Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 15:21   #1
tysiulka992
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 397

Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...


Witajcie! Mam problem. Od ponad 2 miesiecy jestesmy w zwiazku... Dość czesto mamy jakies ostrzejsze akcje.. Jednak gdy dochodzi do teamtu seksu, on jest przeciwny... Nie jest prawiczkiem i z tego co mowi uwielbia seks... Ale.. nie chce mnie skrzywdzic <ja jestem dziewicą> .. Tlumaczy ze we wczesniejszym związku za szybko zaczęli i pozniej zaczelo im sie sypac...
ja tego jednak nie rozumiem.. jak seks moze zepsuc zwiazek?
Blagam pomożcie mi go jakos przekonac albo wytlumaczcie mi jego zachowanie...
mam 18 lat i jestem dziewica <nie dlatego ze jestem jakas pobozna czy cos, tylko po prostu nie chcialam tego robic bez milosci>.. a teraz jest milosc, jestem gotowa...
a on ciagle odmawia... nie chce na naciskać, ale po prostu tego nie rozumiem...
Mowi ze nie chce mnie skrzywdzic... Nie jestem dzieckiem, jestem przygotowana, zreszta juz dlugo czekalam..
tysiulka992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 15:39   #2
Don_Nysanin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 61
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

znowu potwierdza się kolejna moja filozofia


Ja rady Ci nie dam... ale muszę przyznać, że masz bardzo poczciwego chłopaka.


Podam Ci pare powodów dlaczego faceci nie chodzą z kobietą do łóżka:
- odgórne zasady, czasami religia
- problemy zdrowotne (np. nie staje itp)
- kompleksy (nie bo jeszcze bedzie sie śmiać)
- nieodpowiednia partnerka

OBSTAWIAŁ bym pierwszą trójkę, 4 punkt na pewno NIE, z tego względu, że jesteś jego oficjalną dziewczyną, więc to by było naprawdę dziwne.

Edytowane przez Don_Nysanin
Czas edycji: 2010-05-18 o 15:44
Don_Nysanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 15:41   #3
zielonooka niewiasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 121
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

A nie pomyślałaś o tym, że on może nie jest pewny swoich uczuć do Ciebie (czyt. jeszcze się nie zakochał-bo 2 mies. to jednak krótko jak by nie patrzył)co za tym idzie-nie chce iść z Tobą do łóżka...i nie chce Cię przez to zranić...?! tak też może być.
zielonooka niewiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 15:42   #4
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Po pierwsze gratuleje Ci wspanialego i wyrozumiałego chłopaka...
Jeśli chodzi o seks, powinny go chcieć obydwie strony więc uważam że nie powinnaś naciskać na niego. Poza tym ma pewne złe doświadczenie jak piszesz że kiedyś zaczął wcześniej i wszystko się posypało. Widocznie mu na Tobie zależy i niechce by wszystko sie rozpadło. Na seks macie jeszcze czas. Jesteście ze sobą dopiero 2 miesiące, czasem warto poczekać niż później żałować. Nie masz tego doświadczenia które on ma, postaraj się go zrozumieć, a nic ci się nie stanie jak jeszcze troche poczekasz....
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 15:43   #5
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

W tej sytuacji może pomóc czas

Nie zadręczaj się tą sytuacją kiedy nadejdzie odpowiednia chwila wszystko się rozwiąze
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 15:44   #6
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...


