Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 16:36   #61
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

o jego synu tez słyszałam niezbyt ciekawe rzeczy, on sam ok
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 09:19   #62
kasia_kasiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Dziewczyny, wie któraś z Was coś na temat fotografa Mariusza Zwolaka? Obilo Wam się cos kiedys o uszy? jak by cos to tu jest strona www.mariuszzwolak.pl taki w sumie knkretny facet no i zdjęcia robi ładne. Na 2012 rok powiedział mi 1500zł także nie jest źle.
kasia_kasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 17:21   #63
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

mąż mojej znajomej ze studiów, teraz juz nie mam z nia kontaktów ale moze warto zerknąc
http://www.michalpanczyk.com/index.php?c=main
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 10:50   #64
aralev
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez lubelankaa Pokaż wiadomość
ja mam trochę czasu więec postanowiłam śledzić losy kamerzystów

biorę pod uwagę http://fotowideofamily.pl/index.php?go=ofirmie lub http://mwg-editing.blogspot.com/

Jakoś nie podchodzą mi te artystyczne filmy. Chciałabym mieć taką zwykła płytę bez dziwacznych efektów. Co myślicie ?

A z fotografa chyba zrezygnuję. Nasi goście i tak będą robić zdjęcia.
Jeśli chodzi o fotowideofamily to jakiś czas temu miałam okazję oglądać ich film i muszę przyznać, że był to najgorzej zmontowany film jaki kiedykolwiek widziałam... Oni robią też zdjęcia i właśnie na tym weselu, które oglądałam była Pani fotograf z ich firmy.
1) w niektórych momentach kiedy powinien być podkład muzyczny słychać głosy - np. jak do Pani fotograf dzwoni telefon i przez chwilę Pani fotograf sobie przez ten telefon rozmawia...
2) Pani fotograf w niektórych momentach ustawiała parę młodą, mówiła im gdzie mają stanąć, co mają robić i to wszystko widać było na filmie. Np. "a teraz przejdźcie obok kamery i pomachajcie do niej". Zdjęć nie widziałam, ale moim zdaniem dobry fotograf nie powinien ustawiać młodych tylko fotografować wszystko w naturalnym przebiegu - o to chyba chodzi w reportażu ślubnym..
3) na początku każdej z kolejnych części filmu było jej humorystyczne streszczenie z różnymi bajerami, a moim zdaniem takie coś powinno się dawać na końcu.. bo po co przed obejrzeniem kolejnej płyty wiedzieć co na niej będzie?
4) w niektórych momentach ewidentnie widać brak profesjonalizmu - obraz był niestabilny, jakby kamerzyście drżała ręka..
5) elementy, które lepiej moim zdaniem wyglądają w zwolnionym tempie (kiedy para młoda obsypywana jest płatkami róż, łapanie welonu itp.) były w tempie normalnym

Ale skoro piszesz, że chcesz mieć zwykłą płytę, to może coś takiego będzie Ci pasowało Wiadomo - o gustach się nie dyskutuje W każdym razie radziłabym najpierw obejrzeć ich przykładową płytę, najlepiej w całości, żeby potem nie było rozczarowań. Bo ja szczerze mówiąc jakbym dostała taką płytę byłabym mocno zawiedziona.
aralev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:34   #65
kocur11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Do tego co kamerzysci wrzucaja na swoje strony trzeba podchodzić z duzym dystansem chyba. Ja np. jak już się wypowiadalem wczesniej -korzystałem z crowfilmu i taką decyzję podjąłem w oparciu o to co zobaczylem na ich stronie. Tymczasem po obejrzeniu mojego filmu byłem zniesmaczony. Gdyż kontrast pomiędzy tym co jest u nich na stronie a tym co otrzymałem był ogromny. Zresztą na tej ich stronie , pełno literówek więc to też o czymś świadczy. O niechlujstwie. Tam niby pracują absolwenci szkół operatorskich. Trudno w to naprawdę uwierzyć gdyż efekt końcowy jest doprawdy żałosny.

