Kidy mogę wyleczyć stulejkę i jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 15:15   #1
arehiba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 39

Kiedy mogę wyleczyć stulejkę i jak?


Witam. Jestem chłopakiem, mam 16,5 lat i wielki problem... Otóz mam stulejkę i musze ją wyleczyć, lecz wstydzę się o tym komuś powiedzieć, a do najbliższego urologa mam z 30 km. Myślę, że najlepiej byłoby w samemu w roku szkolnym pojechać, lecz czy czas jest tutaj bardzo ważny, i czy im szybciej tym lepiej? Bardzo proszę o pomoc...
arehiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:54   #2
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: Kiedy mogę wyleczyć stulejkę i jak?

czemu wstydzisz się o tym powiedzieć?? uwierz mi że dla rodziców jest to najzwyklejsza sprawa na świecie, choć Tobie w Twoim wieku wydaje się zupełnie inaczej, rozumiem to, ale uwierz mi że warto porozmawiac z tatą np. napewno Ci pomogą.
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 20:10   #3
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kiedy mogę wyleczyć stulejkę i jak?

Najlepiej porozmawiaj o tym z którymś z rodziców a nastepnie wybierzcie się do dobrego urologa. Jeśli nie, to możesz wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu, czyli rodzinnego i przedstawic mu sprawę. Na pewno skieruje Cię na konsultację do urologa(w ramach NFZ, czyli za darmo) lub do szpitala na zabieg.
Jeśli problem jest naglący, czyli masz problemy z oddawaniem moczu lub stan zapalny to czym prędzej udaj się do lekarza, możesz prywatnie za kasę( około 100 zł) wtedy lepiej od razu do urologa.
Szkoda, że lekarz ani rodzice wcześniej nie zauważyli, że masz stulejkę ale nic się nie martw to jeden z prostszych zabiegów operacyjnych i do wesela się zagoi Najważniejsze to nieodwlekać. Są też prywatne gabinety chirurgiczne ktore wykonują tzw. plastykę napletka, niestety tzreba zapłacić chyba ok. 1000zł, ale wtedy nie leżysz w szpitalu kilka dni tylko w ciągu jednego dnia wypuszczają Cię do domu
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.