwazasz ze na innych watkach dziewczyny maja tluste tylki i grube brzuchy to to napisz!
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:13   #34
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

Cytat:
Napisane przez miiee
A one..? nie radzą sobie z życiem z emocjami(...) To nie jest tak że głupia dziewczynka chce być chudsza i się odchudza i anoreksja... Wiele z nich ma trudności w rodzinie apodyktycznych rodziców, którzy chcą ich życiem kierować (...) Wiec mało wiesz jeśli nazywasz anoreksję ludzką głupotą... Narkomania jest głupotą, palenie papierosów jest głupotą... (...) Głupotą jest wsiadanie po pijaku za kierownicę(..)
Miiee,
zarzucasz dziewczynom, że są niesprawiedliwe nazywając zachowanie anorektyczek głupim. Ale spójrz na swoje własne zdanie powyżej (zaznaczyłam je specjalnie).
Nazwałaś narkomanię głupotą...
Nazwałaś palenie papierosów głupotą...

Nie obrażę się na Ciebie i nie powiem, że masz brzydkiego awatara, dlatego, że tak napisałaś, chociaż dokładnie tak zrobiłaś Ty w stosunku do Suzany.

Poproszę Cię jednak, żebyś przemyślała to sobie, bo mam znajomych, dla których palenie papierosów jest jedynym sposobem na odłożenie psychotropów i odsunięcie od siebie myśli samobójczych. Palenie w tym przypadku jest wręcz zalecane przez lekarza psychiatrę, jako sposób na odwrócenie uwagi od cierpienia.
A co do cierpienia narkomanów to chyba nie muszę się tu rozpisywać. Ja im przede wszystkim współczuję i nie potrafiłabym tak lekko napisać, że ich choroba jest głupotą.

Jednak rozumiem Cię doskonale, bo też mam znajomą chorą na anoreksję i to co czuję patrząc na nią, to przede wszystkim ból i ogromne współczucie, oraz strach o jej życie i zdrowie. Straszne jest to, że wpadła w chorobę chcąc być piękną, a w efekcie straciła wszystko. Chłopaka, przyjaciół, zdrowie, wpadła w konflikt z rodzicami i NIKT jej nie rozumie.

Ale jednocześnie uważam, że zamieszczanie takich zdjęć ku przestrodze ma sens. Nati zrobiła dobrze. Poparłabym ją także, gdyby napisała artykuł o narkomanii załączając zdjęcia ludzi bliskich śmierci, chociaż oglądanie takich zdjęć nie jest łatwe. Każdy czuje przerażenie, ból i współczucie. A jednocześnie zupełnie zrozumiałała jest odraza, bo wszystko, czego się boimy w życiu w naturalny sposób budzi naszą odrazę. To sposób obrony przed takimi zachowaniami.
Nie dziw się, że wszystkie dziewczyny napisały, że nie podobają im się zdjęcia. Co więcej nie dziw się, że nie podobają im się bohaterki tych zdjęć.
Nie wiem czy podobają Ci się zdjęcia bliskich śmierci narkomanów czy alkoholików?
Może być Ci przykro z powodu szafowania słowem "głupota" w stosunku do choroby, ale w takim razie nie popełniaj tego samego błędu.

I nie myśl, że wszyscy tu robią na Ciebie nagonkę. Dziewczyny naprawdę nie miały złych zamiarów. Ja cieszę się, że jesteś wrażliwą osobą i że miałaś odwagę sprzeciwić się większości i stanąć w obronie osób, które same nie mogą się obronić.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 09:38   #35
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

z wielkim zainteresowaniem przeczytałam text NATIO2troche dyskusja mnie poraziła!!!!!!!!!!!!!!
te kłótnie i w ogóle
alenie ukrywam, ze zgadzam się z większością na forum - zgadzam się co do okropności zdjęć, zgadzam się co do problemu naświetlania tej choroby, co do niesienia pomocy tym dziewczynom, nie zgadzam się tylko,ze narkomania i alkoholizm to głupota ( tzn. prywatnie mogę sobie tak myśleć i stronię od tego rodzaju używek) ale prawdą jest, z medycznego punktu widzenia, ze są to choroby!!!!!!!!!! tak samo jak anoreksja z kręgu zaburzen psychicznych, które się leczy!!!!!!!!!!!!!!!!
dajmy spokój kłótniom
w końcu nie po to jesteśmy na forum
tylko po to , by pogadać, wymienić informacje, poradzić się kogoś, albo samemu komuś pomóc
dzieczynki zawrzyjcie rozejm
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 11:57   #36
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

Nati02, ka.si, miie- prośba do Was o przystopowanie z wypowiedziami jw. i opanowanie "emocji", ktorych w tym wątku zaczyna być za dużo.

