CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-10, 19:49   #61
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

teraz modne sa włosy właśnie ściete na równo juz unika sie cieniowania takie sciecie odchodzi do lamusa

osobiscie uwazam ze niech kazdy ma głowie to co lubi
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:34   #62
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Każdy nosi przede wszystkim to w czym dobrze się czuje oraz co mu pasuje . Cieniowane włosy jednym pasują bardziej, drugim mniej.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:23   #63
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez Spajkunia24 Pokaż wiadomość
Spotykam sie z opiniami na uczelni koleżanek ,że włosy które są długie i prosto podciete na koncach prawie jak od linijki a nie wycieniowane to tandeta i szczyt wieśniactwa..
kurcze zdalam sobie sprawe włąsnie ze takie włosy mam więc do mnie piły wtedy
czy naprawde koncówki włosów powinny byc krzywo scięte i róznej długosci by wygladalo to trendy ?jak to jest?
Fryzjerka zrobiła mi takie trendy wycieniowanie, że wyglądam jak wieśniara
A tak poważnie to nie ma znaczenia jak są obcięte tylko czy są zadbane.
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:21   #64
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Absolutnie nie zgadzam się z Twoimi koleżankami.Proste,gładki e równo obcięte włosy wyglądają bardzo ładnie i elegancko.Za to nie za łądnie wygląda jak ktoś ma bardzo suche,zniszczone na końcach włosy,a a je bardzo pocieniowane...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:37   #65
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

teraz widać, że zbyt wiele osób ląduje na studiach. To ma być inteligencja? badająca :wieśniactwo cięć fryzjerskich:. Przeraziłam się.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 12:09   #66
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Absolutnie nie zgadzam się z Twoimi koleżankami.Proste,gładki e równo obcięte włosy wyglądają bardzo ładnie i elegancko.Za to nie za łądnie wygląda jak ktoś ma bardzo suche,zniszczone na końcach włosy,a a je bardzo pocieniowane...
Dokładnie !! Beznadziejne te kolezanki...

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
teraz widać, że zbyt wiele osób ląduje na studiach. To ma być inteligencja? badająca :wieśniactwo cięć fryzjerskich:. Przeraziłam się.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 14:55   #67
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
teraz widać, że zbyt wiele osób ląduje na studiach. To ma być inteligencja? badająca :wieśniactwo cięć fryzjerskich:. Przeraziłam się.

Bez przesady Dziewczyny faktycznie rzuciły nie najmądrzejszą uwagę,ale chyba nie można na tej podstawie oceniać ich inteligencji?? W końcu wbrew powiedzeniu o gustach wszędzie się dyskutuje ,a modą i urodą interesuje się pwie każda kobieta Nie podoba im się taka fryzura i mają do tego prawo,mogły tylko delikatniej wyrazić swoje zdanie

Swoją drogą nie cierpię mówienia,że coś jest "wieśniackie ",to jedno z tych słów ,których nie cierpię

Spajkunia24 nie przejmuj się zdaniem koleżanek,skoro dobrze czujesz się w takich włoskach to ok Jak widać część osób woli włosy równo obcięte,a część pocieniowane i tak jest ok,przynajmniej nie wyglądamy wszyscy identycznie

__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 21:59   #68
$ylwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

co za głupota! kiedys sama miałąm takie długie włosy proste jak Avril i żałuje, że wycieniowałam bo teraz wszyscy tak chodza...
$ylwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 13:16   #69
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Wg mnie i ścieniowane włosy i prosto ścięte są fajne.Kiedyś cieniowałam,teraz mam z tyłu proste,tylko przy twarzy wycieniowane i tak mis ię lepiej podoba
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 14:14   #70
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

zazwyczaj takie wielkie damy panie znawczynie wypowiadają sie w ten sposób ..sama ma na głowie bialo czarno rozowe pasemka plus kilo lakieru ( zeby czasem wiaterek nie naruszyl calej konstrukcji kiczowatej fryzurki ).