Kolejna napalona nastolatka, która myśli, że jak stała się pełnoletnia i dorosła. Niestety wiek nie określa dojrzałości.
Dziewczyno!
Idź do swojego chłopaka i go całuj i kochaj za to co mówi, że chce poczekać i nie chce Cię skrzywdzić. Miał dziewczynę, z którą współżył, wie jak to jest, mówi, że chce poczekać to mu zaufaj. Jest w jakiś tam sposób doświadczony, więc chyba wie co mówi, a Ty się nie spiesz, na wszystko przyjdzie czas. Dwa miesiące to bardzo mało.
No, ale co tam... my tylko możemy sobie gadać.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 16:01   #7
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Ja myślałam że minął jakiś długi czas a tu dwa m-ce ? :O To strasznie krótko... Może tak jak napisały dziewczyny nie jest pewien do końca swoich uczuć może jest tylko zauroczony dlatego pewnie chce poczekać zobaczyć jakie uczucia się rozwiną.... Kurcze ja po tytule myślałam że np jesteście ze sobą powiedzmy 2 lata i nagle coś się popsuło :/ a Ty jesteś dziewicą i tak strasznie Ci się spieszy żeby przestać być.... Powiem Ci że nie podjęłam bym decyzji aby dziewictwo stracić będąc z kimś tylko 2 m-ce ale ja to ja Po prostu nie panikuj tylko pozwól na swobodny bieg wydarzeń....
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 16:19   #8
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Na wszystko przyjdzie pora... nie cisnij go i tyle...
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 16:25   #9
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Kolejna napalona nastolatka, która myśli, że jak stała się pełnoletnia i dorosła. Niestety wiek nie określa dojrzałości.
Dziewczyno!
Idź do swojego chłopaka i go całuj i kochaj za to co mówi, że chce poczekać i nie chce Cię skrzywdzić. Miał dziewczynę, z którą współżył, wie jak to jest, mówi, że chce poczekać to mu zaufaj. Jest w jakiś tam sposób doświadczony, więc chyba wie co mówi, a Ty się nie spiesz, na wszystko przyjdzie czas. Dwa miesiące to bardzo mało.
No, ale co tam... my tylko możemy sobie gadać.
czemu ja tak oceniasz? Jest w takim wieku, że ochota na seks jest zupełnie naturalna. ma prawo chcieć być w pełnowymiarowym związku- z seksem. Nie wiem czemu ma wielbić chłopaka za to, że nie chce się z nią kochać. Myślę, ze ja tez bym się poczuła troszkę odrzucona jakby facet z którym jestem odmawiał mi seksu.
Ale myślę, że po 2 miesiącach nie ma powodu do paniki. Może on też uznaje seks tylko z miłości a dwa miesiące to za wcześnie żeby stwierdzić czy kocha czy nie?
Powiedz mu, że nie wiesz czemu ma cie skrzywdzić śpiąc z tobą, że jesteś gotowa i tego chcesz. I troszkę cierpliwości
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów

Edytowane przez irie18*
Czas edycji: 2010-05-18 o 16:40
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 16:35   #10
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez tysiulka992 Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam problem. Od ponad 2 miesiecy jestesmy w zwiazku... Dość czesto mamy jakies ostrzejsze akcje.. Jednak gdy dochodzi do teamtu seksu, on jest przeciwny... Nie jest prawiczkiem i z tego co mowi uwielbia seks... Ale.. nie chce mnie skrzywdzic <ja jestem dziewicą> .. Tlumaczy ze we wczesniejszym związku za szybko zaczęli i pozniej zaczelo im sie sypac...
ja tego jednak nie rozumiem.. jak seks moze zepsuc zwiazek?
Blagam pomożcie mi go jakos przekonac albo wytlumaczcie mi jego zachowanie...
mam 18 lat i jestem dziewica <nie dlatego ze jestem jakas pobozna czy cos, tylko po prostu nie chcialam tego robic bez milosci>.. a teraz jest milosc, jestem gotowa...
a on ciagle odmawia... nie chce na naciskać, ale po prostu tego nie rozumiem...
Mowi ze nie chce mnie skrzywdzic... Nie jestem dzieckiem, jestem przygotowana, zreszta juz dlugo czekalam..
Jesteś pewna, że chłopak ma już doświadczenie? Może wstydzi się przyznać, że podobnie jak Ty nie próbował jeszcze seksu, może nie czuje się jeszcze gotowy?

PS Rozbawiło mnie, jak 18-letnia dziewczyna tłumaczy się, że jest dziewicą, jakby to był jakiś powód do wstydu...
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:09   #11
MyszkaMini
Raczkowanie
 
Avatar MyszkaMini
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 358
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez tysiulka992 Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam problem. Od ponad 2 miesiecy jestesmy w zwiazku... Dość czesto mamy jakies ostrzejsze akcje.. Jednak gdy dochodzi do teamtu seksu, on jest przeciwny... Nie jest prawiczkiem i z tego co mowi uwielbia seks... Ale.. nie chce mnie skrzywdzic <ja jestem dziewicą> .. Tlumaczy ze we wczesniejszym związku za szybko zaczęli i pozniej zaczelo im sie sypac...
ja tego jednak nie rozumiem.. jak seks moze zepsuc zwiazek?
Blagam pomożcie mi go jakos przekonac albo wytlumaczcie mi jego zachowanie...
mam 18 lat i jestem dziewica <nie dlatego ze jestem jakas pobozna czy cos, tylko po prostu nie chcialam tego robic bez milosci>.. a teraz jest milosc, jestem gotowa...
a on ciagle odmawia... nie chce na naciskać, ale po prostu tego nie rozumiem...
Mowi ze nie chce mnie skrzywdzic... Nie jestem dzieckiem, jestem przygotowana, zreszta juz dlugo czekalam..
Czego nie rozumiesz?
Facet potrzebuje czasu, nie naciskaj bo uzyskasz odwrotny efekt.
Mówi to wprost, bez ogródek, więc gdzie tu problem?
__________________

