Pytanie do dziewczyn z krótkimi włosami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 17:40   #1
szamanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 5
Smile

Pytanie do dziewczyn z krótkimi włosami


Hej!!Witam was serdecznie. Ostatnio mam ochotę ściąć włosy na krótko (coś a stylu "artystycznego bałaganu" ). Mam tylko jedna wątpliwość, czy przypadkiem nie będę musiała co rano spędzać przed lustrem wielu godzin. Czy układanie krótkich fryzur jest naprawdę tak pracochłonne? Czekam na wypowiedzi "krótkowłosych, zarówno tych zadowolonych jak i nie. Dodam, że mojke włosy sa grube i dość sztywne, ale lubią sobie poodstawać we wszystkie strony nawet przy długości do ramion. POZDRAWIAM i czekam na jakąś podpowiedź!!
szamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 17:59   #2
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Pytanie do dziewczyn z krótkimi włosami

Ja mam krótkie włosy... Tak samo jak Twoje są one grube. Na początku było cacy, tylko teraz już są zbyt długie i nieład nie trzyma się zbyt długo... Ale jak będziesz miała dobrze ścięte, to naprawdę nie będziesz musiała z nimi zbyt wiele robić Tylko jakiś wosk czy guma i będzie ok
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 18:16   #3
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Pytanie do dziewczyn z krótkimi włosami

ja swoje długie włosy ściełam po 9 latch 2 dni przed ślubem mojego brata(byłam drużbą!) jak weszłam do domu to nikt mnie nie poznał dopiero jak mnie babcia zobaczyła powiedziała,że ładnie wyglądam teraz znowu mam długie włosy(krótkie nosiłam ok.3 lat bo denerwowało mnie to,że co 2 m-ce musialam je podcinać z różnym efektem;-( mam tez grube,sztywne włosy i dlatego nigdy nie musiałm stać długo przed lustrem wystarczyło,że je tylko uczesałam i ułożyłam myślę,że tobie też się będą dobrze układać musisz tylko wybrać naprawdę dobrego fryzjera,który dobierze rodzaj fryzurki i uwzględni ich"jakość"podrawiam
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 18:39   #4
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Pytanie do dziewczyn z krótkimi włosami

Ja nad moimi włosami zwykle muszę się trochę pomęczyć. Teraz mam tylko krótko ścięte na czubku i z tyłu (jak w avatarku), ale miałam kiedyś krótkie na całej głowie, tak na 5cm. Teraz co drugi dzień je myję, ale i tak rano tego drugiego dnia po myciu muszę je w całości zmoczyć, bo są zbyt sztywne i po nocy układają się jak chcą. Kiedy miałam krótsze w całości, to wystarczylo tylko przejechać po nich kilka razy mokrą ręką, wysuszyć silnym strumieniem powietrza, żeby się nastroszyły i nałożyć odpowiedni kosmetyk (ja akurat używam pasty Taftu - długo trzyma i nie obciąża włosów, poza tym do wieczora tak jakby sama "znikała" - nie czuć jej, ale dalej trzyma). Musiałam jeszcze prostować grzywkę, bo robiły mi się loczki.

Naqjbardziej uciążliwe jest chyba podcinanie - ja musiałam chodzić do fryzjera co miesiąc, żeby dobrze się układały.

Ale ogólnie bardzo lubię, jak coś mi sterczy na głowie
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:00   #5
wiola159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
GG do wiola159
Wink Dot.: Pytanie do dziewczyn z krótkimi włosami

Witam! ja mam też dosyć krótką fryzurke. Z tyłu mam włosy ok 3-5 cm i je stawiam, a z przodu mam troszke dłuzsze ok 10 cm. Włosy musze myć codziennie bo jak wstaje to wszyscy sie smieją jak wyglądam. Kazdy włos w inną strone. Ale jak umyje, nałoże pianke to jest dobrze. Układam włosy a na koniec sprysuje lakierem. Trzymają sie dobrze do wieczora Układanie fryzury zajmuje mi (łącznie z myciem i wszystkim tam) ok 45 minut. Lekko takie fryzurki nosi sie na głowie, tylko czesto trzeba chodzić do fryzjera. Przynajmniej z tymi z tyłu (w moim przypadku), bo nie chca stac. I dlatego teraz w piatek znów ide do fryzjera. Pozdrawiam bardzo gorąco
wiola159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:29   #6
sayal8
Raczkowanie
 
Avatar sayal8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brodnica
Wiadomości: 88
Dot.: Pytanie do dziewczyn z krótkimi włosami

Cytat:
Napisane przez szamanka
Hej!!Witam was serdecznie. Ostatnio mam ochotę ściąć włosy na krótko (coś a stylu "artystycznego bałaganu" ). Mam tylko jedna wątpliwość, czy przypadkiem nie będę musiała co rano spędzać przed lustrem wielu godzin. Czy układanie krótkich fryzur jest naprawdę tak pracochłonne? Czekam na wypowiedzi "krótkowłosych, zarówno tych zadowolonych jak i nie. Dodam, że mojke włosy sa grube i dość sztywne, ale lubią sobie poodstawać we wszystkie strony nawet przy długości do ramion. POZDRAWIAM i czekam na jakąś podpowiedź!!
Ja myje wlosy dzodziennie bo maja sklonnosci do przetluszczania co jest niezalezne od szamponow .Taka genetyka.Nosze krotkie wlosy od kilku dobrych lat.Nie mam z nimi klopotu. Sa w lekkim nieładzie i mi sie podoba.Nie ma klopotu i plataniny.Do fryzjera lubie chodzic wiec to dla mnie nie klopot
sayal8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 08:41   #7
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Pytanie do dziewczyn z krótkimi włosami

Mi to się nawet lepiej układały po ścięciu Jeżeli fryzjer obetnie Cię dobrze, to będą fajnie wyglądały bez układanie. Ale efekty specjalne, czyli na przykład pazurki, wywinięcię na bok /zewnątrz wymagają już pomocy żelu i produktów do stylizacji. Z doświadczenia wiem, że jeżeli ułożysz włosy (nawet bez żelów i gum) zaraz po umyciu (np. ja podczas gdy one sobie spokojnie wysychały co jakiś czas wywijałam je na zewnątrz) to będą się łatwiej "dostrajać" do tej fryzurki następnego dnia Ale fakt faktem, że jak już Ci troszkę odrosną, to fryzura straci swój wcześniejszy kształt - po prostu będą dłuższe, a więc cięższe. U mnie to nastąpiło po miesiącu
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 19:58   #8
Majka155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Pytanie do dziewczyn z krótkimi włosami

Witaj.Ja miałam włosy prawie do pasa,jednak to ciągłe mycie,suszenie i szczotkowanie.Miałam dośc i poszłam się ściąć na początek ściełam tak do łopatek i czułam się świetnie.Jednak po jakimś miesiącu postanowiłam zmienić swój wizerunek i poszłam na całość najpierw kazałam ściąć sobie tak do brody to było wielkie posunięcie powiedziałam fryzjerce:Ścinamy na krótko.W tej chwili mam włosy na ok 2 cm a tył wycieniowany dość wysoko maszynką!Jak wróciłam do domu nie pytajcie co było.Wszyscy nabawili się szoku.W szkole też mnie nie poznali.Reasumując może ściełam się za krótko ale już nie żałuję jest świetnie i bardzo lekko na głowie i nie mam żadnego problemu z rozczesywaniem.Polecam.Wy maga to jednak silnego samozaparcia.Pozdrawiam.
Maja!

Edytowane przez Majka155
Czas edycji: 2008-02-18 o 19:59 Powód: błąd
Majka155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.