Więc może lubelanko poproś znajomych jeśli masz takich którzy niedawno brali ślub i obejrzyj cale filmy bo tylko tak ocenisz czy kamerzysta Ci odpowiada. Bo można raz się postarać i zrobić coś ekstra na stronę internetową na zachętę, a na co dzień odwalać chałturę.
kocur11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:10   #66
magnat20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Lubelanko ja moge Ci pokazac plyte crow filmu, bo u mojej kolezanki robil.
Moge pokazac wideozaproszenie robione przez mwg i amatorski filmik zmontowany tez przez mwg - całkiem niezła robota

Videomag z Puław też całkiem niezły ale nakłada blokadę na płyty, a przynajmniej nakładał.

Zebrazone też nieźle, ale podobno drogo.

Jak nie podobaja Ci się te pseudoartystyczne filmy to może warto gdzieś w mniejszych miejscowościach poszukac.


Ty do maja 2013 masz rzeczywiscie troche czasu. Moja przyjaciolka bierze ślub w lipcu tego toku wiec spreza sie z kamerzysta. Jak bede jeszcze cos wiedziala to dam cynk. pozdrawiam
magnat20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 13:29   #67
Basienka0172
Przyczajenie
 
Avatar Basienka0172
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 20
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Szczerze mówiąc to nie spodziewałam się że fotografia ślubna tyle kosztuje ;/ jeszcze będziemy się zastanawiać nad tym bo zliczając wszystko spora sumka wychodzi. Kamerzystę już mamy Wojtek Wójcik polecam go, nie ma strony internetowej ale mogę podać numer telefonu, chłopak jest studentem łódzkiej filmówki, kamerował wesela wielu moich znajomych i są bardzo zadowoleni. Bierze niewiele bo nam na przyszły rok powiedział 1600
Basienka0172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 12:20   #68
magnat20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

widzę, że wątek trochę przygasł.
Więc go odnowię
Moja przyjaciółka bierze ślub 7 lipca i podpisała właśnie umowę z http://mwg-editing.blogspot.com/
Zapłaci 1400 i bedzie miała opcję full wypas. Wesele + prezentacja zdjęć z dzieciństwa + videozaproszenia.
Videozaproszenie już widziałam i bardzo mi się podoba. Zrobione bardzo fajnie. Mój chłopak jak je obejrzał to powiedział "wy baby to macie wyobraźnię" ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. I może rzeczywiście... Ja polecam i chyba sama sobie "zaklepie" tylko nie wiem na kiedy
magnat20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 15:56   #69
kocur11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Przepraszam bardzo magnat 20, ale co Ty właściwie polecasz? Videozaproszenia? Twoja koleżanka podpisała umowę z mpw czy jak tam to zwał a Ty już ich polecasz? Może poczekaj do wesela, obejrzyj film. I wtedy będziesz polecać. Tak w ogóle to przejrzałem Twoje posty i w co drugim polecasz mpwg czy coś tam. Zajrzałem na ich stronę i szału nie ma więc czym tu się podniecać. A Ty ich polecasz jakby nie wiem jakie cudo robili. Jak już chcesz polecać swoją firmę to rób to w bardziej subtelny sposób.
kocur11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:05   #70
magnat20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez kocur11 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo magnat 20, ale co Ty właściwie polecasz? Videozaproszenia? Twoja koleżanka podpisała umowę z mpw czy jak tam to zwał a Ty już ich polecasz? Może poczekaj do wesela, obejrzyj film. I wtedy będziesz polecać. Tak w ogóle to przejrzałem Twoje posty i w co drugim polecasz mpwg czy coś tam. Zajrzałem na ich stronę i szału nie ma więc czym tu się podniecać. A Ty ich polecasz jakby nie wiem jakie cudo robili. Jak już chcesz polecać swoją firmę to rób to w bardziej subtelny sposób.