Od siebie mogę dodac tylko tyle, że forum FITNESS nie wydaje mi sie odopowiednim miejscem na umieszczenie takiego artykułu.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:28   #37
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

Cytat:
Napisane przez inch
Nati02, ka.si, miie- prośba do Was o przystopowanie z wypowiedziami jw. i opanowanie "emocji", ktorych w tym wątku zaczyna być za dużo.

Od siebie mogę dodac tylko tyle, że forum FITNESS nie wydaje mi sie odopowiednim miejscem na umieszczenie takiego artykułu.
Masz rację inch. Wzburzyłam się, ponieważ forum powinno być od udzielania sobie rad, pomagania sobie, wymieniania się swoją wiedza i doświadczeniami. Natomiast opinię o czyimś wyglądzie czy nam się podoba czy też nie powiinnyście dziewczyny zachować dla siebie.. Jakie mam znaczenie, ze wam się nie podobają te dziewczyny... Takie dyskusje to na ciuchach i o modzie...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 13:25   #38
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Talking Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

nie ma sprawy już przystopowałam, miiee przepraszam jeżeli cię uraziłam, ale niestety nie zmienia to faktu że ty pierwsza "wyskoczyłaś" na nas. no ale cóż .... rozejm nastąpił (?)
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 13:40   #39
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

w sumie jest w tym troche racji. na zdjecia zwlok z obozow hitlerowskich tez nie bardzo wypada powiedziec, ze sa wstretne. i chyba malo komu taka mysl przejdzie przez glowe. tutaj chyba wyszlo tak jak wyszlo, bo anorektyczki same, niejako na wlasne zyczenie sie do tego doprowadzaja. i trudno zrozumiec, ze jest to choroba. ale jednak to jest choroba. wiadomo, ze te osoby nie sa zdrowe na psychice, bo inaczej nie zrobilyby z soba czegos takiego.
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 13:41   #40
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

Cytat:
Napisane przez inch
Nati02, ka.si, miie- prośba do Was o przystopowanie z wypowiedziami jw. i opanowanie "emocji", ktorych w tym wątku zaczyna być za dużo.

Od siebie mogę dodac tylko tyle, że forum FITNESS nie wydaje mi sie odopowiednim miejscem na umieszczenie takiego artykułu.
Prosba o "spokoj" wyszla juz o wiele wczesniej. Nikt nie chcial klotni. Tak jak napisala Ka.Si, zadna z nas nie zaczela tej klotni.

A jezeli wydaje Ci sie ten artykul tutaj nieodpowiedni- usuń. Nikt nie bedzie burzył
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 14:18   #41
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

Cytat:
Napisane przez ka.si
nie ma sprawy już przystopowałam, miiee przepraszam jeżeli cię uraziłam, ale niestety nie zmienia to faktu że ty pierwsza "wyskoczyłaś" na nas. no ale cóż .... rozejm nastąpił (?)
No okej rozejm ... a ja nie wyskoczyłam do was osobiście. Wiem to mogło tak zabrzmieć, bo nie powstawiałam cudzysłowów w kilku miejscach i mogło być to wszystko odczytane jako chamskie, lub moja krytyka waszego wyglądu... Nie miałam takiego zamiaru, jeśli czujecie się urażone to przpraszam...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 14:33   #42
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

Aż mi się miło zrobiło Ech, żeby wszyscy na Wizażu umieli się tak ładnie dogadać...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 17:37   #43
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

Uff, az lepiej
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 21:29   #44
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Buntownicza sztuka destrukcji

Niestety, to nie zależy tylko ode mnie.

Ja również się cieszę!
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.