Zrudziałe włosy po rozjaśnieniu o parę tonów farbą L'oreal-POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-11, 14:36   #1
Logo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Exclamation

Zrudziałe włosy po rozjaśnieniu o parę tonów farbą L'oreal-POMOCY


MAM PROBLEM - JAKIEŚ 4 tygodnie temu rozjaśniłem sobie specjalną farbą L'oreala rozjaśniającą o pare tonów włosy brązowe... Miałem dosć ciemny brąz a chciałem uzyskać fajniutki jasny brąz ... BŁAD - wyszedł kolor kameleon ... w pomieszczeniu jest to średni brąz ,,, a na zewnątrz przy dziennym świetle - RUDY ... Proszę o szybką pomoc w jaki sposób mogę zmienić kolor aby nie było prześwitów rudego ... - mam średniej długości włosy - i nie wygląda to za fajnie ...

P.S.
Jak możecie to podajcie jakąś dobrą farbę i jaki kolor aby uzyskac efekt naturalnego brazu
Logo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:49   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Zrudziałe włosy po rozjaśnieniu o parę tonów farbą L'oreal-POMOCY

Cytat:
Napisane przez Logo
MAM PROBLEM - JAKIEŚ 4 tygodnie temu rozjaśniłem sobie specjalną farbą L'oreala rozjaśniającą o pare tonów włosy brązowe... Miałem dosć ciemny brąz a chciałem uzyskać fajniutki jasny brąz ... BŁAD - wyszedł kolor kameleon ... w pomieszczeniu jest to średni brąz ,,, a na zewnątrz przy dziennym świetle - RUDY ... Proszę o szybką pomoc w jaki sposób mogę zmienić kolor aby nie było prześwitów rudego ... - mam średniej długości włosy - i nie wygląda to za fajnie ...

P.S.
Jak możecie to podajcie jakąś dobrą farbę i jaki kolor aby uzyskac efekt naturalnego brazu
Najłatwiej byłoby przykryć to wszystko kolorem braz o ton ( nieco ciemniejszym od tej rudości- wtedy ona przestanie byc widoczna, pod warunkiem, że użyjesz koloru zimnego , który sam nie ma poświety ciepłej-rudawej.W trakcie zmywania sięfarby pewnie rudości będa wychodziły z wolna na światło dzienne, ale niewykluczone, że wcale nie musi byc to jakies bardzo widoczne.
Jeśli Twoje włosy nie są po tym zabiegu bardzo zniszczone, a nie przypuszczam, skoro była to farba rozjaśniająca a nie zwykły rozjasniacz,a bardzo chcesz mieć ten jasny brąz możesz powtórzyc zabieg - użyj jakiegos superrozjaśniajacego blondu Garnier Nutriss Natea a na to farbę w kolorze ciemny blond ( taka farba daje najczesciej efekt jasnego brązu).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 20:55   #3
majorca
Raczkowanie
 
Avatar majorca
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dublin/Poznań
Wiadomości: 39
Dot.: Zrudziałe włosy po rozjaśnieniu o parę tonów farbą L'oreal-POMOCY

grr..farby Loreala chyba wlasnie maja to do siebie,ze robia z czupryny kameleona...w pomieszczeniu ciemniejszy,a na zewnatrz rudy nie wiem dlaczego,moze te farby naklada sie jakos w specjalny sposob przy innych nie ma takiego problemu najlepsze farby ma Wella moim zdaniem
pozdrawiam
majorca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 07:58   #4
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Zrudziałe włosy po rozjaśnieniu o parę tonów farbą L'oreal-POMOCY

majorca a jakiej farby loreala uzylas bo ja mam excellence blondines czy cos w tym rodzaju i mamzamiar dzis rozjasniac wlosy aleteraz sie boje.Please napisz jakatofarba.
Pozdrawiam
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 19:03   #5
majorca
Raczkowanie
 
Avatar majorca
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dublin/Poznań
Wiadomości: 39
Dot.: Zrudziałe włosy po rozjaśnieniu o parę tonów farbą L'oreal-POMOCY

yyy to mial byc jakis brazik, dokladnie nie pamietam, ale farba byla z serii loreal recital preference
pozdrawiam
majorca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.