Higiena przed stosunkiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-05, 12:37   #31
karuska88
Raczkowanie
 
Avatar karuska88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: tajne:)
Wiadomości: 246
Dot.: Higiena przed stosunkiem

a ja mysle ze jednak najszybszym sposobem sa chusteczki do higieny intymnej
karuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:57   #32
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Higiena przed stosunkiem

jak mają być najszybsze, to zdecydowanie chusteczki
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 09:36   #33
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez Bdebdusia Pokaż wiadomość


Kurcze ja jakoś też nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli z Tż-em "całować" się tam, kiedy on np wróci po 12h z pracy bez prysznica. Tym bardziej, że dużo czasu spędza w samochodzie, gdzie siłą woli chyba się "tam" spoci (a na pewno świerzy nie będzie). I to samo kobiety. Ja rozumiem godzina, nawet dwie po kąpieli. Ale nie cały dzień Nie dałabym się zbliżyć Tż-owi do mojej "gabryśki" po takim czasie

Bez kitu, szybki prysznic to 5 minut i zero skrępowania jakimś zapaszkiem

A w awaryjnych sytuacjach, to może faktycznie te chusteczki...
no oczywiscie nie chodzilo mi o TAKIE sytuacje, co staralam sie wyraznie zaznaczyc !!!! zadna to przyjemnosc obcowac z takim "przepracowanym" kolegą. przerazona tylko jestem lataniem do lazienki przy byle okazji. mysle,ze juz wszystko jasne
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 22:00   #34
szeeejk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Higiena przed stosunkiem

ja osobiscie wole wziąc szybki chłodny prysznic przed zaplanowaną 'zabawą' ;D
szeeejk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 22:57   #35
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Higiena przed stosunkiem

chłodny prysznic

brrr

chyba mi mi cała ochota przeszła,
ja tylko cieplutki prysznic, a najlepiej długa pachnąca kąpiel... może byc we dwoje...
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 11:42   #36
futrzakowa
Raczkowanie
 
Avatar futrzakowa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 48
GG do futrzakowa
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez karo69 Pokaż wiadomość
radze też porozmawiać ze swoim facetem. Ja miałam też na początku takie problemy, latałam co chwile do łazienki żeby się podmywać, po czasie spokojnie usiadłam z moim TŻ i zapytałam jak się on na to zapatruje, zaskoczył mnie. Powiedział że strasznie mu się podoba mój zapach i że woli jak nie lece przed sexsem do łazienki. Podnieca go strasznie zapach i podoba sie smak. Więc sama powróciłam do regularnego mucia a nie obsesyjnego przed, po i w trakcie :P
Radze rozmowe, mi pomogła i przestałam sie też krępować
mój facet też tak uważa więc z czasem przestałam zupełnie się krępować
__________________
82-81-80-79-78-77-76->65




Spieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą...
[*] mama
[*] tata
[*] feleczek

tęsknię tak bardzo...


futrzakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 01:06   #37
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez Asiaaa1980 Pokaż wiadomość
Czasami nie mam czasu, zeby odrazu przed stosunkiem się umyc, oczywiście robię to codziennie natomiast w trakcie seksu czuję sie niekomfortowo szczegolnie w trakcie seksu oralnego...macie jakies sposoby na szybkie odświeżenie tych miejsc ?



a feeeee

w życiu bym się nie kochala z facetem, nie zadbając wcześniej o swoją higienę!!!!

A faceta zawsze zmuszam do prysznica albo odświeżenia się!
Chociaz mądrych i normalnych facetów nie trzeba zmuszac - sami wiedza co robic.
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 14:30   #38
Juletide
Przyczajenie
 
