Leczenie Olejem Czyni Cuda!!! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 12:55   #241
illka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź/Rugby
Wiadomości: 172
GG do illka11
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez Lusilla Pokaż wiadomość
ja mam aparat ortodontyczny, czy przy aparacie można ssać olej słonecznikowy?
wiesz co,nie mam pojecia.nie spotkalam sie jeszcze z osobami,ktore opisywalyby swoje ssaniowe przygody majac aparat.
ja zaprzestalam ssania,mam od zawsze problemy z systematycznoscia jakichkolwiek dzialan.ale zaraz ide po lyzeczke oleju,bo od paru dni mnie cos rozklada.moze nie pomoze ale i nie zaszkodzi.pozdrawiam
__________________
Kacper 24.01.2002
Karolina ???
M&M 21.08.1999
illka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:22   #242
Izi9975
Raczkowanie
 
Avatar Izi9975
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: GDA/Uk
Wiadomości: 120
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez illka11 Pokaż wiadomość
wiesz co,nie mam pojecia.nie spotkalam sie jeszcze z osobami,ktore opisywalyby swoje ssaniowe przygody majac aparat.
ja zaprzestalam ssania,mam od zawsze problemy z systematycznoscia jakichkolwiek dzialan.ale zaraz ide po lyzeczke oleju,bo od paru dni mnie cos rozklada.moze nie pomoze ale i nie zaszkodzi.pozdrawiam
ja mam to samo...zaczynam cos i skonczyc nie moge...słomiany zapał plus zero konsekwencji
nadal czekam czy ktoraś z dziewczyn zauwazyla jakies zmiany po ssaniupiszcie piszcie piszcie
__________________
UŚMIECH jest najprostszą drogą do ludzkich serc
Izi9975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 19:55   #243
kolen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

dzień dobry. Od pewnego czasu z zainteresowaniem czytam to forum. Praktykuję od 3 tygodni.Chyba to jeszcze zbyt krótko by były zauważalne efekty.
kolen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 13:40   #244
Izi9975
Raczkowanie
 
Avatar Izi9975
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: GDA/Uk
Wiadomości: 120
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez kolen Pokaż wiadomość
dzień dobry. Od pewnego czasu z zainteresowaniem czytam to forum. Praktykuję od 3 tygodni.Chyba to jeszcze zbyt krótko by były zauważalne efekty.
ooo to fajnie,daj znać jak bedzie widać jakieś efektymoże to mnie bardziej zmobilizujeha ha
__________________
UŚMIECH jest najprostszą drogą do ludzkich serc
Izi9975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 17:59   #245
olga1781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Witam!wszystkich zainteresowanych ssaniem oleju.Postanowiłam do was dołączyć.Dzisiaj pierwszy dzień ssania,nawet dobrze poszło.Kiedyś próbowałam,ale był to słomiany zapał.Może dlatego ,że jakos nie potrafiłam sobie poradzic z tym ssaniem.Mam nawet ksiązke Tombaka.Wówczas ssałam może jakieś 2 tygodnie.W książce jest napisane,żeby nie zrażać się gdy w początkowym okresie kuracjii będą się działy jakiś dziwne rzeczy .Własnie wtedy jak ssałam olej" zadziała sie taka dziwna rzecz" u mnie.Po porannym ssaniu za jakąś chwilkę zaczął mi falowac obraz,za moment widziałam jakby pół obrazu! i po chwili wszystko wróciło do normy,myslę że wówczas organizm zaczął pozytywnie reagować na leczenie.No,ale cóż przerwałam,a dzisiaj wracam do kuracjii i bardzo sie ciesze że wątek odżywa.W kupie raźniejDziewczyny ssiemy i opisujemy co się z nami dzieje
olga1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 21:17   #246
kolen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez Izi9975 Pokaż wiadomość
ooo to fajnie,daj znać jak bedzie widać jakieś efektymoże to mnie bardziej zmobilizujeha ha
Z całą pewnością początkowym "efektem"(?) jest trenowanie silnej woli by nie podjadac i wytrzymac na czczo minimum 3 godziny ( przy stosowaniu wieczornym) .
kolen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 07:32   #247
Lusilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

pod tymi linkami kryją się bardzo ciekawe informacje, dzięki
Lusilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 12:22   #248
olga1781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Rewelacja! już po 4 płukaniu olejem mam bielsze zęby

