mój chłopak i erekcja w autobusie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 13:55   #31
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Na prawdę nie wiem co jest dojrzałego w takim wyznaniu
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:30   #32
havana82
Raczkowanie
 
Avatar havana82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 463
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Na prawdę nie wiem co jest dojrzałego w takim wyznaniu
a co jest nie tak w tym wyznaniu?
__________________
Books are the quietest and most constant of friends; they are the most accessible and wisest of counsellors, and the most patient of teachers. Charles W. Eliot
havana82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:31   #33
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Cytat:
Napisane przez havana82 Pokaż wiadomość
a co jest nie tak w tym wyznaniu?
No ja nie chciałabym wiedzieć, że mojemu facetowi staje jak patrzy się na inne.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:43   #34
havana82
Raczkowanie
 
Avatar havana82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 463
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
No ja nie chciałabym wiedzieć, że mojemu facetowi staje jak patrzy się na inne.
to ze facetowi staje jak patrzy na inne nie znaczy , ze uwaza nas za mniej atrakcyjne- no ale kwestia interpretacji, jedna kobiete to rozbawi i podejdzie do tego na luzie a druga poczuja sie urazona
ma prawo to sa bardzo intymnie i osobiste "podejscia" - ale wlasnie zeby umiec interpretowac intencje naszych facetow dobrze z nimi rozmawiac i dobrze gdy sie otwieraja i mowia o takich rzeczach - moj wczesniejszy post no coz..kolejna kwestia interpretcji - ja go napisalam po troszku zartobliwie bo temat nie wydal mi sie mega powazny
__________________
Books are the quietest and most constant of friends; they are the most accessible and wisest of counsellors, and the most patient of teachers. Charles W. Eliot
havana82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 15:40   #35
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Tak tu mówicie o tej szczerości bla bla,że dobrze chłopak zrobił...YYyy bo was to nie dotyczy,tak?


Mnie by to osobiście dotknęło.
Gratuluję ! Oby wasze luźne podejście nie skończyło się gorzej :P
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 16:07   #36
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Tak tu mówicie o tej szczerości bla bla,że dobrze chłopak zrobił...YYyy bo was to nie dotyczy,tak?


Mnie by to osobiście dotknęło.
Gratuluję ! Oby wasze luźne podejście nie skończyło się gorzej :P
No tak bo jak to sie mowi : "czego oczy nie widza tego sercu nie zal" i naprawde cos w tym jest
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 19:05   #37
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Cytat:
Napisane przez havana82 Pokaż wiadomość
to ze facetowi staje jak patrzy na inne nie znaczy , ze uwaza nas za mniej atrakcyjne- no ale kwestia interpretacji, jedna kobiete to rozbawi i podejdzie do tego na luzie a druga poczuja sie urazona
ma prawo to sa bardzo intymnie i osobiste "podejscia" - ale wlasnie zeby umiec interpretowac intencje naszych facetow dobrze z nimi rozmawiac i dobrze gdy sie otwieraja i mowia o takich rzeczach - moj wczesniejszy post no coz..kolejna kwestia interpretcji - ja go napisalam po troszku zartobliwie bo temat nie wydal mi sie mega powazny
Ale czy ja mówię, że uważałby mnie za mniej atrakcyjną? Nie, po prostu nie chciałabym wiedzieć o takich sytuacjach.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 21:28   #38
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie


Edytowane przez ninfomane
Czas edycji: 2013-01-18 o 01:08
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 12:21   #39
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Cytat:
Napisane przez bialekropelki Pokaż wiadomość
Kurczę, dobry tekst. Miewa erekcje ( miała być nie wytrysk ) w autobusie jak patrzy na inną dziewczynę. Zaspokaja się jak Ciebie nie ma, ogląda filmiki bo się przyzwyczaił?! Denerwuje mnie ( i to jest po prostu moje zdanie do którego mam prawo ) jak ludzie sprowadzają seks do tego stopnia. Przyzwyczaił się musi ulżyć bo go w krzyżu ciśnie! I w autobusie zupełnie nie potrafi się powstrzymać. To niech sobie popatrzy na inną dziewczynę ( mniej atrakcyjną ) i może mu przejdzie, a nie opowiada o tym Tobie. Gdybym usłyszała od Swojego mężczyzny, że miewa takie przypadki w autobusie często też zastanawiałabym się czy wszystko jest ok?! Bo raz, dwa niekontrolowane "podniesienia" to jeszcze bym zrozumiała, ale raz w tygodniu, systematycznie. Skoro kochacie się codziennie powinien mieć jakąś wprawę w kontrolowaniu siebie. Mój Tż-et potrafi zapanować nad swoim zachowaniem, ale nie wiem może jest jakimś "ufo"

Nie porównuj swojego TŻ do innych facetów... Każdy z nich reaguje inaczej na różne bodźce i jest bardziej lub mniej napalony (tzn. ma mniejsza lub większą ochotę na sex)... A prawda jest taka że może twój TŻ nie mówi ci o tym ale zapewne nie raz podniecił się na widok jakiejś panienki...

