Pomocy!moj nos-zdjecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 14:12   #1
imgitiveu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 38

Pomocy!moj nos-zdjecie


Witam,
Czy ktoras z was orientuje sie ile kosztowala by calkowita korekta nosa?(jestem z woj.podlaskiego)
Mimo ,ze mam dopiero 18 lat to sami widzicie jak to wyglada, zreszta mysle juz o operacji 4 lata, ciagle czekalam tylko na ta 18, jako byc moze przepustke by byc pewna siebie.
Prosze doradzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7302165.JPG (36,5 KB, 1703 załadowań)
imgitiveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:18   #2
Nefretete_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 33
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Witam
Dziewczyno, a co Ty chcesz od swojego nosa? Wygląda normalnie i według mnie nie potrzebna mu żadna korekcja. Masz ładny nos i ciesz się nim Pozdrawiam.
Nefretete_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:12   #3
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Ładny masz nos.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 20:37   #4
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Masz klasyczny, elegancki, dosyć grecki nos. My Cię pewnie nie przekonamy, ale Twój nos naprawdę nie jest zły... Operacja nosa to duża ingerencja, może jednak uznasz, że jest Ci niepotrzebna...

Informacje na ten temat znajdziesz używając wyszukiwarki ;P
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 21:05   #5
asia0091
Raczkowanie
 
Avatar asia0091
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 110
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

w 100% zgadzam sie z koleżankami. Po co operować coś, co (przynajmniej według nas, postronnych i obiektywnych obserwatorek) wcale tej operacji nie potrzebuje. Masz naprawde ładny klasyczny nos Widzialam mase gorszych, ktorych właściciele sa z nich zadowoleni
asia0091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 21:12   #6
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Spodziewałam się jakiegoś okropnego nochala, ale Ty masz zupełnie normalny, ładny nos. Masz lekkiego garbka i do tego krótką końcówkę - moim zdaniem nie potrzebujesz tej operacji.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 22:23   #7
olaxcupcake
Raczkowanie
 
Avatar olaxcupcake
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 78
GG do olaxcupcake
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Uważam że operacja nie jest ci potrzebna, bo masz ładny, klasyczny nos ale wiem jak to jest, bo sama mam kompleks z tego powodu. Odkad pamietam nie lubie swojego profilu ;| Może w przyszłości zdecyduje sie na operacje..
olaxcupcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 23:00   #8
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Spodziewałam się jakiegoś okropnego nochala, ale Ty masz zupełnie normalny, ładny nos. Masz lekkiego garbka i do tego krótką końcówkę - moim zdaniem nie potrzebujesz tej operacji.
Też tak pomyślałam
A tu fajny nosek.
Widziałam naprawde gorsze nosy i nie operuja ich dziewczyny.
Zaakceptowały a środowisku to nie przeszkadza.
Rozumiem jednak jeśli źle się czujesz ze swoim noskiem i po przeprowadzeniu operacji poczułabyś komfort psychiczny to skonsultuj to z lekarzem.Tam dostaniesz fachową odpowiedź czy jest sens.
Dla mnie nie
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 23:28   #9
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Cytat:
Napisane przez imgitiveu Pokaż wiadomość
Witam,
Czy ktoras z was orientuje sie ile kosztowala by calkowita korekta nosa?(jestem z woj.podlaskiego)
Mimo ,ze mam dopiero 18 lat to sami widzicie jak to wyglada, zreszta mysle juz o operacji 4 lata, ciagle czekalam tylko na ta 18, jako byc moze przepustke by byc pewna siebie.
Prosze doradzcie
moja droga.
powiem Ci, ze ja Cie rozumiem. Mam bardzo podobny, grecki nos. Dosc dlugi i lekko garbaty. Tez mi sie nie podoba i mysle ze na pewno w ciagu 2-3 lat go zmienie. Wazne przeciez aby dobrze sie ze soba czuc. Mi tez wiele osob mowil, ze ten nos do mnie pasuje, ze taka mam urode i jest ok, ale niestety nie jest to takie proste. Chce sie sama sobie podobac i moim zdaniem to jest najwazniejsze, a jesli ktos ma mozliwosci poprawy swojego wygladu to dlaczego mialby tego nie zrobic... takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 23:30   #10
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Aaaa.. zapomnialam dodac ze dzieci w szkole podstawowej wolaly na mnie "Pinokio", choc naprawde moj nos nie jest jakos strasznie ogormny. Przykre. Ale prawdziwe.
Moja mama miala ten sam klopot przez cale swoje zycie nos byl jej zmora
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 09:21   #11
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

