Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 09:06   #4891
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja pojechałam tylko do szewca z butami, a później jadłam obiad, a teraz czekam i czekam, aż mi się ptasie mleczko zrobi

http://allegro.pl/ss-joko-virtual-ba...417165693.html
link
ptasie mleczko?? a jak je robisz??? moze zrobie tż-towi na walentynki

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
aaa wybaczcie to opoznienie z fotkami, ale to wina TZ i jego niespodzianek
nie było mnie w domu poł dnia i słonce zaszło takze fotek w dziennym nie zdazyłam zrobic ;/ ale jutro wstawie, promise

poki co-daje w sztucznym,
robione komórką bez lampy, także wybaczcie jakość
ale aparatem z lampą to w ogóle nie podobny kolor wychodził

w każdym razie-dobrze widać, jak odrost fajnie wzielo, kładłam na 1,5 cm odrostu

dla przypomnienia:
schwarzkopf natural&easy 532
bardzo ładnie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:08   #4892
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej wszystkim
wczoraj tak wpadlam na watek gdzie wracaja do naturalek i sobie poczytalam z ciekawosci i powiem wam ze podziwiam takie osoby ze najpierw beda chodzic z mega odrostem a pozniej scinac wlosy ja bym tak nie mogla
szkoda wlosow i szkoda zycia na jakies *******y ze rozjasnianie szkodzi
przeciez naturalne wlosy sa takie nudne
Dokładnie nuda, nuda, nuda... I nawet w super kondycji nie mają takiego wyglądu jak pofarbowane- nie ten blask, nie ta intensywność barwy...
A chodzenie z takim odrostem- mega obciach Moja bratowa tak chodzi, tylko że ona farbowała czernią z 2 lata i ma cienkie, rzadkie, wypadajace wlosy i boję sie jej dekolor zrobic. Bo chciałaby blond jaśniejszy o ton-2 od swojego naturalnego czy klasyczny jasny blond.
A tu kąpiel nie poradzi. Ale juz ma odrostu naturalnego 1/3 włosów więc jej powiedziałam ze jak 2/3 dochoduje to na same konce walniemy rozjaśniacz i w najgorszym wypadku podetniemy mocno- i sie zgodziła. Co nie zmienia faktu że jeszcze zpól roku będzie chodziła z takimi wlosami
ja jak bym miała wracać do natury to bym farbneła wszystko ciemnym blondem- i tak sie spłucze z początku to lajcik. I farbowałabym aż bym kolor dobrała. Albo szamponetkami.
A nie łazić z odrostem- masakra!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:10   #4893
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej wszystkim
wczoraj tak wpadlam na watek gdzie wracaja do naturalek i sobie poczytalam z ciekawosci i powiem wam ze podziwiam takie osoby ze najpierw beda chodzic z mega odrostem a pozniej scinac wlosy ja bym tak nie mogla
szkoda wlosow i szkoda zycia na jakies *******y ze rozjasnianie szkodzi
przeciez naturalne wlosy sa takie nudne
ja też bym nie mogła... maskra!!! chociaż kiedyś mialam pasemka, jak chodzilam do 3 gim.. i do 2 klasy w liceum nie farbowalam i nagle patrze a mam całe naturalne a teraz to bym nie wytrzymała!!!