MyszkaMini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 17:25   #12
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Ja też tak miałam!!

To znaczy, obaj moi partnerzy trochę z tym seksem czekali... Mój pierwszy dlatego, że w sumie oprócz "normalnego" seksu robiliśmy wszystko inne, więc po co ryzykować zajście w ciążę. A drugi z dokładnie tego samego powodu, bo w jego poprzednim związku coś z seksem nie grało i bał się, że między nami to wszystko schrzani... Nie muszę chyba dodawać, że nie schrzaniło nic a nic.

Dwa miesiące to nie jest długo, chłopak chce być pewien, że to jest to - nie widzę powodu do obaw. Czasem tak jest, że to dziewczyna czeka na chłopaka.

Aha, co do wieku - ja straciłam dziewictwo jak miałam dwadzieścia lat. Więc Twój "stan nienaruszony" nie jest niczym nienormalnym. Nie martw się tyle!
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:27   #13
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

On się może też zwyczajnie bać (Twojego strachu, zadania Ci bólu).
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:31   #14
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
czemu ja tak oceniasz? Jest w takim wieku, że ochota na seks jest zupełnie naturalna. ma prawo chcieć być w pełnowymiarowym związku- z seksem. Nie wiem czemu ma wielbić chłopaka za to, że nie chce się z nią kochać. Myślę, ze ja tez bym się poczuła troszkę odrzucona jakby facet z którym jestem odmawiał mi seksu.
Ale myślę, że po 2 miesiącach nie ma powodu do paniki. Może on też uznaje seks tylko z miłości a dwa miesiące to za wcześnie żeby stwierdzić czy kocha czy nie?
Powiedz mu, że nie wiesz czemu ma cie skrzywdzić śpiąc z tobą, że jesteś gotowa i tego chcesz. I troszkę cierpliwości


zamin przeczytalam pierwsze zdanie po czerwonym pomyslalam, ze czulabym sie odrzucona, ze cos ze mna nie tak, ze go nie pociagam
nie widziwe sie autorce, choc 2 mce to nie jakos patologicznie dlugo, ale w sam raz, zeby juz zacząć


jednak calkiem mozliwe, ze ma kompleksy, wstydzi sie czegos...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:35   #15
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez tysiulka992 Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam problem. Od ponad 2 miesiecy jestesmy w zwiazku... Dość czesto mamy jakies ostrzejsze akcje.. Jednak gdy dochodzi do teamtu seksu, on jest przeciwny... Nie jest prawiczkiem i z tego co mowi uwielbia seks... Ale.. nie chce mnie skrzywdzic <ja jestem dziewicą> .. Tlumaczy ze we wczesniejszym związku za szybko zaczęli i pozniej zaczelo im sie sypac...
ja tego jednak nie rozumiem.. jak seks moze zepsuc zwiazek?
Blagam pomożcie mi go jakos przekonac albo wytlumaczcie mi jego zachowanie...
mam 18 lat i jestem dziewica <nie dlatego ze jestem jakas pobozna czy cos, tylko po prostu nie chcialam tego robic bez milosci>.. a teraz jest milosc, jestem gotowa...
a on ciagle odmawia... nie chce na naciskać, ale po prostu tego nie rozumiem...
Mowi ze nie chce mnie skrzywdzic... Nie jestem dzieckiem, jestem przygotowana, zreszta juz dlugo czekalam..