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

aha! to naprawdę widać
olga1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:26   #249
sinka84
Raczkowanie
 
Avatar sinka84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 251
GG do sinka84
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez olga1781 Pokaż wiadomość
Rewelacja! już po 4 płukaniu olejem mam bielsze zęby

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

aha! to naprawdę widać

Nie jestem systematyczna w ssaniu ale wybielanie u siebie też widzę mam nadzieje że jak będę ssała każdego dnia efekty będą jeszcze lepsze
__________________
. . . jest we mnie miłość. . . cale mnóstwo. . . ale jest i gniew. . . nie uwierzyłbyś, gdybym ci powiedział ile gniewu. . . daj mi miłość, albo nie będę dłużej tłumił tego gniewu. . .
sinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 21:21   #250
kolen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Z bielszymi zębami to chyba i ja u siebie widzę. Na linii twarz-włosy pojawiło się kilka pryszczy.
kolen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:33   #251
kolen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Jakoś nikt się nie odzywa...? Nadal stosuję tę metodę oczyszczania/leczenia. U mnie obecnie wyglada tak:
skóra znacznie lepsza,ból stawów w nogach, przy ssaniu czystego oleju w czystej"buzi"pojawiają się w ustach delikatne grudki,jakby cieniutkie płatki b.cienkiego landrynka. Nie wiem co to jest.
Przy wcześniejszym ssaniu oleju słonecznikowego : lekkie muśnięcie słońca przez kilka dni i widoczna spora opalenizna twarzy. Był też taki krótki okres czasu że przy ssaniu bolało mnie kilka zębów.
Jak u Was?
kolen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 19:58   #252
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

odświeżam wątek, dzis zaczęłam ssać olej w smaku wcale nie było złe (pijam codziennie oliwę z oliwek wiec olej mi niestraszny), trzymałam jakieś 15 min i było białe! czyli działa!
powiedzcie mi, czy ta metoda koliduje jakoś z braniem tabletek anty?
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 19:17   #253
kolen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

niestety nie wiem czy to koliguje... ...
używam oleju lnianego
kolen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:24   #254
kukawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Witam wszystkich
Po przeczytaniu postu o leczeniu olejem prawie rok temu postanowilam to sprawdzic na sobie. W tamtym czasie mialam reumatoidalne zapalenie stawow dloni. Po kilku dniach od rozpoczecia zucia oleju wszystko mi minelo a poza tym czulam sie jakby mi ktos "szybe przetarl" Zachecona nie przestalam i robie to do dzis ...w pazdzierniku bedzie rok. Oprocz tego ze poprawila mi sie cera pozbylam sie malego guza i najwazniejsze z czego ciesze sie najbardziej ALERGII z ktora borykalam sie od wielu lat ...na wiosne mialam jeszcze lekkie symptomy wiec myslalam ze znowu sie zaczyna i potem nagle stwierdzilam sie jej nie ma !!! Powiem wiec ze jestem zywym dowodem na to ze ssanie oleju dziala tylko trzeba to robic systematycznie
kukawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 19:58   #255
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Ale używałaś oleju słonecznikowego czy innego?
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 22:36   #256
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

a jaki jest mechanizm działania oleju? Wszystkie hasła są bardzo piękne, jak każdej nowej metody, ale konkrety są najlepsze...
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 09:29   #257
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
a jaki jest mechanizm działania oleju? Wszystkie hasła są bardzo piękne, jak każdej nowej metody, ale konkrety są najlepsze...
nie jest to ani nowa, ani nieznana metoda...a o tluszczach i ich dzialaniu mowi sie od lat. w tym watku znajdziesz wszystko.