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dokładnie nuda, nuda, nuda... I nawet w super kondycji nie mają takiego wyglądu jak pofarbowane- nie ten blask, nie ta intensywność barwy...
A chodzenie z takim odrostem- mega obciach Moja bratowa tak chodzi, tylko że ona farbowała czernią z 2 lata i ma cienkie, rzadkie, wypadajace wlosy i boję sie jej dekolor zrobic. Bo chciałaby blond jaśniejszy o ton-2 od swojego naturalnego czy klasyczny jasny blond.
A tu kąpiel nie poradzi. Ale juz ma odrostu naturalnego 1/3 włosów więc jej powiedziałam ze jak 2/3 dochoduje to na same konce walniemy rozjaśniacz i w najgorszym wypadku podetniemy mocno- i sie zgodziła. Co nie zmienia faktu że jeszcze zpól roku będzie chodziła z takimi wlosami
ja jak bym miała wracać do natury to bym farbneła wszystko ciemnym blondem- i tak sie spłucze z początku to lajcik. I farbowałabym aż bym kolor dobrała. Albo szamponetkami.
A nie łazić z odrostem- masakra!
ja bym tak samo zrobiła jakbym chciała przejść na naturalne
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:16   #4894
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dokladnie tez bym walnela kolorem zblizonym do moich naturalek
zreszta kiedys tak zrobilam a pozniej znow rozjasnilamwiec nie ma sensu wdawac sie w jakies *******y ze naturalki sa git i wogole cacy bo tak nie jest
zazwyczaj kolor jest szary bez polysku matowy i nudny podkreslenie koloru wlosow to rowniez podkreslenie swojego charakteru i urody....
nie moglabym chodzic z odrostem do ucha a pozniej obciac wlosy to nie jest modne a raczej zaniedbane...
ale jesli ktos tak robi ok nie wnikam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:33   #4895
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wątpie, że mam przetrawione bo malowałam tylko odrosty, czarnego odrostu nie mam, ale jest ciemny. Może i ta siwizna z fioletem by się zmyła ale nie wyszłabym tak z domu nigdzie naprawdę okropny efekt
Chyba już wolalabym mieć żółte niż siwe Jednak zostaje przy rozjasniaczu kombinowanie nie służy moim włosom, a rozjasniacz jest sprawdzon fakt niszczy włosy ale co mam kombinowac z farbami pozniej kolor nie wyjdzie i znowu rozjasniacz więc to jeszcze gorsze dla moich włosow jest.
jak lubisz mieć zniszczone włosy to ok ja bym się w to nie bawiła z rozjaśniaczem nie ma żartów widzę że młoda jesteś to najwyżej na starość peruka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:33   #4896
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No niby farbujemy rozjasniajaco czy jak ale raczej nie uzywamy rozjaśniaczy więc myślę ze nowy tytuł by się przyjął

infatuated

no super wyszło Ja widzę że chłodno?
I farba dobrze złapała

Ja też bym nie chodziła z odrostem na pół głowy, na pewno w takiej sytuacji zafarbowałabym włosy na jakiś kolor zbliżony do mojego.
Zresztą naturalny włos jest owszem miękki, zdrowy, ale taki jakby matowy? Taki bez polotu?
Niech każdy robi co chce, ja widziałam zdjęcia niektórych dziewczyn które wracają do naturalek i ja bym tak nie chodziła
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:35   #4897
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny byłam ostatnią klientką już zamykały
no ale już wiem że NIE MA tam ich
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 09:36   #4898
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

zajrzałam na ten wątek o zapuszczaniu naturalek i kurcze, te fotki odrostów są noo masakryczne !
nie wyobrażam sobie chodzić z połową głowy w naturalnym kolorze a reszta jasny blond...yyy czułabym się strasznie zaniedbana i pewnie za każdym spojrzeniem w lustro by mi się humor pogarszał
jakbym miała zapuszczać naturalne, to podobnie jak Wy bym zafarbowała na zbliżony kolor i tyle. Wyglądało by to przynajmniej estetycznie.

Agatko, zgadzam się-naturalny włos mniej lśni no i kolor jest taki nudny, jak to Caskada ujeła. Ja mam swój naturalny taki mysi blond wiec to już w ogóle. Jedyne naturalne kolory włosów to mi się podobają np taki mocny brąz, czekoladowy

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-02-09 o 09:39
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:37   #4899
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja bym pofarbowała włoski zbliżonym kolorkiem do natury a na pewno nie z takim odrostem
wybaczcie jesli ktoś schodzi w ten sposób i poczuje się urażony ale mi to się kojarzy po prostu z zaniedbaniem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:38   #4900
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no wlasnie zapomnialam dodac ze lubie tez ptasie mleczko a najgorsza jest oczywiscie czekolada w tym kupnym a bleeee sam srodek jest pyszny
a ja właśnie lubię kupione ptasie mleczko w czekoladzie Wedlowskie a takie domowe jem pierwszy raz, też pychotka, ale bez czekolady, tylko takie o jak w załączniku słodkie strasznie, nawet ja nie dałam rady zjeść na raz
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
O mniam czyżby twój tata był kucharzem ? fajnie mieć kogoś tak uzdolnionego w kuchni
smacznego i pa pa
hehe, nie nie jest kucharzem ale lubi poeksperymentować
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No momentami to był koszmar- ile one jadły, jak trzeba było każdemu lapy wytrzeć nim do domu z dworu weszły albo jak były w mieszkaniu wszedzie dosłownie
no tak 20 kotów x cztery łapki to trochę wycierania mieliście
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No koci mocz to tragedia


