Pomocy!moj nos-zdjecie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 18:22   #31
martika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Naprawdę jest w porządku. Ciekawa jestem co byśpowuedziała jak byś zobaczyła mój nochal
martika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:08   #32
Izi9975
Raczkowanie
 
Avatar Izi9975
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: GDA/Uk
Wiadomości: 120
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Cytat:
Napisane przez Katoshi Pokaż wiadomość
Nie przesadzajcie... Jeśli dziewczyna ma drobną twarz, to może to nieciekawie wyglądać, na załączonym zdjęciu nie można obiektywnie ocenić bo nawet dłuuugaśny nos bez garba nie będzie źle wyglądał, gdyż nie widać jak komponuje się z resztą twarzy, ja np. też spotykałam się niedawno z jakimiś głupimi uwagami na temat mojego nosa i wtedy właśnie zaczęłam mu się przyglądać i szukac wad, faktycznie jest długi bo mam go po ojcu (przedtem tego nie widziałam dopiero po tych glupich uwagach) a, że właśnie mam drobną twarz to nie wygląda to ciekawie i nienawidzę gdy ktoś patrzy na mnie z profilu bo wydaje mi się, że widzi tylko mój nos, myśle, że autorka tematu czuje podobnie więc ją rozumiem i życze powodzenia, idź na konsultację lekarz ci powie czy się nadajesz na zabieg.
zgadzam sie z KATOSHI
mam tylko nadzieje,ze robisz to dla siebie a nie dla kogos kto zwrocil Ci uwage lub powiedzial cos przykrego
zycze powodzenia
__________________
UŚMIECH jest najprostszą drogą do ludzkich serc
Izi9975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:33   #33
madziamkk
Raczkowanie
 
Avatar madziamkk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 268
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Jak dla mnie jest sliczny A co ja mam powiedziec.. mam garba na nosie i jeszcze jest zadarty...
madziamkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 10:47   #34
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Całkowita korekta nosa kosztuje od 5 do 10 tys. zł. Można ją wykonywać po 18 roku życia - wcześniej mogą wystąpić komplikacje (nos jeszcze się kształtuje). Jeśli faktycznie się zdecydujesz na operację, to poświęć dużo czasu na wybór odpowiedniego chirurga, czytaj opinie na jego temat, wybierz się na konsultacje, dowiedz się co można zrobić z Twoim nosem, a czego nie - żebyś nie była rozczarowana zabiegiem. Jak ktoś pisał już wcześniej - nowy nos może całkowicie zmienić wyraz Twojej twarzy - w zależności od tego, jak duża będzie zmiana.
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 19:04   #35
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Nie "zjade" Cie jak co po niektóre poprzedniczki, bo jeżeli i tak chcesz przerowadzić zabieg to i tak go zrobisz, ze względu na to czy ktoś powie Ci czy masz idelany nos czy nie, jezeli czujesz sie z nim zle to i tak zrobisz co uwazasz a koszt to 5-7 tys
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:43   #36
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Przepraszam, ale ja Was nie rozumiem. Co z tego ze inni maja gorsze, ze Wy macie gorsze. Skoro dziewczyna ma kompleksy z powodu nosa i to powoduje u niej dyskomfort, to niech pojdzie na konsultacje z chirurgiem, tam dowie sie co ewentualnie mozna z niego wyczarowac. Jak mozna poprawic nature, to czemu nie... wazne zeby znac konsekwencje.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 09:24   #37
beretka89
Przyczajenie
 
Avatar beretka89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

no wlasnie.Skoro dla dziewczyny nos jest duzy to jest duzy.sama dobrze wiem ze nikt nie przekona Cie tu do zmiany zdania,byc moze na chwile ale kompleksy wroca.Jesli je masz idz na operacje i tyle,zrob jak uwazasz.Mi tez tak wszyscy mowili i odkladalam ale wkoncu zrobilam jestem dwa dni po zabiegu i jestem szczesliwa ze sie zdecydowalam..
__________________
"Doradzając przyjacielowi, staraj się mu pomóc, a nie sprawić przyjemność"
beretka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 23:09   #38
Milanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 208
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Calkowita korekcja nosa kosztuje do 10 tys. Jezeli zle sie czujesz ze swoim nosem to idz na operacje.
Nie sluchaj dziewczyn ktore Ci mowia ze maja gorsze nosy i zyja, ze musisz go zaakceptowac Wlasnie ze nie musisz zaakceptowac i wlasnie po to sa operacje plastyczne. Pojdz na konsultacje do kilku lekarzy, popros o zdjecia nosow pacjentow przed i po operacji.
Ja tez wybieram sie na calkowita korekte nosa, prawdopodobnie u Dr. Szczyta w Warszawie, chociaz kazdy puka sie w glowe jak mowie ze chce zmienic moj nos. Jezeli nie lubisz swojego nosa i masz pieniadze na operacje to zrob korekte i ciesz sie nowym noskiem

Edytowane przez Milanna
Czas edycji: 2009-09-12 o 23:11
Milanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 23:13   #39
anlenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Witam,
jestem tu nowa. Wiecie co, ja tez osobiście jestem posiadaczką niezbyt ładnego, zgrabnego nosa i wierzcie mi, że już wiele razy myślałam o jego korekcie, pozdrawiam.
anlenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.