Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 19:23   #1
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082

Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*


Witajcie dziewczyny

zapuszczam włoski od jakiegoś czasu, podobnie jak grzywkę z tym, że we wrześniu ściełam grzywkę, ale źle się w niej czułam dlatego postanowiłam zapuścić. Teraz sięga za oko. Czasem jak dobrze się ułoży wyglada spoko i jestem zadowolona, jednak zazwyczaj wygląda nienajlepiej. Moja fryzura stała sie taka nudna

ponieważ bardzo tęsknię za moim naturalnym balejażem z przed kilku lat, robię jasne pasemka, takie cieniutkie i tylko na tej widocznej (zewnętrznej) warstwie włosków.

Proszę o radę jak można by urozmaicić moją fryzurę

moje włoski ostatnimi czasy stały się cienkie i chociaż jest ich sporo to jak zwiążę włoski w kitkę to jest taka cieniutka długość włosów- za łopatki.

i od razu mówię, że wlosków nie zetnę

wklejam kila zdjęć, z grzywką krótką i tą zapuszczaną. Większość zdjęć jest z MM gdzie prezentowałam makijaże, ale widać włoski, więc mam nadzieję że mi doradzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz 2.jpg (67,0 KB, 356 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (87,5 KB, 518 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima 5..JPG (72,8 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg green day 4_small.JPG (117,8 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg subtelny róż 1_small.JPG (110,2 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima 4..JPG (82,2 KB, 290 załadowań)
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 10:02   #2
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Moim zdaniem masz bardzo ladna i twarzowa fryzurke (szczegolnie na 2 fotce) Mysle ze super bys wygladala w pofalowanych wloskach, jest pare watkow na wizazu jak to zrobic prosta grzywka rzeczywiscie nie bardzo Ci pasuje, za to taka na bok - super. Wiem ze nie chcesz scinac wloskow, ale moze idz do fryzjera troche odswierzyc wloski, lekko pocieniowac, podciac koncowki. Powinny nabrac zycia
wiem, ze nie na temat ale musze to napisac - na ostatniej fotce masz cudowne rzesy!!
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 12:01   #3
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Cytat:
Napisane przez kissable Pokaż wiadomość
Moim zdaniem masz bardzo ladna i twarzowa fryzurke (szczegolnie na 2 fotce) Mysle ze super bys wygladala w pofalowanych wloskach, jest pare watkow na wizazu jak to zrobic prosta grzywka rzeczywiscie nie bardzo Ci pasuje, za to taka na bok - super. Wiem ze nie chcesz scinac wloskow, ale moze idz do fryzjera troche odswierzyc wloski, lekko pocieniowac, podciac koncowki. Powinny nabrac zycia
wiem, ze nie na temat ale musze to napisac - na ostatniej fotce masz cudowne rzesy!!
super, że odpisałaś no taka fryzurka jak jest na drugiej fotce, rzeczywiście jest w miarę ok, ale rzadko mi się włosy tak układają co do odświeżenia włosów to się zgadzam, trzeba podciąć końcówki - ale tak mi żal włoski raczej wolno mi rosną i każdy cm dla mnie jest ważny a co do pofalowanych włosków - fajna sprawa ale czy to nie niszczy włosów za bardzo?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 12:39   #4
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Fryzurka na 3 fotce.. cudo!!!!
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 13:37   #5
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

powiem tak:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6278025 - ta fryzurka Ci nie pasuje

natomiast tutaj wygladasz jak aniol idealnie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6278025
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 13:55   #6
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Fryzurka na 3 fotce.. cudo!!!!
hehe,dziękuję ale to była tylko fotka zrobiona żeby było widać jaka jest długość grzywki

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
powiem tak:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6278025 - ta fryzurka Ci nie pasuje

natomiast tutaj wygladasz jak aniol idealnie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6278025
oj do tej grzywki na prosto na pewno nie wrócę była straszna - męczyłam się z nią przez kilka tygodni.

Dziewczyny, pokaże Wam jaka grzywka mi się marzy, ale mimo, że poszłam ze zdjęciem do fryzjera to moja grzywka nie przypominała tej, którą chcę

może Wy wiecie jak taką ściąć? Albo może macie pomysł na jakiś inny kształt grzywki dla mnie?Bo mam zazwyczaj troszkę oklapnięte włoski i tak jakoś nijako wygladam

a może w jakimś innym kolorze byście mnie widziały? na drugiej fotce moje zdj z przed dwóch dni - dość dobrze oddaje kolor moich wlosów

