Biały Dom Paniówki - opinie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 12:15   #1
nika1450
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Exclamation

Biały Dom Paniówki - opinie !


Dziewczyny co sądzicie o tej sali?
Czy któraś organizowała tam swoje wesele lub dopiero organizuje ?!
Jakie macie opinie ?

Z góry dzięki !
nika1450 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 06:05   #2
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Biały Dom Paniówki - opinie !

Hej

Ja właśnie z narzeczonym zarezerwowalam sale. Brat był tam na wesele i mówił ze jedzonko było przepyszne i dużo - cale szczęście bo miałam obawy ze 2 kolację to za malo. Sale ładne i miałam problem która wybrać ale zdecydowalismy się na największą bo gości tez będzie dużo obsługa póki co wydawała się mila i PAN który z nami rozmawiał tez chociaż widać ze bardzo zapracowny. Szczerze mówiąc obejrzalam kilka sal na śląsku i ta najbardziej mi odpowiadala pod względem lokalizacji i w miarę dobrych opinii. A i jak Ci się spieszy to rezeruj termin bo myśmy byli parę miesięcy temu to jeszcze było w czym wybierać w ostateczności trafila nam się ostatnia wolna sobota

Z sali które mogę jeszcze polecić to villa marina w dobrowie górniczej - sala przesliczn bez porownania do jakiej kolwiek tyle ze malutka myślę ze max 90 osób no i dojazd tragiczny - ciezko tam trafić no i przez jakiś 1 km jedzie się betonowymi płytami . Opinie są różnena temat jedzenia, no i wlasciciel niby uśmiechnięty ale co do czego to nawet nie usiedlismy do stolu tylko notowalismy na stojąca - trochę to dziwne było bo się umawialismy na konkretny dzien
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 19:23   #3
nika1450
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Biały Dom Paniówki - opinie !

dzięki wielkie a jakieś opinie na temat gostyńca na Gostyni ? ;D
nika1450 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 21:49   #4
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Biały Dom Paniówki - opinie !

Bylam w obu lokalach na weselach. W Bialym Domku do minusow mozna zaliczyc drogie noclegi jezeli Ci zalezy na noclegach dla gosci i daja troche mrozonek,typu kluski ,krokiety ale dobre sa te mrozonki,wiec na jedzenie nie mozna narzekac a raczej chwalic.W Gostyncu robia wszystko na swierzo i jest tez bardzo dobre,plusem sa tanie noclegi.Wizualnie bardziej podoba mi sie w Bialym Domku i to ze parkiet jest na srodku i fajnie mozna ustawic stoly.W Gostyncu niestety stoly musza byc ustawione po jednej stronie sali,nie mozna ustawic podkowy.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 07:13   #5
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Biały Dom Paniówki - opinie !

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Bylam w obu lokalach na weselach. W Bialym Domku do minusow mozna zaliczyc drogie noclegi jezeli Ci zalezy na noclegach dla gosci i daja troche mrozonek,typu kluski ,krokiety ale dobre sa te mrozonki,wiec na jedzenie nie mozna narzekac a raczej chwalic.W Gostyncu robia wszystko na swierzo i jest tez bardzo dobre,plusem sa tanie noclegi.Wizualnie bardziej podoba mi sie w Bialym Domku i to ze parkiet jest na srodku i fajnie mozna ustawic stoly.W Gostyncu niestety stoly musza byc ustawione po jednej stronie sali,nie mozna ustawic podkowy.
Oh, trochę się teraz martwię czy dobrze zrobiłam wybierając Biały Dom w Paniówkach, czytając różne opinie to nie widziałam żeby ktoś był super zachwycony bo zawsze jest jakieś ale. Jakie było twoje całościowe wrażenie z wesela w porównaniu do innych?. Mam jeszcze pytanie co do jedzonka : czy było go wystarczająco dużo bo te 2 kolacje co maja w menu to wydaje mi się troszkę mało tego.

Z góry dzięki za odpowiedź
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 12:39   #6
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Biały Dom Paniówki - opinie !

Cytat:
Napisane przez blueey Pokaż wiadomość
Oh, trochę się teraz martwię czy dobrze zrobiłam wybierając Biały Dom w Paniówkach, czytając różne opinie to nie widziałam żeby ktoś był super zachwycony bo zawsze jest jakieś ale. Jakie było twoje całościowe wrażenie z wesela w porównaniu do innych?. Mam jeszcze pytanie co do jedzonka : czy było go wystarczająco dużo bo te 2 kolacje co maja w menu to wydaje mi się troszkę mało tego.

Z góry dzięki za odpowiedź
Jedzenia bylo wystarczajaco,byl bardzo solidny obiad.Ja pracuje przy mrozonkach ,wiec poznalam ze kluski i krokiety byly mrozone.Jak dla mnie to minus u nich drogie noclegi.Mysle ze wystarczajaco 2 kolacje.Zawsze w kazdym lokalu ktos znajdzie cos co mu nie bedzie pasowac,to normalne.Oceniajac ten lokal od 1 do 6 ,dalabym 5.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 10:55   #7
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Biały Dom Paniówki - opinie !

Ma ktoś może jeszcze jakieś opinie na temat tego miejsca? ) wiem że zawsze są jakieś plusy i minusy - każda opinia jest ważna także proszę jak ktoś coś słyszał o tej sali
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 11:55:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.