New York Body Plan - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-24, 03:44   #31
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: New York Body Plan

moim zdaniem to nie jest dobry wybór
niskowęglowodanowa i jednocześnie niskotłuszczowa dieta podobna do crash diet oraz dużo ćwiczeń napewno nie spowodują wzrostu tkanki mięsniowej, raczej jest spadek
taka dieta jest bardzo niezdrowa
poza tym nie piszcie głupot, ze po 3 dniach macie więcej mięsni, bo to jest fizycznie nie mozliwe
rzeczywiscie spadek wagi na tej diecie jest spory, ale większość to woda, mięsnie, % udzial. tłuszczu nie jest zbyt duży, za to spowolnienie metabolizmu spore
a potem jeśli ktoś nie da rady wyjść z tej diety i zacznie więcej jeść to jo-jo murowane
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 08:35   #32
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: New York Body Plan

Też jestem w posiadaniu tej małej cudownej książeczki Przeczytałam już 3 razy, zaznaczyłam to co mnie zaintrygowało , albo te fragmenty, gdzie nie wiem dlaczego akurat tak. Miałam założyć temat na dietetyce, a tu bach trafiłam na ten Sprawę tłuszczów już sobie sama wytłumaczyłam ale ciągle pozostaje kawa, cytat: "Kawa podnosi poziom kortyzolu, a ten insuliny, utrudniając chudnięcie" - Wydawało mi się, że właśnie koferina pomaga, niby najtańszy termogennik Oczywiście mówimy o tej bez cukru, mleka i innych możliwych dodatków. To jak z nią jest?
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 09:57   #33
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: New York Body Plan

z kawą to jest tak:

na czczo i między posiłkami duze dawki działają jak lekki termogenik - ale tu nie chodzi o filiżankę kawy tylko naprawdę wysokie dawki kofeiny

są teorie, które dowodzą, ze kawa pita do posilku - szczególnie takiego, który zawiera węglowodany i tłuszcz - czyli typowy zestaw kawa i ciatko - podnosi poziom insuliny i otluszcza
podobno powinno sie kawę pić 2h po posilku, ale ja bym na to uwagi nie zwracała
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 19:33   #34
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: New York Body Plan

Jednym ze składników tej diety są koktajle proteinowe - takie które zawierają ok. 90% białka ... a koktaile proteinowe wpływają na przyrost masy mięśniowej.. w końcu są to jedne z suplementów dla kulturystów...
Więc myślę, że przy codziennych ćwiczeniach i piciu tych koktajli można uzyskać przyrost mięśni
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 03:34   #35
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: New York Body Plan

to źle myślisz
budowanie tkanki mięsniowej trwa miesiące i wymaga o wiele więcej niż picie koktajli i kiwanie nogami
sama odżywka bialkowa to nic nie da
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:08   #36
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: New York Body Plan

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
z kawą to jest tak:

na czczo i między posiłkami duze dawki działają jak lekki termogenik - ale tu nie chodzi o filiżankę kawy tylko naprawdę wysokie dawki kofeiny

są teorie, które dowodzą, ze kawa pita do posilku - szczególnie takiego, który zawiera węglowodany i tłuszcz - czyli typowy zestaw kawa i ciatko - podnosi poziom insuliny i otluszcza
kawa+ciastko mialaby odluszczac
o matulu
ahaaa ale po posilku z weglami i tluszczem na dodatek

EDIT:
ahh OTłuszcza nie ODtłuszcza.. no tak , to juz sie tak nie dziwie

Edytowane przez navi
Czas edycji: 2007-06-25 o 09:11 Powód: ślepota
navi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 11:34   #37
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: New York Body Plan

a kawa z mlekiem 0,5h po posiłku albo 0,5h przed?
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 11:59   #38
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: New York Body Plan

Inch ja osobiście nie wierzę w takie działanie kawy, sama piję do posiłku i jakoś strasznie tłusta nie jestem%)
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 20:43   #39
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: New York Body Plan

to wspaniale...tłuściochu

ps. dzięki za to "strasznie"
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 21:08   #40
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: New York Body Plan

oo kurka wodna, a ja zawsze rano na czczo pije kawkę, czarną z 1/2 łyżeczki cukru hhe?
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 04:17   #41
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: New York Body Plan

i nie ma w tym nic złego
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 08:02   #42
fairy_droppings
Raczkowanie
 
Avatar fairy_droppings
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
GG do fairy_droppings
Dot.: New York Body Plan

Kupiłam Shape'a i jedyne co mi sie spodobało, to ten trening kardio-ujędrnianie i wzmacnianie. Dobrze się po nim czuję [czyli jestem cała spocona] i nie jest nużący. A po zapoznaniu się z tą super dietą prawie padłam ze śmiechu. 7 kg w 14 dni?!
__________________
Walczę z 'truskawkowymi policzkami' .

