kawalerski... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-19, 16:07   #31
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Poród przed terminem, ale przy donoszonej ciąży, to mniejsze ryzyko niż wcześniej.
Wybacz - nie rozumiem? Chodziło mi o to, że trochę dziwne jest dobieranie terminu ślubu w tym samym miesiącu co termin porodu.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 16:16   #32
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Wybacz - nie rozumiem? Chodziło mi o to, że trochę dziwne jest dobieranie terminu ślubu w tym samym miesiącu co termin porodu.
Może nie chcieli brać ślubu po porodzie, a wcześniej nie było terminów/musieli przełożyć z racji zagrożonej ciąży.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 16:36   #33
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Wybacz - nie rozumiem? Chodziło mi o to, że trochę dziwne jest dobieranie terminu ślubu w tym samym miesiącu co termin porodu.
możliwe, że najpierw zaplanowali ślub , a później okazało się, że spodziewają się dziecka.



autorko związek bez zaufania to związek słaby z małą szansą na szczescie.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 16:54   #34
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: kawalerski...

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;84270751]Nikt nie pisał o zabranianiu
W jaki sposób ciąża, nawet zaawansowana, przeszkadza w braniu ślubu?[/QUOTE]Przeszkadza bo np moze zaczac rodzic.

Wielce prawdopodobne ze bedzie jej po prostu ciezko. Moja przyjaciolka aktualnie jet w 8 miesiacu i np ma problemy z chodzeniem- puchna jej nogi bardzo i ciezko sie poruszac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 17:05   #35
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Przeszkadza bo np moze zaczac rodzic.
No może, ale jeśli chcieli wziąć ślub przed porodem, to innej opcji nie mają.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 17:14   #36
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No może, ale jeśli chcieli wziąć ślub przed porodem, to innej opcji nie mają.
no troche czasu pewnie mieli od kiedy sie dowiedzieli^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 17:15   #37
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: kawalerski...

Autorko nie bardzo skonkretyzowalas na czym polegaja Twoje obawy. Z czym jest zwiazany Twoj strach?

Zabawne sa te rady o odwolywaniu slubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 17:21   #38
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
no troche czasu pewnie mieli od kiedy sie dowiedzieli^^
Na co?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 17:33   #39
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ano właśnie, jeśli autorka ma nakaz leżenia, to w 9 miesiącu będzie brała ślub... w łóżku?
Juz predzej wyobrazam sobie taki wieczor panienski - domowka, kilka dziewczyn siedzi na wygodnych sofach, slucha muzyka, pije drinki bezalkoholowe, plotkuje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 18:44   #40
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Na co?
Na slub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 19:04   #41
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Na slub.
Ciąża zagrożona.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-20, 15:02   #42
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: kawalerski...

Ja bym się nie zgodziła.
Co innego w miarę ogarnięta impreza miejscowo a co innego jakiś za przeproszeniem spęd bydła na drugim koncu kraju? Niby dlaczego właśnie tam ? Brzmi jakby celowo go ciągali z dala od Ciebie, w buk wie jakim celu.


Tz niemal domator idealny, a tu jacyś kumple (z którymi by wynikało nie imprezuje więc nie jest to sprawdzona ekipa, nie wiadomo co mogą odwalić), sami single (choć to akurat średnia różnica). Zaufaniem jest to że nie masz pretensji o to, że taką imprezę będzie miał i nie kontrolujesz.



Będzie cię chciał zdradzić to cię zdradzi, ale ja bym mu nie ułatwiała tak wszystkiego, w rodzinnym miejscu zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo, że ktoś ich zauważy, spotka. Szansa na to, że jeśli będzie coś do ukrycia, ktoś coś niefortunnie dla niego zauważy, i potem się dowiesz, istnieje. Impreza w miejscu którym absolutnie nie ma szans spotkać żadnej znajomej twarzy to istny wypas a dla ciebie opcjonalna możliwość dowiedzenia się w przyszłości że ci przyprawił rogi praktycznie zerowa, dochodzi jeszcze czas dojazdu gdy człowiek ma czas na dojście jako tako do siebie, spokojnie poukładać sobie w głowie kłamstwa i szaleństwa minionej nocy.



Dla mnie to jest także niesprawiedliwie że ty leżysz uziemiona z brzuchem a on w tango na drugi koniec kraju, sorry bardzo, jakaś lojalność zobowiązuje, niech chociaż będzie na miejscu, pod telefonem, i nie musi też upijać się do nieprzytomności.

To, że ty nie możesz się ruszać było nie było spowodowane ciążą ze wspólnym dzieckiem nie oznacza, że on musi zostawiać cię samą i fruwać jak motyl. Nie i już.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-06-20 o 15:04
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 15:39   #43
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: kawalerski...

Hultaj, chyba sobie żartujesz...

