Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 17:32   #1
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184

Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ III


Witam moje Kochane SPD - tak tak, to już III część!

Myślę, że zachęcać do pisania nie muszę


Jeśli któraś będzie chciała nadrobić lub znaleźć jakąś super radę znajdującą się w poprzednich częściach, poniżej linki:
CZĘŚĆ I:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437877
CZĘŚĆ II: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=460737

No, to pisać Dziewczynki, raz dwa!
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:38   #2
Anett23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 151
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

No to jestem sasasa Witam w części III
__________________
Pokłóciłam się ze Szczęściem, Nadzieję kopnęłam w d..., Miłość wyzwałam od szmat, a ze smutkiem piję wódkę



Anett23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:42   #3
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

preeeeseeeent! obecna znaczy się
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:44   #4
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

witam i ja
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:45   #5
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

melduje się i ja już na nowym mieszkaniu jakoś mi tak dziwnie zobaczymy jak pierwsza noc minie
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:47   #6
Anett23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 151
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
melduje się i ja już na nowym mieszkaniu jakoś mi tak dziwnie zobaczymy jak pierwsza noc minie
Oooo Ja też się dziwnie na nowym czułam, ale przyzwyczaisz się za kilka dni
__________________
Pokłóciłam się ze Szczęściem, Nadzieję kopnęłam w d..., Miłość wyzwałam od szmat, a ze smutkiem piję wódkę



Anett23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:47   #7
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

i ja i ja i ja!!

kashmirka
podpisuje sie wszystkimi mymi konczynami pod tym co napisalas o socjologii, ja tez nie zaluje ze skonczylam ten kierunek( czego nie moge powiedziec o politologii), naprawde swietna sprawa, strasznie umysl mi rozjanil ten kierunek i na wiele przedmiotow chodzilam z autentyczna radoscia, bardzo milo to wspominam i zaluje, ze wiedzy, ktora zdobylam na tych studiach nie moge wykorzystac w praktyce zawodowej (tzn teraz na stazu moge ale co bedzie potem to sie dopiero okaze)
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 17:58   #8
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Taaa-daam!! Wróciłam
By zachować pewną ciągłość, odpiszę na tematy poruszone w II części tutaj

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Jestem monotematyczna - wiem
ale własnie zakochałam sie w zespole muzycznym. Bardzo chciałabym, żeby u mnie grali, ale wyczytałam gdzieś w necie ze biorą ok 400 zl za godzine jak nie wiecej... za duzo, ale głosy mają świetne. Zreszta .. http://expressduo.pl/ możecie same ocenic
My mamy zarezerwowanego DJ, fajnie gra, ale co żywy głos to żywy
Hmmm... Nie chcę być wredna i wzbudzać zazdrości, ale... ten zespół właśnie będzie grał na naszym weselu Też byliśmy nim oczarowani (grali na weselu mojej siostry w 2008 r.) i wiedzieliśmy, że ten i żaden inny! I kiedy podjęliśmy decyzję o ślubie, to zadzwoniliśmy do nich jako pierwszych (przed salą, foto itp.) i tak naprawdę to oni trochę ustalili nam datę ślubu - bo chcieliśmy sierpień, a oni w 2011 mieli cały czerwiec, sierpień i wrzesień zajęty. I wtedy stwierdziliśmy, że lipiec będzie idealny A zamawialiśmy w lutym tego roku, takie obłożenie mają.
My płacimy mniej, może dlatego, że zamawialiśmy już w lutym i może teraz ceny wzrosły. Ale fakt - są boscy!
Aaa, i nazywają się Express Duo + - tylko strona jest jeszcze bez plusa