na pierwszym - wymarzona grzywka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hilary-Duff-Famous-and-Exhausted-2.jpg (10,9 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włoski.JPG (55,8 KB, 82 załadowań)
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 15:51   #7
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Masz ładny kolor włosów, nie zmieniałabym na Twoim miejscu Co do grzywki to ja mam b. podobna ale sama sobie scinam, bo u fryjera zawsze jakos zle Poprostu lekko namaczam i zyletka cieniuje tak na skos fajnie wychodzi. A co do oklapnietych wloskow to moze lekko wycieniuj sama gore to beda lzejsze, tez tak mam
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 22:13   #8
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Cytat:
Napisane przez kissable Pokaż wiadomość
Masz ładny kolor włosów, nie zmieniałabym na Twoim miejscu Co do grzywki to ja mam b. podobna ale sama sobie scinam, bo u fryjera zawsze jakos zle Poprostu lekko namaczam i zyletka cieniuje tak na skos fajnie wychodzi. A co do oklapnietych wloskow to moze lekko wycieniuj sama gore to beda lzejsze, tez tak mam
właśnie też myślałam o cieniowaniu włosków na górze, ale nie chciałabym żeby stały się chude niżej - bo sporo włosków będzie w górnej części, no a na dole co? a grzywke chyba rzeczywiście sama podetne tym razem dzięki za rady
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 12:24   #9
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

moim zdaniem wcale nie masz dudnej fryzurki. Jak widać na zdjeciach zmieniasz uczesania , a do tego bardzo ładnie ci w zwiazanych wlosach.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 17:53   #10
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Moim zdaniem brązowy kolor włosów wyglądałby u ciebie lepiej, podkreślilby kolor oczu (bardzo ładny zresztą). Grzywka na bok jest jak najbardziej ok.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 18:00   #11
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

w 3 i ostatniej fryzurce Ci slicznie
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 15:33   #12
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Masz cudna buzke, duze oczy Ja bym dodala fryzurka jakiegos pazurka do tej ladnej buzki....faktycznie ladnie Ci w dluzszej asymetrycznej grzywce wiec scinaj ja najlepiej pod skosem i raczej dluzsza do nosa, do ucha i zaczesuj na bok..wycieniowalabym mocno boki...uzyskasz lzejsza fryzurke i tak jak na zalaczonym przez ciebie zdjeciu beda fajnie wychodzily wloski gdy je zwiarzesz...i mysle ze twoja twarz na tym zyska..zobacz sama ze na pierwszym zdjeciu masz sporo wlosow w dolnej ich patrii i to wcale Ci nie dodaje wiec nie obawiaj sie wycianiowac ich mocno u dobrego fryzjera..moze nawet wyczaruj cos asymetrycznego

Powodzenia
Ja dobrego fryzjera od dluzszego czasu znalezc nie moge
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 06:16   #13
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

jestes piekna dziewczyna nie obcinaj wlosow,zapuszczaj ,ewentualnie przyciemnij zeby wydobyc sliczny kolor oczu
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 17:50   #14
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
moim zdaniem wcale nie masz dudnej fryzurki. Jak widać na zdjeciach zmieniasz uczesania , a do tego bardzo ładnie ci w zwiazanych wlosach.
dziękuję zazwyczaj jednak mam jedną fryzurę, poprostu rozpuszczone włosy..rzadko je wiążę,a jesli już to robię to staram się wypuszczak koło twarzy sporo kosmyków, bo jak sa tak zaczesane całkiem to nie wygladam dobrze
Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem brązowy kolor włosów wyglądałby u ciebie lepiej, podkreślilby kolor oczu (bardzo ładny zresztą). Grzywka na bok jest jak najbardziej ok.
Chyba zostanę przy grzywce na bok a co do ciemnego koloru to już sama nie wiem..zrobiłam sobie symulację w brązie i moja twarz jest taka wyblakała, że aż sie przeraziłam ale barrrdzo kusi mnie ten brązik

Cytat:
Napisane przez zffazoffana Pokaż wiadomość
w 3 i ostatniej fryzurce Ci slicznie
dziękuję ale na 3 fotce ja nie byłam uczesana

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Masz cudna buzke, duze oczy Ja bym dodala fryzurka jakiegos pazurka do tej ladnej buzki....faktycznie ladnie Ci w dluzszej asymetrycznej grzywce wiec scinaj ja najlepiej pod skosem i raczej dluzsza do nosa, do ucha i zaczesuj na bok..wycieniowalabym mocno boki...uzyskasz lzejsza fryzurke i tak jak na zalaczonym przez ciebie zdjeciu beda fajnie wychodzily wloski gdy je zwiarzesz...i mysle ze twoja twarz na tym zyska..zobacz sama ze na pierwszym zdjeciu masz sporo wlosow w dolnej ich patrii i to wcale Ci nie dodaje wiec nie obawiaj sie wycianiowac ich mocno u dobrego fryzjera..moze nawet wyczaruj cos asymetrycznego