Pies ma chyba taki specyficzny zapach? Tzn mi sie zawsze tak wydawało. Zwłaszcza jak z dworu przyleci
Mi sie zapach takiego domowego kota np kojarzy z taką zasypką pudrową dla dzieci

I psy i koty są fajne, ale ja bym psa np nie umiała wychować. Nie umiem byc stanowcza a jednak trzeba być mimo wszystko
jeeeju, moja ciocia ma np. "psa" yorka... straszny jest. Tak go rozpieściła, że teraz pies nie może zostać sam w domu nawet na chwilę, bo mu smutno i się obraża na tyle, że chodzi wszędzie i robi kupę, sika na wszystko i niszczy okropny pies. Teraz hormony mu szaleją, bo bzykać mu się chce to w ogóle mu odpiernicza, a wujek wiadomo, męska solidarność, nie chce go wykastrować
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
ptasie mleczko, mniam, prześlij mi trochę i przepis nam tu zapodaj
przesyłam w załączniku
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
aaa wybaczcie to opoznienie z fotkami, ale to wina TZ i jego niespodzianek
nie było mnie w domu poł dnia i słonce zaszło takze fotek w dziennym nie zdazyłam zrobic ;/ ale jutro wstawie, promise

poki co-daje w sztucznym,
robione komórką bez lampy, także wybaczcie jakość
ale aparatem z lampą to w ogóle nie podobny kolor wychodził

w każdym razie-dobrze widać, jak odrost fajnie wzielo, kładłam na 1,5 cm odrostu

dla przypomnienia:
schwarzkopf natural&easy 532
ładnie wyszło już teraz widać

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej wszystkim
wczoraj tak wpadlam na watek gdzie wracaja do naturalek i sobie poczytalam z ciekawosci i powiem wam ze podziwiam takie osoby ze najpierw beda chodzic z mega odrostem a pozniej scinac wlosy ja bym tak nie mogla
szkoda wlosow i szkoda zycia na jakies *******y ze rozjasnianie szkodzi
przeciez naturalne wlosy sa takie nudne
jak ja wracałam to tak samo... pomalowałam na kolor zbliżony do naturalnego (avek) i jak schodził to praktycznie różnicy nie było, ale długo nie wytrzymałam bez jasnego blondu
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ptasie mleczko?? a jak je robisz??? moze zrobie tż-towi na walentynki
a bo my mamy taką maszynę specjalną i ona robi dosłownie wszystko za nas wrzuca się tylko to co trzeba, a ona robi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2090843.jpg (20,1 KB, 13 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:40   #4901
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czesc laleczki

żyję i mam sie dobrze

ale faktycznie bardziej udzielam się gdzie indziej.

Zapuszczam póki co naturalki i.. dobrze mi z tym odrost nie rzuca się w oczy. Naturalki maja mega połysk. Zafarbowac zawsze zdaze. Teraz zapuszczam swoje, zobacze ile wytrzymam.

Tak mało osób nosi naturalne, ze akurat naturalny kolor moze sie w tym wypadku wyrózniac

No wiec, nie wchodze tu, co by się za bardzo nie kusic U mnie zaraz miną 2 miesiace bez koloryzacji
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 09:43   #4902
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mysiu
kochana myslalyśmy co z Tobą że Cię nia ma?
Fajnie że się odezwalas.
A nas nie skusisz naturalkami spokojnie, ja zazdroszczę Ci włosków ale grubosci i połysku akurat tych farbowanych.
Jak je obetniejsz to przyślij mi, zrobię sobie clipy

Fajny avatar

No i jak podjęlas decyzje to siebie też nie skusisz, spokojnie

kitkulka
napisz co to za maszynka?
Może wklej linka żeby zobaczyć jak ona wyglada?
Można ją gdzieś kupić?

infatuated
no ten kolor wyszedł Ci super, ale chłodny tak?
Świetna ta farba.