Dzień dobry - prawie dobry wieczór - SPD!
Cały weekend mnie nie było, ale znów zleciał jak szalony.
Wczoraj TŻ miał obronę - obronił się na 5 Także uzupełniliśmy wczoraj pozostałe dane do rekrutacji na magisterki - w czwartek wyniki Jeśli dostaniemy się oboje, to wykłady będziemy mieli razem (ten sam kierunek, tylko specjalności różne). TŻ na początku miał iść na zupełnie inną uczelnię i nagle stwierdził, że UMK będzie odpowiednie Tak naprawdę pewnie zczaił, że robię zaje**ste notatki Znalazł sobie jelenia
Także wieczorem świętowaliśmy. Tylko we dwójkę, marokańskim czerwonym winem. Daaawno nie wypiłam więcej, niż kieliszka - efekt był taki, że koło 11 padłam na łóżko, o 1.30 obudził mnie TŻ, że wypadałoby się umyć, po czym ledwo wstałam do łazienki z ogromnyyyymi zawrotami głowy i mdłościami. Tak to jest, jak abstynent dorwie się do wina
A dziś od rana sprzątałam - jaki był syf!! Zostaw TŻa samego na tydzień, a nie poznasz mieszkania. Nie, no ok, zmywane było na bieżąco. Ale przecież odkurzacz gryzie, a mop to już w ogóle pożera w całości! Dobrze, że kot nie zdechł z głodu

No, i teraz siedzę przed kompem i się lenię
Zaraz idę się wykąpać, żeby włoski same sobie wyschły i jednocześnie by nie iść spać o północy
Aaa, od piątku (w sumie od soboty) działa nowy blog Co prawda kosztowało mnie to mnóstwo pracy i nerwów, ale chyba było warto

Ps. Czy przemiły moderator mógłby zmienić w tytule "II" na "III"
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.


Edytowane przez aaby
Czas edycji: 2010-09-26 o 18:00
aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:13   #9
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Я тоже здесь !!!
Właśnie mąż odwiózł babcie, ciocię i dzieciaki, więc mogę spokojnie do kompa usiąść. Dziś najazd planowany gości, na obiad zrobiłam potrawkę z kurczaka, a na deser naleśniki. Głowa mnie boli, zmęczona jestem, a jeszcze to przeziębienie
Aaby gratulacje dla TŻ
Nurek119 - świetnie, że w końcu na swoim
Nadia5 - w każdym związku są kryzysy. U nas dosłownie przed ślubem może dwa tyg. się zbeczałam, że TŻ nie okazuje mi tyle hmm zainteresowania co na początku. I oczywiście co mądra Ania zrobiła - ubrałam się w legginsy, ładną tuniczkę, zrobiłam porządny makijaż (zawsze robię, ale wtedy się postarałam ), pojechaliśmy sobie w miasto i co... Jak TŻ zobaczył jak kolesie się oglądają, to zrozumiał dopiero o co mi chodzi. A ja dumna z siebie szłam z podniesioną głową,a co
Zaraz mąż przyjdzie i pewnie będzie chciał mi kompa zabrać. Wczoraj się wykąpaliśmy razem, więc dziś tylko włoski umyję i maseczkę nałożę. Kocica moja śpi, dzieciaki ją wymęczyły, ja zresztą też zmęczona (kto by widział, że dorosła baba w piaskownicy siedzi) Naczynia zdążyła babcia Tż umyć (wyszliśmy na dwór z dzieciakami i tylko ją zostawić i brudne naczynia ). TŻ jutro na 6 do pracy i dowie się, jaką stawkę godzinową będzie miał od października On liczy na 15 zł za h, ale tajne źródła firmowe mówią o 20 zł i więcej Mam nadzieję, że przyszłe miesiące nam wyklarują sytuację materialną. A za bony z reala weźmiemy komplet sztućców, bo biedronkowe się psują
Do miłego Kochane
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:14   #10
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Witam w III części wszystkie SPD
__________________


motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:26   #11
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

jeeeeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeee dżamprezzzzaaaaa..... wiedziałam że się wyrobimy w weekend
tak sobie czekałam i czatowałam na aaby kiedy założy nową część
byłam dzisiaj z P na rybach, piękna pogoda, przyjemnie się siedziało ale teraz jestem jakoś tak zjechana, że chyba zaraz na lapku zasnę. oglądałam kozaczki zimowe na all, tak żeby się zorientować, czy naprawdę tylko w sklepach jest taka ohyda i marność w towarze, czy w ogóle świat zszedł na psy w temacie damskich ładnych kozaczków, no ale all mnie też zawiodło. AŻ 3 pary mi się spodobały... żeby jeszcze były skórzane, ale niestety, eko - skóra o ile się nie mylę (bo naprawdę się nie znam) to skaj (???) ...
mam jakiś kryzys, napiszę jak przejdzie pewnie jutro ide robić schabowe z filetu z kury, bo P się domaga obiadu... (tak, wiem która godzina )
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 18:33   #12
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Melduję się

