Dziewczyny załamana - i co robic :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 18:17   #1
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279

Dziewczyny załamana - i co robic :(


Moj problem jest okropny . Kolezanki sie ze mnie smieja mowia " napuszona " albo ze moje wlosy to " siano " i ze sa okropnie zniszczone Mialam dlugie wloski ale scinalam je i nagle zrobily sie sianem sa geste i za to je cenie ale pusza sie wywijaja i nienaiwdze ich . Mam grzywke - stoi ciagle . Blagam pomocy pomocy bo moj przypadek jest okropny . Nie mam za duzo pieniedzy na jakies zabiegi fryzjerskie Nie chce ich prostowac . Ale one sie pusza i po rozczesaniu sa fajne ale potem tak jakby odlaczaja sie od siebie i sa takie push - up . Jejku . Wszystko sie kreci ;/ Na prawde okropnie puszy Smieja sie ze mnie Jak ja wygladam Pomocy dziewczyny!!!! Pomocy !!!
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:29   #2
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Sprobuj róznych DOBRYCH odżywek do włosów puszacych sie. Uzywaj odżywek prostujących i wygładzających włosy. Moglabym doradzić równiez ODROBINE prostownicy . Dosłownie troszke je przeciągnąć ale jesli nie chcesz to moze probuj układać je suszarką na grubą szczotke?
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:34   #3
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Spróbuj też jedwabiu do włosów.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:35   #4
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Bardzo mi to pomaga jak ktos mi cos poradzi a na szczotke dzis prostowalam - bylo odrobine lepiej ale ... i tak sie ich wstydze ...
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:43   #5
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

wspolczuje Ci
Ja tez mam bardzo geste wlosy i kiedys mnie tak zalatwila "fryzjerka" , chodzilam w domu w czapce bo nawet rodzina sie ze mnie smiala Wygladalam jak by mi ktos na glowe wlozyl kope siana Najpierw radzilam sobie nakladajac na wlosy kilogramy zelu ( dzieki Bogu byla wtedy moda na taki przylizny fryz ) a pzoniej kiedy odrosly na tyle zeby je zwiazac to kucyk przez 2 lata
Dasz rade , musisz je porzadnie obciazac jakimis srodkami , woskami , brylantynami , zelami .Moze sprobuj je jakos podpinac spinkami ?? Nie wiem kochana jak Ci pomoc i co poradzic .Wspolczuje i zycze wytrwalosci w walce z wlosami
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:49   #6
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

ja miałam takie włoski czuje sie jakbyś mnie opisywała i kumpele też się ze mnie śmiały :/
i załatwiłam to tak:
najpierw poszłam do fryzjera i je na maxa ścieniowałam , fryzjerka mi je też zjechała z objętości to kosztuje tyle co zwykłe ścięcie
a teraz moje puszące się kręcone włoski nawijam na noc na wałki i do tego Sunsilk fioletowy, który wygładza i każdy się tymi włosami zachwyca radzę spróbować mnie pomogło.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:54   #7
KrokDoNieba
Przyczajenie
 
Avatar KrokDoNieba
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 18
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Po pierwsze, gratuluję koleżanek.
Po drugie to proponuję sesję- po każdym myciu włosków nakładamy multum odżyweczki( z doświadczenia najlepsza będzie Pantene Pro-V Złota Linia) zawijamy w torebkę foliową, ręczniczek, siedzimy pół godziny z turbanem na łebku i spłukujemy zimną wodą.
Nie przyniesie natychmiastowych efektów, ale zmniejszy puszenie i poprawi kondycję włosów.

A może lepiej poszukać na forum 'przepisów' na loczki bez lokówy/papilotów?

Z tego co mój łepek jest świadom to woskiem ujarzmisz puszenie.
Przykładowo Brylantyna w wosku Joasi.

Powodzenia.
__________________
Jeden krok. Do nieba.

