miłość-tak, orgazm-nie, prośba o rady doświadczonych - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 09:58   #31
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: miłość-tak, orgazm-nie, prośba o rady doświadczonych

Cytat:
Napisane przez elissse Pokaż wiadomość
Mam świadomość, że "czekanie na", myślenie, zastanawianie się - to blokery doznań. I raczej byłam wyluzowana i bez oczekiwań w ciągu tego roku. Ale właśnie już sporo czasu minęło (choć wiem, że u niektórych mija więcej), że postanowiłam się nad tym pozastanawiać, podpytać, bo może po prostu pomijam jakiś istotny element w sekwencji zdarzeń i stąd niedoświadczanie orgazmu. No i domyślam się tego podkreślonego
czy zdarza Ci się udawac orgazmy?
jakie jest podejście Twojego męża do Twoich przezyć?
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 12:34   #32
elissse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: miłość-tak, orgazm-nie, prośba o rady doświadczonych

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
czy zdarza Ci się udawac orgazmy?
jakie jest podejście Twojego męża do Twoich przezyć?
Nigdy nie udawałam orgazmu. Mój mąż wie, że nie dochodzę i bardzo mu zależy na zmianie tego, jest czuły i często koncentruje się tylko na mnie, ale raczej współgramy w "braniu i dawaniu" przyjemności.

Mąż wie, że mi z nim dobrze, zawsze ma taką informację zwrotną, bo jestem bardzo głośna podczas seksu i są to odgłosy spontaniczne tyle tylko że nie ma takiego jednoznacznego finału jak u niego.

Ale nie sądzę żeby koncentrował się podczas seksu tylko na tym, żebym tym razem doszła, tylko na raczej współgraniu ciał i dusz i czerpaniu z tego bieżącej przyjemności.
elissse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 14:39   #33
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: miłość-tak, orgazm-nie, prośba o rady doświadczonych

Cytat:
Napisane przez elissse Pokaż wiadomość
Nigdy nie udawałam orgazmu. Mój mąż wie, że nie dochodzę i bardzo mu zależy na zmianie tego, jest czuły i często koncentruje się tylko na mnie, ale raczej współgramy w "braniu i dawaniu" przyjemności.

Mąż wie, że mi z nim dobrze, zawsze ma taką informację zwrotną, bo jestem bardzo głośna podczas seksu i są to odgłosy spontaniczne tyle tylko że nie ma takiego jednoznacznego finału jak u niego.

Ale nie sądzę żeby koncentrował się podczas seksu tylko na tym, żebym tym razem doszła, tylko na raczej współgraniu ciał i dusz i czerpaniu z tego bieżącej przyjemności.
e, no to komfortowo
bądź cierpliwa, to Twój pierwszy i jedyny facet, wpółzyjecie dośc krótki okres czasu a jak wiadomo, staż w łózku tez ma wplyw (na zasadzie trening czyni mistrza)
co do techniki-bardzo wrażliwe na bodźce jest samo "wejście" do pochwy (podobnie u faceta sam czubek penisa), dlatego fajnie jak partner w trakcie ruchów frykcyjnych niemal całkiem wychodzi

i najlepiej nie pisz, nie czytaj, nie porównuj, nie zgłebiaj zanadto tematu-po prostu wyłącz myślenie o orgaźmie
bedzie dobrze
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:33   #34
elissse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: miłość-tak, orgazm-nie, prośba o rady doświadczonych

Cierpliwość mi się troszkę wyczerpuje niestety, no ale - musimy jednak cierpliwie trenować
elissse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:37   #35
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: miłość-tak, orgazm-nie, prośba o rady doświadczonych

Cytat:
Napisane przez elissse Pokaż wiadomość
Cierpliwość mi się troszkę wyczerpuje niestety, no ale - musimy jednak cierpliwie trenować
po prostu przestan o tym mysleć-zdarzy sie, nie zdarzy się? a jeśli tak-to kiedy?..normalnie zapomnij
i wtedy sie stanie
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.