U mnie niedziela spędzona w łóżku - choróbsko powróciło
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:35   #13
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

ja sie melduje teżjakże mi miło ze naleze do tego szanownego grona
popisze potem bo mój furczy
całuski i tymczasem
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:44   #14
AntenkA86
Rozeznanie
 
Avatar AntenkA86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Błękitna Chmurka
Wiadomości: 543
GG do AntenkA86
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Dziewczyny a ja się tak czaje i czaje, podczytuje Was od dłuższego czasu, ale odwagi mi było brak żeby coś napisać .
Przyjmiecie mnie w swoje progi?
__________________
21.08.2010
"
Ślubuję Ci miłość..."



AntenkA86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:45   #15
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

szukam Was i szukam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:47   #16
Anett23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 151
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Załamałam się Mam już plan zajęć. Kilkakrotnie pytałam w sekretariacie czy na pewno zajęcia są co 2 tygodnie i odbywają się tylko w weekendy. Zapewniali mnie, że tak. A teraz okazało się, że pierwsze zajęcia będą 5 listopada i co gorsza przez 5 weekendów z rzędu. Mało tego często odbywają się również w piątki A ja pracuję co drugi weekend i nie da się tego nijak poukładać Daję głowę, że nie zaliczę tego semestru.

A na poprawę humoru kupiłam sobie na all: http://allegro.pl/hit-tunika-kangurk...228995488.html

AntenkA86 witaj
__________________
Pokłóciłam się ze Szczęściem, Nadzieję kopnęłam w d..., Miłość wyzwałam od szmat, a ze smutkiem piję wódkę




Edytowane przez Anett23
Czas edycji: 2010-09-26 o 18:49
Anett23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:32   #17
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Witam !

Ja od wczoraj nic nie pisałam, bo do południa z TŻ w łóżku się wylegiwaliśmy, później obiadek, a wieczorkiem sprawozdanie na uczelnię robiłam

Ale oto jestem W ogóle dzisiaj z TŻ zczailiśmy, że od tych znajomych dostaliśmy wczoraj komplet szklanek z firmy Ravenshead, a przecież rzeczy z tej firmy są strasznie drogie ! i do tego jeszcze korkociąg w srebrnej walizeczce z kilkoma końcówkami (dla mnie to wygląda jak mini-komplet dla początkującego terrorysty, serio ). Siedziało się super, gdyby nie ta sprawa z terminem ślubu... Ale udało mi się utrzymać fason i nic nie palnąć

W ogóle coś mała produkcja:/

I ja apeluję! Gdzie się podziewa Ala i ijaa??
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:46   #18
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Hallo hallo

Pamiętacie jeszcze mnie?

Ogłaszam, że remont już skończony. Zostało mi jeszcze do wyszorowania drzwi, które nigdyś były oklejone okropną tapetą, a ja jej nie chciałam. Nie wiedziałam, że z jej zdzieraniem będzie tyle zachodu.