Powinnaś mu podziękować że jest taki odpowiedzialny i uczciwy... Gdybyś trafiła na kogoś innego mógłby się zabawić i odejść... A on nie chce cię skrzywdzić, podziękuj mu za to i jeżeli chcesz zrobić to z nim to zaczekaj aż on będzie gotów... Myśl główką a nie tyłeczkiem Gratuluję takiego faceta!!
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:53   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Po pierwsze jestes gotowa po 2 miesiacach i wiesz ze to milosc ,gratuluje .
po drugie moze on jest prawiczkiem ,gadac moze duzo rzeczy
po trzecie moze on nie jest gotowy,boi sie,nie jest tak zaangazowany jak ty
po 4 moze mu"nie bryka "
po 5 zapytaj go wprost.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 18:35   #17
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez Don_Nysanin Pokaż wiadomość
znowu potwierdza się kolejna moja filozofia


Ja rady Ci nie dam... ale muszę przyznać, że masz bardzo poczciwego chłopaka.


Podam Ci pare powodów dlaczego faceci nie chodzą z kobietą do łóżka:
- odgórne zasady, czasami religia
- problemy zdrowotne (np. nie staje itp)
- kompleksy (nie bo jeszcze bedzie sie śmiać)
- nieodpowiednia partnerka

OBSTAWIAŁ bym pierwszą trójkę, 4 punkt na pewno NIE, z tego względu, że jesteś jego oficjalną dziewczyną, więc to by było naprawdę dziwne.
Cytat:
Napisane przez zielonooka niewiasta Pokaż wiadomość
A nie pomyślałaś o tym, że on może nie jest pewny swoich uczuć do Ciebie (czyt. jeszcze się nie zakochał-bo 2 mies. to jednak krótko jak by nie patrzył)co za tym idzie-nie chce iść z Tobą do łóżka...i nie chce Cię przez to zranić...?! tak też może być.
dokładnie, czasem odnoszę wrażenie że dziewczyny traktują chłopaków jak maszyny do seksu, nie posiadające uczuć które po ustaleniu jesteśmy oficjalnie razem od razu chcą seksu. facet tez ma uczucia a to ze nie jest prawiczkiem o niczym nie świadczy. On wie czym jest seks w związku, czasem łączy ale czasem relacje sie zmieniają i może tego sie boi.

Poza tym może nie chce bo dziwi go akt e dziewczyna tak szybko chce mu skozyc do łóżka?

poza tym autorko nie jestem ewenementem sporo jest dziewic w wieku 18 lat a nawet i więcej
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 18:45   #18
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 14:58
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:19   #19
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem jakas bardzo leciwa, ale za moich czasów jak miałam 18 lat, to panowała taka niepisana zasada, że trzeba być ze sobą 3 miesiące żeby zaczął się sex. I o ile pamiętam dziewczyny starały się trzymać tych przepisowych 3 miesięcy, bo inaczej mogły zepsuć sobie opinię. Serio, tak było. A faceta nie można było od siebie opędzić i odkleić.
Teraz się pozmieniało widzę, bo to już któryś z kolei temat o dziewczynie która nie może zaciągnąć chłopaka do łóżka.
Faktycznie dzisiaj chyba za dużo hormonów jest w tych wszystkich fast foodach, wyrosło pokolenie "odpowiedzialnych" chłopaków którzy wciskają dziewczynom bajki o swoich lękach odnośnie seksu. To już nie mężczyźni są. Istna Seksmisja.
to dość idiotyczne
ale coś jest z tymi facetami, coraz więcej wątków tego typu powstaje
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 19:41   #20
Biedrona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 114
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

2 miesiace w zwiazku, masz 18tke, a chlopak ile? Ja tu narazie nie widze problemu. A chlopak ok i brawo, ze Cie szanuje
__________________
Uśmiech jest najprawdziwszym, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy.
— Jan Twardowski

KLIKNIJ PROSZĘĘĘĘĘ!!!!

Bawię się z Luksją na Wizaz.pl Kliknij i pomóż mi!
Biedrona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 20:18   #21
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez Biedrona_88 Pokaż wiadomość
2 miesiace w zwiazku, masz 18tke, a chlopak ile? Ja tu narazie nie widze problemu. A chlopak ok i brawo, ze Cie szanuje
a jakby chciał z nią spać to by jej nie szanował? co to ma do rzeczy?
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 20:42   #22
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
czemu ja tak oceniasz? Jest w takim wieku, że ochota na seks jest zupełnie naturalna. ma prawo chcieć być w pełnowymiarowym związku- z seksem. Nie wiem czemu ma wielbić chłopaka za to, że nie chce się z nią kochać. Myślę, ze ja tez bym się poczuła troszkę odrzucona jakby facet z którym jestem odmawiał mi seksu.
Ale myślę, że po 2 miesiącach nie ma powodu do paniki. Może on też uznaje seks tylko z miłości a dwa miesiące to za wcześnie żeby stwierdzić czy kocha czy nie?