Powodzenia
Ja dobrego fryzjera od dluzszego czasu znalezc nie moge
no ja przeszłam już wiele przygód z fryzjerami, raz jedna babka prawie bcieła mi ucho jak na razie znalazłam bardzo sympatyczą fryzjerkę, która ścina mnie tak jak sobie zarzyczę,a nie tak jak się jej podoba. Ostatnio odświezyłam włosy, podążając za waszymi radami skróciłam około 5 cm, są zdrowe na końcach grzywke mocno przerzedziłam, (wydegarzowałam??) tzn fryzjerka to zrobiła i myślę, że jest ok. Ale mam zamiar zrobić tak jak Ty mi radzisz, zapuszczę grzywkę tak zebym mogła ją za ucho dawać, na pewno długość za nos

Cytat:
Napisane przez patrycja77 Pokaż wiadomość
jestes piekna dziewczyna nie obcinaj wlosow,zapuszczaj ,ewentualnie przyciemnij zeby wydobyc sliczny kolor oczu
dziękuję heh dalej do tego przyciemniania przekonana nie jestem ale kusi strasznie.. mam dośc ciągłego farbowania odrostów
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 11:34   #15
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Ja na fryzurach nie znam sie kompletnie, sama mam naprawdę nudna od kilku lat Jednak postanowiłam dorzucic swoje trzy grosze - powiem, ze lepiej ci bez grzywki, tak jak na przedostatniej fotencji!
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 11:55   #16
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Ja na fryzurach nie znam sie kompletnie, sama mam naprawdę nudna od kilku lat Jednak postanowiłam dorzucic swoje trzy grosze - powiem, ze lepiej ci bez grzywki, tak jak na przedostatniej fotencji!
dość długo miałam fryzurkę bez grzywki i byłam bardzo zadowolona, więc chcę zapuścić. Tak na serio to moja grzywka najczęściej jest "spychana" na bok tak, ze prawie jej nie widać ale chyba zostanę przy radzie Marei, zapuszczę grzywkę tak do ucha i będą takie "pazurki"
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:30   #17
amfa25
Przyczajenie
 
Avatar amfa25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Stumilowy las ;)
Wiadomości: 9
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

na ostatniej fotce wyglądasz rewelacyjniepo prostu super również jestem za falowanymi włoskami ale w prostych ładnie upiętych i z grzywką na bok też wyglądasz niczego sobie...i te różowe usta mniam
__________________
Amfu$
amfa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 14:41   #18
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Uważam, że bardzo ładnie wyglądasz w długiej grzywce zaczesanej na bok, tak, jak na ostatnim zdjęciu. Myślę, że powinnaś się właśnie skłaniać do takich fryzur bardziej niż do takich z krótką grzywką.

Co do koloru - na twoim miejscu bym go nie zmieniała. Ten pasuje do ciebie świetnie, wyglądasz tak anielsko

Btw, jaką farbę stsujesz? bo kolor naprawdę ładny
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:48   #19
kura25
Wtajemniczenie
 
Avatar kura25
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 2 441
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

3 zdjęcie w tym górnym rzędzie, jak dla mnie super!
Świetnie wyglądasz jak masz tak zrobioną grzywkę, lekko na oko. Jeszcze może je troche wyprostowac i cud, miód!
__________________
studentka
czas na zmiany!



Prosiaczek:
-Jak się pisze 'miłość'?
Puchatek:
-Tego się nie pisze.
To się czuje.

♥♥♥




kura25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 17:38   #20
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

a moim zdaniem jest okej
ale i tak najładniejsze oczy też chce takie
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:44   #21
witośka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 218
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

na 2 i ostatn9ej fotce wyglądasz pięknie, ewentualnie mogłabys zrobić kilka ciemnych pasemek
witośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 18:20   #22
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Pamietam cie na MM z zielonym makijazem poprostu pieknie
Dziewczyny juz napisaly to co chcialabym napisac.Nie maluj wlosow i zostan przy tym swoim blondzie.Poprubuj moze podkrecic wlosy papilotami lub lokowka troche niszczy ale nie tak bardzo jak prostownica.Rozczesz palcami,popryskaj lakierem i bedziesz miala sliczne lekko krecone fale i beda wygladac na gestsze wlosy.Mozesz chodzic w rozpuszczonych jak i lekko upiac.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 17:11   #23
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
hehe,dziękuję ale to była tylko fotka zrobiona żeby było widać jaka jest długość grzywki



oj do tej grzywki na prosto na pewno nie wrócę była straszna - męczyłam się z nią przez kilka tygodni.

