granatowa czerń czy blond pasemka?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 09:18   #1
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815

granatowa czerń czy blond pasemka??


Witam wszystkich. prezentowalam sie juz na forum m.in. makijaze i cos tam juz wiem jak sie wymalowac ale odnosnie wlosów to jestem zagubiona co robić? mam naturalne wlosy w srednim brązie zimnym i wydaje mi sie ze mam typ urody zima ale mam tez piegi, i czasem mi sie wydaje ze moge byc jesienią tez ?? mialam pasemka jasno - zlociste ale potem zaczelam przycimniac wlosy castingiem w kolorze brazowym i potem znow pasemka ktore mi wyszly żóltawe i nienaturalne. bardzo podobaja mi sie u kogos wlosy w kolorze granatowej czerni ale sama nie mam odwagi bo po pierwsze wydaje mi sie ze bede wyglądać staro a po drugie boje sie radykalnej zmiany. No i nie wiem czy bedzie mi pasowac taki kolor?? co do pasemek to raczej sie podobaly wszystkim a oprzede wszystkim mężowi ale wydaje mi sie ze niszcze wlosy - a chce w końcu zapuścić bo sa bardzo geste i jak mialam dluższe i wycieniowane to lepiej sie ukladaly ( fryzjerka muwila ze ukladaja sie pod wlasnym ciezarem i ze im krutsze tym bardziej bedą staly) mialam juz dlugie ale musialam ściąć bo robilasm pasemka potem farbe garniera blond a wyszly rude i sie lamaly. Będę bardzo wdzięczna za porady. chce w koncu odmienic swoje zycie - kończe szkole kosmetyczna i chce zrobic kurs stylizacji paznokci i podjąć prace w tym zawodzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2349.JPG (57,8 KB, 109 załadowań)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 13:32   #2
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: granatowa czerń czy blond pasemka??

ja uważam, że nie powinnaś farbować włosów na czarno. Faktycznie mogą Cię wtedy te włosy postarzać, ale wg. mnie wyglądałabyś na zmęczona i przytłoczoną. Ja bym Cię widziała w jakimś brązie, jaśniejszym niż masz. Nie wiem czy inne dziewczyny się ze mną zgodzą, ale ja uważam że czarny nie będzie pasował. Lepiej jaśniejszy kolor, wtedy będziesz wyglądało świeżo i młodzieńczo.
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:19   #3
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: granatowa czerń czy blond pasemka??

wlasnie taki mialam problem gdy ufarbowalam castingiem w kolorze brązowym - wszyscy mi mówili ze wyglądam staro. hm ale tak bardzo podobają mi sie u kogos czarno granatowe wlosy... moge tylko pomarzyc sobie ... ale zeby mi wyszedl jasniejszy brąz niz mam to bedzie ciezko bo wszystkie farby nawet te w kolorze jasny brąz wychodzily mi ciemniejsze a znów fryzjerka mi mówila ze na takich wlosach to tylko jasne pasemka bedzie widać, z kolei gdzy zrobilam wlosy blondem garniera to wyszly rude!1 pomocy jestem w rozterce i prosze o rady..
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:02   #4
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: granatowa czerń czy blond pasemka??

Odradzam granatową czerń!!!!!!!! Po pierwsze: kolor ostatni w palecie wszystkich farb, koszmarnie trwały, koszmarnie się go rozjaśnia, ewentualne zdejmowanie koloru niszczy włosy. Po drugie to sztuczna barwa, w naturze nie występuje, przynajmniej nigdy nie widziałam, bardzo wyostrza rysy. Ufarbowałam włosy na granatową czerń półtora roku temu i zafundowałam sobie krótką, zgrabną fryzurkę, dopóki makijaż był na twarzy było w porządku, po zmyciu- granatowa czerń dodaje bladości jak żaden inny kolor. Poza tym kluczowa kwestia: schodziłam z koloru przez ROK, farba tak wżarła się we włosy,że nie pomogła ni dekoloryzacja profesjonalna, ni rozjaśniacze w domu, przepalone na rudo pasma musiałam w końcu niedawno (wściekła) obciąć. Zdecydowanie nie polecam tego koloru.
gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 19:15   #5
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: granatowa czerń czy blond pasemka??

hm czyli zostaja mi pasemka lub znalezienie jakiejs jasno brązowej farby ?? tylko wszystkie brazy u mnie wychodza ciemne a potem zmywaja sie na rudo .. dotychczas robilam braz zawsze szamponem koloryzujacym casting moze dlatego przyciemnial , ale zawsze baLam sie farbowania calych wlosów bo wlasnie chodzi o to zmycie koloru potem, no a blond mi rudy wychodzi a mi chyba lepiej jest w zimnych kolorach ..
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:20   #6
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: granatowa czerń czy blond pasemka??

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
hm czyli zostaja mi pasemka lub znalezienie jakiejs jasno brązowej farby ?? tylko wszystkie brazy u mnie wychodza ciemne a potem zmywaja sie na rudo .. dotychczas robilam braz zawsze szamponem koloryzujacym casting moze dlatego przyciemnial , ale zawsze baLam sie farbowania calych wlosów bo wlasnie chodzi o to zmycie koloru potem, no a blond mi rudy wychodzi a mi chyba lepiej jest w zimnych kolorach ..
ja zrobiłam tak, rozjaśniłam dużo pasemek, a potem pofarbowałam na ciemny blond z garniera, potem kolor był fajnie jasno brązowy, jednak szybko się spłukał na rozjaśnianych włosach. Rzuciłam kolor ciemny popielaty blond z londy i wyszły dość ciemne, jednak po kilku myciach kolor się sprał i mam teraz włoski w kolorze średni brąz a te rozjaśniane w jasnym brązie. Uważam, że świetnie to wygląda. Możesz tak spróbować, ale radziłabym iść do fryzjera, bo samemu można zniszczyć bardzo włosy.
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 09:16   #7
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: granatowa czerń czy blond pasemka??

Mozna się zafarbować na granatową czerń ( która w naturze występuje u np. Hindusek, Japonek itd.) farbą do 24 myć, kolor wymywa się stopniowo. Napewno odradzam trwałą farbę. Sama mam taki kolor na głowie i zgadzam się że koniecznie trzeba się doniego opalić i makijaż też niezbędny przy delikatnych rysach twarzy ( ewent. henna na rzęsy, brwi)
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 08:26   #8
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: granatowa czerń czy blond pasemka??

tak juz popszegladalam sobie moje zdjecia kiedy mialam pasemka i kiedy braz na glowie i rzeczywiscie na zdjeciach z brazem wyglądam staro . ale czy to nie jest kwestja dobrania odcienia?? tzn zimne kolory wlosów do zimnego koloru cery?? a te brązy zawsze wychodzą mi cieple i rudawe wiec moze to byc i ta kwestia?? a skoro czern jest zimnym kolorem ?? musze to przemysleć jeszcze i postaram sie wstawic zdjecia gdzie mialam braz i gdzie pasemka to same ocenicie.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 08:42   #9
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: granatowa czerń czy blond pasemka??

wstawiam fotki i przepraszam ze w takim ciemnym swietle ale mysle ze cos widac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierwszy rok razem 013.jpg (75,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele maly profil 083.jpg (24,9 KB, 34 załadowań)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.