kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 12:55   #361
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

ŁAAA! Dziękuje! Chyba te tony oliwkowe za mocne dla mnie w Dune, chyba będę celować w Butter Cream, chociaż ten Creamy... Light sunset totalnie za ciemny ;D
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Napisz jaki jest najbardziej dopasowany podklad z tych, co masz. Wtedy bedzie latwiej doradzic.
Mam bardzo skromną kolekcje próbek z AM i Sunny fairest jest najlepszy Mam Neauty golden light jeszcze, ale nie używałam, ale patrząc tu na swatche za ciemny, chociaż on to chyba z tych nie kryjących mocno to nie bedzie widać
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 13:01   #362
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
ŁAAA! Dziękuje! Chyba te tony oliwkowe za mocne dla mnie w Dune, chyba będę celować w Butter Cream, chociaż ten Creamy... Light sunset totalnie za ciemny ;D

Mam bardzo skromną kolekcje próbek z AM i Sunny fairest jest najlepszy Mam Neauty golden light jeszcze, ale nie używałam, ale patrząc tu na swatche za ciemny, chociaż on to chyba z tych nie kryjących mocno to nie bedzie widać
Jesli najbardziej pasuje Ci Sunny Fairest, to wydaje mi sie, że najlepszy będzie Butter Cream (choć jest ciemniejszy). Jeśli jednak chcesz uniknąć zbytniego zażółcenia, to Creamy Natural moze być dobry.
Dune jest dość specyficzny, przez te oliwkowo-zielone tony i niekoniecznie musi Ci pasować.
Oczywiscie najlepiej byłoby kupić próbki, bo tak naprawdę dopiero po nalozeniu na twarz i ułozeniu sie podkładu zobaczysz, w którym wyglądasz najlepiej.
Pixie robi promocje, co 2-3 miesiące, więc masz czas na zastanowienie sie.
Mozesz też dokupic biały Color Blend i rozjaśnic Golden Light Neauty jeśli jest za ciemny.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 13:17   #363
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Czytałam gdzieś w wątku, że zaproponowali wziąć próbki jeżeli nie jest się pewnym i nie otwierać biga to wtedy można wymienić chyba.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 14:17   #364
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jesli najbardziej pasuje Ci Sunny Fairest, to wydaje mi sie, że najlepszy będzie Butter Cream (choć jest ciemniejszy). Jeśli jednak chcesz uniknąć zbytniego zażółcenia, to Creamy Natural moze być dobry.
Dune jest dość specyficzny, przez te oliwkowo-zielone tony i niekoniecznie musi Ci pasować.
Oczywiscie najlepiej byłoby kupić próbki, bo tak naprawdę dopiero po nalozeniu na twarz i ułozeniu sie podkładu zobaczysz, w którym wyglądasz najlepiej.
Pixie robi promocje, co 2-3 miesiące, więc masz czas na zastanowienie sie.
Mozesz też dokupic biały Color Blend i rozjaśnic Golden Light Neauty jeśli jest za ciemny.
Prawda, ostatnie promo było gdzieś w czerwcu. Podejrzewam, że w grudniu może coś być znowu.
Niestety tak to jest z minerałami, że jak się kupi biga w ciemno, to potem jest problem z nietrafionym kolorem

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś w wątku, że zaproponowali wziąć próbki jeżeli nie jest się pewnym i nie otwierać biga to wtedy można wymienić chyba.
Ktoś się wypowiadał gdzieś, to prawda.


Wiesz to jest sprzedaż przez internet. Możesz odesłać każdą rzecz w określonym terminie (nie pamiętam dokładnie jakim, 14dni czy 30 dni). Tylko nie może to być rzecz już otwarta, użyta, czy bez metki itd.


Najlepiej do nich wtedy napisać i na przykład zrobić wymianę (jeśli podkład będzie w stanie nienaruszonym)Wtedy najlepsze będą próbki + big. Tylko nie wiem jak to jest kosztami przesyłki- pewnie pokrywa kupujący


Inna wersja- patrz poniżej

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
ŁAAA! Dziękuje! Chyba te tony oliwkowe za mocne dla mnie w Dune, chyba będę celować w Butter Cream, chociaż ten Creamy... Light sunset totalnie za ciemny ;D

Mam bardzo skromną kolekcje próbek z AM i Sunny fairest jest najlepszy Mam Neauty golden light jeszcze, ale nie używałam, ale patrząc tu na swatche za ciemny, chociaż on to chyba z tych nie kryjących mocno to nie bedzie widać
Nie wszystkim pasują oliwki. Jeszcze oliwki mogą być bardziej ''brudne'' lub typowo żółte.
Mi np. pasują oliwki, ale te z mniejszą ilością żółci, bardziej neutralno-oliwkowe. Natomiast przy tej żarówie to wyglądam jak bym była chora na żółtaczkę z jednoczesnymi wymiotami. Coś strasznego.