Avatar Juletide
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Higiena przed stosunkiem

czasami mysle ze moj TŻ jest przewrażliwiony na punkcie higieny (ja zreszta też :P ręce myje chyba ze 300 razy dziennie!) ale jakos tak nie brzydzimy się siebie ani oboje nie wariujemy przed czy po...
oboje bardzo dbamy o wlasna higienę (wyobraźcie sobie rachunki za wodę! ) i może to wlaśnie daje nam jakies poczucie świezości...
oboje tez duzo rozmawiamy - o wszystkim więc jak któroś z nas czuje sie nieświeżo czy uwaza to drugie za nieświeze to przeciez wystarczy powiedziec "kochanie, napierw przysznic" - a najlepiej wspolny
__________________
"Miłośc nie polega na wzajemnym patrzeniu na siebie ale na patrzeniu w te sama stronę"
A. de Saint-Exupery
Juletide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 18:34   #39
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Prysznic przed randką obowiązkowo

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-03-17 o 10:54 Powód: literówka
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:23   #40
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Higiena przed stosunkiem

w gruncie rzeczy to takie chusteczki nie maja zapachu, ktory sie utrzymuje, wiec po kilku minutach w sumie skora jest bezzapachowa.
najlepiej uzyc wody , wtedy w ogole nie ma zapachu,.
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:34   #41
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Higiena przed stosunkiem

mój TŻ jeszcze nigdy nie narzekał .. hmm
ale rozmawiać i tak się zawsze przydaje
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 12:45   #42
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
oczywiscie nie chodzi mi o totalny brak swieżości (np. po treningu!) ale najbardziej na swiecie pociaga mnie zapach skory mojego tz gdy wstaje rano z lozka. dla mnie to nie tylko pot i bakterie. moze to wyda sie dziwne, nieestetyczne, niehigieniczne.. moze to ja jestem jakas dziwna...

Oczywiscie Ja też najbardziej w świecie uwielbiam zapach skóry mojego mężczyzny mimo, że ja Go całuję, a On marudzi "Kochanie, muszę się wykąpać". Ale ja mam podobnie, nie wyobrażam sobie seksu oralnego bez podmycia się TAM co jak co, ale niestety my - kobiety nie pachniemy tam fiołkami po całym dniu w bieliźnie, jeansach, korzystając po kilka razy dziennie z toalety itp itd...
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 22:29   #43
lycanthropes
Przyczajenie
 
Avatar lycanthropes
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 25
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez cholerawiekto Pokaż wiadomość
husteczki do higieny intymnej proste szybkie i skuteczne
tak i super smakuje... dopiero po tym mozna mieć sensacje żołądkowe. Z reszta dla wielu facetów ten zapach jest podniecający. oczywiście nie mówię tu o braku higieny, ale bez przesady. jezeli się myjecie codziennie, regularnie to tam nie ma nic strasznego.

Ja jestem zadowolony z mojej teżetki. dba o czystość, ale tez nie szoruje futerka co godzinę. A i tak wiem z autopsji że wszedzie tam jest czyszciutko i wszystko moge zwiedzać językiem
lycanthropes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:22   #44
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Talking Dot.: Higiena przed stosunkiem

Hehe ja mam swój opatentowany sposób
Jeśli wiem, że będziemy z moim TŻtem uprawiać seks oralny, to w trakcie gry wstępnej mówię, że muszę do toalety ,a tam, jako że to nie mój dom, tylko jego rodziców i bardzo często oni są w domu u mourywam kawałek papieru toaletowego, zamaczam go pod kranem i "opłukuje" sobie nad kibelkiem swoją muszelkę Bym się normalnie umyła, ale nie będę przecież sobie wody nalewać do miski na przykład bo wszyscy się zorientują że albo był albo będzie seks Dodam, że zawsze przed wizytą u TŻta się kąpie, więc to opłukanie wystarczy
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:54   #45
madziazzz
Przyczajenie
 
Avatar madziazzz
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Higiena przed stosunkiem

ja się kiedyś zapytałam TŻ o zapach i smak i on powiedział, że w takiej chwili nawet jakbym po całym dniu była, to on na to nie zwróci uwagi (co się oczywiście nigdy nie zdarzy ). Powiedział też, że nie lubi smaku mydła ani kremu. I mój własny zapach jest dla niego najbardziej pociągający. Jednak ja też nie wyobrażam sobie po całym dniu uprawiać seks oralny bez wcześniejszej kąpieli Taka prosta zasada niepisana: najpierw prysznic potem łóżko Oczywiście inaczej sprawa wygląda w weekend czy wolne
__________________