Edytowane przez KrokDoNieba
Czas edycji: 2008-02-11 o 18:55 Powód: literówka
KrokDoNieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 19:06   #8
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Dzieki , na prawde , na prawde dziekuje . Z woskiem trzeba ostroznie bo mozna sobie zrobic tluste cos zamiast wlosow , Ach ... to siostra cioteczna mojej kolezanki z lawki mowila ze jestem napuszona , zas sama kolezanka sie czasami odezwie na ten temat Wstydze sie tych wlosow ... wychodze z domu - ladnie pieknie i chce fajnie wygladac a tu co ? w szkole nawet nie kapne sie i stoja mi te wlosy !!! Moje kolezanki tez zreszta sa zlosliwe ... Nawet nie mam jek sie z tymi wlosami czesac ...A po umyciu ? Teraz ostatnio wlosy wyschly mi porzadnie w turbanie i zwiazalam je gumka . Podpielam grzywke wsuwkami . I ... zakrecilam papiloty na kucyku .... Rano wstalam i bylo nawet ok ale ... papiloty chyba nie wypalily bo mialam dziwne cos na koncach ... Na szczescie na duuuza plaska szczotke wyprostowalam . I chyba codziennie bede to z nimi robic i nakladac odrobine pianki ... Cos innego mam do wyboru ? Nie
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 23:13   #9
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

koleżankami się nie przejmuj- też mialam takie akcje w liceum.

może noś związane włosy do czasu ich zregenerowania?
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 23:18   #10
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

no to niezłe masz koleżanki....
Na puszące włosy powinnaś zacząć stosować odżywki np. panti prov proste i wygładzone włosy albo sunsilk fioletowy,duzo innych też jest odżywek możesz poczytać sobie wpisać w google i będzie ci pisało co jakie ma działanie możesz też stosować rózne maseczki do włosów i jesli masz az tak bardzo puszące te włosy to proponuje też jedwab do włosów kupuje się go u fryzjera i kosztuje jakieś 10 czy 11 zł będzie dobrze nie martw się pozdrawiam
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:06   #11
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Sunsilk Fioletowy nie zrobi Ci raczej nic tłustego z włosków. Wiem ze swojego doświadczenia ,że jest naprawdę niezły. Tobie radzę jeszcze iść na degażowanie (chyba tak to się nazywa) , po prostu fryzjerka zmniejszy Ci objętość włosków, możesz o to spokojnie poprosić. Wtedy nie powinny tak się puszyć a nawet jeśli będą to łatwiej sobie z nimi poradzisz.
pozdrawiam
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 14:58   #12
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
Sunsilk Fioletowy nie zrobi Ci raczej nic tłustego z włosków. Wiem ze swojego doświadczenia ,że jest naprawdę niezły. Tobie radzę jeszcze iść na degażowanie (chyba tak to się nazywa) , po prostu fryzjerka zmniejszy Ci objętość włosków, możesz o to spokojnie poprosić. Wtedy nie powinny tak się puszyć a nawet jeśli będą to łatwiej sobie z nimi poradzisz.
pozdrawiam
Wampirku , moje wlosy sa krecono-falowane , czy jak je zdegazuje to nie beda stac we wszystkie strony? Jaki jest koszt degazowania
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 15:02   #13
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Hmmm zapewnić Cie o niczym niestety nie mogę ,ale ja miałam właśnie takie włoski , nio i kiedy zmniejszyła się ich objętość to po prostu mniej się rzucały w oczy, łatwiej nad nimi zapanowac ,ale jeśli boisz się tego to proponuję najpierw wałki , takie duże , na rzepy , potem Sunsilk i powinno być dobrze przynajmniej na mnie podziało , a podkreślam ,że moje włoski też puszyły się na maxa.

http://www.epuls.pl/?/pictures/27530956/Js_88/

to jest moje zdjęcie, ja mam właśnie takie włoski , są bardzo mocno ścieniowane , wzięte na wałki i na mleczko Sunsilk. nie wiem czy takie efekt by Cię zadowolił ,ale powinno pomóc.
__________________