Gdybym miała ciemniejszą karnację to butter cream byłby faworytem.


Natomiast creamy natural ma w sobie coś. Przez to, że nie ma w sobie za dużo żółci a sporo neutralnych tonów pasuje do karnacji ciepłej, ale nie przesadnie żółtej.


Moja rada jest taka zdecyduj się na oba lub na jeden z nich(butter cream i creamy natural) Możesz dobrać sobie dodatkowo próbki soft muślin- w celu rozjaśnienia butter cream , ew creamy natural przyciemnić próbkami np. song of summer czy nawet butter cream.


Co do Neauty to bardzo mi się podoba ich kolorystyka, niestety długo nie trzymają, robią łatki.
Pomysł Syshdy,żeby rozjaśnić color blendem Neauty nie jest zły- zwiększy się krycie (tylko jeśli jest za ciemny dla Ciebie)


Podstawowa sprawa co Ci bardziej pasuje, mocne żółtki (sunny AM), czy ecru-żółtki ?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 18:50   #365
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

No taaak, były jakieś procenty, ale teraz bardzo korzystna cena. Późno to zauważyłam i stwierdziłam, że chce biga
I tu mamy problem, że nie wiem czy wolę bardziej żółto czy nie żółto. Mam tylko annabelki sunny i golden fair, który jest za ciemny i za ziemisty. Sunny Light też za ciemny. Mam tylko te próbkę Pixie i Neauty.
Creamy jest mocno jaśniejsze od Butter, już mi oczy fiksują ciągle zmieniam zdanie xD Chyba zdecyduje się na Creamy, najwyżej tym Lightem z AM będe przyciemniać hm hm
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 19:16   #366
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
No taaak, były jakieś procenty, ale teraz bardzo korzystna cena. Późno to zauważyłam i stwierdziłam, że chce biga
I tu mamy problem, że nie wiem czy wolę bardziej żółto czy nie żółto. Mam tylko annabelki sunny i golden fair, który jest za ciemny i za ziemisty. Sunny Light też za ciemny. Mam tylko te próbkę Pixie i Neauty.
Creamy jest mocno jaśniejsze od Butter, już mi oczy fiksują ciągle zmieniam zdanie xD Chyba zdecyduje się na Creamy, najwyżej tym Lightem z AM będe przyciemniać hm hm
Byla tez promocja dwa w cenie jednego, lacznie z pedzlami :-D
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 20:12   #367
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Byla tez promocja dwa w cenie jednego, lacznie z pedzlami :-D
Nie dołuj jeszcze bardziej.
Ma czas do jutra na podjęcie decyzji


Olencja a nie masz ochoty na 2 bigi? W tej cenie naprawdę się opłaca. To jest ok -40% taniej




