ja też poproszę o przemianę ! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-06, 21:48   #1
krystjana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 32

ja też poproszę o przemianę ! :)


oto moje zdjęcie bez makijażu..nie licząc błyszczyka ufff... z makijażem to mam duży problem
wiem tylko że: a)jasne cienie powiek mi nie służą b)mam wielkie oczy (jak ten wilk z czerwonego kapturka) c)włoski niefarbowane blond. reszty nie umiem rozgryźć,jakie odcienie czego jak dobrać
kto pomoże blondynce ?
krystjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 12:23   #2
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: ja też poproszę o przemianę ! :)

Witaj

Jeśli zostaniesz przy tym kolorze włosów, to makijaż nie może być zbyt ciemny, bo nie pasowałby do Twojej urody. Wydaje mi się, że pogodne beże i zgaszone, brudne róże współgrałyby z Twoją cerą. Chyba nie masz z nią problemów typu wypryski, czy naczynka (przynajmniej moje oczy nie dostrzegły tego na zdjątku ). Polecam Ci więc lekki podkład nawilżający, a jeśli skóra się przetłuszcza, to lekko matujący. Puder rozświetlający buzię (np. sypki firmy Vipera), świeży róż na policzki (współgrający z kolorem błyszczyka).
Sugerowałabym Ci też zmianę fryzurki. Myślę, że powinnaś zapuścić trochę grzywkę, szczególnie po bokach i pocieniować całą fryzurkę u fryzjera. Aby dodać jej lekkości, po wycieniowaniu, myj szamponem optycznie zagęszczającym włoski (np. Pantene, Herbal Esences) i spryskuj suche włosy lakierem, również zagęszczającym np. Taft albo Wella. Polecam Ci też płyn do stylizacji włosów Taft 24-godzinna puszystość (z dozownikiem, zielona, przezroczysta butelka). Wcieram go zawsze w wytarte, ale wilgotne jeszcze włosy. Spuszczam głowę w dół i rękami ugniatam i czochram moją czuprynę. Potem palcami układam pasemka z przodu, wokół twarzy. Też mam problem z przyklapniętymi włosami, a te wszystkie zabiegi powodują, że fryzura odrywa się od głowy. Przed wyjściem z domu podnoszę jeszcze włoski u nasady, tapirując je delikatnie na czubku głowy.

Powodzenia w przemianach!
Pozdrawiam

Iv.

P.S.
Odświeżaj wątek co jakiś czas, to z pewnością Wizażanki coś Ci jeszcze poradzą
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 12:45   #3
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: ja też poproszę o przemianę ! :)

A ja proponwoałabym przyciemnić trochę włoski, nie bardzo, może bardziej na kasztanowo.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 14:59   #4
kasiarog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 35
GG do kasiarog
Re: ja też poproszę o przemianę ! :)

Ja bym podcięła włoski koniecznie i trochę je przyciemniła może baleyage z dwóch kolorków - średnia czekolada i jasny brąz. Fajnie będziesz w nich wyglądała. Włoski najlepiej ścieniowane po bokach przy twarzy bo automatycznie wyszczupli Twoją buźkę. Włosy wyglądają na cieniutkie i przyklapnięte zastosuj jakiś produkt podnoszący je może nowy szampon Loreala albo mleczko Volum +. Na twarz leciutki podkład rozświetlający (Transclucide Loreala)troche różu, tusz na rzęsy i gotowe!!
kasiarog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.