imgitiveu a mnie dziewczyny, które wyglądają tak jak ty i które są załamane swoim wyglądem po prostu irytują. bo ja wyglądam dużo dużo gorzej... ty wyglądasz super, naprawdę nos idealnie pasuje do twojej twarzy, pomyśl o tym że kiedy operacja nie wyjdzie i beda jakieś powikłania, bo często sie to zdarza, to co wtedy zrobisz?z ładnej dziewczyny zmienisz się w skrzywdzoną. ja wyglądam okropnie a pomimo tych komplikacji nadal nie mogę sie zdecydować na oper. bo tak panicznie sie boję. wiec zastanów sie jeszcze raz. rozumiem, że możesz mieć kompleksy, wiem jak to jest samej sie nakręcać i ciągle o tym myśleć, ale uwierz ze nie masz powodu, bo wiele dziewczyn ci po prostu może zazdrościć tego noska ja naprawdę nie widze zeby on był za długi, uwierz
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą

Edytowane przez bybella
Czas edycji: 2009-01-16 o 09:22
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 13:25   #12
sheis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Masz prosty, normalny nos i nie ma co robić operacji. Zastanów sie dobrze. Spodziewałam się naprawdę czegoś o wiele wiele gorszego. Ps operacja chyba ok. 6.5-8 tys. Ja zapisałam się niedawno na konsultacje, mam termin na marzec...
sheis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:35   #13
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

widzialas moze nos roberta kubicy??
jest dwa razy wiekszy, a wiekszosc kobiet szaleje na jego punkcie. pewnie raz ktos ci powiedzial, ze masz brzydki nos, bo nie mial sie do czego przyczepic i teraz bedziesz sie meczyc. odpusc sobie. nie ma idealnych ludzi i zawsze bedziesz dostrzegac w sobie jakies wady. ludzie maja gorsze problemy.
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:48   #14
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

spodziewalam sie brzydkiego nosa.. rozczarowalas mnie taki zabieg jest ponoc bardzo nieprzyjemny.. ja na pewno bym sie nie zdecydowala. ale wiem jak to jest, kiedy ktos nas probuje na sile przekonac. zrobisz jak zechcesz, najwazniejsze zebys sie dobrze czula ze samą sobą
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:46   #15
ankawilk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

jezus chcialabym taki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kobieto!! masz cudny os!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! nie rob operacji!! pod zadnym pozozrem!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
ankawilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 08:39   #16
aniuja
Raczkowanie
 
Avatar aniuja
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 367
GG do aniuja
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

ładny nos !!!!!!!!!
aniuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:23   #17
jojka123
Raczkowanie
 
Avatar jojka123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Witam, ja mam podobny nos , tez slysze , ze nie jest tak zle, ale ja sie z nim bardzo zle czuje. Mam pieniazki na operacje ale moj maz nie chce mi pozwolic , boi sie , ze mi sie cos stanie. Nosze sie z tym zamiarem juz naprawde dlugo. Jakos brakuje mi odwagi
jojka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:49   #18
imgitiveu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 38
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Cytat:
Napisane przez jojka123 Pokaż wiadomość
Witam, ja mam podobny nos , tez slysze , ze nie jest tak zle, ale ja sie z nim bardzo zle czuje. Mam pieniazki na operacje ale moj maz nie chce mi pozwolic , boi sie , ze mi sie cos stanie. Nosze sie z tym zamiarem juz naprawde dlugo. Jakos brakuje mi odwagi
Ja jak sobie poczytalam to znalazlam i pozytywne opinie na tema operacji,neutralne-czyli takie ,ze zmiany bardzo malo zauwazalne,raczej brak zadowolenia z efektu operaacji, ale tez NEGATYWNE- i tu sie przerazilam,bo wkoncu nie chce zeby bylo gorzej niz jest czyli jednak jakas obawa we mnie drzemie
imgitiveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 17:22   #19
erti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