Na fejsie pixie coś pisali, o nowych odcieniach czy coś w tym rodzaju:
.......'' już wkrótce w tej gamie odcieni ....... .........no właśnie póki co więcej napisać nie możemy "- chyba im chodziło o gamę olive?
Wiecie coś więcej?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 20:13   #368
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Byla tez promocja dwa w cenie jednego, lacznie z pedzlami :-D
Poproszę o taką . Złapałam wówczas dwa podkłady (jeden już zużyłam). Wiecie może, czy Pixie pracuje nad jakimiś nowymi formułami?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 20:26   #369
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Na stronie Pixie też dalej za 57 I gdzie ja zużyje te dwa ;D Chociaż w sumie mogłabym mieszać. I pewnie zaraz będzie jakieś super promo, typu 2 w cenie 1 znając moje szczescie xd No to teraz dałaś mi zagwostke, w sumie kuszące
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 20:32   #370
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nic nie wiemy, ja im nie mogę wybaczyć zlikwidowania poprzedniej cudownej formuły Complexion Perfector oraz najszerszej chyba gamy dostępnych odcieni, jaka wtedy była na polskim rynku mineralnym. Amazon Gold jest mniej trwaly, nie robi już takiego fotoszopu jak CP.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 20:32   #371
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Nie dołuj jeszcze bardziej.
Ma czas do jutra na podjęcie decyzji
...
No właśnie ja nie chcę dołować, tylko myślę, że takie promocje jeszcze będą, więc można spokojnie potestować i poczekać na dobrą okazję. No a kiedy jest lepsza okazja niż przed świętami albo na poświątecznych wyprzedażach?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 20:33   #372
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Na stronie Pixie też dalej za 57 I gdzie ja zużyje te dwa ;D Chociaż w sumie mogłabym mieszać. I pewnie zaraz będzie jakieś super promo, typu 2 w cenie 1 znając moje szczescie xd No to teraz dałaś mi zagwostke, w sumie kuszące
Myśl, myśl intensywnie... tylko nie przegap
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 20:35   #373
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Nic nie wiemy, ja im nie mogę wybaczyć zlikwidowania poprzedniej cudownej formuły Complexion Perfector oraz najszerszej chyba gamy dostępnych odcieni, jaka wtedy była na polskim rynku mineralnym. Amazon Gold jest mniej trwaly, nie robi już takiego fotoszopu jak CP.
Właśnie ta średnia trwałość mnie trochę martwi. Miałam CP, ale nie trafiłam z odcieniem i podkład oddałam mamie (chyba).
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 20:48   #374
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Właśnie ta średnia trwałość mnie trochę martwi. Miałam CP, ale nie trafiłam z odcieniem i podkład oddałam mamie (chyba).
Poprzedniego pixie nie miałam, natomiast amazon mi podpasował. Ze wszystkich podkładów jest dla mnie najlepszy. Długo się utrzymuje, nie warzy się, kolorystycznie też ok. Twarz jest w nim jakaś wypoczęta i przede wszystkim nie włazi mi w zmarszczki mimiczne.


Do czego mogę się przyczepić to to, że złazi mi z nosa, ale to przede wszystkim wina kataru całorocznego i noszenia okularów 24h.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 21:01   #375
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Właśnie ta średnia trwałość mnie trochę martwi. Miałam CP, ale nie trafiłam z odcieniem i podkład oddałam mamie (chyba).
Nie powiedziałabym, że jego trwałość jest średnia - chodziło mi po prostu o to, że dla mnie CP był lepszy, ale każda cera ma inne wymagania. Amazon jest sam w sobie świetny, to dla mnie 3 miejsce - po bezkonkurencyjnym Lauress, nieistniejącym ale doskonałym Blusche (dzięki miłej wymiance, będę się nim jeszcze długo delektować ). Teraz odświeżam znajomość z Lucy i być może Pixie Amazon przesunie się na 4 miejsce, a może wcale nie, bo Lucy n dłuższą metę źle mi wpływał na cerę te kilka lat temu, a Pixie nie.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 04:16   #376
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Poprzedniego pixie nie miałam, natomiast amazon mi podpasował. Ze wszystkich podkładów jest dla mnie najlepszy. Długo się utrzymuje, nie warzy się, kolorystycznie też ok. Twarz jest w nim jakaś wypoczęta i przede wszystkim nie włazi mi w zmarszczki mimiczne.


Do czego mogę się przyczepić to to, że złazi mi z nosa, ale to przede wszystkim wina kataru całorocznego i noszenia okularów 24h.
Nie twierdzę, że jest zły. Też złazi mi z nosa przy noskach, ale po kilku godzinach znika też z brody. Szkoda, że na mojej cerze z tłustą strefą t nie wygląda cały dzień tak ładnie jak po nałożeniu.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 12:24   #377
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dobra chyba macie racje. Cykam się tak kupować biga w ciemno :d Zamówię sobie próbki i przyczaję na kolejną
No, a ja dalej bez biga, dobrze że próbki AM są takie duże i te woreczki nawet mi starczą na kilka aplikacji xd
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 14:19   #378
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Dobra chyba macie racje. Cykam się tak kupować biga w ciemno :d Zamówię sobie próbki i przyczaję na kolejną
No, a ja dalej bez biga, dobrze że próbki AM są takie duże i te woreczki nawet mi starczą na kilka aplikacji xd
No i dobrze!
Grunt, że podjęłaś decyzję. Najgorsze co może być to kupić czy nie kupić, sama coś o tym wiem.
Ja tylko raz kupiłam biga w ciemno (no prawie w ciemno) Był to pine nut A (miałam jeszcze starą wersję) Kupiłam w ciemno nową i Za ciemny, bury i itd.
A tak potestujesz, zobaczysz, może jeszcze jakiś inny odcień Ci się spodoba
Co do woreczków Pixie to jak ważyłam to wychodziło średnio coś 0,8-0,9gr. Po odjęciu samego woreczka wychodzi ok. 0,4-0,5 gr.
Co starcza mi na co najmniej 8 aplikacji lub nawet więcej.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 19:06   #379
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Dobra chyba macie racje. Cykam się tak kupować biga w ciemno :d Zamówię sobie próbki i przyczaję na kolejną
No, a ja dalej bez biga, dobrze że próbki AM są takie duże i te woreczki nawet mi starczą na kilka aplikacji xd
Mozesz kupic próbki w sklepie, gdzie sa i inne firmy np. Amilie i tez dorzucic do zakupow (bodajże na www.mineralcosmetics.pl jest i Pixie, Amilie, Neauty, EDM). Amilie ma jasne kolory i dwie formuły: kryjącą i matującą.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-10-09 o 22:03
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 21:42   #380
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