Byle do przodu

madziazzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:32   #46
bonobo
Przyczajenie
 
Avatar bonobo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Niech wejdzie wam w nawyk, że zawsze kiedy poczujecie ochotę na seks to zanim do czegoś powazniejszego dojdzie obydwoje maszerujecie do łazienki.
Uwierz, dla faceta napewno nie jest przyjemny zapach nieswieżej myszki, lub odór chusteczek, które mnie osobiście kojarzą się z niemowlęcą kupką
bonobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 00:12   #47
nine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Witam wizażanki, proszę Was o pomoc, bo sama już nie daję rady..
Jak mam mu dać do zrozumienia, zeby dbal o swoja higiene? Oczekuje odemnie, ze wezme jego penisa CHOCIAŻ do buzi, ok zgadzam sie, poczym udrzuca mnie smak i zapach bo czuje ze poprostu nie doprowadzil GO do porzadku.. naprawde czasem mam ochote zrobic mu te przyjemnosc, ale to nie ma sensu, bo najnormalniej w swiecie nie dba o jego higiene .. jest to dla mnie zupelnie nie zrozumiale, specjalnie umawiam sie z nim dzien wczesniej, mowiac mu ze mam ochote na seks i zeby wiedzial aby sie przygotowac i "ogarnąć", i zawsze łudze sie ze tym razem bedzie ok, ale jak zwykle czeka mnie przykra niespodzianka i przechodzi mi nawet ochota na seks.. a jemu sie wydaje, ze ja poprostu nie lubie robic loda lub jestem jakaś nieśmiała. Wiem, ze rozmowa powinna jakos rozwiazac ten problem, ale nie wiem zupelnie jak sie za nia zabrac, bo nie chce go urazic, i tworzyc dziwnej atmosfery..
help
nine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 08:03   #48
kukurydzianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do kukurydzianka
Dot.: Higiena przed stosunkiem

No nie dziwie Ci się, że Ci odchodzi ochotaRaz w życiu tak było i mam nadzieję, że się nigdy nie powtórzy. Okropne! Skoro sama zauważyłaś, to domniemam, że Ty jak najbardziej dbasz o higienę, to dla Ciebie naturalne itp. Tylko widzisz, czy on podchodzi do higieny w ten sposób tylko tam? Może na co dzień nie specjalnie się do tego przykłada? Np. nie myje zbyt często rąk, czy takie tam. Wtedy ciężko mu o takie nawyki. A jeśli (co zakładam jest prawdą) po prostu może nie zdaje sobie sprawy z tego, jak tam pachnie. Wniosek jest prosty, jeśli mu nie powiesz, nie dowie się. Jeśli mimo to, krępujesz się, zaproponuj wspólny prysznic, kąpiel, nie wspominam o bitej smietanie czy czyms innym. NAjpierw umycie!pozdrawiam
__________________




kukurydzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 12:52   #49
nine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Tak higiena jest dla mnie bardzo ważna, zawsze staram się być w "gotowości" jeśli istnieje możliwość że coś dziś będziemy robić, inaczej wogóle bym nic nie rozpoczynała gdybym czuła się nie pewnie. Na codzień myślę, ze dba o higienę ogólną,chociaż z myciem rąk to sama mu nawet zwracam uwagę, że to nie tylko włożenie rąk na 2 sekundy pod wodę i po sprawie. Myślę, ze on nie zdaje sobie sprawy, ze czystość tam to są normalne konieczności i że kiedy korzysta z toalety to już nie jest taki czysty jak tuż po kąpieli, raz zauważyłam plamę na jego bokserkach kiedy wrócił z toalety i odechciało mi się momentalnie wszystkiego
Jestem jego pierwszą partnerką, z którą uprawiał seks, jestesmy razem 2 i pół roku, to bardzo długo wiem, ale dopiero po roku zaczęliśmy mysleć o seksie bardziej eksperymentalnie i wgl o "wzięciu go do buzi", bo wcześniej nie chciałam. A teraz kiedy chcę to nie mogę. Czasami mam ochote mu to powiedzieć w łóżku kiedy jestem już sfrustrowana, ale wkoncu powstrzymuje się, bo wiem ze ujełabym to tak, że by go to uraziło, bo z natury jestem troche zbyt szczera i nie miła (nie umyślnie). Wczoraj to już było apogeum mojej cierpliwości i wkońcu zaczęłam udawać, ze źle się czuję, żeby poszedł do domu, bo nie miałam już na nic ochoty... Powoli zaczynam nawet mysleć o innych mężczyznach Bo wiem, ze i tak nie spełnię się w łóżku, kiedy w połowie mi się odechciewa i weszystko zaczyna być udawane a ja nie mam ochoty nawet na minetę.
Eh seks dla mnie naprawdę nie jest taki ważny, mogłabym nawet z niego zrezygnować na jakiś czas, ale wiem, że kiedy my długo się nie kochamy najnormalniej w świecie szuka ukojenia w internecie. Ok. pół roku temu przyłapałam go na "zdradzie przez internet" z jego znajomą. No ale nie będę się zagłębiać, bo widze, że już felieton napisałam, a to temat na inny wątek, proszę tylko o wskazówkę jak mu to łagodnie powiedziec, albo go nakierować.
Pomysł z prysznicem jest dobry, ale nie na dłuższą metę, pozatym mieszkamy osobno i każdy z rodziną.
Prozdrawiam
nine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 13:41   #50
asia 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 381
Dot.: Higiena przed stosunkiem

w zyciu nie pozwoliłabym mojemu facetowi na seks oralny bez chociażby podmycia sie, on czasem mowi że jemu to nie przeszkadza i ma ochote ale ja stanowczo odmawiam jezeli nie ma mozliwosci umycia sie... zle bym sie czula- i na pewno nie mialabym z tego zadnej przyjemnosci. Zwykły seks ok ale oral odpada
asia 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 13:49   #51
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Higiena przed stosunkiem

ja mojemu facetowi nawet nie muszę mówić żeby się przed sexem oralnym podmył bo sam z siebie to robi i ja tak samo , lepiej się wtedy czujemy
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:34   #52
Coki
Raczkowanie
 
Avatar Coki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 279
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Ja podmywam się zawsze wtedy,kiedy zabawa jest planowana Tż ścieli łóżko a ja zmykam na chwilę do łazienki, podmywam się Lactacydem i po problemie. Natomiast zdarza się też,że np. mamy oboje ochotę nad ranem , jeszcze właściwie na wpół śpiąc i bez otwierania oczu , więc pielgrzymki do łazienki odpadają, a w nocy jednak śpi się te 8 godzin i pod kołdrą tez można się spocić, mimo to nam to jakoś nie przeszkadza
__________________




;-)
Coki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:01   #53
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Higiena przed stosunkiem