Lady
nie ma kolczyków, co Ty mówisz?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-09 o 09:49
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:47   #4903
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ale jestem smutna chyba zaraz pojadę do jubilera poszukać podobnych kolczyków! właśnie robię listę w necie ile ich jest

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Agatko no niestety podobno nie było taką usłyszałam odpowiedź
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:48   #4904
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale jestem smutna chyba zaraz pojadę do jubilera poszukać podobnych kolczyków! właśnie robię listę w necie ile ich jest
---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Agatko no niestety podobno nie było taką usłyszałam odpowiedź
No to moglaś im powiedziec ze bylas ostatnia w sklepie.
Moze jakas pani sprzątaczka?
Ciężko tak kogoś oskarżać, no ale jak byłas ostatnia no to o co biega
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:50   #4905
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczyny widziałyście że mysia od nas odeszła i zapuszcza naturalne???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:53   #4906
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

na 100% je zostawiłam bo mialam w torbeczce w porfelu gdzie drobne zeby nie zgubic jak placilam wyciagnelam je i polozylam na ladzie i nawet widziala babka że kładę coś bo patrzyła przecież a ja najpierw te kolczyki potem dopiero kasa no i zamieszanie się zrobiło bo nie pakowała mi do torebki to brałam wszystko po kolei i jeszcze resztę brałam a kolczyki obok zostały. Wszystko tak w pośpiechu bo babki już zamykały.Raczej te kasjerki same tam sprzatają wątpie żeby była sprzątaczka do tego dobra nie gadajmy już o tym bo jak myślę to mi słabo

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-09 o 09:55
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:54   #4907
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
napisz co to za maszynka?
Może wklej linka żeby zobaczyć jak ona wyglada?
Można ją gdzieś kupić?
wkleiłabym zdjęcie, ale nie wiem czemu, jak piszę jej nazwę to wstawiają się gwiazdki jakbym pisała brzydkie słowa
może napiszę Ci PW, żeby nie było, że reklamuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:57   #4908
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No Mysia sie 2 posty wyzej wpisała

Ja bym chciała naturalne - ja akurat moje lubie, dobrze mi w tym kolorze na pewno Ale ja sie szybko nudze Takze ten pomysl szybko mi wyleciałz głowy :P
Jakbym miała zapuszczac to bym zapusciła z 2 cm a potem farbnela reszte na zblizony kolor Ale nie mam nic do osób które chodza z odrostem, podziwiam je bo to naprawde spora odwaga.
No ale moje odrosty nie błyszcza ani troche Błyszcza jak je zafarbuje O teraz np swieca na zolto

Eh dzisiaj podeszłam do lustra to juz nie pomyslałam ze jestem blondynką tylko "o matko jaka pomarańcza" No i sa te ciemniejsze pasma... te rozjasnione srebrny pył myśle ze pokryłby spokojnie, ale tych ciemniejszych nie ma mowy...
Myslicie że moge jakos powyciagac te pasma które sie nie rozjaśniły i je rozjasnic
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:01   #4909
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ahahaha.. nie odeszłam, bronię się :P

agatko, Was nie zamierzam kusić, to osobista decyzja, ale jak oglądam Te Wasze idealnie farbowane włoski, to sama moge sie skusić Ile wytrzymam, to nie wiem. Zapuszczam i z ciekawości i lenistwa. Moje drugie podejscie. Ostatnim razem wytrzymałam 3 miesiace. Teraz chce przynajmniej pół roku. Zobaczyc w wakacje, jak sie mi te naturalki same rozjasniają. Taka fanaberia. A dramatycznej róznicy nie ma, wiec jest ok. Nie zamierzam obcinac
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 10:01   #4910
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No Mysia sie 2 posty wyzej wpisała