Przepraszam Cie bardzo kocurku, że wyrażam swoją opinię. Może i szału nie ma, ale film będzie nagrany za rozsądną cenę. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że nie wszystkich stać na kamerzystę za kilka tysięcy i jak się okazało w Twoim przypadku też szału nie było. A na podstawie tego videozaproszenia mogę wywnioskować, że dziewczyna ma wyobraźnię.
Jeżeli możesz to napisz mi tylko co to za sztuka zrobić płytę z wesela. Stać i nagrywać potrafiłby każdy. Chodzi o sam sklejenie tego.
I tak się składa, że ogladałam film amatorski sklejony właśnie przez mwg i niczego sobie.
To forum jest po to żeby każdy mógł sie wypowiedzieć i każdy mógł przeczytać. Ciebie było stać na crowfilm a mojej koleżanki nie.
I tak np. lubelanka nie chcialaby "artystycznego" filmu. Moze chce taki bez szału. Niech wie, że może mieć.
magnat20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:50   #71
kocur11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Magnat20 -
oczywiście wyraz swoją opinię, po to tu jesteśmy. Moją irytację wzbudzil fakt, ze polecasz coś o czym nie masz pojęcia. Bo nie widzialas całego filmu firmy mpg tylko jedynie videozaproszenie. Więc sory dlaczego z czystym sumieniem polecasz coś czego nie widziałaś? Ja tez na stronie crowfilm widziałem piękne czołowki a sam film okazał się do kitu. Więc nie oceniaj ksiązki po okłądce. W tym przypadku po videozaproszeniu.
Jak widzisz jaa skorzystałem z usług crowfilmu i nie polecam a Ty nie korzystałaś z usług mwg i polecasz. Nie czepiałbym się gdybyś własnie otrzymała swój film z wesela zrealizowany przez mwg i była zadowolona.

Piszesz ze mwg bierze 1400 PLN, ja zapłaciłem 1600PLN crowfilmowi i nie ceną się kierowałem a jedynie tym co zobaczyłem w internecie. Więc wielkiej różnicy cenowej nie ma.
kocur11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 19:17   #72
magnat20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Ale ja jreszce raz Ci napisze, że oglądałam amatorskie nagranie zmontowane przez mwg. I naprawde jest niezly. Ale moze rzeczywiscie nie powinnam wyrażać swojej opini. Ja poprostu mysle ze oni wszyscy, Ci kamerzysci, robia to samo tylko za inna cene. Czytalam tu juz taki post, że oni to wszystko robia w takich samych programach. Tez jestem tego zdania. Ale Cena Czyni Cuda, przynajmniej dla klienta.
magnat20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:39   #73
kocur11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

"Amatorskie nagranie" - ile trwało 3 minuty czy godzinę? Skoro po amatorskim nagraniu doszłaś do wniosku, że mwg to swietna firma to jakie musza miec cudowne filmy gdy nagranie jest juz profesjonalne ? Opinie wyrazaj tylko żebys miała jakąś podstawę.
Jesli uważasz, że wystarczy miec kamere i program do obróbki i juz wystarczy być kamerzystą a reszta to tylko kwestia ceny, to chyba jestes w błedzie. Albo ja jestem. Ok pozdrawiam, koniec tematu z mojej strony w kwestii mwg.
kocur11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 20:27   #74
magnat20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez kocur11 Pokaż wiadomość
"Amatorskie nagranie" - ile trwało 3 minuty czy godzinę? Skoro po amatorskim nagraniu doszłaś do wniosku, że mwg to swietna firma to jakie musza miec cudowne filmy gdy nagranie jest juz profesjonalne ? Opinie wyrazaj tylko żebys miała jakąś podstawę.
Jesli uważasz, że wystarczy miec kamere i program do obróbki i juz wystarczy być kamerzystą a reszta to tylko kwestia ceny, to chyba jestes w błedzie. Albo ja jestem. Ok pozdrawiam, koniec tematu z mojej strony w kwestii mwg.
To amatorskie nagranie trwało "dwie płyty" Nie wiem ile to czasu bo nie mierzyłam stoperem. Ale mniejsza z tym.
Patrz Kocurr , wcześniej był poruszany temat crow filmu i jak się skończyło?? Wielkie odradzanie!
Ja oglądałam trochę wiecej materiału zmontowanego przez to mwg niż Ty, chyba , że się mylę. Mi się podoba i koniec. Polecam bo mi się podoba. A to forum jest po to zeby polecać a nie odradzać. I to odradzac wszystko. Bo ja przejżałam też Twoje posty i Ty jesteś tu chyba od odradzania. Ja swoje (bardziej przyjaciólki) "ale" do crow filmu wyraziłam kilka postów wcześniej. Ty swoje wyraziłeś również. Teraz wyraź "ale" dotyczące mwg. Bo może Ty ogladałeś jakiś jej film w całości hmm?