oto, co znalazlam korzystajac z google -

http://luskiewnik.strefa.pl/biochemia/lipid.htm
http://zdrowezywienie.w.interia.pl/tluszcze.htm#wstep
http://www.poradnikzdrowie.pl/zywien...lej_34969.html
http://www.czytelniamedyczna.pl/postepy_fitoterapii-32

grozby nadmiaru nienasycocych kwasow tluszczowych-
http://www.sfd.pl/CZY_NADMIAR_NIENAS..._-t237023.html

http://www.olejlniany.zdrowe-produkt...x.php?go=dieta
http://www.ecospa.pl/niezbedne-niena...zowe-a-23.html
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 12:44   #258
madlen2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Witam,czy któraś z pań może mi powiedzieć czy nasilenie zapalenia skóry(egzema,atopowe zap.)podczas stosowania kuracji olejem,czy to normalne???/stosuję tę kurację trzeci dzień i moja egzema przez która się na ta metodę zdecydowałam po prostu wysadziła mi na twarzy jak smok ,stosuję słoneczniokowy wg.Tombaka.Proszę o opinie doświadczonych
madlen2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:58   #259
beniz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Witam wszystkich, ssam olej i oto moje opinie: początkowo bóle stawów, a teraz po ok 2 miesiącach mam straszne rany na ustach: są czerwone, strasznie pieką, poza tym wczoraj razem z wyplutym wyssanym olejem wyplułam też sporo krwi !! Zbiera mi się "coś" w gardle... jakaś flegma, której nie mogę odksztusić czy wypluć, bo jest głęboko. Macie podobne doświadczenia? Może coś mi poradzicie?
beniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 01:17   #260
ritabathory
Raczkowanie
 
Avatar ritabathory
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 180
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Spotkalam sie z tym na amerykanskiej stronie dotyczacej rogowacenia mieszkowego,tzn gesia skora,czerwone kroki,Coz wiele ludzi to ma i trudno im sie tego pozbyt.Wlasnie osoby ktore stosuja ssanie oleju twierdza ze pomaga im to w walce z rogowaceniem.
Nie trzeba od razu wielka lyzke oleju i 20-30 min,mozna zaczac od lyzeczki do herbaty i ssac przez 10 min jesli ktos nie da rady no i najlepiej na czczo.Mama tez mi powiedziala ze kiedys slyszala ze to dobre na paradontoze itp
Wiele z Was sie dziwi jak to dziala ale przez jame ustna dostaje sie wiele toksyn do naszego organizmu.
Niektorzy tez stosuja olej kokosowy podobno daje swietne rezultaty ale czy jest on dostepny w PL?
Ja jeszcze tego nie probowalam choc zamierzam ze wzgledu na rogowacenie mieszkow ktore mnie dobija.No i licze na poprawe cery

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez beniz Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, ssam olej i oto moje opinie: początkowo bóle stawów, a teraz po ok 2 miesiącach mam straszne rany na ustach: są czerwone, strasznie pieką, poza tym wczoraj razem z wyplutym wyssanym olejem wyplułam też sporo krwi !! Zbiera mi się "coś" w gardle... jakaś flegma, której nie mogę odksztusić czy wypluć, bo jest głęboko. Macie podobne doświadczenia? Może coś mi poradzicie?
Jeju idz z tym moze gdzies do lekarza i moze zmien olej?
Ja czytam co ludzie pisza na tej stronie co znalazlam i nikt niema zadnych problemow ,na nic sie nie uskarza ale oni uzywaja oleju Sezamowego lub Krokoszowego zimno tloczonych,jak pisalam w wyzej tez kokosowy uzywaja.Sa to najbardziej rekomendowane oleje.
Innych nie zamierzam sie chwytac nawet.
ritabathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:05   #261
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

olej kokosowy jest jak najbardziej dostępny w Polsce.