Tapeta w kolorze ecri była okropna do kładzenia, darła się normalnie w rękach. Strasznie się nadenerwowaliśmy z tż, ale jakoś poradziliśmy sobie Pokój jest czysty, jasny i tak miał być. Oczywiście, jakbyśmy dysponowali większym budżetem to pewnie byłoby to wszystko inaczej, ale ważne, że jest czysto

Jak tak robiliśmy ten remont, to doszłam do wniosku, że strasznie dużo rzeczy denerwuje mnie w tym mieszkaniu. Zaniedbanie widać gołym okiem i jakbym miała większą kasę, to wszystko bym wymieniła. Jednak narazie nic takiego nie planuje, ponieważ nie wiem jak to będzie z moją przyszłością w tym mieszkaniu. Już powiedziałam tż, że jeżeli teściowa chce cały czas zatrzymać to mieszkanie i zamierza się nie wtrącać w nasze życie, to ja tutaj długo nie zabawię. Być może nawet wróce do domu rodzinnego, ale jeszcze ten rok musze wytrzymać. Mam nadzieje, że sytuacja się wyklaruje i coś będzie wiadomo, bo nienawidze żyć w niepewności

Jutro ide pierwszy raz na uczelnie w 5 semestrze i okrutnie mi się nie chce

Przepraszam, że tak namarudziłam, ale wierze, że wysłuchacie i utulicie
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:59   #19
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

I ja też jestem!!! Nareszcie po egzaminie. Zdaliśmy Teraz czeka na mnie stos ksiązek do przeczytania. I porządki w domu
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 20:00   #20
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

ja miałam dobry dzień aż do dzisiaj,pokłóciłam sie właśnie z małżem,walnął drwiami i poszedł na nocke a ja sie poryczałam
teściowa czaicie smsa przysłała czy pożyczymy jej 200zł kużwa 4 wypłąty mało babie i tak sie ślicznie kasa rozchodzi ze oczywiście sępy rodzinne wyczuły kredyt i konec finito już jesteśmy 150 zł w plecy a ta jedzcze wyskakuje z 200 ,chcieliśmy zamknąć debet jest kasa na węgiel tylko pytanie jak ja jej pożycze to będę zmuszona pożyczyć na życie lub nie zamykać debety bo przecież nie przeżyjemy 2 tyg do wypłaty normalnie brak mi słó miał sie ten mój ciołek ubrać i co i tyłek kasa poszła w cholere
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:01   #21
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Hallo hallo

Pamiętacie jeszcze mnie?

Ogłaszam, że remont już skończony. Zostało mi jeszcze do wyszorowania drzwi, które nigdyś były oklejone okropną tapetą, a ja jej nie chciałam. Nie wiedziałam, że z jej zdzieraniem będzie tyle zachodu.

Tapeta w kolorze ecri była okropna do kładzenia, darła się normalnie w rękach. Strasznie się nadenerwowaliśmy z tż, ale jakoś poradziliśmy sobie Pokój jest czysty, jasny i tak miał być. Oczywiście, jakbyśmy dysponowali większym budżetem to pewnie byłoby to wszystko inaczej, ale ważne, że jest czysto

Jak tak robiliśmy ten remont, to doszłam do wniosku, że strasznie dużo rzeczy denerwuje mnie w tym mieszkaniu. Zaniedbanie widać gołym okiem i jakbym miała większą kasę, to wszystko bym wymieniła. Jednak narazie nic takiego nie planuje, ponieważ nie wiem jak to będzie z moją przyszłością w tym mieszkaniu. Już powiedziałam tż, że jeżeli teściowa chce cały czas zatrzymać to mieszkanie i zamierza się nie wtrącać w nasze życie, to ja tutaj długo nie zabawię. Być może nawet wróce do domu rodzinnego, ale jeszcze ten rok musze wytrzymać. Mam nadzieje, że sytuacja się wyklaruje i coś będzie wiadomo, bo nienawidze żyć w niepewności

Jutro ide pierwszy raz na uczelnie w 5 semestrze i okrutnie mi się nie chce

Przepraszam, że tak namarudziłam, ale wierze, że wysłuchacie i utulicie
Wysłuchałam i tulę
Na pewno wszystko się wyklaruje, choć sytuacji szczerze mówiąc nie zazdroszczę. Ale trzymam mocno kciuki!