ja po prostu zawsze kape sie przed spotkaniem z chlopakiem. 20minut i jestem swiezutka i czysciutka. ale zeby tuz przed leciec do lazienki... oj nie......... nigdy tego nie praktykowalismy.
moze to jest niehigieniczne itd. ale ja sie nie brzydze lizac mojego chlopaka kiedy jest 3 godziny po kapieli a nie 5 minut po. kocham go i takie rzeczy sa dla mnie malo istotne. co innego gdyby nie dbal o higiene. ale skoro wiem ze codzienny prysznic to norma to czego mam sie brzydzic.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 20:59   #54
spinele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Za dużo stresu Jeśli dziewczyna dba o higienę to naprawdę dla faceta nie ma to znaczenia czy brała prysznic przed chwilą, czy kilka godzin temu. Ostatecznie dla niego to wybranka, która ma swój zapach, miły zapach... To raczej faceci mają problemy z higieną ( i powinni się stresować
spinele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 21:45   #55
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez nine Pokaż wiadomość
Witam wizażanki, proszę Was o pomoc, bo sama już nie daję rady..
Jak mam mu dać do zrozumienia, zeby dbal o swoja higiene? Oczekuje odemnie, ze wezme jego penisa CHOCIAŻ do buzi, ok zgadzam sie, poczym udrzuca mnie smak i zapach bo czuje ze poprostu nie doprowadzil GO do porzadku.. naprawde czasem mam ochote zrobic mu te przyjemnosc, ale to nie ma sensu, bo najnormalniej w swiecie nie dba o jego higiene .. jest to dla mnie zupelnie nie zrozumiale, specjalnie umawiam sie z nim dzien wczesniej, mowiac mu ze mam ochote na seks i zeby wiedzial aby sie przygotowac i "ogarnąć", i zawsze łudze sie ze tym razem bedzie ok, ale jak zwykle czeka mnie przykra niespodzianka i przechodzi mi nawet ochota na seks.. a jemu sie wydaje, ze ja poprostu nie lubie robic loda lub jestem jakaś nieśmiała. Wiem, ze rozmowa powinna jakos rozwiazac ten problem, ale nie wiem zupelnie jak sie za nia zabrac, bo nie chce go urazic, i tworzyc dziwnej atmosfery..
help
Powiedz mu wprost.
Ja mojemu kupiłam żel do higieny intymnej AA specjalny dla mężczyzn i powiedziałam że ma używać w ciągu dnia bo nie znasz dnia ani godziny.
Powiedziałam wprost i trzepnęło to nim raz a skutecznie :p karty na stół, niestety. Oczywiście bądź delikatna ale powiedz o co chodzi bez bawienia się w kotka i myszkę
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:29   #56
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Proponuję wspólny prysznic jako gra wstępna bądź chusteczki do higieny intymnej - oczywiście pierwsza propozycja zdecydowanie lepsza
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:54   #57
Efulinka
Raczkowanie
 
Avatar Efulinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez Bdebdusia Pokaż wiadomość

Kurcze ja jakoś też nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli z Tż-em "całować" się tam, kiedy on np wróci po 12h z pracy bez prysznica.

Bez kitu, szybki prysznic to 5 minut i zero skrępowania jakimś zapaszkiem
popieram
sex sexem ,ale całowanie "w tych" miejscach to już trochę co innego, podmycie musi być ,koniecznie poza tym jak już wcześniej wspominałyście mała ucieczka do łazienki nie zepsuje całej atmosfery, a do tego przynajmniej ja jakoś lepiej się czuję psychicznie gdy moja "mała" jest całkiem swieża

aaa no i wspólny prysznic to świetny pomysł i może być fajna grą wstępna i nie tylko
Efulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 13:50   #58
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 318
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Po całym dniu latania po mieście, nauki, pracy, różnych zajęć to moim zdaniem faktycznie powinno się odświeżyć, szczególnie jeżeli mówimy o seksie oralnym Nie widzę innej opcji Jednak jeżeli spotykam się z chłopakiem, rozmawiamy, a potem dojdzie do bliższego kontaktu, to myślę, że prysznic wzięty przed takim spotkaniem jest zdecydowanie wystarczający (mam tu na myśli jakieś 2/3 godziny) Szczególnie, że wydaje mi się, że faceci tak naprawdę wolą nasz zapach a nie jakiś specyfików W każdym bądź razie ja tak praktykuje i zawsze wszystko było w porządku
Mystica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:52   #59
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Podmycie okolic intymnych przed stosunkiem jest koniecznością. Nawilżone chusteczki dają tylko pozorne uczucie świeżości.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 17:37   #60
agnieszka015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
GG do agnieszka015
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Słuchajcie, to jakiś banał!

Jak możecie umyć się rano i np.po południu kochać się z mężem bez umycia?

Przecież przez ten czas chyba ze 3razy sikacie a siky ogromnie śmierdzą i napewno troche tych sików zostaje na was, na waszych włosach wiecie gdzie..wiec?pozatym tak samo jesli sie wyprożniacie to też głupio by było potem isc z mezem do sypialni kiedy wytarłyscie się tylko papierem toaletoeym to wiadomo, że troche tego zostalo...Oj boze wezniecie mnie za jakas hipokrytke idiotke, ale takie są realie, nie msuimy sie z tmy kryć..piszcie co chceta;]
agnieszka015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.