w ogóle to Witam

dołączam do wątku. Dziś mój pierwszy dzień ssania, ssałam tylko 10 min, dłuzej nie dałam jeszcze rady, ale olej po wypluciu był już mleczno biały. I teraz mam pytanie, czy po wypluciu trzeba jeszcze jakiś czas ewentualną ślinę i resztki wypluwać?

a i kiedy mogę coś wypić/zjeść? Bo ssałam na czczo i już mnie teraz ssie w żołądku
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:19   #262
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

O co chodzi?
Czy to coś w rodzaju - diety dr Budwig? Leczenie olejem lnianym nieoczyszczonym?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:38   #263
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
O co chodzi?
Czy to coś w rodzaju - diety dr Budwig? Leczenie olejem lnianym nieoczyszczonym?
nie jestem znawcą, ale przeczytałam cały wątek - długi nie jest i pare razy było wspominane o tej diecie.. ale ja nie wiem co to za dieta, nie miałąm czasu żeby się wtajemniczyć
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 18:01   #264
ritabathory
Raczkowanie
 
Avatar ritabathory
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 180
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
olej kokosowy jest jak najbardziej dostępny w Polsce.

w ogóle to Witam

dołączam do wątku. Dziś mój pierwszy dzień ssania, ssałam tylko 10 min, dłuzej nie dałam jeszcze rady, ale olej po wypluciu był już mleczno biały. I teraz mam pytanie, czy po wypluciu trzeba jeszcze jakiś czas ewentualną ślinę i resztki wypluwać?

a i kiedy mogę coś wypić/zjeść? Bo ssałam na czczo i już mnie teraz ssie w żołądku


A po wypluciu oleju myjesz zęby poprostu i przystepujesz do zycia dalszego np robienie sniadania czy cos
Czytalam zeby umyc zeby u przeplukac ciepla woda z sola ale ja plukam poprostu Listerine tak jak przed olejem robiłam
ritabathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 18:40   #265
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez ritabathory Pokaż wiadomość
A po wypluciu oleju myjesz zęby poprostu i przystepujesz do zycia dalszego np robienie sniadania czy cos
Czytalam zeby umyc zeby u przeplukac ciepla woda z sola ale ja plukam poprostu Listerine tak jak przed olejem robiłam
tak włąśnie zrobiłam ale dzięki za odpowiedź

a Ty już długo stosujesz olej??
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 19:07   #266
ritabathory
Raczkowanie
 
Avatar ritabathory
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 180
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
tak włąśnie zrobiłam ale dzięki za odpowiedź

a Ty już długo stosujesz olej??
Nie,wczoraj zaczełam,duzo na ten temat czytalam na angielskich stronach bo u mnie głównie chodzi o pozbycie sie tzn keratosis pilaris ze skory i to jest jeden ze sposobow na pozbycie sie tego tak porzadnie,tylko niemoglam sie przemoc ale wczoraj powiedzialam sobie KONIEC probuje.tylko niemoge duza lyzke oleju bo po 20 minut oles plus slina niemaja juz miejsca i zaczyna mi wypychac uszami,musze brac troche mniej.
ritabathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 09:27   #267
kukawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Kochani