I bulimią.

fairy_droppings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 07:17   #43
stephanie20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: New York Body Plan

to źle myślisz
budowanie tkanki mięsniowej trwa miesiące i wymaga o wiele więcej niż picie koktajli i kiwanie nogami
sama odżywka bialkowa to nic nie da


Hej,

a więc pingwinie,

budowanie tkanki mięśniowej trwa miesiące i to jest jasne jak słońce. Mówiąc o przyroście masy mięśniowej w ciągu 14 dni i jeszcze na dodatek u kobiety wiadomym jest, iż nie mówię o przyrostach typu +2 cm w bicepsie itp. Przyrost mięśni może być w ogóle nie widoczny w przypadku tej diety ( z resztą New York Body Plan nie nazwałabym dietą tylko kompleksem usprawniająco-odchudzającym). Chodzi więcej o to że mięśnie pobudzamy do lekkiego obudzenia się ze snu i wysmuklamy, przy czym białko dodatkowo zapobiega katozie mięśniowej o czym każdy zapewne już wie.
A stwierdzenie, że efekty widziałam już po trzech dniach tyczyły się nie efektów typu : ooo, biceps mi wyskoczył, tylko ubytku masy tłuszczowej, wysmuklenia ciała i ogóleniego dobrego samopoczucia fizycznego.
A propos, ćwiczeń w tej książce nie nazwałabym : kiwaniem nóg. Od kilku lat trenuję i nie uważam, by ćwiczenia te wykonywanie sumiennie i zalecaną ilością powtórzeń należały do najlżejszych. Wyglądają może banalnie ale poruszają wszystkie grupy mięśniowe jednocześnie, zwłaszcza te na piłce - rewelacja. Nie dodając że dodatkowo usprawniają koordynację i równowagę. Ogólnie ćwiczenia Kirscha są ogólnorozwojowe. siła i kondycha jednocześnie. No, siła może mniej ale kondycja +50 %

pozdro
stephanie20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 08:34   #44
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: New York Body Plan

wiesz co sama sobie w tej wypowiedzi zaprzeczasz, takie pomieszanie z poplątaniem

co to znaczy, że przyrost mięśni może być wogóle niewidoczny: to jest tem przyrost czy nie
przyrost z samej definicj jest widoczny

przez 3 dni nie da się spowodować ubytku tkanki tluszczowej: jedyne co można zrobić to stracic troche wody i glikogenu mięsniowego oraz wątrobowego
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 09:10   #45
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Talking Dot.: New York Body Plan

Zaczęłam program 2 dni temu i jest ciężko. Jedzenie na które wcześniej nawet bym nie spojrzała teraz kusi ze wszystkich stron tylko dlatego że jest zakazane. Przygotowywałam się do tego juz od dłuższego czasu jedząc mniej i zastępując śniadanie koktajlem proteinowym. Syci na długo. Ćwiczenia sa trudne, te z piłka - cóż nie daje sobie chwilami rady ale po tej 1,5h czuję sie świetnie, pełna energii. Trudno jest znaleźć na to czas ale to tylko 2 tygodnie. Tyle mozna zainwestować w siebie.
Któraś z dziewczyn pisała że jeszcze nie było smacznej diety. Oczywiście że byy. To od nas zalezy jak skomponujemy danie i czym doprawimy. Ok odpadaja wszelkie ęgle typu kasza makaron, mąka, chleb, alew zostaje nam cały wachlarz warzyw, ryb, drobiu, zioła. Mozna sobie z tego tworzyć przepyszne rzeczy.

Z tej stronki mozna ściągnąć angielską wersję książki w pdf-ie. Autor poświęca w niej dużo miejsca motywacji koniecznej do przebrnięcia przez ten program, każde ćwiczenie jest dokładnie opisane, są też przepisy i jadłospis na te 2 tygodnie.

http://www.ebookee.com/The-Ultimate-...lan_31075.html
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.