A Autorka nie ma się czym martwić... Zwłaszcza że macie udane życie łóżkowe, a skoro ty podniecasz go najbardziej, ufasz mu to pozwól mu chociaż popatrzeć na inne laski (dopóki nie rusza jest oki) w końcu to tylko facet...

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
No ja nie chciałabym wiedzieć, że mojemu facetowi staje jak patrzy się na inne.

Przypuszczam że i jemu się to kiedyś zdarzyło ale o pewnych rzeczach woli nie mówić...
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 16:36   #40
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Czarna - ja nie mówię, że nie. Po prostu nie chciałabym tego wiedzieć.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 20:17   #41
Pelmo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Prawdą jest, że mężczyźni są bardziej pobudliwi od kobiet jak chodzi o reakcje na bodźce wzrokowe... częśćiej też myślą o seksie... nawet dosyć często i to w różnych kontekstach. Reakcja na kobiece wdzięki - nie ma znaczenia sama osobowość kobiety, czy nam się podoba czy nie itd. - objawiająca się erekcją jest tak samo normalna w autobusie jak i w bardziej erotycznej scenerii... gdyż jest uzależniona w dużej mierze od aktualnego stanu psychicznego mężczyzny, nastroju, kondycji fizycznej... jednym słowem całokształt. Jestem zwolennikiem zachowania pewnej tajemniczości w związku przy relacjach kobieta-mężczyzna (zawsze to potęguje zmysłowość i stymuluje wyobraźnię) i unikania zbyt szczegółowych zwierzeń co do fizjologii i zachowań... ale całkowicie rozumiem wspomnianego tutaj chłopaka i zwierzenie z tego intymnego co by nie było zdarzenia (zdarzeń). Jest raczej inaczej niż myślicie

Po pierwsze to nie każdy mężczyzna potrafi zrozumieć meandry kobiecej psychiki i zdawać sobie sprawę z mozliwych reakcji na swoje zwierzenia... szczególnie Ci przed 30-tką Facet nie jest takim emocjonalnym twardzielem jak się większości kobiet wydaje... w środku często jest bezbronny i wrażliwy. Z zewnątrz ma skorupę z męskich zachowań ale pod wpływem czułości i uczucia potrafi sie otwierać i zwierzać, rozmawiać, słuchać. Widocznie przyszedł moment w którym odrzucił skorupę i powiedział o swojej seksualnej reakcji swojej partnerce gdyż pewnie myślał, iż daje tym dowód swojego otwarcia, częściowo oczekuje pewnie zrozumienia i "rozgrzeszenia" z takich zachowań... być może mu to przeszkadzało w kontekście intymnych relacji ze swoją partnerką...coś na wzór wyrzutów sumienia. Mężczyżni jak są zakochani, zabujani, w pierwszym etapie zauroczenia partnerką to bardzo łatwo jest ich naciągnąć na zwierzenia nawet te bardzo intymne i takie które powinny być właściwie okryte auro tajemniczości. Dużo by o tym pisać... ech, drogie Panie Jest oczywiście inna możliwość, odarta ze sfery uczuciowej a ukierunkowana na chęć potwierdzania swojej jurności, niezależności.... ale chyba nie w tym przypadku. Tak czy inaczej podane zachowanie nie oznacza, że mężczyzny należy sie bać w autobusie lub, że jest z nim coś nie tak fizycznie... po prostu poszedł zbyt daleko, zabrakło doświadczenia z kobiecą osobowością... drobny błąd jeżeli partnerka wykaże się większą dojrzałością emocjonalną i zrozumieniem.

Pozdrawiam

Edytowane przez Pelmo
Czas edycji: 2010-05-30 o 20:22
Pelmo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 06:59   #42
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: mój chłopak i erekcja w autobusie

Cytat:
Napisane przez Pelmo Pokaż wiadomość
częśćiej też myślą o seksie... nawet dosyć często
co jakies 5 minut
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.