Jak facet jest spoko, to ani kumple, ani 500 km nie sprawią, że zdradzi narzeczoną. Nie traktujmy facetów jak idiotów myślących penisem i chcących zaimponować kumplom
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 15:42   #44
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Hultaj, chyba sobie żartujesz...

Jak facet jest spoko, to ani kumple, ani 500 km nie sprawią, że zdradzi narzeczoną. Nie traktujmy facetów jak idiotów myślących penisem i chcących zaimponować kumplom


Nie upilnujesz. Jeśli facet chce zdradzić, to zawsze znajdzie chętną, nawet pod nosem żonki i pod stałą kontrolą. A jak nie chce, to nie zmusi go nawet całe stado kumpli w Las Vegas podczas festiwalu striptizu.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 15:45   #45
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: kawalerski...

Nie chciałabym brać ślubu z facetem, którego musiałabym pilnować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 16:32   #46
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym brać ślubu z facetem, którego musiałabym pilnować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dokładnie.
nie chciałabym być z kimś, kto uważa, że trzeba mnie pilnować, nadzorować.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 16:40   #47
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: kawalerski...

Wow, Hultaj.

To ja wyjeżdżam 10 000km. Mój facet powinien mi zamontować GPS-a, czy jak to rozwiązać?

Ale popłynęłaś...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 16:44   #48
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Będzie cię chciał zdradzić to cię zdradzi, ale ja bym mu nie ułatwiała tak wszystkiego, w rodzinnym miejscu zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo, że ktoś ich zauważy, spotka. Szansa na to, że jeśli będzie coś do ukrycia, ktoś coś niefortunnie dla niego zauważy, i potem się dowiesz, istnieje. Impreza w miejscu którym absolutnie nie ma szans spotkać żadnej znajomej twarzy to istny wypas a dla ciebie opcjonalna możliwość dowiedzenia się w przyszłości że ci przyprawił rogi praktycznie zerowa, dochodzi jeszcze czas dojazdu gdy człowiek ma czas na dojście jako tako do siebie, spokojnie poukładać sobie w głowie kłamstwa i szaleństwa minionej nocy.
Ja ma w tym wypadku wyglądać to nieułatwianie? Ma zacząć marudzić?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 19:49   #49
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: kawalerski...

Treść usunięta
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-20, 22:09   #50
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: kawalerski...

Wcale nie chodzi o kontrolę to nie jest dziecko a jak ma trochę rozumu i zechce wycinać numery to da se rade;



po 1 nie wiem po co koleś który bez przerwy siedzi na tyłku w domu nagle własny kawalerski musi mieć kilkaset km od domu, zero logiki poza kombinatorską


po 2 jeśli chodzi o zdolność do kłamania to znakomicie potrafią to robic także osoby po których z chiny bys się nie spodziewał (i nie miał już ręki ) i nie widzę powodu dla którego komukolwiek należałoby podawać na tacy łatwe rozwiązania robienia w konia. Powiedziałam tylko tyle że bawiąc się u siebie w okolicy i wywijając jakiś numer większa jest szansa wpadki niż setki km od domu, a ja np. wolałabym wiedzieć.

Limonka, trochę co innego, x jakiegoś czasu interesujesz się określonymi kulturami, tą swoją Japonią czy coś, nie zostawiasz też dla własnego fanu ciężarnej unieruchomionej.
I dlaczego popłynęłam, dlaczego niby mają obowiązywać w związkach jednakowe standardy. Ponoć każda para ustala swoje.
Tak Lis, marudziłabym, mówiła czego chcę, m.in. od tego są związki by ze sobą rozmawiać. Zresztą umówmy się, co innego gdyby dziewczyna byla w pelni na chodzie, zajęta swoimi sprawami i nieuziemiona, a nie leżaca i z nadmiarem czasu do myślenia. Dla mnie misiu w tym okresie żadne musi sobie pofolgować.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Nie traktujmy facetów jak idiotów myślących penisem i chcących zaimponować kumplom
tak na marginesie lekkim odrobinę byś się zdziwiła śmiem uważać

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-06-20 o 22:16
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:15   #51
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
po 1 nie wiem po co koleś który bez przerwy siedzi na tyłku w domu nagle własny kawalerski musi mieć kilkaset km od domu, zero logiki poza kombinatorską
No ale może właśnie o to chodzi, facet siedzi cały czas i na wyjątkową okazję chce się wyrwać. Nie wiemy, gdzie jedzie i po co. Raczej ludzie nie jadą na drugi koniec Polski żeby siedzieć w barze. Jeśli np. jedzie na jeziora wynająć z kumplami żaglówkę, czy nad morze, czy do Zakopanego - do jakiejś atrakcji - to ja tu nie widzę kombinatorstwa.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:18   #52
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość


Nie upilnujesz. Jeśli facet chce zdradzić, to zawsze znajdzie chętną, nawet pod nosem żonki i pod stałą kontrolą. A jak nie chce, to nie zmusi go nawet całe stado kumpli w Las Vegas podczas festiwalu striptizu.
W niektorych zwiazkach pojscie na striptiz jest juz zdrada.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:19   #53
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Raczej ludzie nie jadą na drugi koniec Polski żeby
nie wyjaśniła więc to jest opcja otwarta o co chodzi z tym wyjazdem. czy to coś wyjątkowego czy wyrwanie się spod kapcia. Dla mnie okres kiedy kobita leży w zagrożonej ciązy to nie jest czas na brykanie po jeziorach po których i tak się zwyczajowo nie bryka; dla zasady. Ja bym faceta w słabym stanie psychicznym i fizyczny zostawiać nie chciała to dlaczego on miałby to robić. Ciąża nie jest tylko jej 'problemem'. Za jakiś czas te jeziora będą dalej.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-06-20 o 22:20
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:21   #54
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
W niektorych zwiazkach pojscie na striptiz jest juz zdrada.
...ok?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
nie wyjaśniła więc to jest opcja otwarta o co chodzi z tym wyjazdem. czy to coś wyjątkowego czy wyrwanie się spod kapcia. Dla mnie okres kiedy kobita leży w zagrożonej ciązy to nie jest czas na brykanie po jeziorach po których i tak się zwyczajowo nie bryka; dla zasady. Ja bym faceta w słabym stanie psychicznym i fizyczny zostawiać nie chciała to dlaczego on miałby to robić. Za jakiś czas te jeziora będą dalej.
Zasadę rozumiem jak najbardziej, natomiast nie zgadzam się że daleki wyjazd jest od razu kombinatoryką
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:23   #55
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: kawalerski...

nie wyjaśniła więc się zapytałam po co kumple z którymi on nawet nie utrzymuje szczególnie kontaktu bo siedzi w domu i gotuje nagle tak silnie dbają o stopien wyrafinowania jego rozrywki.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:26   #56
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
No ale może właśnie o to chodzi, facet siedzi cały czas i na wyjątkową okazję chce się wyrwać. Nie wiemy, gdzie jedzie i po co. Raczej ludzie nie jadą na drugi koniec Polski żeby siedzieć w barze. Jeśli np. jedzie na jeziora wynająć z kumplami żaglówkę, czy nad morze, czy do Zakopanego - do jakiejś atrakcji - to ja tu nie widzę kombinatorstwa.
To prawda, ale chyba autorka wie/moze sie dowiedzieć, gdzie jada. Nie napisala o tym w poscie, wiec wychodziloby na to, ze albo wytlumaczenie jest logoczne i próbuje przed wizazankami ukrywac nadmierna zazdrość albo zapowiada sie na to, czego tu sie najbardziej mozna obawiac. Poza tym ona tych chlopow slabo zna wiec watpliwosci mnie nie dziwia.

Poza tym "wyrywanie sie" kiedy panna jest w 8.miesiacu ciąży jest wedlug mnie baaaardzo slabe.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:27   #57
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: kawalerski...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
nie wyjaśniła więc się zapytałam po co kumple z którymi on nawet nie utrzymuje szczególnie kontaktu bo siedzi w domu i gotuje nagle tak silnie dbają o stopien wyrafinowania jego rozrywki.
Ja w tym akurat nie widzę nic szemranego - mogą widywać się od czasu do czasu, ale skoro ziomek się żeni no to trzeba zrobić GRUBO.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:30   #58
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: kawalerski...

A to ze zdrady na kawalerskich zdarzaja sie dosc czesto to nie bajka niestety... I wcale nie jest to na ogół paintball/zeglowanie. wsrod moich znajomych to tak pół na pół.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2018-06-20 o 22:33
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:33   #59
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: kawalerski...

Ciekawe czy autorka zna program tego wieczoru kawalerskiego, czy owiane to jest tajemnicą.
Choć nie jestem za nieufnością w tej sytuacji, to jednak dziwi mnie tak daleki wyjazd w tej sytuacji, jakby nie można było wieczoru kawalerskiego zorganizować we własnym mieście, zważając na stan partnerki. 8 miesiąc ciąży zagrożonej a gość jedzie w cholerę, nie biorąc pod uwagę, że może się wydarzyć coś nieprzewidzianego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 22:58   #60
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: kawalerski...

Jakbym miała takie myślenie, że nie będę ułatwiać nikomu zdrady czy okazja czyni złodzieja, to już w ogóle popadłabym w jakiś nihilizm. Na miesjcu faceta źle bym się czuła, że ukochana osoba na każdym kroku posądza mnie o próbę zdrady. Też pomyślałam jak ruda, że pewnie jadą nad morze czy na Mazury albo w Tatry i raczej nie widzę nic dziwnego w tym, że na kawalerski chcą się wyszaleć.

Co do kwestii tego, że ona w łóżku, a on baluje, to uważam, że to kwestia do przegadania, nie wiemy jaki mają do tego stosunek.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-30 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.