Ach... I powiedz mi jeszcze czego oprócz dobrej kamery, dobrego programu i wyobraźni potrzeba kamerzyście??? Ja myślę, że wielu z nas byłoby dobrym kamerzystą jakby poznał te programy.

Edytowane przez magnat20
Czas edycji: 2012-02-09 o 20:36
magnat20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:10   #75
kocur11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Coś się plączesz. W poście od którego zaczęła się ta dyskusja piszesz, że widzialas videozaproszenie i ze Twoja przyjaciółka podpisała umowę z mwg. Teraz piszesz, że widziałaś dwie płyty i cytuje: "wiecej materiału zmontowanego przez to mwg niż Ty"
To sie zdecyduj, albo widzilas videopzaprozenie albo dwie płyty, to chyba róznica.

Ja odradzam crowfilm bo uwazam ze film który mi zrobili jest słaby. Nie widzialem filmu mwg wiec sie na ten temat nie wypowiadam.
Ty w pierwszym poście napisałaś ze widzialas videopzaproszenie i polecasz. Co tu polecać jak nie widzialas filmu a tylko videozaproszenie. Teraz nagle piszesz ze widzialas mnóstwo materiału. To sie zdecyduj.

Poza tym myśle ze jestes z firmy mwg i sie reklamujesz i mnie to wkurza. Dla mnie koniec tematu, pozdrawiam.
kocur11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 15:11   #76
magnat20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

No właśnie.... Nie twórzmy gęstej atmosfery.
Ja obejrzałam więc się wypowiedziałam.
Kocur NIE obejrzał i też się wypowiedział.
Ale po to jest właśnie to forum.
magnat20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:54   #77
aralev
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

A może któraś z Wizażanek korzystała z usług kamerzysty Waldemara Serafina czyli Clip-Artu.
Jeśli tak to proszę o opinie, przykładowe ceny itp.
aralev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:38   #78
Basienka0172
Przyczajenie
 
Avatar Basienka0172
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 20
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Dziewczyny powiedzcie czy któraś z was ma może jakieś informacje na temat tej dziewczyny http://www.fotograf-lublin.eu/ zaciekawiła mnie jej strona i ceny ma całkiem niezłe tylko nie wiem jakie są opinie na jaj temat, widział ktoś może jakieś jej zdjęcia?
Basienka0172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 14:56   #79
Basienka0172
Przyczajenie
 
Avatar Basienka0172
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 20
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Dzięki wielkie za odpowiedź może ktoś jeszcze coś wie?
Basienka0172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 13:01   #80
magnat20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Basienka0172 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie czy któraś z was ma może jakieś informacje na temat tej dziewczyny http://www.fotograf-lublin.eu/ zaciekawiła mnie jej strona i ceny ma całkiem niezłe tylko nie wiem jakie są opinie na jaj temat, widział ktoś może jakieś jej zdjęcia?
Mi się te zdjęcia bardzo podobają. Obejrzałam sobie te na stronie i naprawdę są całkiem niezłe. Wydaje mi się, że jeżeli cena jest korzystna to warto skorzystać z usług tej pani.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez aralev Pokaż wiadomość
A może któraś z Wizażanek korzystała z usług kamerzysty Waldemara Serafina czyli Clip-Artu.
Jeśli tak to proszę o opinie, przykładowe ceny itp.
U mojej kuzynki kamerował. Całkiem nieźle to zrobił. Mi osobiście się podoba. Młodym również.
magnat20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 14:32   #81
kamilka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

.