Edytowane przez wampirek6
Czas edycji: 2008-02-12 o 15:24 Powód: poprawka:)
wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 16:00   #14
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

no tak kręcono falowane włosy to kara od Boga:P
xD
znam twój ból, sama mam takie włosy, a ja głupia jeszcze kiedyś wycieniowałam je, co sprawiło,ze były bardziej podniesione i gorsza szopa, pózniej je wypazurkowałam i dzięki temu włosy stracił na objętości:d
ale teraz mam normalne no i powiem ci co robie,zeby nie mieć szopy, takiej jak kiedyś miałam, mega szopa!
myje włosy szamponem przeciew puszeniu sie schwarzkopf (chyba tak sie pisze:P) pozniej nakładam odżywke fioletową sunsilka wygładzająca(widziałam,ze we wczesniejszych postach tez ci ją polecają
a potem nakładam maseczke na włosy sunsilka 1 minutową
i włosy są o wiele gładsze
wczesniej używałam kosmetyków nivea staight and easy prostujące włosy, ale na moich włosach efekt był taki,ze owszem były proste, ale równiez za bardzo obciążone dlatego staram sie nie używać, chociaz uwazam,zę na takie włosy jak masz, to to sie świetnie sprawdzi
niestety na moją szope to sie nie sprawdza, bo ja prostuje codziennie włosy, wiec wtedy u mnie są za bardzo przylizane:P ale ty śmiało po to sięgaj ;**
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 18:36   #15
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

No , kupilam SUNSILK. Mialam go dawno temu ... tylko wtdy nie mialam szopy . Teraz codziennie rozczesuje wlosy i susze suszarka . Modeluje je na prosto i podkrecaja sie tylko na koncach w fale . Bede uzywac SUNILKA Moja kolezanka ( z lawki ) dzi powiedziala na mnie cos na temat wlosow powiedzialam jej ze zloscia ze mi to nie odpowiada i ze podobaja mi sie teraz moje wlosy a ona przeprosila i powiedziala ze puszyste wlosy sa OK byleby nie byly tluste i brudne.


P.s - Slicznie wygladasz w tych loczkach Wampirek
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 18:56   #16
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

musze sie przyznać iż ja tez jak wstaje z wyra rano to mam siano na głowie, ale jak juz napisały koleżanki sunsilk działa. po prostu wcieram go we włosy i układam loczki <dwa kazdy po po jednej stronie barek(?nie wiem jak to sie odmienia) no i musze powiedzieć ze nawet nieźle wyglądają no i jedwab sprawia ze włoski sa przychlapnięte , wiec próbuj w ten sposób
z cieniowaniem ja bym się osobiście wstrzymała poki nie zobaczysz jak działa sunsilk czy jedwab
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 19:15   #17
Moola_
Raczkowanie
 
Avatar Moola_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Przede wszystkim nie panikuj. Miałam ten sam problem. Polecam odżywki z AVONu na puszenie. Poza tym spróbuj rozczesywać je tylko szerokum grzebieniem i nakladaj piankę
__________________
'strzelam słowami jak morderca, pomędzy myślami przedzieram się do serca!'




PEACE!
Moola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 20:28   #18
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Dzięki !! Proszę moderatora o ZAMKNIĘCIE wątku i przeniesienie go hen daleko na ostatnia strone Pilnujcie mnie - nie bede narzekac
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:11   #19
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dziewczyny załamana - i co robic :(

Cytat:
Napisane przez Morellaa Pokaż wiadomość
Dzięki !! Proszę moderatora o ZAMKNIĘCIE wątku i przeniesienie go hen daleko na ostatnia strone Pilnujcie mnie - nie bede narzekac
nie zamykamy wątkow na zyczenie uzytkownika
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.