Pomocy, ślub - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 12:36   #1
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879

Pomocy, ślub


Niedługo idę na slub kuzynki ( jestem świadkową) i mam problem

Z racji tego, że nie noszę spódnic czy sukienek nie mam kompletnie pojęcia co włożyć. Sytuacja zobowiązuje to eleganckiego stroju, a ja jestem w wielkiej kropce. Dlatego też chciałabym poprosić Was, drogie Wizażanki, o radę co włożyć, jakie dodatki, buty, kolory.
Jestem osobą niewysoką 160 cm, 60 kg (brzuszek trochę wystaje [ po porodzie]), mam srednią karnację, długie, rude włosy. Dodam, że nie mogę nosić wysokich szpilek ze względu na problem z kręgosłupem.

Byłąbym bardzo wdzięczna za pomoc, ponieważ powiem szczerze, że kompletnie jestem zagubiona w ubraniach eleganckich, nie potrafię znaleźć nic ciekawego
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 13:18   #2
bolczita
Zadomowienie
 
Avatar bolczita
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 702
Dot.: Pomocy, ślub

Skoro widać Ci brzuszek, to ja wybrałabym coś w miarę zwiewnego, odcinanego pod biustem. Wtedy nie będzie Ci nic krępowało ruchu. Poza tym wybierałabym bardziej stonowane kolory, nic krzykliwego. Sukienka typowo kobieca, delikatna, wtedy będziesz mogła poszaleć z dodatkami. Co do butów, skoro obcasy odpadają, zostają oczywiście płaskie. Najpierw obejrzyj się za sukienką. Weź koleżankę, siostrę i przejdźcie się po galerii. Ostatnio bardzo fajne sukienki widziałam w Mango. Zresztą w sumie zaczynają się już jakieś kolekcje wiosenne, więc może uda Ci się znaleźć jakiś skarb wśród tych wszystkich jeszcze zimowych swetrów i kurtek. ;p Najlepiej wybierz sobie wolny dzień i na spokojnie przejdź się po sklepach - na pewno coś znajdziesz. Tu troszkę trudno powiedzieć coś odnośnie kolorów, bo nie wiemy jak wyglądasz, a ciężko strzelić. Poza tym możesz poprzeglądać strony modowe, może coś Cię tam zainspiruje. Powodzenia i pisz jak Ci idą poszukiwania!
__________________
Jakby się człowiek nie kręcił, to i tak dupę będzie miał z tyłu.
bolczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 19:47   #3
aniula31
Raczkowanie
 
Avatar aniula31
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 149
Dot.: Pomocy, ślub

Włóż elegancki garnitur
Co do brzucha odstającego po porodzie - kup modelującą bieliznę - majtki z wysoką talią lub sam pas, tym sposobem optycznie "sprasujesz" brzuch.
Co do butów - jednak byłabym za wysokimi obcasami przynajmniej w "części oficjalnej" (sama ceremonia, zdjęcia) na zmianę zabrałabym baleriny. Stylizacja z garniturem jednak tego wymaga. Weź pod uwagę, że decydując się na szpilki z platformą, od wysokości obcasa możesz odjąć wysokość platformy - co daje np 7 cm obcasa przy 9 centymetrowych szpilkach z 2 cm platformy. W czymś takim daje się spokojnie chodzić przez jakiś czas
Zdjęcia w załączniku stanowią jedynie inspirację - bo pewno zaraz odezwą się głosy, że czerni na ślub się nie zakłada Moim zdaniem nie zakłada się jedynie białej sukienki - jeśli nie jest się panną młodą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sandra Bullock-CNO-005769.jpg (29,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anistonpremiereBAR_450x758.jpg (46,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 134260197shesomajor11129201123107PM-357x500.jpg (23,4 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez aniula31
Czas edycji: 2012-02-12 o 19:50
aniula31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 22:34   #4
bolczita
Zadomowienie
 
Avatar bolczita
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 702
Dot.: Pomocy, ślub

Cytat:
Napisane przez aniula31 Pokaż wiadomość
Włóż elegancki garnitur
Co do brzucha odstającego po porodzie - kup modelującą bieliznę - majtki z wysoką talią lub sam pas, tym sposobem optycznie "sprasujesz" brzuch.
Co do butów - jednak byłabym za wysokimi obcasami przynajmniej w "części oficjalnej" (sama ceremonia, zdjęcia) na zmianę zabrałabym baleriny. Stylizacja z garniturem jednak tego wymaga. Weź pod uwagę, że decydując się na szpilki z platformą, od wysokości obcasa możesz odjąć wysokość platformy - co daje np 7 cm obcasa przy 9 centymetrowych szpilkach z 2 cm platformy. W czymś takim daje się spokojnie chodzić przez jakiś czas
Zdjęcia w załączniku stanowią jedynie inspirację - bo pewno zaraz odezwą się głosy, że czerni na ślub się nie zakłada Moim zdaniem nie zakłada się jedynie białej sukienki - jeśli nie jest się panną młodą.
czerń jak najbardziej, można to rozświetlić butami, torebką, dodatkami.
__________________
Jakby się człowiek nie kręcił, to i tak dupę będzie miał z tyłu.
bolczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:28   #5
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Pomocy, ślub

Z tym garniturem całkiem ciekawy pomysł. Czarny jak najbardziej odpowiada, bo chyba mogę dobrać dodatki np. w wyrazistym kolorze
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 12:10   #6
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Pomocy, ślub

Tak więc ślub został przełożony na czerwiec także mam trochę czasu żeby dokonac wyboru. Choć będę to musiała zrobić jednak na ostatnią chwilę, bo jak sie okazało brzuszek urośnie do tego czasu
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.