No to moja kolej... Metamorfoza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 15:55   #1
Kikimorka
Raczkowanie
 
Avatar Kikimorka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdziekolwiek
Wiadomości: 122
Talking

No to moja kolej... Metamorfoza?


Witajcie, Wizażanki
Po wielu tematach w tym dziale, jak widać, przyszedł czas i na mój...
Mam 14 lat, 160cm wzrostu, zielone oczy, włosy o kolorze, który podoba mi się i raczej nie chciałabym (nie mogłabym ; p) go zmienić... ciemny blond, chociaż na niektórych zdjęciach wygląda na brąz..
Generalnie mój problem polega na tym, że dobrze wyglądam tylko rano, a później... Katastrofa... Włosy się puszą, za nic nie chcą wyglądać tak, jak ja chcę, skóra reaguje na najmniejsze niedogodności w postaci wiatru czy zimna wysuszeniem, zaczerwienieniem... Wygląda na zaniedbaną i zmęczoną... Jakby było czym... Głownie chciałabym jakoś zmienić fryzurkę, żeby wyglądała bardziej cywilizowanie (bo w chwili obecnej często wyglądam jak jaskiniowiec, zwłaszcza kiedy włosy są trochę dłuższe), chociaz nie chciałabym jej za mocno ścinać, o farbowaniu wspomniałam już wyżej... Przydałaby się tez jakaś rada dotycząca kolorów czy lekkiego(!) makijazu... Najlepiej czuję sie w ciemnych, zgaszonych fioletach, zieleni, brązach, lubię też czerń, ale musi być czymś złamana, bo inaczej wyglądam strasznie blado( tego z kolei zmieniać nie chcę, nie lubię opalenizny)... Mam nadzieję, że mi pomozecie
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0075a.JPG (52,3 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0994a.jpg (66,3 KB, 130 załadowań)
Kikimorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 16:16   #2
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

Masz śliczne włosy. To co na pierwszym miejscu musisz zrobić, to brwi. Przyciemnij je bądź henną, bądź paletą lub kretką do brwi (ja polecam paletę Sephory chłodną, Tobie też by pasowała). Są jaśniutkie i nie zapewniają dobrej oprawy oka. Henna na brwi + rzęsy i już będziesz wyglądać super. Lubię taki typ urody.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 17:13   #3
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

no to tak :
masz racje - kolor włosów jest bardzo ładny i nie widze potrzeby by go zmieniać
popieram przedmówczynie - przyciemnij brwi . Na zaczerwienia pasowałby jakiś puder , a na suchą skóre - krem nawilżający . oczy pomalowałabym na ciemny brąz , do tego dołożyłabym kreske czarną pod oczy , a tusz chyba nie jest konieczny ( na fotkach niedokładnie widac , ale sądze że masz czarne i podkręcone rzęsy ) - to wszystko podkreśliło by Twoje oczy i odwróciło uwage od zaczerwienień . Na koniec dodałabym błyszczyk z połyskiem
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:48   #4
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

A ja od siebie mogę zaproponować jakąś grzywkę. Myślę, że prosta wyglądałaby ciekawie...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:50   #5
Kikimorka
Raczkowanie
 
Avatar Kikimorka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdziekolwiek
Wiadomości: 122
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

Hej
Dzięki za wszystkie rady (mimo wszystko mam nadzieję na więcej )... Oprawę oczu faktycznie mam bardzo jasną i z pewnością coś z tym zrobię...
A przy okazji chciałam spytać, czy pasowałaby mi któraś z tych fryzurek:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1208018416

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1208018421
Pozdrawiam
Kikimorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 19:02   #6
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

o tak pasowałyby idealnie ! ( tylko , że nigdy nie wychodzi tak jak na zdięciach ) obie są bardzo ładne ale pomysł z grzywką jest świetny ! z tego co widze to masz duże czoło a grzywka lub grzywka na bok pomogłaby Ci je ukryć i ogólnie zmieniłaby cały wizerunek
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 19:12   #7
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

Czy ja wiem... Taka fryzurka raczej ujmuje lat, ponadto nie każdy musi wyglądać "słodko". Myślę, że Twoja uroda jest fajna i nie potrzebuje grzywki, którą teraz ma każdy... Ale jeżeli lubisz, pewnie będziesz wyglądać nieźle.

Mi się podobasz taka, jaką jesteś teraz. Kojarzysz mi się z modelkami a'la Daria Werbovy w jakiś sposób... Ja jestem przeciwna grzywce akurat w Twoim przypadku.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 19:33   #8
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem... Taka fryzurka raczej ujmuje lat, ponadto nie każdy musi wyglądać "słodko". Myślę, że Twoja uroda jest fajna i nie potrzebuje grzywki, którą teraz ma każdy... Ale jeżeli lubisz, pewnie będziesz wyglądać nieźle.

