CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-01, 11:50   #31
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

one Ci zazdroszczą !
Taka prawda, że jak włosy są zadbane i zdrowe, to nie trzeba ich cieniować, żeby się układały... Ile ja bym dała za długie równe włosy... Muszę je cieniowac, żeby nie były przyklepane niestety.
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 11:59   #32
basiaczek511
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek511
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

dla mnie wieśniactwem są wycieniowane włosy tak mocno że to sa sznyty a nie włosy. U mnie teraz wszyscy noszą takie same fryzury wyceiniowane włosy wpień i wycieniowana grzywka... i co trendy jest wtedy jak wwyzscy wygladaja tak samo? Bezsens... pozatym uważam że proste włosy wygladaja zdrowiej... ale rzecz gustu...
__________________
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...




basiaczek511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 11:59   #33
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Popieram poprzedniczki Uważam, że proste, równo obcięte wlosy są śliczne Moje są trochę pocieniowane, ale zamierzam je wyrównać
PS. Nie chcę być niemiła, ale masz głupie koleżanki
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 12:17   #34
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

jakies dziwne stereotypy. Jezeli ktos odbiega od normy zaraz jest linczowany. proste wlosy sa piekne jesli zadbane tak jak np . Blake Liveli. Ona długie włosy do pasa sciete pod linijke zakochałam sie w jej włosach sa przecudne. Wycieniowane tesh sa ładne ale jush nie tak jak jej. tazke nie przjemuj sie jakims gadaniem.
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 12:18   #35
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

nie no luuuudzie !! ale pompa!!!! co to za "trendy","jazzy" czy jakies tam "chucky" kolezanki ??? pffffffffff! nie wiem co wiesniactwo ma do wlosow sama jestem ze wsi boze patologia spoleczna sie szerzy!


co do wlosow to bardziej podobaja mi sie takie lekko pocieniowane warstwowo bo za takie fajne zadziorne i nawet ja sie stargaja to wyglada jakby tak mialo byc co nie znaczy ze na prosto sciete sa dla mnie wiesniactwem....BoZe dopomoz!!!!!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 12:27   #36
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez basiaczek511 Pokaż wiadomość
dla mnie wieśniactwem są wycieniowane włosy tak mocno że to sa sznyty a nie włosy. U mnie teraz wszyscy noszą takie same fryzury wyceiniowane włosy wpień i wycieniowana grzywka... i co trendy jest wtedy jak wwyzscy wygladaja tak samo? Bezsens... pozatym uważam że proste włosy wygladaja zdrowiej... ale rzecz gustu...
A mnie się takie też podobają :P dla mnie nie ma terminu ''wieśniactwo''. Nie lubię, kiedy włosy kręcone są na siłę prostowane a proste na siłę kręcone, kiedy mają żółty kolor wyraźne odrosty w kolorze kontrastowym do zafarbowanego (na przykład czarne do żółtych, barwy ostrzegawcze ) są sianowate, zniszczone, z roztrojonymi końcówkami (i nie tylko końcówkami) widocznymi na milę, sztywne od lakierów lub żelu albo mocno natapirowane, no i przede wszystkim tłuste... ale to wsyztsko też nie jest dla mnie wieśniackie, tylko oznaka albo zaniedbania, albo przesadzonej i nieumiejętnej stylizacji.

No i czy koniecznie to co ze wsi to złe musi być?
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 12:29   #37
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

no wlasnie... to sie tak przyjelo ze jak ktos ma krowy na placu to ze jest wiesniakiem i z tym sie zadawc nie moze.
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 13:32   #38
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Ten kto tak mówi,to sam chyba jest wieśniakiem,a to,że nie chodzi do podstawówki,to jeszcze bardziej mnie przeraża. No cóż - czasami zdarzają się rozpieszczone osóbki,które oceniają ludzi tylko po wyglądzie,są zapatrzone w lusterko i swoją aktywność umysłową ograniczają do rozczytywania się w wypowiedziach setek kreatorów mody i wizażystów, wierząc im na słowo i traktując ich jako jakąś wyrocznię. Jeśli jakiś gostek powie,że modne są irokezy, to o tych, co nie posiadają irokeza, też pewnie,by się tak wyrażały....
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 13:53   #39
serafina
Raczkowanie
 