Powiedz mu, że nie wiesz czemu ma cie skrzywdzić śpiąc z tobą, że jesteś gotowa i tego chcesz. I troszkę cierpliwości


Dwa miesiące to jest całe nic. Nie sposób kogoś dobrze poznać przez tak krótki czas. Chłopak może nie chciec się wiązać jeszcze na stałe i dlatego mówi,że nie chce jej skrzywdzić, a w rzeczywistosci myśli pewnie o tej poprzedniej, z którą się "zaczęło sypać".Zawiódł się i nie chce drugi raz. Po 2 miesiącach nie zdolal pewnie przezyc straty a juz ktoś następny go naciska napełne zaangażowanie. Seks to nie żart. Seks użależnia, tworzy więż, to nie sport.
Nie warto się aż tak spieszyć. Warto zaczekać na naprawdę poważny związek. Po 2 miesiącach nie można mówić o dojrzałej miłości, a co najwyżej o zakochaniu, a to nie wystarczy.
DO AUTORKI WĄTKU:Więc daj se na luz kobieto i zacznij myśleć bardziej głową, a nie dołem. Szanuj się i patrz , sprawdzaj czy facet się w ogóle angażuje!!!

Słowa "nie chcę cię skrzywdzić" w tym kontekście interpretowałabym jako jednak pewien sposób na zachowanie dystansu. "Nie chcę cię skrzywdzić więc cię odrzucam??????"Jak to rozumieć? Dla mnie to raczej brzmi jak" nie jestem pewien czy chcę być z tobą na stałe" lub "nie jestem pewien swoich uczuć do ciebie"

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-05-18 o 20:53
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:10   #23
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem jakas bardzo leciwa, ale za moich czasów jak miałam 18 lat, to panowała taka niepisana zasada, że trzeba być ze sobą 3 miesiące żeby zaczął się sex. I o ile pamiętam dziewczyny starały się trzymać tych przepisowych 3 miesięcy, bo inaczej mogły zepsuć sobie opinię. Serio, tak było. A faceta nie można było od siebie opędzić i odkleić.
Teraz się pozmieniało widzę, bo to już któryś z kolei temat o dziewczynie która nie może zaciągnąć chłopaka do łóżka.
Faktycznie dzisiaj chyba za dużo hormonów jest w tych wszystkich fast foodach, wyrosło pokolenie "odpowiedzialnych" chłopaków którzy wciskają dziewczynom bajki o swoich lękach odnośnie seksu. To już nie mężczyźni są. Istna Seksmisja.
z ktorego roku jestes?
ja 84 i u nas panowala moda - dziewictwo to obciach, trzeba je stracic w liceum, najlepie 2-3 klasa

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
to dość idiotyczne
ale coś jest z tymi facetami, coraz więcej wątków tego typu powstaje
dobrze, zem stara dupa mojemu sie zawsze chce, az zbyt zawsze..

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
a jakby chciał z nią spać to by jej nie szanował? co to ma do rzeczy?
od kiedy odmawianie wspolzycia jest objawem szacunku... raczej objawem braku zainteresowania

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-05-18 o 22:11
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:18   #24
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem jakas bardzo leciwa, ale za moich czasów jak miałam 18 lat, to panowała taka niepisana zasada, że trzeba być ze sobą 3 miesiące żeby zaczął się sex. I o ile pamiętam dziewczyny starały się trzymać tych przepisowych 3 miesięcy, bo inaczej mogły zepsuć sobie opinię. Serio, tak było. A faceta nie można było od siebie opędzić i odkleić.
Teraz się pozmieniało widzę, bo to już któryś z kolei temat o dziewczynie która nie może zaciągnąć chłopaka do łóżka.
Faktycznie dzisiaj chyba za dużo hormonów jest w tych wszystkich fast foodach, wyrosło pokolenie "odpowiedzialnych" chłopaków którzy wciskają dziewczynom bajki o swoich lękach odnośnie seksu. To już nie mężczyźni są. Istna Seksmisja.
Matko moja! Co za kodeks honorowy i moralność pokręcona cnotek niewydymek! Trzy miechy a potem ciach do łoża (vel w krzaczki), bo już można?