Ja bym chciała naturalne - ja akurat moje lubie, dobrze mi w tym kolorze na pewno Ale ja sie szybko nudze Takze ten pomysl szybko mi wyleciałz głowy :P
Jakbym miała zapuszczac to bym zapusciła z 2 cm a potem farbnela reszte na zblizony kolor Ale nie mam nic do osób które chodza z odrostem, podziwiam je bo to naprawde spora odwaga.
No ale moje odrosty nie błyszcza ani troche Błyszcza jak je zafarbuje O teraz np swieca na zolto

Eh dzisiaj podeszłam do lustra to juz nie pomyslałam ze jestem blondynką tylko "o matko jaka pomarańcza" No i sa te ciemniejsze pasma... te rozjasnione srebrny pył myśle ze pokryłby spokojnie, ale tych ciemniejszych nie ma mowy...
Myslicie że moge jakos powyciagac te pasma które sie nie rozjaśniły i je rozjasnic
no jak ja wracałam to wytrzymałam ze 3 miesiące z włosami pofarbowanymi na kolor zbliżony do mojego naturalnego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:03   #4911
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czekoladowo, to była taka spontaniczna decyzja. Bo w sumie nic nie musze, ani farbowac ani nie farbowac. Moje odrosty bardzo mocno się błyszcza, znacznie bardziej, niz reszta..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:03   #4912
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agatko-ten kolor nie jest chłodny, wyszedł mi identycznie jak na pudełku, które wklejałam
jest taki naturalny, bardziej słoneczny..
nie mogę go aparatem uchwycic, jakies złe swiatło mam ;/
ale baza pod refleksy-idealna, wiec mysle ze i Tobie by sie spodobal
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:03   #4913
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczynki moje drogie, mam do Was 2 pytania - mam nadzieję że uda mi się przestrzelić przez offtop

Pierwsza rzecz to przez ponad 2 miesiące używałam osławionej już maski Biowax z L'biotica do włosów zniszczonych i o dziwo strasznie wypadały mi włosy w tym czasie. Kładłam to na karb zimy, czapek itp. ale maska się skończyła, już drugi tydzień jej nie używam i włosy coraz mniej wypadają. Podczas jej używania strasznie mi leciały włosy - podczas mycia wyciągałam cały kłąb z umywalki, a teraz coraz mniej. Możliwe to że ten Biowax mnie tak załatwił?

I drugie pytanko, a właściwie prośba o poradę. Siostra chciałaby spróbować czegoś z profesjonalnych farbek - marzy jej się taka marchewka typowa. Wg wzornika kolorów podstawowych majirel oceniłam jej odrościk na 7. Resztę włosów miała cały czas farbowane jedną farbą - Garnier 100% color, taką jak w załączniku odcień 743. Teraz już kolor jest sprany i zupełnie nie przypomina tego z opakowania, jest ciemniejszy. Czy byłaby szansa, żeby złapało jej np. majirel 7.40 taki jak w załączniku? Jeśli tak, to na jakiej wodzie 6% czy 9%? Wiem, że najlepiej byłoby wstawić fotki, ale ja jestem w innym mieście a siostra w innym, a obiecałam jej że zapytam Was o radę
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:04   #4914
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no jak ja wracałam to wytrzymałam ze 3 miesiące z włosami pofarbowanymi na kolor zbliżony do mojego naturalnego
Ja wytrzymałam hmmmm w sumie 5 czy 6 miesiecy z odrostem Odrost miałam ciemny blond a reszta prawie czarne, po tych 6-ciu zafarbowałam odrost jasnym brazem i sie wkurzylam bo i tak bylo widac. Pochodzilam z 2 miesiace i rozjasnilam. Początkowo miało byc do naturalnego mojego ciemnego blondu. Az mi sie coraz jasniej podobało
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:07   #4915
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczynki właśnie wróciłam z zakupów wszystko ładnie pięknie ale kupiłam kolczyki i zostawiłam je na ladzie w naturze jak płaciłam za zakupy ja to jestem roztrzepana
wpólczuje mnie to babka kiedyś oszukala w drogerii... placilam banknotem 50złotowym i chciala drobne to jej wysypalam i wiela 5zł a wydala mi do 50 a nie do 55zł a ja sie zorientowałam jak już wyszlam i nic jej udowodnić nie moglam