Od zawsze proste, nie cieniowane ( szczegolnie te znatury bardzo gladnie i proste ) były i będą nie tyle modne co ładne, kobiece i bardzo eleganckiepoprostu klasyka.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 15:28   #71
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

teraz sa modne proste grzyweczki Ide sobie taka zrobic w piatek...to jutro!!!!!!!!!!
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 14:17   #72
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

ja wlasnie zastanawiam sie nad wyrownaniem wlosow. mam proste, do tego cienkie i rzadkie wlosy. od wielu lat cieniuje i mysle ze to im nie sluzy bo wygladaja na jeszcze marniejsze i bardziej zniszczone.
zastanawiam sie tylko jak beda wygladac prosto obciete wlosy do ramion (bo dluzsze nie wchodza w gre). boje sie ze bede wygladac jak giermek
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 15:28   #73
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

mi się podobają podcięte na równo i nei uważam tego za jakiś przejaw wieśniactwa
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:59   #74
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Noszę tylko i wyłącznie włosy cięte na prosto.
Nie znoszę cieniowania, warstowania bo mi się puszą i wyglądają okropnie.
Jak są ścinane prosto to są prostrze, gładsze cięższe, jest ich więcej.
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:41   #75
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

mi sie tez podobaja proste gładkie włosy te dziewczyny na bank były zazdrosne nie przejmuj sie bo nie ma czym = ] pozdrawiam
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:38   #76
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez wybujana Pokaż wiadomość
jakie bezsens ;/ to nie jest szczyt wiesniactwa. wiesniacki to chyba pomyślunek maja te kolezanki . Sie nosi to co chcce a nie to co modne ;]
Wybujana - suuuuper opismasz - bardzo mi sie podoba
A co do tematu - eh ... Kiedy mialabys wlosy za tylek to nawet zal byloby je cieniowac . Cos takiego moze sprawic ze wlosy zaczna sie puszyc na wszystkie strony . Wlosy od linijki - moze z pazurkami przy twarzy - za tym jestem
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:46   #77
KrokDoNieba
Przyczajenie
 
Avatar KrokDoNieba
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 18
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

A to dobre. Wieśniactwo, pf! Proste, równe, błyszczące włosy. Która takimi pogardzi? Żadna! Takie włosy to oznaka zdrowia, naturalności... a w tych czasach, gdy fryzjer to ulubiony kolega kobietki, oryginalność. Już wyobrażam sobie włoski mądrych panienek, które tak powiedziały... suche, po rozdwajane, torturowane prostownicą sianko.
__________________
Jeden krok. Do nieba.
KrokDoNieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:51   #78
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Jejku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co za dziwne te Twoje koleżanki??????
Nie cieniuj sobie włosków.
Cieniowane włosy są na każdym kroku !!!
Bądz naturalna

Pozdrawiam
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:42   #79
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Takie włoski, własnie proste, "od linijki" są swietne! sama do takich daze. Dla mnie sa super. Gdy idziesz, to taka "fala" powstaje ach juz sie doczekac nie moge, gdy beda takie prosciutkie ale to kwestia gustu jeszcze jak sa dlugie, takie do połowy pleców i idealnie proste - marzenie
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 20:48   #80
kura25
Wtajemniczenie
 
Avatar kura25
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 2 441
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Sama mam takie włosy, tyle że za ramiona, i koncowki proste pod linijkę i naprawde nie czuję się jak wieśniaczka. Takie włosy są naprawdę śliczne, tym bardziej, że masz je pewnie długie, to tym bardziej!

Nie przejmuj sie! Nie ma czym
__________________
studentka
czas na zmiany!



Prosiaczek:
-Jak się pisze 'miłość'?
Puchatek:
-Tego się nie pisze.
To się czuje.