Avatar serafina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 99
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Dziewczyny .. ale nie uwazacie ze włosy wycieniowane już wychodzą z mody? Moja kolezanka ktora ostatnio była u Czajki ma włosy prościutkie. Sama mam ochotę sobie tak prosto ściąć .. bo te szczępione już mi sie znudziły .. ileż można. Cieniuje je juz 3 lata. Zreszta wszystkie modelki maja proste wlosy Pozdrawiam.
serafina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 14:01   #40
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez Spajkunia24 Pokaż wiadomość
Spotykam sie z opiniami na uczelni koleżanek ,że włosy które są długie i prosto podciete na koncach prawie jak od linijki a nie wycieniowane to tandeta i szczyt wieśniactwa..
kurcze zdalam sobie sprawe włąsnie ze takie włosy mam więc do mnie piły wtedy
czy naprawde koncówki włosów powinny byc krzywo scięte i róznej długosci by wygladalo to trendy ?jak to jest?
Szczyt wiesniactwa, a raczej apogoneum to "koleżanki" pokazały, kłapiąc językami ich przemyslenia fryzjerskie

jak masz zdrowe, zadbane włosy to je nos z dumą . Popieram zazdroszczą Ci
Pokaz ,że jestes dumna z włosów, że sa Twoją ozdoba.

Pozdrawiam
L.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 16:39   #41
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Też słyszałam że długie, naturalne, proste i równo ścięte i z przedziałkiem pośrodku głowy, takie hipisowskie włosy są na topie... wiele modelek takie ma, ale z własnego doświadczenia wiem, że naprawdę mało komu to pasuje,
A ja właśnie czytałam, że przedziałek na środku pasuje do okrągłej twarzy, bo odwraca od niej uwagę.

A co do prosto ściętych włosów to uważam że to bzdura. Pewnie któreś z twoich koleżanek nie podobają się takie włosy, albo komuś ich zazdrości i uznała że to "wieśniactwo" bo akurat jej się nie spodobało Do niedawna sama miałam prosto ścięte włosy, bo podcinałam końcówki i włosy się wyrównały, ale ani ja ani nikt nie zwracał na to najmniejszej uwagi.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 16:59   #42
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

no jak bylam ostatnio u fryzjerki to mi wrecz wpierala ze zetnie na prosciutko , bo pocieniowane juz niemodne , zle wyglada i wcale nie ejst zdrowe dla wlosa. dalam sie namowic
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 17:29   #43
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

pozdrów koleżanki i spytaj czy tak pozatym w domu wszyscy zdrowi popatrz sobie na jakiekolwiek zdjęcia z wybiegów, większość modelek ma właśnie długie, nie wycieniowane na końcach włosy zresztą co się komu podoba, mi na swoich włosach bardziej podobają się scieniowane konce ale nie mówie nie włosom prosto obciętym
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:35   #44
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Co za denny tekst...nie przejmowałabym sie "modnymi" kolezankami..
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:56   #45
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
A ja właśnie czytałam, że przedziałek na środku pasuje do okrągłej twarzy, bo odwraca od niej uwagę.
Ja nie znam zbyt wielu ludzi z okrągłą twarzą, więc nie wiem... ale na pewno wygląda tragicznie z twarzą kwadratową czy tym bardziej gruszkowatą... linię dużego lub orlego nosa też przedłuża...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 19:21   #46
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Wieśniackie jest mówienie o czymś, że to coś jest wieśniackie.
Tym Twoim koleżankom bardzo brak klasy. Baaardzo.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 21:21   #47
Ice*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 33
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Pewnie, że brak klasy koleżankom.. oj tak
I zdecydowanie popieram poprzednie posty!!
Widocznie któraś też by takie chciała, a ma włoski w kiepskim stanie przez te gonitwy za modą albo ma taki typ włosa, że to wyglądałoby tragicznie (jak niestety też i u mnie) chyba, że są zdania, iż wszystkie powinnyśmy wyglądać tak samo

Myślę, że Cię już wizażanki uspokoiły
więc jeśli pasują Ci prosto ścięte kłaczki to je noś i ciesz się tym, że pięknie wyglądasz
__________________
Uśmiech to niedrogi sposób na poprawienie naszego wyglądu
Ice* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:51   #48
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Tak naprawdę to 80% dziewczyn ma wycieniowane wlosy i wiele z nich wygląda tak samo. Mi sie podobaja prosto sciete wlosy i nikt mnie nie przekona, ze takie sa "wiesniackie". Proste wlosy zdecydowanie ladniej odbijają swiatlo. Foto dla nieprzekonanych ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i.sastre.jpg (40,9 KB, 135 załadowań)
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 19:22   #49
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

dokladnie zgadzam sie
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 19:36   #50
bonnie_21
Przyczajenie
 
Avatar bonnie_21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Grajewo woj. podlaskie
Wiadomości: 18
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

proste na koncu sa zdecydowanie jedynymi z najmodniejszych w tej chwili (jednak najlepiej gdy sa "rownej długosci" ze spadem ku przodowi ala Victoria Beckham)
__________________
Żaneta.
bonnie_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 20:47   #51
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Ten kto tak mówi,to sam chyba jest wieśniakiem,a to,że nie chodzi do podstawówki,to jeszcze bardziej mnie przeraża. No cóż - czasami zdarzają się rozpieszczone osóbki,które oceniają ludzi tylko po wyglądzie,są zapatrzone w lusterko i swoją aktywność umysłową ograniczają do rozczytywania się w wypowiedziach setek kreatorów mody i wizażystów, wierząc im na słowo i traktując ich jako jakąś wyrocznię. Jeśli jakiś gostek powie,że modne są irokezy, to o tych, co nie posiadają irokeza, też pewnie,by się tak wyrażały....