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
ja miałam dobry dzień aż do dzisiaj,pokłóciłam sie właśnie z małżem,walnął drwiami i poszedł na nocke a ja sie poryczałam
teściowa czaicie smsa przysłała czy pożyczymy jej 200zł kużwa 4 wypłąty mało babie i tak sie ślicznie kasa rozchodzi ze oczywiście sępy rodzinne wyczuły kredyt i konec finito już jesteśmy 150 zł w plecy a ta jedzcze wyskakuje z 200 ,chcieliśmy zamknąć debet jest kasa na węgiel tylko pytanie jak ja jej pożycze to będę zmuszona pożyczyć na życie lub nie zamykać debety bo przecież nie przeżyjemy 2 tyg do wypłaty normalnie brak mi słó miał sie ten mój ciołek ubrać i co i tyłek kasa poszła w cholere
dudi, a nie możecie najzwyczajniej w świecie powiedzieć, że nie macie?!
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:04   #22
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

nie nie możemy bo mój małżonek sam na jej urodzinach zaproponował ,powiedziała ze nie a dziś ten sms czy dało by rade skoro powiedział ze mamy to ona by pożyczyła
weście mnie trzymajcie bo niewytrzymam
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:22   #23
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
nie nie możemy bo mój małżonek sam na jej urodzinach zaproponował ,powiedziała ze nie a dziś ten sms czy dało by rade skoro powiedział ze mamy to ona by pożyczyła
weście mnie trzymajcie bo niewytrzymam
fak, glupia sytuacja, ale nie da sie z niej jakos wybrnac? powiedziec, ze to bylo wczoraj czy kiedys tam(kiedy maz jej zaproponowal) a teraz juz pieniadze wydaliscie i nie ma?
walcz o swoje bo z doswiadczenia wiem, ze jak sie odpusci to tesciowie moga wejsc na glowe
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:25   #24
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

dodaja - tulim ale jak to, teściowa nie będzie się wtrącać a Ty wyjeżdżać chcesz? czy ja źle zrozumiałam? to mieszkanie jest jej a nie Twojego Tżta?
dudipopka - ale czy MUSICIE jej pożyczyć? ona nie wie w jakiej sytuacji jesteście? pisz jej smsa że sory winetu ale wolnej kasy nie mamy bo sami MUSIELIŚMY POŻYCZYĆ. dziecku od ust nie odejmiesz, żeby mamusi dać. boszszsz, nie rozumiem takich ludzi, 4 pensje i mało... na co im brakło? na grila w ostatni piękny łikend września? :/
nie gniewaj się że taka wredna jestem
idę lulu, P się wścieka że ciągle na kompie siedzę :/
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:27   #25
ssnowdrop
Zadomowienie
 
Avatar ssnowdrop
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 093
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

i ja jestem, i ja!!! wczoraj pojechałam do rodziców, bo trzeba było dom posprzątać, moi rodzice założyli sobie kolektory słoneczne i w związku z tym w domu sajgon totalny- sprzątałam wczoraj z krótką przerwą na korepetycje i dzisiaj od rana

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
melduje się i ja już na nowym mieszkaniu jakoś mi tak dziwnie zobaczymy jak pierwsza noc minie
pełnoetatowa SPD

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Wczoraj TŻ miał obronę - obronił się na 5

a nowy layout super! i czyżbym wypatrzyła Ciebie na zdjęciach?

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się tak czaje i czaje, podczytuje Was od dłuższego czasu, ale odwagi mi było brak żeby coś napisać .
Przyjmiecie mnie w swoje progi?
Witamy Napisz o Was coś więcej

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ogłaszam, że remont już skończony. Zostało mi jeszcze do wyszorowania drzwi, które nigdyś były oklejone okropną tapetą, a ja jej nie chciałam. Nie wiedziałam, że z jej zdzieraniem będzie tyle zachodu.


Już powiedziałam tż, że jeżeli teściowa chce cały czas zatrzymać to mieszkanie i zamierza się nie wtrącać w nasze życie, to ja tutaj długo nie zabawię. Być może nawet wróce do domu rodzinnego, ale jeszcze ten rok musze wytrzymać. Mam nadzieje, że sytuacja się wyklaruje i coś będzie wiadomo, bo nienawidze żyć w niepewności

Przepraszam, że tak namarudziłam, ale wierze, że wysłuchacie i utulicie
mam nadzieję że dogadacie się z teściową szybciutko
pochwalisz się remontem???