co za idiotka ... masz prosty nos
erti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 20:16   #20
imgitiveu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 38
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Cytat:
Napisane przez erti Pokaż wiadomość
co za idiotka ... masz prosty nos
Przepraszam Cie ,ale mysle, ze te forum sluzy tez temu ,aby podzielic sie swoimi probelemami,watpliwosciam i i szukac rady i opinii.Jezeli nazywasz kogos idiotka kto chce zasiegnac opinii innych to wybacz ,ale twoj poziom mowi sam za siebie...Moze ty jestes idiotka,ale niestety ja jestem pewna ,ze mnie to nie dotyczy
imgitiveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 00:31   #21
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

ładny nosek szkoda cierpienia, kasy i RYZYKA żeby go poprawiać....ja nie widzę żadnych wad. szczerze
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:09   #22
Bacha1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Dziewczyno!Czyś ty zwariowała?Masz całkowicie normalny nos!Nie wiem kto ci naopowiadał bzdur na ten temat ale ty chyba nie widziałaś tragicznych nosów!Bój się Boga dziewczyno!!!! Opamiętaj się zawczasu.
Bacha1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:18   #23
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

A ja szukałam klamki od zakrystii No i rozczarowanie-widzę nos jaki bym sama chciała miec Hehe mam gorszy i jakoś mi nie przeszkadza.
Twój nos jest piekny taki z charakterem
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 22:22   #24
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

ech...nie wiem co masz do swojego nosa, ale ja osobiscie uwazam , że prawie każdy defekt urody mozna zamienic w zaletę. albo z biegiem czasu sama sie taka staje...

ja bedac nastolatką mialam fiola na punkcie swojego nosa i odstającej brody.
teraz z biegiem lat, a mam ich badz co badz na szczescie nie wiele, bo tylko 24 , widze, ze moj nos jest dla mnie idealny. a broda? moje rysy twarzy sie zmienily i teraz wygladam po prostu sexy.

nie ma co robic sobie operacji, a przynajmniej radze ci z decyzja poczekac jeszcze z 5 lat. na pewno ci sie odmieni.
a poza tym...potem za kilkadziesiat lat, na twoich zdjeciach beda dwie zupelnie rozne twarze...i po co...?
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 06:40   #25
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
ech...nie wiem co masz do swojego nosa, ale ja osobiscie uwazam , że prawie każdy defekt urody mozna zamienic w zaletę. albo z biegiem czasu sama sie taka staje...

ja bedac nastolatką mialam fiola na punkcie swojego nosa i odstającej brody.
teraz z biegiem lat, a mam ich badz co badz na szczescie nie wiele, bo tylko 24 , widze, ze moj nos jest dla mnie idealny. a broda? moje rysy twarzy sie zmienily i teraz wygladam po prostu sexy.

nie ma co robic sobie operacji, a przynajmniej radze ci z decyzja poczekac jeszcze z 5 lat. na pewno ci sie odmieni.
a poza tym...potem za kilkadziesiat lat, na twoich zdjeciach beda dwie zupelnie rozne twarze...i po co...?
skoro komus ten nos nie pasuje, przeszkadza, to znaczy że nie jest idealny prawda? wiec ty może sie czujesz sexy ze swoim nosem ale inne dziewczyny, w tym ja, nie za bardzo. gdyby to był mały defekt też bym to zaakceptowała! nie rozumiem jak ktoś moze odradzać oper. nie wiedząc jak ktoś wygląda, co przez to przeżywa, jakie ma problemy itd. itp. z wiekiem rysy twarzy sie zmieniają owszem, ale przy dużym nosie to wygląda jeszcze gorzej fajnie że ty się dobrze czujesz ze soba!
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:52   #26
PIATEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Wiesz jesli chcesz zrobic nosek dr Skupin jest dobry w Poznaniu
Koszt 6 tys zł
PIATEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 15:45   #27
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

nie wiem czego ty chcesz od swojego nosa... ciesz się że mojego nie widziałaś mój to poprostu tragedia, taki duży i zadarty ale za młoda jestem na operacje i tak mnie nie stac