♥♥♥




kura25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 11:57   #81
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Włosy obciętę pod linijkę są ok, nie "wieśniackie", bynajnmniej Ale pod warunkiem że są max do pasa, bo dłuższe, czy to pod proste czy scieniowane są wg mnie po prostu obleśne...
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:17   #82
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

wlosy proste mialam...od zawsze. moze to nawet zabrzmi glupio, ale nigdy ich nie cieniowalam. najladniej wygladaja, gdy sa dlugie-teraz mam prawie do pasa, i takie rowno ciete dobrze sie prezentuja
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 07:45   #83
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

A wyobraz sobie - masz piekne dlugasne wlosy i spinasz je w kucyka tak lekko nastroszonego na czubku . I te dlugasne , grube wlosy w kucyku ... ahh marzenie... No i dodam dwa zdjecia przepieknych wlosow z wizazu ( przepraszam autorki za " zabiranie " ) Czy dalej martwisz sie kolezankami ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (49,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1%20053.jpg (20,7 KB, 45 załadowań)
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 09:34   #84
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

po wielu latach w końcu mam ścięte prosto włosy ,nie wydaje mi się żeby to było wieśniackie (super słowo ) .naprawdę niezłe masz koleżanki ,potem wymyślą że włosy niefarbowane są wieśniackie ,albo bez pasemek.
nie przejmuj się nimi
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 09:36   #85
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Napewno to nie jest "wieśniactwo" cokolwieg to znaczy.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 13:51   #86
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

hmm wiesniactwo???? bezsens..ja cieniowałam właosy przez 5 lat a teraz che miec prosciutkie, no moze nie jak spod przysłowiowej gilotyny, ale mimo wszystko równe..wdług mnie wyglada to ślicznie i elegancko nie słuchaj "kolezanek"
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 13:59   #87
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

w ogóle nie rozumiem, jak proste na końcach włosy mogą być oznaką "wieśniactwa", dla mnie to jakiś absurd :P
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 14:55   #88
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

oj napewno koleżanki by mi czegoś takiego nie wmówiły.
..bym się kłóciła.
Co za bezczelne baby.
Takie włosy to skarb.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 15:24   #89
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Mi się właśnie podobają równo obcięte włosy, nie widze w tym żadnego wieśniactwa raczej szczyt głupoty ze strony koleżanek
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 15:55   #90
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: CZY wg was włosy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wieśniactwa??

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Włosy wyglądają ślicznie kiedy są długie i równo ścięte, ale pod warunkiem, że są proste i gładkie, nie puszą się... za to do ramion i krótsze wg mnie powinny być pocieniowane... ale szczyt wieśniactwa?! dziwne... nie słyszałam jeszcze o czymś takim, jedyne, co moje koleżanki mówiły, to że przedziałek pośrodku głowy jest wieśniacki kiedy taki nosiłam ale akurat miały rację, mi pasuje przedziałek na boku a taki pośrodku to do mało kogo pasuje, chyba tylko do twarzy o regularnych rysach i owalnym lub trójkątnym kształcie twarzy...
Przy regularnej owalnej twarzy paradoksalnie przedzialek jest zakazany. Twarz nie wyglada dobrze.

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Koleżanki z uczelni?!? Jak przeczytałam tytuł tego posta, to byłam pewna, że będziesz pisała o koleżankach z gimnazjum, bo to stwierdzenie na poziomie głupawych gimnazjalistek (bez obrazy dla gimnazjalistek) Czy Gwyneth Paltrow wygląda jak wieśniaczka? Rozumiem, że dla kogoś klasyka może być, np. nudna, ale ma ona to do siebie, że zawsze będzie oznaką stylu, klasy i dobrego (choć zachowawczego) gustu.Pozdrowienia dla wielbicielek stylu classic!

Tez bylam pewna, ze chodzi o kolezanki z gimnazjum.


Jesli chodzi o mnie, daze z mocnego cieniowania do niemalze prosto scietych wlosow. Niemalze, bo mam wlosy krecone i wymagaja one specjalnego ciecia. W kazdym razie nie mam ochoty na zadne roznice dlugosci Poza tym kazdy wybiera to co lubi. A kolezanki bym olala.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.