Edytowane przez kamilka80
Czas edycji: 2012-02-28 o 14:06
kamilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:34   #82
kamilka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

A ja uważam, że dobry kamerzysta nie musi być drogi, i z czystym sumieniem polecam panią z mwg editing. Kamerowała u mnie wesele 28 stycznia. I juz ciesze sie filmem.
Co prawda nie wiem jaka ma cene, bo kamerzyste i fotografa mielismy w prezencie od swiadkow, ale z tego co slyszalam to bierze mało. A płyta cud miód i orzeszki ;-) Zrobiona z pomysłem, ale bez żadnych fifirifi. Poza tym konkretna dziewczyna, i ma rację co do jednego. Jak wesele jest fajne i ludzie sie dobrze bawią to od razu widać to na płycie. Chętnie się taka płytę ogląda. A jeżeli wesele jest sztywne to kamerzysta może sie dwoić i troić a i tak niewiele z tego zrobi. Wazne jest tylko żeby nie przedobrzyć bo taka płyta to już totalna klapa. Żadne efekty nie pomogą. Nasze wesele było bardzo udane, dlatego tą płytę ogląda się z uśmiechem na twarzy.

Poza pania z mwg editing polecam wam jeszcze zebrazone i matbis. Oglądałam też produkcję mfilm, bardzo ładnie zrobiona.

Edytowane przez kamilka80
Czas edycji: 2012-02-27 o 16:54
kamilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:15   #83
CarrotJuice
Raczkowanie
 
Avatar CarrotJuice
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 34
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

słyszał ktoś o rzstudio? nie mogę znaleźć żadnych opinii
CarrotJuice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:05   #84
kamilka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

lubelanka matbis to zadna lipa. Nie sugeruj sie tym co jest na stronie. Bo moja kamerzystka mi powiedziala, że jak ktos ma fajny pomysl to na stronie internetowej sie nim nie pochwali. Przeciez inni kamerzysci tez ogladaja te strony i moga sciagac pomysly. Mi kamerowala pani z mwg editing i bardzo fajna plyte zrobila choc na stronie te dodane filmiki wcale nie sa takie rewelacyjne.
Podejrzewam, że tak samo robi matbis. Tez nie chce sie chwalic pomyslami. Ale ja ogladalam ich prace i naprawde fajna. Co prawda majac do wyboru tanszego kamerzyste i drogiego, napewno wybralabym tanszego. A matbis jednak sie ceni.

Edytowane przez kamilka80
Czas edycji: 2012-03-04 o 11:09
kamilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 21:02   #85
magnat20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez CarrotJuice Pokaż wiadomość
słyszał ktoś o rzstudio? nie mogę znaleźć żadnych opinii
Ja Ci niestety nie pomogę, bo nic nie słyszałam o tej firmie. Mam wrażenie, że ci kamerzyści to wyrastają teraz jak grzyby po deszczu.