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
I ja też jestem!!! Nareszcie po egzaminie. Zdaliśmy Teraz czeka na mnie stos ksiązek do przeczytania. I porządki w domu
gratulacje
Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
ja miałam dobry dzień aż do dzisiaj,pokłóciłam sie właśnie z małżem,walnął drwiami i poszedł na nocke a ja sie poryczałam
teściowa czaicie smsa przysłała czy pożyczymy jej 200zł kużwa 4 wypłąty mało babie i tak sie ślicznie kasa rozchodzi ze oczywiście sępy rodzinne wyczuły kredyt i konec finito już jesteśmy 150 zł w plecy a ta jedzcze wyskakuje z 200 ,chcieliśmy zamknąć debet jest kasa na węgiel tylko pytanie jak ja jej pożycze to będę zmuszona pożyczyć na życie lub nie zamykać debety bo przecież nie przeżyjemy 2 tyg do wypłaty normalnie brak mi słó miał sie ten mój ciołek ubrać i co i tyłek kasa poszła w cholere
bidulko moja zobaczysz tż wszystko przemyśli i przyzna Ci racje a teściową za totalną bezmyślność!

kashimrko- szybko do lekarza! mam nadzieje że to jakaś niegroźna infekcja i trzymam mocno kciuki żebyś szybko wróciła do zdrowia

Nadia5- wierzę, że to jednak chwilowy kryzys i wszystkie problemy miną...może szczera rozmowa z tżtem wyjaśni wiele między Wami?? oby Wam się udało znaleźć porozumienie Kochana

niniona- Tobie też wysyłam ciepłe buziaki i 3mam kciuki za Ciebie, tżta i Wasz związek... Przykro mi się czyta o Waszych problemach dziewczynki... Wiem, że każda z SPD chciałaby Wam pomóc więc zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie
aaaa i jeszcze, bardzo podobają mi się: TA, TA i jeszcze TA biżuteria
__________________
so what if it hurts me
so what if i break down
so what if this world just throws me off the edge
my feet run out of ground
i gotta find my place
i wanna hear my sound
don't care about other pain infront of me
cause im just tryin be happy
ssnowdrop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:27   #26
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

ale on jej to zaproponował w piątek
wiecie co ja odpuszczam niech robi co chce ma mi dać tylko na kurtke i buty dla dziecka ja mam dość ciągłego liczenia i kombinowania ,od 4 lat żyje z ołówkiem w ręku każdą złotówke 500 razy oglądam ,chodze w ubraniach co przywiozłam z domu i z pazcek co mi mama wysyła mam po prostu dość
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:30   #27
Anett23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 151
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

DobraDusza może dręczą ich jakieś wyrzuty sumienia, że tyle pomysłów Wam ukradli i to w ramach rekompensaty, żeby załagodzić sytuację.

dodaja fajnie, że remoncik skończony Oczywiście, że pamiętamy. Utulę Pogłaszczę i powiem nie martw się na zapas. Wszystko pewnie jakoś się poukłada.

kraven gratuluję zdanego egzaminu Dla mnie czytanie książek, to sama przyjemność Jak chcesz to przeczytam za Ciebie

dudipopka tak to właśnie jest jak ktoś poczuje pieniądze. Może Twój Tż przemyśli sprawę i jakoś delikatnie powie mamie, że jednak nie dacie rady pożyczyć jej tych pieniędzy. Nie smutaj
__________________
Pokłóciłam się ze Szczęściem, Nadzieję kopnęłam w d..., Miłość wyzwałam od szmat, a ze smutkiem piję wódkę



Anett23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:36   #28
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

I ja się melduję w III części tak sobie pomyślałam odrazu że Lili to zawału dostanie jak zobaczy nasze wyczyny
wizyta teściów i rodziców przebiegla spokojnie, ba nawet miło było
jutro planuję wycieczkę po lumpkach, mam nadzieje że coś znajdę

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Hallo hallo

Pamiętacie jeszcze mnie?