W moim wieku to się do łóżka chodziło z namiętności. I bez znaczenia czy na pierwszej czy na pięćdziesiątej randce. I z szacunkiem to nie miało nic wspólnego tylko z piorunem między oczy co nie dawał spać, myśleć, zwalał z nóg i dodawał skrzydeł. Nie kalkulowałam, nie rachowałam, nie krzyżowałam cnotliwie nóżek, nie opędzałam się. Jak poczułam, że to ten szłam jak w dym. I to wieku 17 lat.

Więc nie prawcie dziewczynie kazań, bo to bez sensu. Namietność i pożądanie mają swoje prawa. Jeśli ona czuje się gotowa to ma prawo zastanawiać się, dlaczego on się nie czuje. I to jest zasadnicze pytanie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:30   #25
ulau
Raczkowanie
 
Avatar ulau
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 424
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Dziewczyno weź na wstrzymanie i przede wszystkim porozmawiaj ze swoim chłopakiem.
Jak dziewczyna zaczyna się spotykać z chłopakiem i po dwóch miesiącach nie chce współżyć, bo się boi że po wszystkim ją rzuci to z nią jest wszystko ok. Jak facet nie chce współżyć, to już na pewno coś z nim nie tak. A może on myśli że ty chcesz go wykorzystać. Skoro tak podchodzisz do swojego dziewictwa, że to już wstyd i na niego naciskasz, to może on myśli, że potrzebujesz go tylko do jednego.
Jakby po pół roku on cały czas był na nie, to bym sie zdziwiła, że może z nim coś nie tak, ale po 2 miesiącach.
ulau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:37   #26
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez ulau Pokaż wiadomość
Dziewczyno weź na wstrzymanie i przede wszystkim porozmawiaj ze swoim chłopakiem.
Jak dziewczyna zaczyna się spotykać z chłopakiem i po dwóch miesiącach nie chce współżyć, bo się boi że po wszystkim ją rzuci to z nią jest wszystko ok. Jak facet nie chce współżyć, to już na pewno coś z nim nie tak. A może on myśli że ty chcesz go wykorzystać. Skoro tak podchodzisz do swojego dziewictwa, że to już wstyd i na niego naciskasz, to może on myśli, że potrzebujesz go tylko do jednego.
Jakby po pół roku on cały czas był na nie, to bym sie zdziwiła, że może z nim coś nie tak, ale po 2 miesiącach.
gdyby tak bylo to poszlaby na dyskoteke i pojechala z kims do hotelu chyba...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:45   #27
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Matko moja!

Więc nie prawcie dziewczynie kazań, bo to bez sensu. Namietność i pożądanie mają swoje prawa. Jeśli ona czuje się gotowa to ma prawo zastanawiać się, dlaczego on się nie czuje. I to jest zasadnicze pytanie.
jest różnica pomiędzy burzą hormonów a gotowością do podjęcia współżycia.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:54   #28
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
jest różnica pomiędzy burzą hormonów a gotowością do podjęcia współżycia.
Dla mnie różnicy nie było.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:56   #29
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
jest różnica pomiędzy burzą hormonów a gotowością do podjęcia współżycia.
jezu ale nie gloryfikujmy juz tak tego współżycia. nie zdziwię sie jak zaraz ktoś na wizażu napisze, ze przed pierwszym razem powinno się przejsc szereg badań psychologicznych. Jeśli dziewczyna ma ochotę, wie jak się zabezpieczyć itp to w czym problem? to tylko seks
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:57   #30
zlosliwe_straszydelko
Raczkowanie
 
Avatar zlosliwe_straszydelko
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z szafy, czasami spod łóżka
Wiadomości: 202
Dot.: Moj chłopak nie chce zacząć ze mną współżyc...

Już się nakręciłam do napisania posta ale stwierdziłam że przeczytam do końca no i cóż ... Pozostaje mi sie tylko podpisać obiema ręcami pod postem Ukryciora
Jest gotowa i już ... Niech się tylko zabezpieczy i nad czym tu się zastanawiać? Czy po 3 miesiącach będzie bardziej pewna że "to ten na całe życie" ?
__________________
"Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci przytyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię ***ał,
bo to mezalians byłby dla psa."
zlosliwe_straszydelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.