Edytowane przez magnat20
Czas edycji: 2012-03-09 o 17:13
magnat20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 15:27   #86
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez CarrotJuice Pokaż wiadomość
słyszał ktoś o rzstudio? nie mogę znaleźć żadnych opinii
Ja się trochę nimi interesowałam bo chciałam od nich i zdjęcia i film i podali mi cenę (już ze zniżką) ponad 5ooozł więc zrezygnowałam, bo mnie nie było na nich stać. Ale trzeba przyznać, że ładnie to wszystko wygląda na stronce.
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 23:11   #87
ania281
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Treść skopiowałem i innego wątku oczywiście tekst jest mój.
Ślub planuję za dwa latka ale i kamerzystami też się interesujemy bardziej mój TŻ. Możemy polecić pana Arka z Promixu z Turystycznej fajny facio wie co robi, cena trochę duża ale myślę że warto. Taniej napewno pan Marcin z Borek także fajowy facet. Pan Józek ze Studia WERA-MIX bardzo dużo pomaga i robi fajne filmy za przyzwoitą cenę. Tych kamerzystów spotykaliśmy ostatnio na weselach i oni tworzą jakąś grupę ze soba współpracującą. W tej grupie prawdopodobnie jest ich jeszcze kilku. Szwagier pana Arka też robi niezłe filmy ale cena trochę kosmos. Najważniejszą rzecz jak mówi mój TŻ to prezentacja nie cena. My prawdopodobnie weżniemy Pana Józka bo byliśmy starszymi na weselu w Legionowie gdzie on filmował fajnie to zrobił nasi przyjaciele bardzo zadowoleni byli, obiecaliśmy mu że tylko on, w gratisie mamy mieć noc poślubną. Chociaż pan Marcin nawet Marcin też fajnie filmował jak byliśmy na weselu, film oglądaliśmy i było bardzo fajnie. Generalnie powinno sie najpierw pooglądać najlepiej w miarę z kilku wesel filmiki, spytać się jak sie zachowują, czy nie piją w nadmiarze alkoholu (pytać oczywiście znajomych, bo widziałam na weselach a dużo byłam, kamerzystów i zespoły uwalonych w trupa). Jak kamerzysta trzeźwy i filmuję jest szansa że chociaż nagrane będzie.
Dziewczyny pomimo jakiejś mojej wiedzy proszę o opinie na temat firm które przedstawiłam
ania281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 16:59   #88
eona
Przyczajenie
 
Avatar eona
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 28
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Hej podbijam wątek jestem na etapie poszukiwania jakiegoś sensownego kamerzysty, kogoś kto nie robi przeglądu gości weselnych w kościele ławka po ławce oraz podczas jedzenia rosołu zależy mi na dynamicznym filmie z ciekawymi ujęciami, nie chce żeby się ciągnął jak flaki z olejem, może być taki 1,5-2 godzinny plus jakiś teledysk, na plenerze nam nie zależy od tego mamy fotografa i myślę że zdjęcia plenerowe w zupełności wystarczą
eona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 11:11   #89
magdapolar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 58
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez szalona2013 Pokaż wiadomość
Też obawiam się że fotografa dobrego za 1000zł nie znajdziesz. My z TŻ zdecydowaliśmy się na zdjęcia jakie zrobi nam Maciej Ziegler. Zdjęcia robił mojej kuzynce rok temu, oraz koleżance w tym roku. Zastanawiałam się nad zdjęciami Marcina Kańtocha ale to już spory wydatek.
Ja tez przeglądałam ofertę Marcina Kańtocha, Zommera, ciekawe zdjęcia są też Cezarego Zielińskiego ale jak dla mnie aż kapią od Photoshopa. Ostatecznie też zdecydowaliśmy, że naszym fotografem będzie Maciej Ziegler. Widzieliśmy jego prace byłam też na weselu obsługiwanym przez niego - fotograf był w miarę dyskretny, a byłam zaskoczona jak wiele "ciekawych" sytuacji udało mu się uchwycić.
Świetne pomysły na plenery tematyczne - dla nas wymyślił "odlotowy" plener - ciekawi jesteśmy jak on to ma zamiar zrealizować
__________________
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Stefan Wyszyński
magdapolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 11:35   #90
kasia_kasiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: Kamerzysta i fotograf Lublin i okolice

Ja wybrałam Mariusza Zwolaka, robi ładne zdjęcia i kontakt z nim jest popsoru genialny O tym czy jest dyskretny na uroczystości, nie moge się wypowiadać, bo jestem jeszcze przed, ale ze złymi opiniami szczerze powiem, że sie nie spotkałam. No i jest nie drogi w porówananiu z innymi.
__________________
11.08.2012 r. ŻONKA
kasia_kasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-11 10:53:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.