Dziewczyny, pokaże Wam jaka grzywka mi się marzy, ale mimo, że poszłam ze zdjęciem do fryzjera to moja grzywka nie przypominała tej, którą chcę

może Wy wiecie jak taką ściąć? Albo może macie pomysł na jakiś inny kształt grzywki dla mnie?Bo mam zazwyczaj troszkę oklapnięte włoski i tak jakoś nijako wygladam

a może w jakimś innym kolorze byście mnie widziały? na drugiej fotce moje zdj z przed dwóch dni - dość dobrze oddaje kolor moich wlosów

na pierwszym - wymarzona grzywka
ja mam taką grzywke jak na 1 fotce tylko brązowe włoski
grzywke scięłam praktycznie na prosto, tylko delikatne wycieniowana, oczywiście potrzebna prostownica
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 21:55   #24
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Cytat:
Napisane przez amfa25 Pokaż wiadomość
na ostatniej fotce wyglądasz rewelacyjniepo prostu super również jestem za falowanymi włoskami ale w prostych ładnie upiętych i z grzywką na bok też wyglądasz niczego sobie...i te różowe usta mniam
hihi dzięki

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Uważam, że bardzo ładnie wyglądasz w długiej grzywce zaczesanej na bok, tak, jak na ostatnim zdjęciu. Myślę, że powinnaś się właśnie skłaniać do takich fryzur bardziej niż do takich z krótką grzywką.

Co do koloru - na twoim miejscu bym go nie zmieniała. Ten pasuje do ciebie świetnie, wyglądasz tak anielsko

Btw, jaką farbę stsujesz? bo kolor naprawdę ładny
ojjj tak - masz 100% racji, że powinnam się skłaniać jeśli już to do grzywki na bok a nie krótkiej i w dodatku prostej a co do farby to naprawdę nie wiem..bo ja robie tylko pasemka na czubku, zawsze w salonie L'Oreal'a, poprostu im mówię, że nie chce platyny tylko takie złotawe i wychodzi takie cuś

Cytat:
Napisane przez kura25 Pokaż wiadomość
3 zdjęcie w tym górnym rzędzie, jak dla mnie super!
Świetnie wyglądasz jak masz tak zrobioną grzywkę, lekko na oko. Jeszcze może je troche wyprostowac i cud, miód!
szczerze powiedziawszy, nie przepadam za uczuciem, kiedy grzywa zachodzi mi na oczy, bo wlosy mi wchodzą do oczu

Cytat:
Napisane przez lalaine Pokaż wiadomość
a moim zdaniem jest okej
ale i tak najładniejsze oczy też chce takie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez witośka Pokaż wiadomość
na 2 i ostatn9ej fotce wyglądasz pięknie, ewentualnie mogłabys zrobić kilka ciemnych pasemek
ciemniejszych powiadasz kurcze to jest pomysł! Zawsze robię jasniejsze, w przyszłym tygodniu idę do fryzjera zeby zrobić odrosty i zaproponuję ciemniejsze pasemka. Dzięki za pomysł!

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Pamietam cie na MM z zielonym makijazem poprostu pieknie
Dziewczyny juz napisaly to co chcialabym napisac.Nie maluj wlosow i zostan przy tym swoim blondzie.Poprubuj moze podkrecic wlosy papilotami lub lokowka troche niszczy ale nie tak bardzo jak prostownica.Rozczesz palcami,popryskaj lakierem i bedziesz miala sliczne lekko krecone fale i beda wygladac na gestsze wlosy.Mozesz chodzic w rozpuszczonych jak i lekko upiac.
dziękuję heh no ja nie prostuje włosków, jesli juz to tak spontanicznie..co do papilotów to również dla mnie cenna wskazówka, ostatni raz robiłam sobie papiloty w gimnazjum chyba tylko, że nawet jak spryskam włosy lakierem to loki zanikaja po 2 godzinach

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja mam taką grzywke jak na 1 fotce tylko brązowe włoski
grzywke scięłam praktycznie na prosto, tylko delikatne wycieniowana, oczywiście potrzebna prostownica
ciekawa jestem jak wygladasz w niej ale podejrzewam, że korzystniej ode mnie


DZIEWCZYNY Wszystkim bardzo dziękuję za zainteresowanie szczerze to nie spodziewałam się takiego odzewu.. każda rada jest dla mnie cenna!
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:31   #25
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Sposób na nudą fryzurę - doradźcie mi proszę:*

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość

ciekawa jestem jak wygladasz w niej ale podejrzewam, że korzystniej ode mnie


DZIEWCZYNY Wszystkim bardzo dziękuję za zainteresowanie szczerze to nie spodziewałam się takiego odzewu.. każda rada jest dla mnie cenna!

jak wyglądam? zadna inna fryzura mi nie pasuje ale z tą grzywką mam same kłopoty, jak zetne za krótko to wyglądam koszmarenie, a jak zetne tak jak ma być, to za chwile jest za długa no i ciągłe prostowanie...
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.