właśnie na mineralcosmetics.pl próbki są za 2,5 to sobie domówie jaikieś cuda od Amielie xD
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 22:20   #381
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
właśnie na mineralcosmetics.pl próbki są za 2,5 to sobie domówie jaikieś cuda od Amielie xD
I 10%rabatu na Amilie z kodem "audrey".
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 14:56   #382
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ehh przeczytałam o tym jak już zamówiłam, chociaż kody chyba się nie łączą to z pixie więcej zaoszczędziłam żałuje, że nie wiziełam jeszcze Satin Sand, moze przy kolejnym
No ale zaszalałam za 3 dychy nabrałam zamówienie
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 23:35   #383
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ehh przeczytałam o tym jak już zamówiłam, chociaż kody chyba się nie łączą to z pixie więcej zaoszczędziłam żałuje, że nie wiziełam jeszcze Satin Sand, moze przy kolejnym
No ale zaszalałam za 3 dychy nabrałam zamówienie
Satin Sand jest jeszcze jaśniejszy od Creamy Natural, więc wątpię, by pasował Myślę, że nic straconego.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 00:43   #384
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Myślałam o ewentualnemu rozjaśnieniu butter cream chociaż w tym celu wziełam almonda, ale nie wiem czy te oliwki znowu nie bedą dziwnie wyglądać a Satin taki bardziej neutralny, no nic zobaczymy jak to będzie ;D
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 12:06   #385
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Myślałam o ewentualnemu rozjaśnieniu butter cream chociaż w tym celu wziełam almonda, ale nie wiem czy te oliwki znowu nie bedą dziwnie wyglądać a Satin taki bardziej neutralny, no nic zobaczymy jak to będzie ;D
Almond jest jasnożółty z małą domieszką zieleni. Może Ci podejdzie z butter cream.
Jeśli bez oliwki ma być do rozjaśnienia to tylko soft muślin. On jest naprawdę bardzo jasny, neutralny idealny do intensywnej żółci czy beżu, nawet dune złagodzi.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 12:09   #386
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

No to nam Pixie zrobilo podwójną niespodziankę! Są nowe odcienie i nowa formuła!

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-10-15 o 12:11
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 12:39   #387
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Oooo super! Morning Gold wygląda obiecująco Nowa formuła ma być bardziej kryjąca i w odczuciu kremowa, chyba przeczytali focha Joasi i wzięli sobie do serca xD
Próbki doszły, Creamy chyba lepsze będzie bo jaśniejszy i w ogóle, ale jeszcze nie nakładałam ich na twarzy tylko patrzyłam sobie na ręce. Ale może Morning Gold okaże się ideałem, to nawet lepiej, że nie kupowałam biga, a nawet wahałam się za dwoma xD
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 13:09   #388
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ach, nowa formula w bardzo przystepnej cenie, 57 zl!
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 13:15   #389
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

O kurczaki! Ciekawe czy to cena promocyjna czy na stałe ;>
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 14:17   #390
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

SYSHDA, dzięki za podpowiedź w wątku clare blanc, a propos pixie.
teleportuję się tutaj z ewentualnymi pytaniami

a ciężko mi było wybrać "swój" kolor mimo opisów, bo chyba ze 6 sobie dopasowałam...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.