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ahahaha.. nie odeszłam, bronię się :P

agatko, Was nie zamierzam kusić, to osobista decyzja, ale jak oglądam Te Wasze idealnie farbowane włoski, to sama moge sie skusić Ile wytrzymam, to nie wiem. Zapuszczam i z ciekawości i lenistwa. Moje drugie podejscie. Ostatnim razem wytrzymałam 3 miesiace. Teraz chce przynajmniej pół roku. Zobaczyc w wakacje, jak sie mi te naturalki same rozjasniają. Taka fanaberia. A dramatycznej róznicy nie ma, wiec jest ok. Nie zamierzam obcinac
no zobaczymy, mam nadzieje że bedzie ci sie podobać a swoje naturalki mam mega błyszczące ale z blaskiem rudośći
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:07   #4916
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
czesc laleczki

żyję i mam sie dobrze

ale faktycznie bardziej udzielam się gdzie indziej.

Zapuszczam póki co naturalki i.. dobrze mi z tym odrost nie rzuca się w oczy. Naturalki maja mega połysk. Zafarbowac zawsze zdaze. Teraz zapuszczam swoje, zobacze ile wytrzymam.

Tak mało osób nosi naturalne, ze akurat naturalny kolor moze sie w tym wypadku wyrózniac

No wiec, nie wchodze tu, co by się za bardzo nie kusic U mnie zaraz miną 2 miesiace bez koloryzacji
narazie masz maly odrost i nie widac az tak i dlatego dobrze sie czujesz z nim ale jak bedzie do ucha to chyba nie wytrzymasz i zafarbujeszja juz przez to przechodzilam i jak mialam kiedys do ucha odrost zafarbowalam na ciemno bo normalnie czulam sie jak spod mostu niestety w ciemnych duzo nie pochodzilam bo znow zamarzyl mi sie blyszczacy blond nie zrezygnuje z niego bo ma same plusy a przy odpowiedniej pielegnacji wlosy nie sa zniszczone
wlosy naturalne to raczej powszechne zjawisko na ulicy a tu u mnie za granica to normalnie chyba nikt nie farbuje sie na mojej ulicy to chyba ja jedna mam blondreszta to naturalki ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:07   #4917
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
czekoladowo, to była taka spontaniczna decyzja. Bo w sumie nic nie musze, ani farbowac ani nie farbowac. Moje odrosty bardzo mocno się błyszcza, znacznie bardziej, niz reszta..
To tak jak moja z powrotem do blondu
Ja nie wykluczam że przyciemnie te moje kiedys, do ciemnego blondu wlasnie. Ale farbowac chociaz szamponami podejrzewam nadal bede - ale o wiele rzadziej, raz-2 razy w roku. Wlasnie dla tego blasku bo niestety moje z natury są matowe, a wszelkie odzywki nabłyszczajace koncza sie tłuszczem na głowie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:11   #4918
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
czekoladowo, to była taka spontaniczna decyzja. Bo w sumie nic nie musze, ani farbowac ani nie farbowac. Moje odrosty bardzo mocno się błyszcza, znacznie bardziej, niz reszta..
tak sie wydaje tylko na poczatku jak sa jeszcze male pozniej jak juz beda na pol glowy beda matowe wlosy przy odroscie sie blyszcza bo sa z otoczka tluszczu od skalpu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:13   #4919
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

KOTKA przeważnie mylą się na swoją korzyć nie klienta a jak już to rzadko niestety ale dobra stało się cóż moja wina bo zostawiłam jestem rozkojarzona a przecież nie każdy jest uczciwy najbardziej to mi szkoda że tam był też labret a znalazłam tylko u tego jednego jubilera takie malutkiego jak chciałam chciałam, prawie niewidocznego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:17   #4920
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

infatuated widzialam wczesniej tylko zapomnialam napisac
bo masz piekny kolorek taki blyszczacy bardzo ladnie ci wychodzi to

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

kitkulka co to za nazwa tej maszyny bo ja tez chce znac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.