Dokładnie.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 15:08   #52
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Tak naprawdę to 80% dziewczyn ma wycieniowane wlosy i wiele z nich wygląda tak samo. Mi sie podobaja prosto sciete wlosy i nikt mnie nie przekona, ze takie sa "wiesniackie". Proste wlosy zdecydowanie ladniej odbijają swiatlo. Foto dla nieprzekonanych ;-)
Prześliczna fryzurka Kiedyś widziałam taką w filmie,spodobała mi się i następnego dnia poszłam z fotą ściągniętą z neta do fryzjera. Nosiłam ją przez jakiś czas i wyglądała super, niestety skazana byłam na ciągłe prostowanie,więc zrezygnowałam.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 01:38   #53
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez Spajkunia24 Pokaż wiadomość
też mysle ze idiotki..

zresztą jestem przynajmniej oryginalna bo one wszystkie mają powycieniowane włosy

dzieki za posty dziewczyny

Kwestia gustu, ja nie lubię prosto ściętych włosów ale nie nazwałabym takiej fryzury 'wieśniacką'. Ale będąc konsekwentną nie nazwałabym Twoich koleżanek "idiotkami" tylko dlatego, że nie lubią takiej fryzury. Najpierw je krytykujesz, a potem sama zniżasz się do ich poziomu. Nie rozumiem tego ...

Ps. 24?
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 10:25   #54
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Prześliczna fryzurka Kiedyś widziałam taką w filmie,spodobała mi się i następnego dnia poszłam z fotą ściągniętą z neta do fryzjera. Nosiłam ją przez jakiś czas i wyglądała super, niestety skazana byłam na ciągłe prostowanie,więc zrezygnowałam.
Fakt, pasuje do idealnie prostych, grubych włosow. Ale kiedys taka nosilam i nie mialam wiekszych problemow z jej utrzymaniem. Teraz jak odrosna mi wlosy to moze znow bede taka miała
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 10:57   #55
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Zmień "koleżanki"
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 14:03   #56
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

a ja własnie dąże do takich prostych włosków i schodzę z mojego cieniowania ale tak całkiem prosto scięte od linijki też mi się nie podobają zabardzo, pocieniowane z przodu owszem... Ale rozgeraniczać cieniowanie na wieśniactwo i trendy to już lekka przesada heh
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 15:25   #57
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

wiesz kochana ze jesli masz w tym czasie proste włosy to masz trendy fryzure od jakiegos czasu kobietki nosza proste wlosy koncowki proste jak od linijki mowa.... tylko gdy zapuszcze konkretnie do pasa to wlasnie takie robie... to jest to - klasyk ... wiesniary ci zazdroscily bo wiedzialy ze mowia o samych sobie!!! pozdro
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 21:47   #58
Kot*
Raczkowanie
 
Avatar Kot*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
GG do Kot*
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Dołączam się do wypowiedzi moich poprzedniczek... jakieś lewe laski nie zwracaj w kierunku ich paplaniny bezsensownej w ogóle cennego zainteresowania swego.
Powaliło mnie to, że tak sie wyrażają ludzi niby 'na poziomie'.. no studenci, przyszła elita w końcu.. haha
Kot* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 22:00   #59
Kiss_Me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 514
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

To nie prawda że długie włosy proste na koncach są wieśnickie Każdy ma inny styl a Ty na pewno masz bardzo ładne włosy skoro tamte klientki tak mowia, ze są wieśniackie to one na pewno mają brzydkie włosy Mi się bardzo podobają takie, sama chciałabym takie mieć ale niestety nie mogę się tak obciąc bo moje wlosy strasznie sie puszą i skręcają na końcahc nawet jak wyprostuje to juz na drugi dzień mam skręcone wiec nie moglabym sie rozstawac z prostownica
Kiss_Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 07:42   #60
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 218
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

ja zauważyłam że coraz więcej lasek ma właśnie proste włosy jakby przy linijce je obcieły...
ui bardzo mi się to podoba i chyba na czasie nawet takie obcięcie jest..

tamre laski to jedynie zazdroszczą bo trudno troszkę tak odrazu zejść z wycieniowanych na mega proste...
lerche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.