Biały Dom Paniówki k. Mikołowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 10:26   #1
maaadzia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1

Biały Dom Paniówki k. Mikołowa


Cześć dziewczyny! Jestem zainteresowana organizacją wesela w Białym Domu w Paniówkach. Jestem zauroczona jego lokalizacją, otoczeniem i samymi wnętrzami Trochę jest wpisów na temat tej restauracji, wiadomo - jedne dobre, inne trochę gorsze, ale nie w tym rzecz

Szukam informacji na temat przebiegu samego przyjęcia. Jak wiadomo mają 3 sale (2 na dole, 1 u góry) i zazwyczaj niestety odbywają się tam 3 przyjęcia - bez względu czy jest to sobota, czy środek tygodnia. Proszę o informację dziewczyny, które organizowały tam wesele lub gości weselnych jak to wygląda. Niby są odrębne wejścia, tarasy po dwóch różnych stronach budynku i w sumie to nie powinno nikomu przeszkadzać ale chciałabym widzieć jak wygląda to w praktyce. Czy mocno odczuwa się fakt, iż za drzwiami naszej sali odbywa się jakieś inne przyjęcie?

pozdrawiam
maaadzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 20:28   #2
tylko_ chwilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 163
Dot.: Biały Dom Paniówki k. Mikołowa

Witaj! Moja koleżanka miała tam slub w maju tego roku, sama zadawałam jej takie pytania jak właśnie czy nie slyszała muzyki sąsiadujacego wesela, jak z toaletami, czy goście na siebie nie wpadali i wypowiedziala sie ona bardzo pozytywnie. Nic im nie przeszkadzało, nie odczuli obecności dwóch pozostałych wesel i wszystko wspomina z usmiechem na twarzy. Pozdrawiam
tylko_ chwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 20:22   #3
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Biały Dom Paniówki k. Mikołowa

Sale są rzeczywiście przepiękne. Jedzonko podobno dobre (znajomi byli tam na weselu). My jednak ze względu na to, że są tam 3 równoczesne imprezy wybraliśmy inną o podobnym wystorju - http://www.constantin-bytom.pl/Galeria%20Foto%201.html No i my mamy z kościoła bliżej do Bytomia niż do Paniówek. Jak macie bliżej do Paniówek, to bierzcie Biały Dom.

Inne podobne sale to http://www.rozana-dolina.octanet.pl/...galeria_a.html w Katowicach i Będzinie (ta sama właścicielka), ale w żadnej z nich nie byłam i nie znam nikogo, kto by wktórejś z nich robił wesele.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 16:17   #4
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Biały Dom Paniówki k. Mikołowa

Maaadzia, byłam tam na weselu w październiku. Na górnej sali. Osoby palące wychodziły na taras, ja nie. Toalety też były zaraz obok sali na górze.

Dopiero wychodząc zauważyłam, że na dole było równoległe wesele.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:53   #5
karolinaaa_08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Biały Dom Paniówki k. Mikołowa

Osobiscie polecam Paniówki!!! mialam tam wesele niedawno i wszystko bylo bez zarzutu! jednoczesnie odbywaly sie 3 wesela, ale nawet nie zwracalismy na to uwagi, bo kazde mialo osobne toalety i wejscie wiec goscie sie nie mieszali i muzyka tez wogole nie przeszkdzala z pozostalych wesel. Jedzenia bylo bardzo duzo i bylo naprawde dobre. Sale sa przestronne i ladne, dookola duzo zieleni, na terenie jest plac zabaw dla dzieci Dlugo poszukiwalismyz z mezem sali i naprawde z reka na sercu mozemy polecic Bialy dom
karolinaaa_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 21:59   #6
precelinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Biały Dom Paniówki k. Mikołowa

Hej! Zastanawiam się nad wyborem jednej z sal w Białym Domu w Chudowie na wesele w przyszłym roku. Opinie są skrajnie różne, może ktoś ma jakieś najświeższe informacje i wrażenia?
z góry dzięki za odpowiedź.
precelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 16:19   #7
esad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Biały Dom Paniówki k. Mikołowa

Mam w planie zrobienie 18 w Białym Domku. Czy ktoś robił imprezę .Jak wygląda sprawa z wyżywieniem. Może ma ktoś MENU co serwują w Białym Domku
esad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 07:05   #8
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Biały Dom Paniówki k. Mikołowa

Hej dziewczyny ,

Mam zarezerwowaną sale w Paniówkach, naczytałam się trochę różnych opinii na forach i zaczynam mieć wątpliwości co do jakości obsługi i jedzenia.

Jedni piszą że jedzenie zimne, mało i niedobre, że kelnerzy nie dają rady - może to opinie konkurencji ?! Osobiście uważam, że gdyby było tam takie wszystko złe to by nie było tyle terminów zajętych. Oprócz tego brat był tam na weselu to mówił, że jedzonko przepyszne no ale skąd się biorą te negatywne komentarze.

Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś zastrzeżenia co do tej sali weselnej to proszę o szczere odpowiedzi ( szczególnie tych co organizowali tam już jakieś przyjęcia). Oczywiście proszę również napisać czy gościom się podobało
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-10 08:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.