Edytowane przez Tessiasta
Czas edycji: 2009-03-06 o 23:13
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:32   #28
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Ja bym poleciła najpierw pójść po rozum do głowy a później myśleć o takich rzeczach. Jak czytam takie wypowiedzi, to od razu mi się nasuwa obraz rozhisteryzowanej nastolatki, która musi zmienić swój wygląd bo ma urojone kompleksy. Było poprosićo taką operację na 18 urodziny, w prezencie. To takie modne teraz! Ja mam nos dużo gorszy i jakoś z tym żyję. A skąd wiesz, jak będziesz wyglądała po takiej operacji? Możesz się nie zaakceptować, twarz się całkowicie zmieni. A odwrotu nie będzie. Poza tym taka frajda kosztuje dobre parę tysięcy.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:05   #29
liQidream
Raczkowanie
 
Avatar liQidream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 189
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Wiem jak to jest jak sie ma kompleksy, bo sama wiele mam... Dla mnie twój nos jest bardzo ładny. Ale najważniejsze jest to aby zaakceptować samą siebie. I żeby spodobać się samej sobie. Jeśli robisz tą operacje dla kogoś, że np. ktoś Ci powiedział że masz brzydki nos czy coś w tym rodzaju. To naprawdę nie musisz się niczym przejmować. Każdy człowiek jest piękny na swój sposób .
Ale ważne jest żebyś zrobiła to dla siebie, bo uważasz to za słuszne. Skoro zastanawiasz się nad tym już od dobrych 4 lat, to uważam, że dobrze się nad tym zastanowiłaś . Ale musisz to jeszcze raz dokładnie przemysleć, bo taki zabieg może być naprawdę ryzykowny. Ale wkońcu czego się nie robi dla wyglądu .

P.S - Jeśli jakimś cudem zdecydujesz się na operację, choć naprawdę bardzo, ale to bardzo jeszcze to dokładnie przemyśl. To życze szczęścia bo napewno się przyda . I żeby wszystko poszło jak trzeba.

Ja niestety nie mogę Ci pomóc co, jak i gdzie . Bo zabardzo się nie orientuję.
Pozdrawiam.
__________________
Skoro życie nie jest żartem dlaczego wciąż się śmiejemy?
Może dlatego, że jesteśmy m a r t w i.


Odchudzanie

cel: 53kg
liQidream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:13   #30
Katoshi
Raczkowanie
 
Avatar Katoshi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Pomocy!moj nos-zdjecie

Nie przesadzajcie... Jeśli dziewczyna ma drobną twarz, to może to nieciekawie wyglądać, na załączonym zdjęciu nie można obiektywnie ocenić bo nawet dłuuugaśny nos bez garba nie będzie źle wyglądał, gdyż nie widać jak komponuje się z resztą twarzy, ja np. też spotykałam się niedawno z jakimiś głupimi uwagami na temat mojego nosa i wtedy właśnie zaczęłam mu się przyglądać i szukac wad, faktycznie jest długi bo mam go po ojcu (przedtem tego nie widziałam dopiero po tych glupich uwagach) a, że właśnie mam drobną twarz to nie wygląda to ciekawie i nienawidzę gdy ktoś patrzy na mnie z profilu bo wydaje mi się, że widzi tylko mój nos, myśle, że autorka tematu czuje podobnie więc ją rozumiem i życze powodzenia, idź na konsultację lekarz ci powie czy się nadajesz na zabieg.
Katoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.