Strasznie sie ciesze ze jakims cudem po ponad 2 latach dostalam nagle emaila przypominajacego o aktywnosci na tym forum. Tak - ponad 2 lata temu zaczelam ssac olej kiedy to okazalo sie ze mam RZS (reumatoidalne zapalanie stawow) jak na 40 latke nie bylo mi do smiechu zaczynac leczenia lekami ktore wiecej szkodza niz pomagaja,
Powiem tak : boje się przestać ssać bo zanim zaczełam miałam częstrze i ostrzejsze rzuty choroby RZS , poza tym kazdego roku ze 3 razy miałam anginę i często się przeziębiałam, od wielu lat byłam alergiczką wziewną przez cały sezon letni.
Od czasu jak zaczelam ssac olej ani razu nie miałam anginy ani się nie przeziębiłam( to znaczy bywaly dni ze zaczynało mi leciec z nosa i bolec gardlo ale po 2 diach mijało) Nie stosuje też żadnych leków na RZS a straszono mnie juz nawet chemoterapia w małych dawkach( ponoc pomaga reumatykom) - idiotyzm kosmicznych rozmiarów. Poza tym mój koszmar z wieloletnią alergią ogranicza sie w tej chwili do pyłków drzew na początku roku ...inne odeszły w zapomnienie.
Teraz olej to jak mycie zębów ...nie mogę tego poprostu nie zrobić bo czyję sie jakbym była nadal brudna tyle że "od środka"
Początek był oczywiście trudny bo na samą myśl ślina zaczynała swoją produkcję, ale szybko nauczyłam się przełykania " tyłem gardła" bez połykania zawartości ust. Ja używam oleju arachidowego , czasem słonecznikowego.
Przy okazji olej lniany sie nie nadaje bo jest tłoczony na zimno...to inny rodzaj oleju ...jego sie dla odmiany pije.
Pozdrawiam i służę pomocą
Kasia

Edytowane przez kukawka
Czas edycji: 2010-08-22 o 09:30
kukawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 11:31   #268
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

kukawka a czy słonecznikowy tłoczony na zimno może być???
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 06:46   #269
kukawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
kukawka a czy słonecznikowy tłoczony na zimno może być???
Nie wiem ale wszystkie źródła podają zwykły olej , po co kombinować kiedy ten najtańszy słonecznikowy czy troche droższy arachidowy( z orzeszków) są z pewnością odpowiednie.

cyt:
LECZENIE OLEJEM ROŚLINNYM

Wziąć do ust trochę świeżego oleju i ssać 15 - 20 minut w przedniej części jamy ustnej, przepuszczając olej między zębami. Gęsty olej stanie się rzadki, płynny i biały. Po 15 - 20 minutach olej należy wypluć, a usta dokładnie przepłukać czystą wodą. Zapobiega to przenikaniu do organizmu toksycznych substancji, które zostały wchłonięte przez olej podczas jego ssania.

Zadaniem tej kuracji jest „przepłukanie” olejem wszystkich tkanek ciała, odtruwanie ich i usuwanie wszelkich toksyn, a także koordynacja aktywizacji mikroflory układu pokarmowego, ochrona i odżywianie poszczególnych komórek, tkanek i narządów.
Stosować można ową kurację w następujących dolegliwościach:
• bóle głowy;
• bronchit;
• ból zębów;
• reumatyzm (artretyzm);
• egzema;
• choroby żołądka i wątroby;
• choroby neurologiczne;
• choroby ginekologiczne.

Zapobiega się w ten sposób chronicznym chorobom żołądka, wątroby, płuc.

Likwiduje obrzmienia i opuchlizny.

Objawy uboczne mogące wystąpić podczas kuracji to gorączka lub przejściowe ogólne osłabienie organizmu.

Dawkowanie: minimalna dawka to 1 łyżeczka, maksymalna - 1 łyżka stołowa.

Częstotliwość: wskazane jest ssanie oleju 3 razy dziennie, rano na czczo, później przed posiłkami.

Przepis ten przekazał niemiecki lekarz, który stosując w/w kurację wyleczył się między innymi z trwających 15 lat dolegliwości reumatycznych.
Od lat leczenie olejem słonecznikowym proponuje też dr Jadwiga Górnicka z Warszawy, która zaobserwowała następujące rezultaty „olejowej kuracji”:
• wybielanie zębów;
• usuwanie krwawienia z dziąseł;
• usuwanie bólów głowy;
• leczenie zapalenia oskrzeli;
• leczenie guzów żołądka;
• leczenie zapalenia zatok przynosowych;
• leczenie zapalenia stawów kręgosłupa;
• ogólne odtruwanie organizmu.
kukawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:51   #270
ritabathory
Raczkowanie
 
Avatar ritabathory
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 180
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

a mnie tak jakos wszystkie zeby zaczely bolec O_o to moze byc od tego?
__________________

An it harm none do what ye will
ritabathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 19:52:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.