Ogłaszam, że remont już skończony. Zostało mi jeszcze do wyszorowania drzwi, które nigdyś były oklejone okropną tapetą, a ja jej nie chciałam. Nie wiedziałam, że z jej zdzieraniem będzie tyle zachodu.

Tapeta w kolorze ecri była okropna do kładzenia, darła się normalnie w rękach. Strasznie się nadenerwowaliśmy z tż, ale jakoś poradziliśmy sobie Pokój jest czysty, jasny i tak miał być. Oczywiście, jakbyśmy
dysponowali większym budżetem to pewnie byłoby to wszystko inaczej, ale ważne, że jest czysto

Jak tak robiliśmy ten remont, to doszłam do wniosku, że strasznie dużo rzeczy denerwuje mnie w tym mieszkaniu. Zaniedbanie widać gołym okiem i jakbym miała większą kasę, to wszystko bym wymieniła. Jednak narazie nic takiego nie planuje, ponieważ nie wiem jak to będzie z moją przyszłością w tym mieszkaniu. Już powiedziałam tż, że jeżeli teściowa chce cały czas zatrzymać to mieszkanie i zamierza się nie wtrącać w nasze życie, to ja tutaj długo nie zabawię. Być może nawet wróce do domu rodzinnego, ale jeszcze ten rok musze wytrzymać. Mam nadzieje, że sytuacja się wyklaruje i coś będzie wiadomo, bo nienawidze żyć w niepewności

Jutro ide pierwszy raz na uczelnie w 5 semestrze i okrutnie mi się nie chce

Przepraszam, że tak namarudziłam, ale wierze, że wysłuchacie i utulicie
oj tak zaniedbanie innych widać bo bliższym obcowaniu w 4 kątach... ja tez trafiłam na oklejane drzwi ale postanowiliśmy się poświecic i kupic nowe
remont jeden mały niestety pociąga lawinę...

powodzenia jutro
Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
I ja też jestem!!! Nareszcie po egzaminie. Zdaliśmy Teraz czeka na mnie stos ksiązek do przeczytania. I porządki w domu

GRATULACJE i.....powodzenia
Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
nie nie możemy bo mój małżonek sam na jej urodzinach zaproponował ,powiedziała ze nie a dziś ten sms czy dało by rade skoro powiedział ze mamy to ona by pożyczyła
weście mnie trzymajcie bo niewytrzymam
biedactwo...my nie byliśmy w sytuacji gdzie musimy komuś pożyczyć, całe szczescie...wiec nie zazdroszcze

niniona mi własnie rodzice sponsorują podyplomowe..i jestem im b. wdzięczna bo nie wiem czy sami podołalibyśmy...
może porozmawiam z Twoimi ?pewnie nie odmówią a zawsze jakas pomoc się przyda

mama dała mi pieczarki i pietruszkę (już drugi raz) kupiła i nie ma kiedy tego wykorzystac a że z tżetem kochamy pieczarki...nie zmarnuje się, jutro do schabowego będzie. kochana jest ta moja mama

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

oj....z nami jest troszkę inna sytuacja...poprostu nie chcę o tym pisać tak na forum, zeby kto niepowołany przeczytał.. ale dziwnie jest. mój już dawno osiadł na laurach
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:36   #29
sallyann
Raczkowanie
 
Avatar sallyann
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 54
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Witam dziewczęta Od jutra oficjalnie zamieszkuje z moim TŻ i mam trochę obaw jak sobie ze wszystkim poradzimy.. Wsparcie doświadczonych sie bardzo przyda Przyjmiecie mnie do grona ?
sallyann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:40   #30
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez sallyann Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta Od jutra oficjalnie zamieszkuje z moim TŻ i mam trochę obaw jak sobie ze wszystkim poradzimy.. Wsparcie doświadczonych sie bardzo przyda Przyjmiecie mnie do grona ?

witam Cię ile macie lat? wynajmujecie mieszkanie, kupiliście? powodzenia a wątek duuużo pomaga
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.