Mi się podobasz taka, jaką jesteś teraz. Kojarzysz mi się z modelkami a'la Daria Werbovy w jakiś sposób... Ja jestem przeciwna grzywce akurat w Twoim przypadku.
ujmuje - ale nie zawsze zalezy , bo czasem może nawet dodać "słodko"? przeciez autorka wątku chce poprawić swój wygląd , a nie wyglądać jak "jaskiniowec" . zresztą zauważ - dziewczyny na tych fotkach są wymalowane , czesane codziennie itp a z grzywką to nie o to chodzi , "bo każdy ją ma to i ja dla szpanu zrobie " . chodzi tu o wysokie czoło - by je jakoś zakryć , a nie uwidocznić
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 17:17   #9
Kikimorka
Raczkowanie
 
Avatar Kikimorka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdziekolwiek
Wiadomości: 122
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

Up... Up...
Może ktoś mi powie cos na temat tej fryzurki? (w załączniku).
Cos podobnego do jednej z tamtych..Jeśli nie to samo : P.. Strasznie mi się podoba, ale już chyba sama nie wiem co będzie dla mnie najlepsze... Eh..
Czy to? czy tamta grzywka.. Czy coś innego..
Z ta pierwszą fryzurką, którymś poście wyżej jest taki problem, że moje włosy mogły by się zbuntować przeciwko niej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz3.JPG (31,3 KB, 25 załadowań)
Kikimorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 17:23   #10
Zakochana istotka
Rozeznanie
 
Avatar Zakochana istotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 680
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

Moim zdaniem fryzurka bardzo fajna
Zakochana istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 17:46   #11
olenka2303
Raczkowanie
 
Avatar olenka2303
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 259
GG do olenka2303
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

ladna bedzie Ci pasowac
__________________
tak jak wróżka powiedziała
olenka2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 18:14   #12
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

Moim zdaniem powinnaś zaryzykować jakąkolwiek grzywke i przyciemnić brwi tak jak już dziewczyny pisały i będzie super, po co się już malować, co najwyżej korektor na przebarwienia i blyszczyk na usta
No i koniecznie jakiś dobry krem przed wyjściem z domu
W załączniku zupełnie amatorska symulacja jakbyś wyglądała z grzywką, ciemniejszymi brwiami i potraktowana korektorem Nie krzyczeć, photoshopa obsługuję od wczoraj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM0994a.jpg (114,3 KB, 43 załadowań)
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 18:21   #13
Kikimorka
Raczkowanie
 
Avatar Kikimorka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdziekolwiek
Wiadomości: 122
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

Miałam taka grzywkę, w zasadzie całkiem niedawno... Do tego mocno wycieniowane włosy, z czego najdłuższe były do łopatek... Niestety nie mam zdjęć z tamtego okresu... Cóż, ładnie to wyglądało, nie powiem, ale nie za dobrze się w tym czułam, chociaż chyba nie potrafię do końca wyjaśnić dlaczego... Najgorsze w tym wszystkim było chyba to, że włosy zawsze kręciły się inaczej - raz grzywka była za krótka, raz wpadała mi na oczy... Potrzebuję raczej czegoś bardziej asymetrycznego, żeby to nie było tak zauważalne...
Kikimorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 18:24   #14
Kikimorka
Raczkowanie
 
Avatar Kikimorka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdziekolwiek
Wiadomości: 122
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

O, zapomniałam dodać... - oczywiście mogę prostować, ale mam jakąś taką niewyjaśnioną niechęć do tego... No i nie zawsze jest na to czas...

P.S Sory za posta pod postem, ale nie można edytować...
Kikimorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 18:30   #15
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: No to moja kolej... Metamorfoza?

Nie wiem czy warto Ci cieniować włosy, ślicznie Ci się kręcą na końcach, może jakoś to podkreśl? Mały artystyczny bałagan?
a asymetria? hm, miałam coś takiego http://www.wizaz.pl/gallery/showimage.php?i=2759&c=6 i zdecydowanie nie polecam, bo więcej czasu spędzisz na układaniu skośnej grzywki pod linijke niż nad jakąkolwiek inną czynnością rano
http://www.wizaz.pl/gallery/showimag...original=1&c=6 tego nie musiałam wcale układać, ale jak się nie odsunęło grzywki na bok (a chcemy zasłonić Ci czoło, tak? bo u mnie grzywka ma takie właśnie zadanie) to się nic nie widziało. teraz mam http://www.wizaz.pl/gallery/showimag...original=1&c=6 to i znowu - bez modelowania ani rusz.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.